Cztery Pory Roku, Krem do rąk i paznokci glicerynowy nawilżający z aloesem i zieloną herbatą

Średnia ocena: 3.64/5

Glicerynowy krem do rąk Cztery Pory Roku wzbogacony o aloes i ekstrakt z zielonej herbaty, które silnie nawilżają, łagodzą podrażnienia oraz pielęgnują płytkę paznokcia. Wystarczy wetrzeć go w skórę dłoni kilkakrotnie w ciągu dnia, by zapewnić im 24-godzinną ochronę. Dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji krem szybko się wchłania, pozostawiając delikatny i przyjemny zapach.
Naturalne składniki aktywne:
- Ekstrakt z aloesu – intensywnie nawilża, likwidując uczucie suchości i szorstkości. Działa łagodząco i kojąco na podrażnioną skórę. Przyspiesza proces regeneracji naskórka oraz zapobiega przesuszeniu skóry.
- Ekstrakt z zielonej herbaty – działa regenerująco i przeciwzapalnie. Chroni przed wolnymi rodnikami, hamując procesy przedwczesnego starzenia. Nawilża i zmiękcza suche skórki oraz wzmacnia paznokcie.
- Gliceryna – chroni skórę przed wysuszeniem. Wyraźnie poprawia jej miękkość i elastyczność.
Produkt przebadany dermatologicznie. 0% PEG-ów i silikonów.

wrażliwa, normalna, sucha
kremy do rąk
regenerujące, nawilżające
zapachowa
w tubce
lekkie

Ulubieniec mojego taty

Nie jestem w stanie zliczyć ilości opakowań tego kremu, jakie zużył mój tata, bo on go po prostu kocha. Kupuje ten krem już od około 8 lat (tak mi się wydaje)
zapach, konsystencja, jak on genialnie nawilża skórę, cudo za grosze. Naprawdę polecam.

Nawilża suche dłonie i skórki - czego chcieć więcej ?

Kupiłam kilka różnych wersji tych kremów , bo cena bardzo zachęca .
Ta wersja pachnie pięknie świeżo - nie wiem czy to nuta cytrusów czy aloes czy faktycznie trochę zielonej herbaty ale nie dusi , nie jest sztuczny .
Krem świetnie sprawdza się podczas cWarwgo mycia rąk . Pod obrączką często zdarza mi się że od suchości aż robi się „biała skorupka” a ten krem sobie z tym dość szybko radzi więc jestem bardzo zadowolona . Ponadto przy paznokciach nawilża białe skórki przy opuszkach .
Podsumowując - serio dobry krem w bardzo atrakcyjnej cenie .
Korzystamy z niego razem z mężem na zmianę , nawet nie opłaca się go chować do półki bo w ciągu dnia dokładamy go po kilka razy ale wystarczy odrobina - jest wyjątkowo wydajny . Dość szybko się wchłania , ręce stają się takie „wilgotne” ale nie kleją się .
Tubka 150ml wystarcza na dluuuuuugo a mamy go już ponad miesiąc

Wydajny, w niskiej cenie.

Krem bardzo szybko się wchłania, robi gładkie i miękkie dłonie. bardzo dobrze chroni przed odmrożeniem dłoni, zapach jest trochę sztuczny. Konsystencja jest lekko tłustawa, ale dobrze rozprowadza się po skórze, szybko się wchłania, nie jest lepki, wydajny, w niskiej cenie.

Dobry krem

Krem wylądował u nas przez swojego żółtego kuzyna, który okazał się świetnie nawilżać dłonie. Zielony krem również zdał egzamin.
Jak to w zimę, mocno przesuszyłam swoje dłonie, a ciągła zmiana temperatur zupełnie nie posłużyła mojej skórze i coraz prędzej zaczęły się odmrażać, co też przyczyniło się do ich suchości i tego, że zaczęły pękać - głównie między palcami i na kciuku. Skóra w tych miejscach była mono przesuszona co wyglądało nieestetycznie, ale też było niekomfortowe.
Kuracja z kremem szybko pomogła moim dłoniom, a niedługo po pierwszym użyciu, te stały się gładkie i miękkie. Myślę, że na tragiczny stan dłoni jakieś 7 dni starczy, aby zupełnie pozbyć się wyżej wymienionych nipożądanych przypadłośći.
Ja używałam kilka razy dziennie przez 3 dni i po tym czasie cieszyłam się już znaczną poprawą, także na pewno mogę go polecić.
Bardzo dobrze chroni przed odmrożeniem, więc dobrze też zapobiegać niż później leczyć. :)
Zapach jest całkiem ok, trochę sztuczny, ale odświeżający.
Konsystencja jest lekko tłustawa, ale dobrze rozprowadza się po skórze. Dość szybko się wchłania.
Wystarczy niewielka ilość, aby zrobić cuda na dłoniach,dlatego też jest bardzo wydajny. Na pewno starczy na cztery pory roku. :)

Fajny duży wydajny

Krem fajnie się rozprowadza na dłoniach, nie jest lepki, ma bardziej płynną konsystencję, przez co dość szybko się wchłania. Jedynym minusem jest to, że dla moich przesuszonych dłoni jest za mało tłusty, przez co trzeba częściej po niego sięgać. Ale z drugiej strony jest mega wydajny plus duża tubka, wiec nie skończy się szybko;) ma ładny zapach
Design całkiem fajny, jeden z czterech hehe

Zwykły krem do rąk

Krem do rąk jeden ze zwykłych - charakteryzuje się przyjemnym zapachem i tłusta konsystencją. Łatwo się rozsmarowuje. Krem w miarę dobrze się wchłania. Skóra dłoni po zastosowaniu jest gładka, miękka i nawilżona lecz efekt nawilżenia jest krótkotrwały. Krem jest wydajny i w niskiej cenie. Jest łatwo dostępny.

Głębokie nawilżenie

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu miejscach, nie tylko w drogeriach

OPAKOWANIE – tubka, którą z łatwością można zużyć do końca dzięki temu, że jest miękka

SZATA GRAFICZNA – kojarząca się z kompozycją zapachową

SKŁAD – kontrowersyjna triethanolamina

WYDAJNOŚĆ – wystarcza na długi czas

ZAPACH – lekki, przyjemny, orzeźwiający

KONSYSTENCJA – nie jest gęsta, łatwo rozprowadza się na dłoniach, szybko wsiąka

TRWAŁOŚĆ – wymaga poprawek po umyciu rąk, ale nawilżanie jest wyczuwalne przez długi czas

EFEKT – skóra jest nawilżona i wygładzona

ZESTAW – cztery pory roku ma wiele kremów do rąk

PODRÓŻ – produkt zbyt duży w transporcie

CENA – niska

Całkiem dobry

Zachęciła mnie niska cena w stosunku do dużego opakowania w Rossmannie.
Krem ładnie pachnie, jest wydajny; całkiem przeciętne działanie - wygładza i dość szybko się wchłania. Używam go praktycznie zawsze na noc, ponieważ nawet idąc spać nie lubię mieć długo uczucia tłustych rąk, dlatego sprawdza się u mnie idealnie.
Mam skórę suchą, jednak momentami zimą czy jesienią przesusza się bardzo - wtedy ten krem nie jest idealny ale daje chwilową ulgę
Ogólnie polecam za tą cenę

Przeciętny krem, daje przyjemne uczucie wygładzenia ale tylko na chwilę

Krem kupiłam na szybko, szukając ulgi dla suchych i spierzchniętych dłoni.
Cena była bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych produktów.
Krem jest w długiej miękkiej tubce z wygodnym zamknięciem. Konsystencja o białej barwie, dość lekka i przyjemna w użyciu. Ładnie się rozprowadza i szybko wchłania. Daje uczucie wygładzenia i miękkości. Po kilku godzinach jednak to uczucie znika. Mam wrażenie jakbym nic nie nakładała. Nawet przy dłuższym użytkowaniu nie widzę poprawy. Skóra dalej jest sucha i szorstka.
Plus za ładny zapach i niską cenę, ale jakość niestety słaba.

Miłe zaskoczenie

Bardzo fajny kremik, zwykły i taniutki ale bardzo miło się go używa, nie zostawia jakiejś strasznej tłustej powłoki na skórze i miło nawilża. Zapach bardzo neutralny.

Przyzwoity krem

Jest to krem, który często pojawiał się w moim domu, więc używam go od lat, od czasu do czasu. Zawsze go lubiłam, chociaż gdy zaczęłam bardziej przyglądać się działaniu kosmetyków na mojej suchej skórze, stwierdziłam, że do mojej czołówki tanich kremów na pewno nie należy.

Ma lekką, raczej rzadką konsystencję, przez co szybko się rozprowadza i prędko wchłania. Pachnie cierpką nutą zielonej herbaty i czymś kwiatowym. Jak to bywa przy lżejszych kremach, łatwo zaaplikować zbyt dużą jego ilość. Nie pozostawia na dłoniach tłustej warstwy. Przy jednorazowym użyciu nawilża średnio - po wchłonięciu nadal widoczne są suche skórki i ściągnięcia. Ale przy regularnym, częstym stosowaniu, utrzymuje skórę dłoni w odpowiednim nawilżeniu i sprawia, że staje się ona gładka. Nie jest to tak szybki i spektakularny efekt jak po innych kremach jakie znam, ale daje radę. Ważne tylko, żeby stosować go odpowiednio często (ja stosuję po co drugim myciu rąk i na noc).

Opakowanie to wysoka tubka z miękkiego tworzywa, w biało-zielonym kolorze, z roślinnymi motywami. Jeśli chcemy zużyć krem do ostatniej kropli, spokojnie możemy ją rozciąć. Ze względu na rozmiar nie należy raczej do tych tubek, które rzucamy do torebki, chociaż do dużej spokojnie się zmieści.

Polecam osobom, które nie zmagają się z problemem suchej skóry.

Zwykły krem

Krem ten kupiłam w markecie przy okazji zakupów. Cena tego kremu jest dość mała więc warto wypróbować nic nie zaszkodzi. Krem ten zapakowany jest w dużą tubkę która spokojnie wystarczy na długi czas użytkowania. W moim uczuciu nawilża ręce ale nie jest to długotrwałe działanie jednak to kwestia osobistego wypróbowania.