La Roche-Posay, Hydraphase Hydrating Toner (Nawilżający tonik do twarzy)

La Roche-Posay, Hydraphase Hydrating Toner (Nawilżający tonik do twarzy)

Nawilżający tonik, który przywraca równowagę odwodnionej skórze dzięki zawartości gliceryny i hialuronianu sodu. Skóra jest odświeżona, gładka i pełna blasku. Zawiera wodę termalną z La Roche - Posay.

Super!

Nawilża i delikatnie oczyszcza , stosuje go dwa razy dziennie , mam cere tłustą trądzikową przesuszoną i podrażnioną:( taki mój żyywot :( używałam toniku z tej firmy na rozszeżone pory , ale skonczyło się to na wizycie u dermatologa , Nie wiem jak się sprawdził u innych cer ale mnie zadawala , od toniku nie wymagam wiele a ten się sprawdza, odświerza i nie podrażnia :)

dobry, ale zdecydowanie nie za taką cenę

Tonik jest naprawdę bardzo dobry - super nawilża, ale w użytkowaniu jest dość zwyczajny. Zastanawiam się czasami za co tyle pieniędzy wydałam.
Ma przyjemny zapach, bardzo dobrze nawilża skórę, nie podrażnia ani nie uczula. Generalnie bardzo fajny.

Bardzo dobry tonik, zresztą jak cała seria Hydraphase.
Świetny zapach, dobre nawilżenie i jakiś takie ogólny komfort używania (co rzadko odczuwam przy używaniu tego typu kosmetyków).
Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od:1 mc

dobry

produkty z linii hydraphase bardzo mi odpowiadają(zwłaszcza kremy) natomiast tonik okazał sie dość zwyczajny, owszem ma delikatny zapach i fajnie nawilża, ale raczej na krotko, nie usuwa za dobrze zanieczyszczeń a jak miałam katar to bardzo podrażniał już i tak wymęczoną skórę wokół nosa, do tego niewygodnie się go aplikuje z walcowatego flakonika.

doskonały

Najlepszy tonik jaki miałam do tej pory.

Świetnie pielęgnuje skórę, oczyszcza i nawilża. W żadnym wypadku nie wysusza. Poprawia stan skóry, łagodzi zaczerwienienia.

Bardzo wydajny. Wygodna, higieniczna butelka.

Cena ok (szczególnie w aptekach internetowych i tych działających na allegro), choć ja za takie właściwości mogłabym dać nawet za niego więcej.

Na pewno kupię go jeszcze niejednokrotnie.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

zwyklaczek

Po wielu pochlebnych opiniach spodziewałam się naprawdę wyjątkowego toniku, a w rzeczywistości okazał się zwyczajny. Ani specjalnie nie odświeża ani nie nawilża lepiej niż taki np. Garnier.

Co w nim najgorsze i najdziwniejsze zarazem to to, że często podszczypywała mnie po nim skóra na policzkach czy na powiekach. Nie spodziewałam się tego po aptecznym toniku, także wcale on taki delikatny nie jest.

Zapach też ma jakiś taki nijaki. Wiem, że po aptecznych kosmetykach nie ma się co spodziewać niewiadomo czego pod tym względem, ale tonik Hydrabio pachnie o wiele przyjemniej. I w ogóle bardziej mi odpowiadał pod każdym względem. Hydraphase spróbowałam, zużyłam, ale wrócić nie wrócę. Hydrabio jest i tańszy i wydajniejszy i w działaniu skuteczniejszy.

Dobry

Fajny. Swietny w odświeżaniu, doskonały w nawilżaniu. Zdarzyło mi się przez to zapomnieć o kremie, bo po przetarciu skóry Hydraphase, cera (o dziwo) nie domagała się kremu. Wydajny - starczył na 3 miesiące.
Nie mam zastrzeżeń. Moja sucha skóra bardzo go polubiła.

Używam tego produktu od: 3miesiace

Dobry jest

Tonik jest dobry. Działa tak jak lubię- koi, nie lepi się... I można nakładać krem. W zasadzie wiele od toniku nie wymagam, a i tak rzadko się zdarza by któryś radził sobie z tak niską poprzeczką. Akurat Wszystkie 3 toniki La roche radzą sobię doskonale. Ale mój faworyt to tonik z fizjologicznym pH i raczej do niego wrócę gdy ten mi się skoczy. No jakoś tamten lepiej mi pasuje. Ten nie ma wad ale jest coś co powoduje, że wolę tamten. Nawilżenia nie zauważyłam, stan cery po effeclarze jest taki jak po tym, ale od nawilżenia mam krem...

Używam tego produktu od:kilku misięcy

Uczulił; szczypał ;-(

ładny zapach, poręczna butelka... ale totalnie nie dla mnie! Tonik przesuszył moja nie tak bardzo wrażliwa cerę. Pojawiły sie placki łuszczącej się skóry. Dodam ze wykluczyłam inne kosmetyki które mogły by mnie uczulić. Prawie całe opakowanie wylądowało w lodówce ale nie wiem czy się odważę go ponownie użyć ;-(
Podsumowując: wyrzucone pieniążki!

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: niewiele z 1

Uwielbiam.

W podejrzany sposób zniknęła moja ocena tego toniku :P

Więc jeszcze raz napiszę: świetny tonik, przyjemnie odżwieża buzię, tonizuje, nadaje uczucie lekkości i odprężenia, bardzo dobrze nawilża, pozwala pozbyć się suchych skórek. Do tego ślicznie pachnie. Ma estetyczną, prostą butelkę.

Wadą jest jedynie cena i może ciut za mała wydajność.

Polecam gorąco.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki

Moj pierwszy tonik z La Roche i pozostalabym przy nim gdyby nie zostal wycofany!
Spelnil wszystkie oczekiwania, a nawet milo mnie zaskoczyl. Uzywam rano i wieczorem, po demakijazu i umyciu twarzy.

+ doskonale nawilza
+ przyjemny, delikatny zapach
+ odswieza
+ tonizuje
+ nie podraznia, a wrecz lagodzi podraznienia (chociaz do oczu bym go nie pakowala!)
+ estetyczne opakowanie

minusow brak! no moze tylko to, ze kiedys sie skonczy...Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3/4

tak :)

Jestem bardzo zadowolona.

+ nawilża
+ oczyszcza
+ zmiękcza skórę
+ nie podrażnia

używałam go dwa razy dziennie przez ponad miesiąc. właśnie się skończył a ja nie zdążyłam kupić nowego. jutro to nadrobię :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca