Lirene Dermoprogram, Aktywnie regenerująca maseczka

Lirene Dermoprogram, Aktywnie regenerująca maseczka

Maseczka uelastycznia i intensywnie regeneruje.
Innowacyjne rozwiązanie, polegające na zastosowaniu folacyny, która jest cennym składnikiem ułatwiającym wzrost komórkom skóry i przedłużającym ich życie sprawia, że produkt uelastycznia i intensywnie regeneruje. Opóźniając proces starzenia przywraca skórze jędrność i młody wygląd. Witamina E i B-karoten z oleju z karotki wraz z folacyną tworzą synergiczny kompleks intensyfikujący działanie maseczki.

Idealna do cery mieszanej lub tłustej

Używam tej maseczki od kilku ok. 4 lat z dłuższymi przerwami na wypróbowanie innych produktów, mimo wszystko do niej wracam.

+ cena - kupuję ją za ok 16 zł ale zdarza się że jest tańsza
+ składniki: masło shea oliwa z oliwek, wyciąg z pszenicy, alg i kwas hialuronowy. Aż zachęcają do użycia :)
+ opakowanie, nie lubię maseczek w saszetkach
+uczucie głębokiego nawilżenia które długo się utrzymuje
+nietłusta konsystencja

-kolor oraz zapach - kosmetyki pielęgnacyjne powinny zawierać jak najmniej zbędnych składników, a barwnik i substancje zapachowe są jak najbardziej zbędne
- po nałożeniu na twarz jest nieco lepka

Do tej pory byłam przyzwyczajona do bardziej tłustych maseczek, co tak na prawdę nie było zbyt dobre dla mojej mieszanej skóry. Polecam ją wszystkim osobom z tłusta skórą.

Ilość zużytych opakowań: ok. 7 tubek

można na niej polegać

Bardzo dobry produkt mojej ulubionej polskiej firmy.
Delikatny efekt odświeżenia twarzy pojawia się już po pierwszym użyciu, za taką cenę to rewelacja.

Zapach- delikatny, erisowy, niedrażniący, może być. Konsystencja dopracowana, maseczka dobrze się nakłada i nie spływa z twarzy, profesjonalne rozwiązanie zasługujące na uznanie.

Niestety dawno nie spotkałam jej na półkach drogerii, jest tylko jakaś nowa nawilżająca, ale to nie to. Wiem, bo próbowałam...

Różne wersje widziałam, ale tej nie ma.

O ile pojawi się jeszcze na rynku właśnie ta maseczka regenerujaca, kupię z pewnością i chętnie zastosuję.
Jest świetna zarówno latem po opalaniu, czy przeciwnie- w pomieszczeniach klimatyzowanych, jak i zimą, kiedy w przegrzanych pomieszczeniach nasza skóra woła o solidną pielęgnację i nawilżenie.

NR. 1

Jest to jedna z najlepszych maseczek jakie miałam. Ma lekką konsystencję kremu, bardzo szybko się wchłania i na dobra sprawę nawet nie trzeba jej zmywać. Świetnie nawilża, wygładza, pomaga pozbyć się martwego naskórka. Dla mnie, czyli osoby z wrażliwą, suchą cerą ze skłonnościami do łuszczących się skórek, ta maseczka jest nieoceniona. Po zastosowaniu skóra jest gładka, dobrze odżywiona, a efekt utrzymuje się przez kilka dni. Dodatkowym atutem jest opakowanie - tubka zamiast pojedynczych saszetek. Dzięki temu maseczka jest wydajniejsza, starcza na dłużej.

Najlepsza-jak na razie

Przetestowałam juz pare maseczek, ale ta jest najlepsza. uzywam jej regularnie dwa razyw tygodniu. Super uspokaja moje wrażliwe poliki, delikatnie wygładza zmarszczki mimiczne. Nawilżenie i miekkość mojej skóry utrzymuje sie ok 2 dni.
Nie daje 5*, bo nadal szukam cos co złagodzi mi skore po peelingu. Ale w porównaniu z maseczką nawilżająca Clarinsa i różnych tam Cliniqua wypada nieporównywalnie lepiej.
Moim celem jest teraz maseczka z Avene
Mimo wszystko bardzo polecam, bo za niską cenę jakość jest super

Używam tego produktu od:6 m-cy

Przyjemna

Maseczka głęboko nawilża skórę, łagodzi podrażnienia, przy systematycznym stosowaniu poprawia jej koloryt. Cera jest gładziutka i wygląda na wypoczętą. Teraz zrezygnowałam z tej maseczki ze względu na moje przejściowe problemy z cerą i teraz używam bardziej profesjonalnych kosmetyków. Maseczka może trochę zapychać, co dla mnie jest kompletnie niewskazane. Kiedy moja cera będzie w stanie zadowalającym, to może do niej powrócę. Bardzo polecam osobom, które nie mają wielkich problemów z cerą, potrzebującym nawilżenia i ukojenia.

Używam tego produktu od: używałam przez około pół roku
Ilość zużytych opakowań: końcówka 2

KWC

Dobre bo Polskie! Dr Irena Eris jest moja ulubiona firma kosmetyczna. To jest kolejny produkt na ktorym sie nie zawiodlam- wrecz przeciwnie. Mam cere naczynkowa i dosc wrazliwa- ten kosmetyk jest poprostu czysta blogoscia dla mojej skory! Polecam goraco. Super nawilza i spelnia obietnice producenta. No i cena :-)

Używam tego produktu od: 4 miesiacy

Ulubiona od lat:)

Sama nie wiem, dlaczego do tej pory nie zrecenzowałam jeszcze tej maseczki. Przecież to mój ulubiony produkt od lat:) Teraz ma co prawda inne opakowanie i trochę inną nazwę( maseczka aktywnie regenerująca Folacyna) , ale to wciąż ten sam kosmetyk z tym samym składem. Maseczka ma lekką konsystencję i bardzo przyjemnie pachnie. Nakładam ją z przyjemnością, już w trakcie rozprowadzania na twarzy- czuję ukojenie i złagodzenie ( mimo, że producent tego nie obiecywał), moja skóra pod nią wyraźnie odpoczywa. Po zmyciu buzia jest gładka, znikają wszelkie załamania i drobne zmarszczki, ma bardzo ładny brzoskwiniowy koloryt ( to chyba zasługa karotki w składzie) jest dobrze odżywiona i nawilżona. Az chce się spojrzeć w lustro:)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie zliczę:)

tania i dobra :)

Przyznam się, że kupiłam ją jako maseczkę na moje wiecznie przesuszone (mimo intensywnej pielęgnacji ) dłonie i stopy, bo szkoda było mi używać na te partie ciała maseczek z tzw wyższej półki :)
Ale okazało się, że ta maseczka jest genialna :) Rzeczywiście ma właściwości regeneracyjne, wystarczy jedna aplikacja (bardziej treściwsza :) ) by obudzić się z gładką i odżywioną skórą :) Stosuję ja na miejsca wymagające dodatkowej porcji odżywienia, jak łokcie, kolana, dłonie stopy, łydki i sprawdza się doskonale :)

Czasami używam ją na twarz i dekolt, ale skóra moje twarzy nie chce jej spijać i nie wchłania sie tak szybko jak na ciele. Mam wrażenie natłuszczenia, a nie odżywienia. Być może skóra twarzy nie potrzebuje teraz tego.

Efekty jak najbardziej satysfakcjonujące. Kupiłam z tej serii również maseczkę nawilżającą i będę używała ich wymiennie. Skóra mojego ciała na pewno mi się odwdzięczy :)

Używam tego produktu od: parę tygodni

fajniuchna

Nie przekroczyłam jeszcze 30stu lat, ale stwierdziłam, że po zimie i licznych imprezach:D czas ratować skórę. Przyznam, że kupiłam tą maseczkę trochę przez przypadek i kocham przypadki! Maseczka cudowna! Świetnie nawilża, ujędrnia i... nie wiem czy naprawde ta karotka coś daje, ale skóra nabiera zdrowego, lekko opalonego kolorytu:). Jedyny minus to to, że raczej nie polecam jej przed wyjściem - trochę zapycha. Za to po powrocie do domu - genialna;).

Ps Naszukałam się tego na wizażu, gdyż obecnie maseczka ma nieco nowoczesniejsze opakowanie i nazywa się "maseczka aktywnie regenerująca"! No dobra, już się nie czepiam;)

Używam tego produktu od:1 miesiąca

wygładza skóre pod oczami

Rzadko używam tej maseczki na całą twarz. Odkryłam, że jest cudowna po nieprzespanej nocy jako kremik pod oczy. Doskonale odżywia moją skórę pod oczami i ją wygładza - o niebo lepsza niż niejeden krem pod oczy.
Jest bardzo wydajna :)
4 gwiazdki dlatego, że używam jej inaczej niż powinnam - pod oczy.

świetna

Kupiłam tą maseczkę pod wpływem wizażu. Moja cera była przesuszona (mimo, że jest tłusta), zmarniała i szara i potrzebowała szybkiej regeneracji, a ta maseczka temu podołała.

Maseczka ma ładny zapach i konsystencję gęstego kremu, łatwo się nakłada. Używam jej nie za dużo na raz, żeby wchłonęła się w całości, ponieważ maseczki tej się nie zmywa, tylko nadmiar ściera. Wchłania się dobrze. Skóra po jej użyciu jest miękka i delikatna, ujędrniona i gładsza. Koloryt cery jest wyrównany a drobne podrażnienia złagodzone. Lekko nawilża. Co ważne, nie zatyka mi porów, nie powoduje powstania zaskórniaków, do czego mam skłonność. W dodatku jest wydajna.
Efekt utrzymuje się długo. Używałam jej z początku intensywnie co drugi dzień, teraz raz w tygodniu, ale widzę, że znacząco wpłynęła na poprawę mojej cery.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Jedna z najlepszych

Świetna maseczka! Idealnie wygładza i nawilża skórę. Miła, delikatna, ale konkretna konsystencja. Subtelny zapach. Rzeczywiście regeneruje i koi skórę, od razu po uzyciu widać że cera jest w lepszej kondycji. Maseczka ta jest bardzo delikatna, nic mnie nie szczypie i nie piecze (jak w przypadku niektórych maseczek). Do tego szybko się wchałania, nie zapycha porów. Cena w miare przystępna. Polecam, naprawdę warto.

ilość zużytych opakowań: 1 tubka