Soraya, Cytryna i ogórek (tonik bezalkoholowy)

Soraya, Cytryna i ogórek (tonik bezalkoholowy)

Delikatnie tonizuje, oczyszcza i odświeża skórę, a także idealnie pielęgnuje. Zawiera naturalne składniki: wyciąg z cytryny, który odświeża, rozjaśnia i wygładza skórę, wyciąg z ogórka, który wykazuje działanie ściągające, oczyszczające, rozjaśniające i nawilżające, witaminę C działającą antyrodnikowo i ochronnie oraz łagodzącą witaminę B5, która działa przeciwzapalnie i kojącą na podrażnienia. Tonik pozostawia skórę doskonale oczyszczoną, odświeżoną, rozświetloną, miękką i gładką w dotyku.

Bardzo fajny

Niestety od dłuższego czasu nie mogę go nigdzie znaleźć. Mam nadzieję, że może kiedyś go jeszcze spotkam. Jest to świetny kosmetyk, niedrogi, o cudownym energetycznym zapachu. Pobudzał moją cerę do życia, dodawał jej blasku, promienności. Nie podrażniał, nie wysuszał i był bardzo wydajny. Niestety po zużyciu jednego opakowaniu, nigdy więcej nie widziałam go w sklepie :(

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

Świetny!

Bardzo przyjemny tonik, świetnie odświeża twarz, ma świeży zapach, przyjemny energetyzujący. Jest bardzo łagodny, nie podrażnia, koi podrażniona skórę, nawilża, daje uczucie czystości i odświeżenia. Jest bardzo przyjemny w użyciu.
Opakowanie mile dla oka, w przyjemnym kolorze, poręczne i wygodne.
Tonik ma bardzo przystępną cenę i jest wydajny.
Nie wiem czy zakupie go jeszcze ponieważ już od dawna nie widuję go w drogeriach; jeśli jednak tylko będzie okazja na pewno wrócę do niego.

Używam tego produktu od: około miesiąca

bardzo fajny

bardzo przyjemny tonik, odświeża, chłodzi, ładnie pachnie, mało kosztuje. kupiłam pod wpływem wizażu i myślę, że jeszcze kiedyś kupię (na razie poszukuję czegoś do cery tłustej, ten niestety nie zadziałał na nią jakoś spektakularnie)

Używam tego produktu od: lipca 2007

Dla mnie zbędny

Dostałam ten tonik w prezencie razem z mleczkiem do demakijażu. Podarunek raczej chybiony...
Nie o to chodzi, że tonik jest zły, tylko nie odpowiada moim potrzebom. Dobrze oczyszcza cerę, nieco ją ściąga i matuje, ale tylko przez chwilę. Na etykietce podane jest, że rozjaśnia cerę na czym kompletnie mi nie zależy, więc używam go sporadycznie. Nie czuję odświeżenia, gdyż tonik przez jakiś czas lepi się na twarzy, zapach ma jednak przyjemny i świeży.
Od oczyszczania mam żel, od nawilżania krem, na rozświetleniu cery mi nie zależy, więc tonik stoi na półce z kosmetykami unikanymi ;)

Używam tego produktu od: 2 lat (?)
Ilość zużytych opakowań: w dalszym ciągu męczę pierwsze :)

bardzo ok

Kupiłam pod wpływem pozytywnych ocen innych wizażanek i jestem zadowolona :) Tonik nie wysusza mojej wrażliwej skóry, a nawet przynosi ulgę po umyciu buzi żelem. Odświeża i ma dość przyjemny zapach. Oczywiście plusem jest też cena.
Nie wiem, czego więcej można chcieć od toniku :)

Czysta buzia :)

Jak dotąd najlepszy tonik jaki miałam... Ładnie oczyszczona buzia i odswieżona. Przyjemnie pachnie. Zauważyłam również lekkie matowienie, które utrzymuje się około czterech godzin :) Nie podrażnia ani innej szkody nie wyrządza. Nawilża i dba o dobry wygląd i kondycję twarzy.

Oczywiście polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

O taki sobie tonik

Ten tonik trafił do mnie w zestawie, razem z kremem miód i mleko o który właśnie mi chodziło...ale nie żałuje:) Tonik jest fajny, delikatnie odświeża cerę i dobrze nawilża, ale niestety jak dla mnie jego zapach jest duszący i zbyt intensywny:( i czasami po jego użyciu miałam wrażenie, że buzia mi się "lepi"...ale ogólnie nie jest zły i myślę, że większości powinien się podobać i pasować, bo jest taki uniwersalny...i na pewno nic nie zaszkodzi:)!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy i skończyłam

Krzywdy mi nie zrobił :-)

Mam 30 lat i cerę mieszaną, odwodnioną, wrażliwą. Właśnie skończyłam całą butelkę tego toniku...i cóż mogę o nim napisać? Przede wszystkim to, że nie zrobił mi żadnej krzywdy, a to dla mnie naprawdę ważne. Nie uczulił, nie spowodował wysiewu krostek czy grudek. Skóra po nim się nie klei. Tonik ładnie oczyszcza cerę, po pewnym czasie lekko ją rozjaśnia, zwłaszcza czerwone plamki po zmianach trądzikowych. Nie wysusza, a wręcz nawilża. Nie wiem jednak czy do niego wrócę, bo szukam czegoś co lepiej oczyszczałoby moje wiecznie rozszerzone pory. Niemniej polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Lubie

Bardzo lubie ten tonik. Rewelacyjnie odswieza on moja sucha skore. Delikatnie ja nawilza, dobrze oczyszcza, ladnie pachnie cytrynka :) . Jest wydajny. Swietny do uzywania w trakcie dnia do odwiezenia buzki. Nadaje sie dla wrazliwcow poniewaz nie przewsusza buzki i nie zawiera alkoholu. Polecam

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Bardzo dobry:)

Tonik odświeza, nawilża, nie pozostawia po sobie lepkiej warstwy, nie zatyka porów. Nadaje się dla wrażliwców bo nie zawiera alkoholu w swoim składzie. Ogólnie dobry tonik do przemycia buźki w ciągu dnia w celu odswiezenia. Mi jednak brakuje czegoś w tym toniku. Chciałabym po jego użyciu czuć, że moja cera jest bardziej oczyszczona. I tego właśnie mi brak.

odświeża

Ostatnio bardzo polubiłam toniki Soraya i ten również. Świetny tonik za niewielkie pieniadze. Nie zawiera alkoholu, nie wysusza, a wręcz lekko nawilża, rozjaśnia cerę, pozostawia cerę gładką i delikatną. Przyjemnie pachnie.
Czego chcieć więcej? Używałam go jakiś czas temu, ale napewno powrócę i jeśli odczucia się nie zmienią to dodam jedną gwiazdkę.

Bardzo polecam ;)

Dobrze odświeża twarz, lekko rozjaśnia, pozostawiając ją w świetnym stanie. Kupiłam za sprawą pozytywnych recenzji w KWC i nie żałuję. Jak dalej będzie sprawował się tak dobrze, dam mu piątą gwiazdkę ;).