Tigi, Catwalk, Curls Rock, Curl Amplifier (Delikatny krem wspomagający skręt włosów kręconych naturalnie lub po zabiegu trwałej ondulacji (stara wersja))

Ten delikatny krem pięknie definiuje i rozdziela loki, w widoczny sposób uwidaczniając ich skręt, dodając przy tym włosom wyjątkowej objętości i tekstury. Dzięki zawartym w nim składnikom, odżywia i pięknie nabłyszcza włosy oraz chroni je przed szkodliwym oddziaływaniem gorącego powietrza z suszarek, itp. Utrwala fryzurę. Zawiera filtry UV.

Absolutnie nie

Ten krem to jeden silikonowy ciężar dla włosów. Opakowanie owszem, wygodne, ładne. Zapach może być. Krem jest gęsty, taki gumowy. Próbowałam go nakładać na rózne sposoby, rózne ilości i niestety nic z tego nie wyszło. Obciąża włosy, zamiast się kręcić włosy są ciężkim czupiradłem. Nie polecam.

Dobry, ale klejący

Kupiłam go w Tkmaxx za 37 zł, na pewno nie wydałabym na niego więcej. Ładnie układa loki, ale bardzo łatwo przesadzić i osiągnąć efekt stylowo posklejanych strąków. Do tego strasznie się klei, kleją się ręce, włosy i twarz. Za każdym razem po dotknięciu włosów, trzeba myć ręce.
Na pewno nie jest wart swojej ceny, nie robi cudów. Ładnie pachnie, bardzo wydajny.

niby tak, ale...

Bardzo wydajny produkt, wystarczy mała ilość i włosy są już ułożone. Mam kręcone włosy i ciężko jest dobrać odpowiedni produkt do loków, ten jest bardzo kleisty aż trudno go zmyć z rąk. Włosy po nim są ładnie poskręcane, ale mam wrażenie, że po jakimś czasie się do niego przyzwyczajają i coraz mniej działa. Nie jestem zadowolona w pełni ponieważ szukam czegoś żeby loki były ładne nie tylko po myciu. Po przebudzeniu nie odświeża loków wręcz przeciwnie im więcej go nakładam tym gorzej to wygląda. Pod wpływem wilgoci robi się oczywiście siano.Super produkt ale tylko na wieczorowe wyjścia.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, prawie cały użyty

Niestety nie...

Zachwycona recenzjami produktu bez namysłu poleciałam zakupić to cudo... niestety baardzo się rozczarowałam. :( Skleja włosy i pozostawia je niezmiernie sztywne. Rzeczywiście, podkreśla skręt ale włosy są okropne w dotyku i posklejane. ;/
Plus za niezwykłą wydajność produktu - końca nie widać nawet przy codziennym używaniu.

Zdecydowanie bardziej polecam odżywkę bez spłukiwania z tej samej serii - Tigi Catwalk Curl Rock Leave In Conditioner. Cena taka sama, a włosy miękkie i ładnie ułożone. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 (150 ml)

e tam

bardzo ładnie pachnie, wygodne opakowanie.

Zapobiega puszeniu... o tak zapobiega
Właściwie ten krem zapobiega wszystkiemu. Próbowałam używać na różne sposoby, ale zawsze kończy się w jeden sposób: włosy są posklejane, pokryte jakby skorupką i wyglądają coś jak dredy. Nie wspominając o tym że nie ma żadnego skrętu, są wyprostowane, a to się jeszcze nie udało żadnemu specyfikowi na prostowanie (w czasach gdy mi na tym zależało). A nie nakładam za dużo (pół kropli na włosy do pasa to chyba nie szaleństwo).

Gdyby był to kosmetyk ziai za 5 zł to ok, ale to kosztuje chyba ok. 50 zł? kupiłam w tk maxx za 35. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: zaczęte jedno, stoi i się kurzy

Daję 2 gwiazdki za zapach, opakowanie i to, że jeśli ktoś lubi zapychać włosy silikonami, a znam takich ludzi sporo, to ten kosmetyk spełnia swoje zadanie.

reanimator jak talala

Poznałam dzięki kilku odlewkom od zaprzyjaźnionych wizażanek :cmok: Próbowałam na kilka sposobów:
- na mokre do wydobycia skrętu (potem żel) :nie:
- na mokre jako stylizator (bez żelu) :nie:
- na suche mokrymi rękami :ehem:

I tak oto został najlepszym z reanimatorów. Wystarczy, że rano nałożę go mokrymi rękami na suche włosy i pozwolę wyschnąć. Później odciskam nadmiar i loki są jak marzenie.

Podkreślam - niezwykle wydajny. Na pewno zakupię.

Jego podstawowa przewaga nad żelem do włosów - nie zabiera blasku. Włosy nadal błyszczą niemal jak parę godzin po myciu.

Dlaczego zatem dałam tylko 3 i pół gwiazdki? Ano dlatego, że wymaga częstszego użycia szamponu, a tego już ani moje włosy ani mój skalp nie lubią.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 (gdyby dodać wszystkie odlewki)

cudoo

zaczne od tego ze kupiłam go za 35zl w tk maxx ;) pewnie inaczej by w moje ręce nie wpadł bo trochę mi szkoda takiej wielkiej kasy ale ... teraz jeśli nie znajdę znowu takiego taniego to kupie za 100zl , jestem bardzo zadowolona z efektów :)
najważniejsze ze loki sie nie rozkręcają i nie rozpadają po godzinie co mi sie zawsze robiło po innych specyfikach, ładnie pachnie jednak jak go za dużo użyje to skleja niesympatycznie włosy i zostają z tego strąki.

ten kosmetyk na moich włosach nawet sprawił cud - po 12 godzinnej podróży pociągiem rano po przebudzeniu miałam loki jak po umyciu :)
jednak po jakimś czasie włosy sie troche hmm uodparniają? to już nie pierwsza taka sytuacja u mnie wiec sie nie dziwie:)

do tego nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.
polecam! najlepszy kosmetyk do kręconych jaki używałam :)

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Co by tu...

Miałam z nim trochę problemów na początku, ale metodą prób i błędów doszliśmy do porozumienia :)

Mam włosy naturalnie kręcone (średni skręt), gęste, ale cieniutkie, do ramion, cieniowane. Jeśli użyję pianki do kręconych (taft, nivea, etc.) - uzyskuję efekt lekkiego podkreślenia loków, włosów jest cała masa, są uniesione (zwłaszcza tył u nasady), który to efekt w pełni mi odpowiada, bo naleśnika nad potylicą nie zniosę :) I podobnie działa tigi, jeśli użyję połowy porcji z dozownika. Więc w tym przypadku ekonomiczniej wychodzi pianka.

Krem Tigi jest natomiast niezastąpiony, gdy chcę zrobić bardziej wyrafinowaną fryzurę - eleganckie, uformowane, lśniące, cięższe loki (używam całej porcji) Pianka nie da takiego efektu bez wysztywnienia włosów, a po Tigi są nadal miękkie i delikatne. W takim wariancie jest ich jednak objętościowo mniej, nad czym boleję ;), ale mimo wszystko warto :)

Dodatkowo musiałam wypróbować kilka szamponów i odżywek, bo nie wszystkie się z Tigi lubią. Te do włosów kręconych odpadły w przedbiegach, bo powstawał smętny zwis :) U mnie najlepszy łączny efekt daje schauma przeciwłupieżowa (usztywnia), odżywka nawilżająca Herbal Essences + TigiUżywam tego produktu od: miesiąca

24.09.10
Dziewczyny, które pisały, że włosy się do niego przyzwyczajają miały rację - efekt już nie jest tak spektakularny jak na początku, myślę nad powrotem do pianki :)

3.3.11

Minęło pół roku, używam co 2 dzień, właśnie skończyło się pierwsze opakowanie i kupiłam drugie, bo zdrady na rzecz pianki wybitnie dowiodły, że efekt jest nieporównywalny.

przeciętniaczek

niestety, niestety, ale się rozczarowałam... po przeczytaniu tylu zachwytów nad tym kosmetykiem spodziewałam się cudeńka, które zmieni moje włosy nie do poznania, a tu przykra niespodzianka. Tigi jeśli chodzi o działanie jest porównywalny do Wella shockwaves superskręt (najlepszej pianki do włosów kręconych jakiej używalam, choć nie idealnej), ale przecież jest on ponad dwukrotnie droższy, a to pozwala na zwiększenie wobec niego wymagań. A więc co ten kosmetyk robi z moimi włosami:
-ujarzmia puszenie, ale nie całkiem, i to nie do końca dnia. (Wella u mnie działa dłużej)
-podkreśla skręt, ale go nie wzmacnia, jak obiecuje producent.(identyczny efekt po Wella)
-czasem wydaje mi się, że nie nabłyszcza, wręcz przeciwnie.
-włosów jest jakby więcej.
Cóż, efekt jest dobry, ale mogłoby być lepiej.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niewielka część pierwszego

boski

krem jest wspaniały dla włosów podatnych na kręcenie. Na początku nie wiedziałam jak go używać i słabo się spisywał. Aby włosy były idealnie skręcone to wgniatam go najpierw na mokre włosy około 2 minut i rano budzę się z burzą loków, na które jeszcze odrobinę aplikuję kosmetyk.
W konsystencji przypomina klej, skład jest trochę podejrzany ale wreszcie moge chodzić w rozpuszczonych włoskach. Także polecam bardzo, Nwarto wypróbować.

23.11.10 Niestety włosysię uodporniły:(

Ideał :)

Jest niezastąpiony w stylizacji kręconych włosów. :) Używam niewielką ilość na mokre włosy i po wyschnięciu mam pięknie zdefiniowane i utrwalone loki. Bardzo łatwo z nim przedobrzyć (wtedy potrafi skleić i przeciążyć włosy), dlatego trzeba aplikować go w małych ilościach. Jest mega wydajny (stosuję na długie włosy co 1-2 dni). Obecnie używam wersji w nowym opakowaniu i większej pojemności (150 ml). :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

najlepszy!

Kosmetyk doskonale zwiększa skręt włosów i nadaje im ładną formę, optycznie je "zagęszcza". Jest to preparat drogi, jednak wart swojej ceny, zwłaszcza że charakteryzuje się dużą wydajnością (ostatnio "mierzyłam" - 1 opakowanie wystarczyło mi na 7 i pół miesiąca przy stosowaniu co drugi dzień). Trudno go przedawkować więcej niż raz, bo przy nałożeniu zbyt dużej ilości wygląda się źle - wtedy obciąża włosy i mocno skleja.
Zdecydowanie najlepsza rzecz, jaką wymyśliła ludzkość do włosów kręconych!

Używam tego produktu od: hm... dawna
Ilość zużytych opakowań: ~5