Guerlain, Super Aqua - Night, Recovery Balm

Guerlain, Super Aqua - Night, Recovery Balm

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

Pojemność 30 ml
Cena 299,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Aksamitny krem na noc o wyjątkowych właściwościach nawilżających. Kojące działanie kremu łagodzi napięcie skóry i usuwa oznaki zmęczenia, a czynniki odżywcze zaopatruja skórę w energię, tak niezbędną następnego dnia w walce ze szkodliwym wpływem środowiska. Lekka konsystencja preparatu sprawia, że doskonale się wchłania, nie pozostawiając na skórze uczucia lepkości. Intensywne działania nawilżające i odżywcze sprawia, że skóra staje się gładsza, jędrniejsza i pełna blasku. Po dłuższym stosowaniu skóra jest wyraźnie wzmocniona i wzbogacona w substancje odżywcze, które nadają jej zdrowy wygląd.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 30

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry krem

Powiem szczerze, skusilo mnie opakowanie i ten luksus Guerlain :) Krem jest bardzo dobry ale mozna znalesc lepszy za mniejsze pieniadze.

+Piekny zapach, jak to Guerlain
+Swietna konsystencja, nie jest za tlusty
+Daje uczucie ulgi
+Bardzo latwo sie wchlania
+Dobrze nawilza
+Piekny sloiczek, szpatulka, bardzo luxe
+Nie Zapycha

-Przez obecnosc perfum moze uczulac
-Zawiera parabeny
-Sloiczek, nie jest to najlepsze rozwiazanie
-Mozna znalesc tansze robiace to samo kremy

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Dwa sloiczki

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Wspanialy, ale szkoda ze taki drogi ...

Krem jest cudowny, dobrze nawilza i odzywia skore. Chcialabym posiadac cala game tych kosmetykow. Uwazam ze nie istnieja lepsze kremy od marki Guerlain (dostalam kilka miniaturek tej marki i wszystkie swietnie sie sprawdzaly). Niestety maja swoj minus - cena! Lubie kosmetyki z wyzszej polki i nie szkoda mi pieniedzy zeby wydac je na "kolorowki" bo wiem ze beda mi sluzyly dlugie miesiace. Niestety z kremami jest inaczej bo trzeba je kupowac przynajmniej raz na 1,5 miesiaca. Gdyby byly tansze to z pewnoscia nigdy bym sie z nimi nie rozstala.

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

rozczarowana

Używałam tego produktu w marcu, aby ożywić buzię po zimie, nakarmić składnikami odżywczymi, przywrócić jej blask oraz aby uzupełnić nawilżenie.
Krem stosowałam w duecie z serum capture total one essential Diora, do którego lubię wracać w sezonie jesiennym i na wiosnę.

Krem ma zbitą konsystencję, która jest,jak dla mnie, odpowiednia dla kremów nocnych. Mimo wszystko oczekuję aby krem wchłonął się przynajmniej w takim stopniu, abym nie świeciła w łóżku jak latarnia.
Super Aqua nistety powodował nieestetyczne świecenie się, wsuktek niskiej absorbcji przez moją skórę.
Budziłam się z tłustą buzią - okropność!!

Nie zaobserwowałam długofalowych, pozytywnych skutków - rozjaśnienia, tego blasku o którym mowa w opiniach, czy choćby skromnej poprawy wizualnej.

Nawilżył bardzo przyzwoicie ale samo nawiżenie przy kremie za parę stówek to trochę przesada (!)...Takie same efekty można uzyskać stosując zwykły kwas hialuronowy

Wabik to również finezyjne opakowanie, czyli sztuczka Guerlaina - sroczki napewno będą zadowolone :)

Uważam, że kosmetyk jest zdecydowanie PRZEREKLAMOWANY i radziłabym kolejnym zauroczonym opiniami najpierw poprosić o próbki w perfumeriach.


Używam tego produktu od: koniec lutego
Ilość zużytych opakowań: 1 x 30ml

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super krem na noc po którym się nie świecę

A wiec produkty Guerlain kocham... kupiłam krem za namowa koleżanki i serio jestem zadowolona... mam skórę mieszana, często się po nocy wyglądałam jak by mnie ktoś oliwka wysmarował ...okropnie to wyglądało, policzki suche a strefa T obleśnie tłusta .... dlatego ten produkt jest dla mnie... uwielbiam go , budzę się i moja skora jest wypoczęta , jasna , nienaoliwiona , taka miękka, zero świecenia się , nawet na nosie ...bardzo fajny krem , wydajny:) jedynie cena jak na taki mały słoiczek okropna ale warto...dodam jeszcze, ze kiedyś miałam problemy typu szczypanie pieczenie głównie policzki...teraz problem zniknął .... bardzo POLECAM :)
Ale każdej z was zanim kupi jakiś produkt za większa kasę proponuje aby najpierw spytała o tester albo sama zakupiła takie tester na allegro aby nie czuć się rozczarowanym gdy się okaże, ze jesteśmy uczulone. W współczesnym świecie gdzie rządzi chemia , konserwanty nawet nie wiemy jak szybko można się nabawić jakieś nowej alergii ... dlatego zawsze radze tester!!!

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dla mnie rewelacja!

Krem jest dość treściwy, jak to zwykle z kremami na noc. Pięknie pachnie i jego stosowanie to prawdziwa przyjemność. Ale kremy, które się miło stosowało już miałam. Super Aqua naprawdę niesamowicie nawilża moją skórę. Rano mam miękką i wypoczętą skórę. Kosmetyk też nie jest tłusty i nie zapycha, co bardzo mnie cieszy :) Polecam, mimo kosmicznej ceny :)

Używam tego produktu od: 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

mój hit

Posiadam cerę mieszaną i obawiałam się, że ten krem będzie za ciężki - nic bardziej mylnego. Teoretycznie jest to krem jedynie nawilżający, ale prócz solidnego nawilżenia bez przetłuszczenia funduje całą gamę dobroczynnych działań: wygładza skórę, łagodzi podrażnienia, buzia wygląda na wypoczętą i jest rozświetlona.
Nie powoduje zapychania i powstawania niespodzianek.

No i na koniec sama przyjemność stosowania: już sam słoiczek cieszy oko, później zapach i na końcu uczucie ulgi skóry przy nakładaniu kremu.

Dla mnie hit absolutny mimo wysokiej ceny jak na krem o właściwościach głównie nawilżających.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo lubie :ehem:

Moja skora zrobila sie ostatnio bardzo sucha. Generalnie jest normalna, ale ma swoje „fazy” w ciagu roku i czasem jest normalna w kierunku mieszanej, a czasem wlasnie sucha. Jak na ta pore roku przystalo, postanowilam zainwestowac w porzadny krem nawilzajacy. Padlo na linie Super Aqua Guerlain, ktora mi w Douglasie zachwalala sprzedawczyni. Krem nakladam kazdego wieczora na serum z tej linii i ide spac.

Zaczne od dzialania, bo to przeciez najistotniejsza kwestia:
Z uwagi na gesta, lekko maselkowata konsystencje, dobrze wplywa na skore. Gdy sie rano budze, moja twarz jest ozywiona, ma rowny, jednolity kolor (zazwyczaj mam czerwona skore przy ustach, tam gdzie sie robia wglebienia od usmiechania sie). Ten krem calkowicie to wyeliminowal, kazdego ranka, moja buzia jest wyjatkowo wypoczeta, nie widze potrzeby nakladania podkladu (i tak nakladam cienka warstwa G. Armani Face Fabric lub Rimmel Match Perfection), a wtedy skora wyglada idealnie (moze nie jak z photoshopa, bo niestety mam rozszerzone pory, ktorych calkowicie nic nie zakryje, ale pomijajac je, nie ma sie naprawde do czego przyczepic).

Jesli chodzi o dzialanie nawilzajace to faktycznie nawilza, ale musze go nalozyc spora ilosc, gdyz skora po prostu go wchlania. Nalozony na serum mocno sie blyszczy, nalozony samodzielnie tylko przez krotki czas. Mnie to nie przeszkadza, bo i tak ide spac.
Wiem, ze kremy to tylko uzupelnienie pielegnacji, same w sobie cudow nie zdzialaja, szczegolnie jesli ma sie do nich bardzo wygorowane oczekiwania (ja tutaj mialam, nie tylko ze wzgledu na cene, ale z uwagi na sama marke, ktora powinna zachwycac jakoscia). Spodziewalam sie jednak prawdziwego bum, takiego zastrzyku wody dla skory, maksymalnego nawilzenia, zlikwidowania suchych skorek (co udalo sie 5 razy tanszemu kremowi La Roche Posay). Az tak drastycznie pozytywnych efektow nie zaobserwowalam, choc przyznac musze, ze konsystencja tego cudenka jest rewelacyjna. Uwielbiam takie. Ni to rzadka maz, ni to geste maslo, to cos pomiedzy, czyli strzal w dziesiatke!

Opakowanie oczywiscie jak na Guerlain przystalo wyjatkowo ekskluzywne. Az szkoda bedzie je wyrzucic po zuzyciu kremu, ale nie mam zdolnosci chomikowania pieknych (i pustych) opakowan.

Zapach identyczny jak serum z tej linii: lekko rozany, srednio go lubie, bo nie gustuje w rozanych aromatach.

Podsumowujac:
Bardzo dobry krem, swietnie odzywia skore, przywraca jej blask: taki prawdziwy wyglad cery bijacej zdrowiem. Nawilzac nawilza, choc spodziewalam sie czegos tak powalajacego, ze bede chciala ponownie wydac te pieniadze, aby miec cos wyjatkowego, ale okazalo sie, ze nie ma takiej potrzeby. Krem jest naprawde bajkowy, ale spokojnie da sie znalezc taki sam za znacznie nizsza kwote (co mnie sie wlasciwie juz udalo).

Używam tego produktu od: 6-7 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml (zuzylam 3/4)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo fajny

Polecam. Na mojej mieszanej cerze sprawdza się świetnie - nawiża, odżywia, nie podrażnia.

Rano buźka wygląda super, jest wypoczęta i rozświetlona.

Nie przepadam za zapachem.

I nie wiem czy kupię ponownie. Mam wrażenie, że moja 32-letnia cera potrzebuje czegoś silniejszego, bardziej o działaniu przeciw zmarszczkowym

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

B. dobry

Używałam w duecie z wersją na dzień.
Konsystencja kremu bardzo mi odpowiada - zbita, ale lekka, gęsta śmietana. Skóra dosłownie wypija kosmetyk; ten lekki krem nawilża lepiej, niż jakakolwiek tłusta maź \\"do skóry suchej\\". Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, przyjemnie wygładza.
Ten kosmetyk zaspokoił potrzeby mojej skóry, wierzę, że stosując go, dostarczałam jej wszystkich potrzebnych i dobroczynnych składników :)
Jedyne, co powstrzymuje mnie przed ponownym zakupem to cena.

Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 na noc 1 na dzień

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie dla cery mieszanej

Kupiłam za sporą kwotę, więc oczekiwałam efektów. No i mam efekty, tylko inne. Najpierw używałam na całą twarz. Okazało się, że moja cera kiepsko to znosi. Mam mieszaną skórę i od czasu do czasu coś mi wyskoczy na strefie T. Po użyciu tego kremu miałam wysyp. No więc zaczęłam używać tylko na policzki i... uczulił mnie. A chwaliłam się, ze żaden krem mnie jeszcze nie uczulił. No więc znalazłam pierwszy.Teraz walczę z pokrzywką, którą dostałam od niego i używam kremów z apteki. I mam pierwszy krem za ponad 200 zł do pielęgnacji....szyi.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

wielkie rozczarowanie

zachecona bardzo pozytywnymi opiniamii, zakupilam sobie tenze krem (bez wczesniejszego sprawdzenia na probce)

i to byl blad

jestem bardzo rozczarowana
nie dosyc, ze nie zauwazam zadnych znaczacych zmian na lepsze, to jeszcze krem powoduje, ze pojawiaja mi sie na twarzy czerwone pieczace plamy

nawet opakowanie, z tym udawanym zlotem, wydaje sie byc raczej tandetne

absoltnie nie warty swojej ceny

jedyny plus to chyba zapach



Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wciaz jestem przy pierwszym

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ideał!!!

ideał, nic dodać nic ująć.

konsystencja treściwa ale bardzo ładnie się rozprowadza i nie poszostawia na twarzy tłustej maski.
krem idealnie nawilża i odzywia skórę. już rano po pierwszym uzyciu można zaobserwować widoczne działnie. twarz staje się jedwabista i aksamitna w dotyku, a kolor skóry bardziej wyrównany. po kilku dniach stosowania widać naprawdę spektakularne efekty.
malutki minusik za opakowanie, które chociaż piękne to jednak jak dla mnie mało poręczne - nie lubię wyciagac kremów ze słoiczków. no i przeszkadza mi troszke zapach - ostry i ciut za apteczny.
pomimo tych dwóch wad to krem naprawdę godny polecenia i dla buzi mieszanej wprost nieoceniony.



Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 (w trakcie)

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    302
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    1022
    pochwał

    9,95

  3. 3

    0
    produktów

    2
    recenzji

    1015
    pochwał

    9,95

Zobacz cały ranking