Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Ogranicza powstawanie wykwitów trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum. Zapewnia doskonałe właściwości keratolityczne (kompleks alfa, i ?- hydroksykwasów)

Zawiodłam się

Może zaczne od tego , że kupiłam ten krem z polecenia jednej z wizażanek. Miał to być naprawdę dobry krem zwalczający trądzik. No i .... nim nie jest.
Ale od początku.
Pierwsze moje zetknięcie się z tym kremem to ogromny wysyp, ale nie zwalam winy na krem tylko na nieszczęsny żel do twarzy z Sorayi. Po 2 może 3 tygodniach przerwy w używaniu tego kremu postanowiłam dać mu jeszcze jedną szanse i stosować go przez okrągłe 4 tygodnie dzień w dzień.
Rozpoczełam 1 września i właście w tą sobotę skończyłam ten okres testujący krem na noc.
Nie skończyłam samego kremu , jest baaardzo wydajny. Niewielka ilość starcza na posmarowanie całej buzi. Do plusów mogę dołączyć także piękny zapach- olejek herbaciany . Krem nawiża cere i szybko się wchłania ,częściowo zmiejsza zaskórniki.
Skóra po miesiącu stosowania stała się przyjemniejsza w dotyku( ale to także za sprawą peelingu , który stosowałam pierwszy raz w życiu).
Czytając tą opinię , można dość do wniosku że jednak jest do dobry krem, wkońcu nawilża i jest wydajny.
Niestety, czas w recenzji na minusy. Tym minusem który odegrał znaczącą role w mojej recenzji jest brak JAKIEJKOLWIEK poprawy , jeżeli chodzi o występowanie trądziku. Krem nie radzi sobie z wypryskami , no może tylko z jakimiś małymi.
Reszta jak była tak jest . Niestety nie tego oczekiwałam , liczyłam na walkę z trądzikiem a wyszły nici. Dodatkowo jest on jak na takie działanie niesamowicie drogi. Kupowałam dużo tańcze kosmetyki radzące sobie z trądzikiem dużo, dużo lepiej.
Od około tygodnia dodałam Acnefan i powiem że on bardzo dobrze radzi sobie z wypryskami.

Nawilżanie-tak , trądzik-nie

Co do oceny , to nie jest ona szkolną 2 , ale zgodną z opisem KWC: Średni, raczej nie polecam. To właśnie myśle o tym kremie.

Używam tego produktu od: 4 tygoni
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Extra

Kupiłam ten kremik za 32 zł, ale nie żałuję. Po jego stosowaniu, moja wiecznie wysuszona skóra nareszcie jest nawilżona :) W ciągu nocy zmniejszają się niedoskonałości, wszystko się uspokaja :) Bardzo polecam, kupię go na pewno . Do tego wszystkiego jest jeszcze wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

bdb

dobry. ma niezbyt ładny zapach, ale nie przeszkadza mi to, skoro spełnia swoje zadanie. dobrze nawilża w nocy po całym dniu usilnego matowania mojej skóry przez inne kosmetyki ;P złuszcza skórę- mam nadzieję, że to tylko martwy naskórek... w pewnym stopniu likwiduje zmiany trądzikowe. kupię kolejny, bo używam innych kosmetyków z tej serii, i dobrze ze sobą współgrają.
jeszcze jedno- nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

przyzwoity

Ładnie nawilża moją skórę, która rano jest gładka i taka aksamitna.
Niestety działania przeciwtrądzikowego nie zauważyłam - zaskórniki nie zniknęły a o zmniejszeniu ilości wyprysków nie wspomnę.
Krem jest bardzo wydajny - to jego chyba największa zaleta.
Ja mam dość poważny problem z trądzikiem, więc nie spodziewałam się super efektów po zwykłym kremie ale choćby minimalne poprawienie stanu skóry powinno być zauważalne.

Używam tego produktu od: używałam go przez 3 miesiące jakiś czas temu

Tak średnio...

Kupiłam żel z tej samej serii, więc pomyślałam, że i krem by się przydał. Bardzo mi się na początku spodobał, gdyż był na noc i nie trzeba było smarować rano, bo zazwyczaj, gdy rano smarowałam, to cała twarz mi błyszczała. Przyznam, że trochę się zawiodłam, liiczyłam, że będzie lepszy, nawet ze względu na cenę. Na twarzy trądzik usunął mi tak "średnio", na dekolcie bardzo ładnie, co daje plus. Zapach ma znośny, dobrze nawilża. Niestety szukałam czegoś co pomoże mi dokładnie usunąć trądzik....

Rozczarowanie...

Kupiłam go 2 lata temu i dzisiaj go dopiero skończyłam (nie chciałam, żeby się zmarnował i zaczęłam go ostatnio stosować na dekolt, ale i tak nic nie pomógł na wypryski)... Oczywiście chciałam, żeby pomógł mi w walce o cerę bez pryszczy, ale strasznie się na nim zawiodłam... Zero efektów (a stosowałam go regularnie przez półtora miesiąca), jedyne co zaobserwowałam to nawilżenie... ogólnie to mi nie służył...

Używam tego produktu od:2 lata temu

najlepszy na trądzik!

Po effaklarze, intensywnej kuracji lysanelem, chciałam coś z mniejszym stężeniem kwasów i.. Viola! Oto mamy krem idealny:
+ polski i niedrogi
+ nie szczypie, ma przyjemny zapach
+ moja skóra go uwielbia: kwasy, olejek z pestek winogron, olejek herbaciany- wszystko to, co mi najlepiej służy.
Kończę właśnie pierwsza tubkę i już zaopatrzyłam się w następna. Obecnie stosuje go raz w tygodniu (w obawie przed słońcem) ale z nadejściem jesieni będzie intensywniej :)

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

chyba mój:)

Bardzo go lubię. Dobrze nawilża, przyjemnie pachnie, wygładza buźkę. Rano jest w bardzo dobrym stanie. Nie zapycha porów, nie jest sprawcą nieprzyjemnych niespodzianek. Nie podrażnia. Jedynym minusem jest to, że nie zauważyłam aby likwidował czy choćby zmniejszał łojotok (no ale ja mam megatłustą skórę).
Do dodatkowych zalet należy naprawdę duża wydajność, niska cena za dużą objętość, poręczne i wygodne w uzyciu opakowanie.

Zawiodłam się

Kupiłam ten krem skuszona dobrymi opiniami i muszę przyznać, że niestety była to strata pieniędzy. Krem, prócz delikatnego nawilżenia skóry, zupełnie się nie sprawdził. Krost i zaskórników, mam wrażenie, powstaje jeszcze więcej, niż przed używaniem, po 3 miesiącach używania nie widać żadnych efektów. Krótko mówiąc - lepiej bym wyszła gdybym kupiła
krem Ziaji kilkukrotnie tańszy, a dający znacznie lepsze efekty. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Jeden z najlepszych kremów!!

Jest to jeden z najlepszych kremów przeciwtrądzikowych . Jest bardzo skuteczny , na rowni prawie z Bioderma , tylko zapach gorszy .
Bardzo dobre kremy mozna poznac po dzialaniu jedno razowym , gdy dziala juz nastepnego dnia ,i widzi sie diametralna zmiane na lepsze . On tak dziala . To juz drugi najlepszy dla mnie krem.Ale jeszcze szukam bo po pewnym czasie skora sie przyzwyczaja.
Polecam ten krem ! :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:nie cale jedno

Bardzo dobry :)

Dla mnie ten krem jest super :)
Mam młodą , mieszaną i trądzikową cerę ,a odkąd zaczełam uzywać tego kremu (i innych z tej serii kosmetyków;) ) moja cera się bardzo poprawiła ^^
Mam mniej zaskórników , pryszczy i ładnie nawilżona buźkę i wyraźnie zminiejszone pory! Nie podrażnia i ma fajny jak dla mnie zapach :)
Polecam !

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

uczula

+ nawilża
+ nie uczula
+ ziołowy zapach

- na początku nieco pogarsza stan cery

edycja:po kilku miesiącach zaczął mnie uczulać

.Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

warto kupić

Mam cere mieszaną z problemami i używałam już wielu kosmetyków dla niej przeznaczonych, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań. Przy serii purritin (mam krem na dzien/na noc oraz zel do mycia) pozostanę już na dłużej, bo widzę poprawę, wyprysków jest mniej, a te które się pojawią szybko się goją, już rano widac poprawę. Ślady po wypryskach są mniej widoczne, a skóra jest przyjemnie nawilżona. Dodatkowym plusem jest wydajność, uzywam go od 3 miesięcy a starczy z pewością na kolejne trzy (jak nie dłużej). Polecam kazdemu z podobnymi problemami :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego