Avon, Color Trend, Fresh Face Oil-free Foundation (Odświeżony podkład do twarzy) (stara wersja)

Przeznaczony jest do cery tłustej i mieszanej. Jest bardzo lekki i stapia się z kolorem skóry. Tuszuje drobne niedoskonałości. Delikatnie ściąga i idealnie matuje cerę na kilka godzin. Nie zatyka porów. Dobrze się rozprowadza. Posiada bardzo ciekawe opakowanie, w sam raz dla nastoletniej dziewczyny.

Nieciekawy

Podkład tragedia, pomarańczowy, rzadki, nie kryje. Dwa opakowania w śmieciach. Może trafiłam na przeterminowanych produkt, albo on jest aż tak słaby. Kokejny mój produkt z avonu, który się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: Uzywalam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: Pol

pierwszy podkład

To był mój pierwszy podkład. Niestety efekt był dość komiczny, nie dość że nie umiałam go dobrze nałozyć to jeszcze dobrałam za ciemny kolor. Nie skończyłam pierwszego opakowania, smugi na twarzy były bardzo widoczne. Zamieniłam na jakiś krem delikatnie kolorujący.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

nie bardzo

Uważam, ze cała seria tych produktów im po prostu nie wyszła.
Podkład ten był bardzo ciemny, mimo tego, że wybrałam najjaśniejszy odcień.
Robił okropne plamy na twarzy. Może nie umiałam go aplikować, ale po kilku godzinach wyglądałam okropnie.
W dodatku nasilił mi trądzik, więc po użyciu jednego opakowania bez żalu się z nim pożegnałam.

Używam tego produktu od: użyłam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

okropność!

ten podkład to jakaś kpina. utwierdził mnie w przekonaniu, żeby nigdy nie kupować podkładów w Avonie. nie robi kompletnie NIC, poza sprawieniem, że twarz wygląda jak katastrofa :/ nie polecam, ma dziwną konsystencję, w ogóle nie kryje, zostawia smugi, brr coś okropnego, a do tego mnie po nim wysypało.

nie ma sensu wypisywać plusów i minusów, bo w tym podkładzie wszystko jest na minus :(

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

makabra

Nie wiem skąd oni brali te kolory ale mój prawie najjaśniejszy był jak bronzer. Pełno smug, zacieków,zapchane pory. Coś okropnego. Dobrze że już go nie ma. Wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Po 2 użyciach trafił do kosza

W tym podkładzie wszystko jest złe.

Kolor jest pomarańczowy, gdzie polki są albo żółte albo różowe.
Tubka jest zła, przecież oczywiste jest, że pompka jest dużo wygodniejsza.
Konsystencja jest zła, przez co źle się rozprowadza.
Skład jest zły, to znaczy nie wiem co konkretnie jest złe, ale po żadnym podkładzie moja cera nie była aż tak zapchana.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: zero, po 2 użyciach wylądował w koszu

Nie dla mnie

Kupiłam go po dobrych recenzjach koleżanki która używała go w zimę bo potrzebowałam czegoś taniego i jasnego. No i strzeliłam w tak jasny że wyrzuciłam.

Zalety ;
- fajna konsystencja
- wydajny
- jasne kolory

Wady ;
- odcień mimo , że i tak wydawał mi się w gazetce ciemniejszy okazał się być za jasny bladł na twarzy dodatkowo. Nie dało się go używać bo nie jestem strasznie blada, w lato wrećz nie mogę dobrać podkładu bo wszystkie są za jasne.
- uczulal mnie, po jego używaniu moja skóra często miała skłonności do niespodzianek
- nie zrównywał koloru skóry
- nie matowił , nie robił czegokolwiek co powinien robić podkład
Ogółem dobry może dla kogoś kto ma skóre bez problemów i potrzebuje poprostu czegoś na twarz

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 troche zużyte

Dramat.

Jestem bardzo blada, to też zamówiłam najjaśniejszy odcień. I tak był za ciemny.
Jednak nadal go stosowałam.
Zalety: dobrze sie go rozprowadzało palcami, lekka konsystencja,wydajność, zapach, cena.

Wady: nie da go sie dopasować pod kolor cery.

Używam tego produktu od: 5-6 lat

Pomyłka, ale...

Jako podkład totalnie się nie sprawdza. Nie matuje, nie kryje i robi wszystko co najgorsze, ale właśnie :)
\\nPo przeczytaniu dawno temu jednej recenzji ponieżej, o używaniu go jako bazy postanowiłam, że ze mną zostanie. Jako podkład nie. Jako baza TAK. Świetnie wyrównuje koloryt na powiece, co więcej cienie się dobrze trzymają i nie osypują. Nawet te najzwyklejsze za 4,99zł. A to jest coś :) Więc jeżeli jesteś w jego posiadaniu i nie jesteś zadowolona, to spróbuj go wykorzystać jako bazę :)

Kiepski

Podkład całkowicie nie spełnił moich oczekiwań. Jest bardzo ciężki, przez co po użyciu wyskakuje mi dużo więcej wyprysków niż po innych podkładach. Nie zakrywa większych niedoskonałości, ba nawet z mniejszymi ma problem, rozprowadza się nie równomiernie i podkreśla suche skórki i wygląda bardzo nienaturalnie.

+ kolor
+ cena

- słabe krycie
- bardzo ciężki
- efekt świecenia
- efekt maski
- zapach
- podkreślenie suchych skórek

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 1 - natural

MASAKRA

Totalna tragedia. kupiłam go chyba tylko jedynie ze względu na cenę, ponieważ był na promocji za 8,90. Podkład pozostawia plamy, beznadziejnie się go rozprowadza, efekt maski gwarantowany.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

rozwarstwiał się

mój pierwszy podkład ever. wtedy jeszcze w różowym opakowaniu.
kolor totalnie nie dobrany do mojej cery (ale jak dobrać podkład na podstawie kolorowej kropki w katalogu??)
szybko się rozwarstwił i przy nakładaniu najpierw z opakowania wylewała się woda lub jakaś inna ciecz, a potem krem.
wyrzucony do śmieci

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe