Dermika, Bibułki matujące Mat-B, Dermika

Dermika, Bibułki matujące Mat-B, Dermika

Przeznaczone do usuwania świecącej warstwy sebum i potu występującej na twarzy często w okolicy nosa,czoła i brody. Można stosować dowolną ilość razy w ciągu dnia.

NIE POLECAM !!!

właściwie nie wiem czy można je jeszcze kupić - dawno ich nie widziałam..., ja kupiłam jakieś 2 lata temu - dziś recenzja bo postanowiłam ocenić wszystkie używane przeze mnie bibułki matujące i te mimo wysokiej ceny też sprawdzały się średnio i co najgorsze przy używaniu się rwą a nie tego oczekujemy od bibułek
cała seria MAT B Dermika słabo się u mnie sprawdziła:(

Używam tego produktu od: już nie używam i nie będę!!

Darły się trochę

Bibułki były dość drogie i darły się. Niby nic strasznego, ale Wibo za 4.99 nie drą się, więc jak widać, nawet za kilka razy mniejsze pieniądze można mieć lepszy produkt.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: dwa

nie!

To były moje pierwsze bibułki matujące. Dałam się na nie namówić sprzedawczyni, ale to nie był dobry pomysł. Zapłaciłam za nie dość dużo jak na taki kiepski kosmetyk. Matowały bardzo słabo i na krótko. Nie polecam!

Używam tego produktu od: miałam je rok temu

Nic specjalnego

Bardzo zawiodłam się na tych bibułkach. Jeśli chodzi o usuwanie nadmiaru sebum, to nie widziałam jakiś oszałamiających efektów. Bibułki są dosyć duże, jak dla mnie niezbyt poręczne w użyciu. Najgorsze jest jednak to, że strasznie się rwały podczas używania, co powodowało, że czasami jakiś strzępek bibułki pozostawał mi na twarzy. Ogólnie rzecz biorąc, po takiej cenie (ok. 30 zł.) spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Są to bibułki nie warte swojej ceny. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam ok. 3 miesięcy

Nic zachwycającego

Bibułki te mają za zadanie zmatowić skórę.. Ja, niestety, nie zauważyłam tego efektu. Owszem, zbierały nadmiar sebum, ale skóra dalej nieprzyjemnie się błyszczała. Na całą twarz jedna bibułka nie wystarczała i ponadto strasznie się darła, ciężko było używać bez jakiegoś nadszarpnięcia czy rozdarcia.

Ogólnie nie byłam zadowolona, za taka cenę i małą ilość, oczekiwałam o niebo lepszego produktu.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy temu

całkiem dobre

Jestem zaskoczona negatywnymi ocenami przedmówczyń. Uważam bibułki Dermiki za jedne z lepszych, jakich używałam.

Przede wszystkim są duże, więc jedna bibułka wystarcza mi na całą twarz (natomiast gdy stosowałam inne bibułki o małym formacie, potrzeba mi było kilku na jedno użycie, przez co szybciej sie kończyły - plus dla Dermiki).
Bardzo dobrze usuwaja sebum bez naruszania makijażu. Faktycznie nie matowią "na pudrowo", ale nie oczekiwałam tego od nich - od tego jest puder.

Poważnym minusem jest jednak cena. Znalazłam bibułki porównywalnej jakości w niższej cenie, dlatego Dermiki nie bedę juz kupować.

Używam tego produktu od: kilka lat, ale już przestałam
Ilość zużytych opakowań: dużo

Byłam zadowolona

Byłam bardzo zadwolona z tych bibułek, choć mają całą masę minusów. Są mało ekonomiczne, trzeba użyć min. 3szt. żeby zmatowić całą twarz. Rwą się niemiłosiernie. Twarz szybko znowu się błyszczy. Tyle o wadach choć pewnie znalazło by się i więcej. A teraz zalety dzięki którym kupię je znowu na pewno:
* Wystarczy leciutko dotknąć twarzy i idealnie zbierają nadmiar sebum.
* Nie zbierają przy okazji pudru.
* Po ich użyciu twarz jest idealnie matowa i świeża.Używam tego produktu od: 1 miesiąc

oj nie

kupilam gdzy chcialm sobie czyms matoiwc cere w ciagu dnia polecono mi te bibulki sam pomysl ok ale one sie barzo szybko rwa i matuja na krotko wiec cena nie jest mala jak za ta jakosc nie polecam

Używam tego produktu od:2008

kiepskie

Spodziewałam sie lepszego rezultatu za taką cenę.
Bibułki są gorsze od zwykłej chusteczki higienicznej. Bardzo łatwo sie drą, a żeby zmatowić całą twarz (np. latem) trzeba zurzyc ich kilka, wiec szybki się kończą. Ale może to i dobrze, bo w sumie żaden to mat, jedynie zebranie ewentualnego potu w warunkach ekstremalnych. Nie warte ceny!

Używam tego produktu od: mało
Ilość zużytych opakowań: szybko jedno

Fatalne

Chciałam sprawdzić tę markę i wiem, że nie kupię nic więcej.
Bibułki drą się, wcale nie matują. Żeby osiągnąć przyzwoity efekt, muszę zużyć ich całą masę.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:1 m-c

beznadziejne !

nie matują !
bibułki nie spełniają swojej PODSTAWOWEJ funkcji, twarz po ich zastosowaniu nadal się błyszczy. w dodatku użycie ich bez porwania graniczy z cudem.
nigdy więcej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno (niecałe!)

do bani

zgadzam sie z poprzedniczkami. te bibulki sa jak kawalek zwyklej bibulki z papierniczego. moze jestem wybitnie nieudolna ale nie zdarzylo mi sie jeszcze zeby owa bibulka mi sie przy uzyciu nie podarla. ponadto zeby naprawde zdjac cale sebum nie wystarczy jedna sztuka. sa duzo gorsze od art deco czy inglota, nie mowiac juz o moich ukochanych pureness shiseido. taki bubel...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy