IsaDora, Perfect Moisture Lipstick (Pomadka nawilżająca)

IsaDora, Perfect Moisture Lipstick (Pomadka nawilżająca)

Formuła oparta na czystych olejkach roślinnych. Posiada kremową konsystencję. Dostępna w dużym wyborze kolorystycznym: w odcieniach matowych, perłowych, klasycznych, awangardowych Nie zmienia koloru i nie rozmazuje się.
Substancje czynne:
Pantenol - nawilża i zmiękcza,
witamina E - wzmacnia i chroni przed działaniem wolnych rodników,
filtry słoneczne - zapobiegają przedwczesnemu starzeniu.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące

Ładny kolor, ale...

Posiadam mniejszą wersję tej pomadki, w kolorze 145 Nude Cream. Kolor ładny, chociaż jest dosyć wyrazisty, jak na nude. Pomadka nawilża, ale jeżeli usta są suche, to ten kolor podkreśli suche skórki. Maluję nią usta sporadycznie, bo nie jest trwała, często trzeba poprawiać makijaż. Aplikacja jest łatwa, ale przy ciemniejszych odcieniach warto i tak stosować dopasowaną kolorystycznie kredkę, zrobić obrys ust i wypełnić pomadką.

przyzwoita

Posiadam kolor 155 Zinfandel. Szminka łatwa w aplikacji, gładko sunie po powierzchni ust. Wyprofilowany kształt umożliwia pomalowanie bez użycia konturówki. W celu uzyskania głębi koloru niezbędna jest kilkukrotna aplikacja. Lekko zabarwia usta. Przy moim egzemplarzu najlepiej po dokładnym pomalowaniu ust, odcisnąć nadmiar na chusteczce i dołożyć jeszcze jedną cienką warstwę. Nie wysusza ust, ale też ich jakoś specjalnie nie nawilża.

Uwielbiam!

Mam kolor-47 summer red
Pięknie wygląda na ustach,
nie robi suchej skorupy,
wygładza,
pomimo czerwieni zęby nie mają żółtego koloru,
ładny kolor- nie wulgarny,
dobrze się aplikuje,
nie topi się w wyższych temperaturach
długo się utrzymuje na ustach,
nie ściera się podczas jedzenia i picia.

jest ok

Posiadam pomadke w intensywnym kolorze fuksji. Jest to odcien zdecydowanie nie na codzien, nie dla kazdego i nie do kazdego makijazu.

Nie uzywam jej tez zbyt czesto samodzielnie, ale czesto lacze ja z innymi pomadkami, aby nadac im odrobine zywszy odcien.

Szminka posiada kremową konsystencję, faktycznie nie blaknie, nie rozmazuje się. Nie powiedzialabym, ze nawilża, ale zdecydowanie nie wysusza.

Podoba mi sie, ze nie smierdzi tak, jak wiekszosc tanich pomadek. Wlasciwie nie mam jej nic do zarzucenia, poza opakowaniem, ktore wizualnie jest wprawdzie ladne, ale szybko mi sie zepsulo, mimo ze nie nosilam jej ze soba w kosmetyczce.

Baaardzo dobra

Mam egzemplarz w kolorze 157 Juicy Peach. Paleta jest bardzo ładna, obfituje w niezwykle twarzowe i uniwersalne odcienie.
Szminka ma świetną, kremową konsystencję, równomiernie rozprowadza się na ustach. Po czasie nie zbiera się w załamaniach ani kącikach i "zjada się" bez plam. Zostawia minimalne ślady na szklankach i kubkach (właściwie wcale nie brudzi!). Od szminki tego typu nie oczekuję niesamowitej trwałości, to nie ta formuła, nie ta koncepcja produktu. Ta jednak w dziedzinie trwałości przebija inne pomadki z tej kategorii. Właściwości nawilżających jednak jej odmówię, to raczej chwyt marketingowy albo sugestia typu kremowej, klasycznej szminki.
Opakowanie jest bardzo ładne. Eleganckie, klasyczne, solidne.
Pewnie kupię ją ponownie w tym samym lub innym odcieniu.

Najpiękniejsze usta na świecie

Co ta pomadka potrafi zrobić z moimi wąskimi ustami, dziewczyny!
Posiadam kolor Summer Red - nie ordynarna, pełna życia przepiękna czerwień w której zęby nie wyglądają na żółte! A uwielbiam się uśmiechać i dzięki temu odcieniowi nie muszę się martwić że będzie to uśmiech w stylu środkowe światło na przejeździe dla aut ;).
Bardzo dobrze się rozprowadza, jednak ja zawsze nawilżam usta przed aplikacją, może to też dlatego. Ładnie pokrywa usta, nie rozmazuje się, nie przemieszcza się na zęby. Jem, piję, pomadka "jak stała, tak stoi" ;).
Bardzo pozytywne zaskoczenie, szczególnie że to moja pierwsza czerwona pomadka. Na pewno kupię inne kolory, ufam tej pomadce. Cenę wybaczam - jest wydajna.

Używam tego produktu od: Luty 2015
Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

niesmak pozostał.

Cieszę się, że pomadka ta trafiła do mnie w postaci prezentu, gdyż nie lubię marnować pieniędzy na nietrafiony zakup.

Byłam przekonana, że bardzo moje usta polubią to cudeńko, jednak nic z tego...

Posiadam jeden z odcieni intensywnej czerwieni i zawiodłam się,

- zła aplikacja
- nie nawilża a wysusza
- szybko się zmywa
- waży się

Jednak posiada piękne eleganckie opakowanie i czytając opienie innych internautek łudzę się, że może moje usta kapryszą?:D tak więc oddaję ją siostrze, może lepiej się sprawdzi.

Chodź sama na pewno nigdy już tego produktu nie zakupie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

polubiłam ją

Jest to jedyna szminka do tej pory, która mi nie wysuszyła ust, nie pokreśliła skórek i wygląda mega naturalnie.

Mam kolor Nude Cream.

Ma super miękką, kremową, troszkę mokrą konsystencję. Fajnie się nakłada.

Jedyna wada jest, że szybko znika z ust i lubi wychodzić poza kontur. Potrzebne są częste poprawki.

Opakowanie jest gustowne i funkcjonalne, mamy pewność, że szminka nie otworzy się w torebce i nie narobi bałaganu :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Jedna z piękniejszych czerwieni.

Posiadam kolor numer 47 - Summer Red. Szminka szybko stała się jedną z moich ulubionych czerwieni, niezaprzeczalnie jest to kosmetyk udany (chociaż nie pozbawiony wad).

<b>Konsystencja, formuła:</b> kremowa, dość mokra - łatwo sunie po ustach.

<b>Kolor:</b> absolutnie cudowna czerwień - soczysta, niemal neonowa, wyraźna, strażacka; więcej ma zdecydowanie ciepłych tonów (ale o dziwo nie podkreśla żółtych zębów), odrobinę wpada w pomarańcz; jest widoczna z daleka.

<b>Wykończenie:</b> półmatowe, szminka jest kremowa, ale dość mokra, na ustach zdrowo połyskuje; jest to czysty kolor - bez żadnej perły czy drobinek.

<b>Trwałość:</b> tutaj właściwości ma bardzo dziwne - szminka owszem jest trwała - spokojnie wytrzyma 8h bez poprawek (o ile się nie je i nie pije), z lekkimi poprawkami będzie na ustach cały dzień; ALE w ogóle nie zasycha, nie zastyga na ustach przez co pozostawia czerwone stempelki na wszystkim czego się dotknie - wystarczy delikatnie dotknąć jej dłonią i już mamy pozamiatane - szminka wędruje po całej buzi, rozmazuje się masakrycznie mimo kilku godzin od nałożenia; bardzo ciężko ją utrzymać w ryzach - żeby pozostała tylko na ustach, a nie wszędzie dookoła; i to jest jej największy minus, niestety; jeśli już samoistnie schodzi to robi to równo, bez czerwonych obwódek.

<b>Właściwości pielęgnujące:</b> faktycznie odrobinę nawilża usta dzięki tej mokrej formule - fajnie, bo to rzadko spotykana cecha u kremowych szminek.

<b>Opakowanie:</b> wygląda może i elegancko, ale niestety jest wykonane z dość cienkiego plastiku, z którego szybko się ścierają wszlkie napisy - niestety, trochę tandetne.

<b>Inne:</b> wydajność - na plus, brak zapachu, cena jednak dość wysoka (warto polować na promocję); oprócz tego szminkę dość ciężko się aplikuje - trzeba uważać aby nie wyjechać poza kontur ust.

Fajna szminka o przepięknym kolorze, ale trzeba się przyzwyczaić do tej niedogodności jaką jest rozmazywanie się, trzeba uważać na każdy ruch, aby nie zrobić sobie katastrofy na twarzy.
Jednak za trwałość, nawilżanie i przede wszystkim kolor oceniam na 4 gwiazki.
Być może skuszę się jeszcze na inne kolory, a Summer Red zdecydowanie polecam wszystkim fankom soczystych czerwieni :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Spełnia wszystkie swoje zadania

Posiadam pomadkę w kolorze pięknej czerwieni - 148 RED RUSH. Spełnia ona wszystkie moje oczekiwania czyli:
-nawilża i pielęgnuje usta,
-wygładza i ujędrnia,
-trwała (w moim przypadku ok 8godz.),
-matowy efekt.
Moje usta wyglądają bardzo zmysłowo i sexownie dzięki tej pomadce.

Jakość produktu jest stosowna do ceny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

lubimy się :D

Mam tę mniejszą wersję (2,5g) w odcieniu 147 CORALISE.
Ogólnie pomadka jest rewelacyjna. Zadziwia mnie jej trwałość. Bez żadnych poprawek utrzymuje się nawet moze i 6 godzin :D
Nie zauważyłam jednak żadnych właściwości nawilżających. No i ta cena... Gdyby była tańsza, na pewno skusiłabym się na inne kolory.
Tak czy inaczej, pomadka jest zawsze przy mnie, ma piękny czerwony kolor z lekkimi złotymi drobinkami, że nie można jej nie kochać. :D

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Stempluje wszystko dookoła

Trwała?/ Jestem w szoku. Posiadam kolor Summer Red, który otrzymałam w kwietniowym boxie. Pomadka odbija się na wszystkim z czym się zetknie. Szklanka, łyżka, widelec, nawet moje zęby :/ Wystarczy, że nieumyślnie dotknę palcami ust, całe dłonie mam umazane, masakra. Jest jak stempel, który jest wszędzie, a co za tym idzie znika bardzo szybko.

Wielka szkoda, bo jeśli chodzi o kolor to jedna z piękniejszych czerwieni jakie miałam. Kolor nasycony, intensywny i soczysty. Cudownie wygląda na ustach.

Pomadka bardzo dobrze nawilża usta. Nie podkreśla suchych skórek. Uta są miękkie i kuszące.

Gdyby nie jej trwałość, był by to ideał. Ze względu na cenę nie wiem czy zdecyduje się n zakup kolejnej

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno