Trądzik - cz. 2 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 09:25   #181
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
podziomka, moze jadlas cos tlustego,czekolade,kakao? a moze mocno denerwujesz sie czyms? bedzie dobrze,zobaczysz tylko nie ruszaj tego!!!!!
poszlam i kupilam dzisiaj puder paula sagane,mam nadzieje,ze bedzie dobry..

Dzieki DagnaWlasnie ostatni tydz dosc zdrowo jem ,zero slodyczy itd.Chociaz na mnie dieta nie ma za bardzo wplywu.Juz troszke poruszlam wczoraj ,ale zdarzylam sie opanowac.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 11:22   #182
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
poszlam i kupilam dzisiaj puder paula sagane,mam nadzieje,ze bedzie dobry..
Napisz coś o nim - przymierzam się właśnie do jego zakupu.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 11:37   #183
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Hehe. Ja mam całą szafkę - wręcz się niedomyka... A wykorzystałam niektórych specyfików może 1/10 opakowania albo i nie.
Z gębką nie jest źle - miesiąc temu modliłam się o taki stan. Ale wiadomo jak to jest - daj mi palec, a ja chcę całą rękę... Marzyłam o braku ropnych pryszczy (przy stanie 20 naraz), a teraz mam 2 i mi źle... Jak nie mam tych wypustek, to "zauważyłam", że mam 50% twarzy pokrytej bliznami...
Ehhh...
Ja co jakiś czas robię remanent i wyrzucam to czego wiem, że więcej nie użyję. Choć zawsze mi szkoda...
Wiesz --Olka--... kiedyś jak robiłam zabiegi TCA to po pierwszym miałam piękną buźkę - różowiutką, odświeżoną, jak pupcia niemowlaka (no nie do końca, ale w porównaniu z tym co było kiedyś to tak...), ale niestety efekt utrzymał się dwa tygodnie od tamtego czasu tak bardzo chcę wrócić do tego stanu skóry jakim cieszyłam się przez dwa tygodnie, że nawet sobie nie wyobrażasz... To chyba normalne, że po każdej poprawie chcemy jeszcze większej poprawy
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 11:38   #184
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2


pare dni temu na tvn style dwie kobieciny mowily,ze jedzenie...... ogorkow kiszonych pomaga zwalczyc tradzik. szczerze mowiac to 1 slysze

gdzie jest Zuzia????? dawno jej nie widzialam..

Olka,chcialam kupic puder sypki,ale nie mieli-ma byc w nastepnym tygodniu,ale na pewno go kupie,bo ma rewelacyjne opinie na kwc. zeby nie wyjsc z niczym to kupilam http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12853 (60 zl,a na kwc pisze ok 30 ). jeszcze go nie wyprobowalam,wiec nic nie moge o nim powiedziec. w niedziele albo w poniedzialek uzyje go to powiem,czy jako tako kryje.

tera chce kupic jakis dobrze kryjacy fluid,ale nie wiem jaki :/
uzywala ktoras z Was?? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=213460 dalam sklad to sprawdzenia,czy sa jakies zapychacze.
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 12:36   #185
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Ja co jakiś czas robię remanent i wyrzucam to czego wiem, że więcej nie użyję. Choć zawsze mi szkoda...
Wiesz --Olka--... kiedyś jak robiłam zabiegi TCA to po pierwszym miałam piękną buźkę - różowiutką, odświeżoną, jak pupcia niemowlaka (no nie do końca, ale w porównaniu z tym co było kiedyś to tak...), ale niestety efekt utrzymał się dwa tygodnie od tamtego czasu tak bardzo chcę wrócić do tego stanu skóry jakim cieszyłam się przez dwa tygodnie, że nawet sobie nie wyobrażasz... To chyba normalne, że po każdej poprawie chcemy jeszcze większej poprawy
Ja też co jakiś czas wyrzucam - te przeterminowane. A reszta wypada mi prawie na głowę - zawsze myslę, że może coś się przyda... Ale ja tak mam, że czasem wracam do czegoś, bo okazuje się, że po pewnym odzwyczajeniu się skóry znowu troszkę działa.
A co to za zabiegi TCA?

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość

pare dni temu na tvn style dwie kobieciny mowily,ze jedzenie...... ogorkow kiszonych pomaga zwalczyc tradzik. szczerze mowiac to 1 slysze

gdzie jest Zuzia????? dawno jej nie widzialam..

Olka,chcialam kupic puder sypki,ale nie mieli-ma byc w nastepnym tygodniu,ale na pewno go kupie,bo ma rewelacyjne opinie na kwc. zeby nie wyjsc z niczym to kupilam http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12853 (60 zl,a na kwc pisze ok 30 ). jeszcze go nie wyprobowalam,wiec nic nie moge o nim powiedziec. w niedziele albo w poniedzialek uzyje go to powiem,czy jako tako kryje.

tera chce kupic jakis dobrze kryjacy fluid,ale nie wiem jaki :/
uzywala ktoras z Was?? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=213460 dalam sklad to sprawdzenia,czy sa jakies zapychacze.
Ja bym pomyślała,że z ogórkami to wręcz odwrotnie. Za to słyszałam ostatnio, że szampony i odżywki do włosów mogą powodować trądzik (jak będą przebywać na twarzy oczywiście).

Też zauważyłam, że Zuzi nie ma - nowego wątku już kilka stron, a jej ani widu, ani słychu.

A co do pudrów PS - napaliłam się na ten puder sypki, ale on ma jakąś taką gąbkę głupią. Zaczęłam się obawiać czy nie osadzałyby się na niej jakieś bakterie. A jak zacznę ją ciąglę prać to niewiem czy dlugo wytrzyma. Postanowiłam więc że kupię puder prasowany. Prawdopodobnie w poniedziałek. On chyba nie zaszkodzi? Ma dobre opinie, ale "kto tam wie". Napisz o efekcie - Tobie uwierzę.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 12:48   #186
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

Olka,puder nie nalezy do tanich,wiec moze wstrzymaj sie z jego kupnem,az ja go przetestuje? ale w sumie nic nie powinno sie dziac,na kwc pisza,ze nie zapycha..ale wiadomo-kazdy inna ma cere. ja gdy kupie puder sypki to nie bede uzywac tej gabeczki tylko bede puder sypac na moj pedzelek,ktory myje codziennie
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 12:59   #187
Hex2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja miałam problemy z trądzikeim, aż przyjaciółka poleciła mi skinoren i o dziwo pomogło. A byłam przekonana że będę musiała się z tym męczy do końca życia. Dobrze mie koleżanki .
Hex2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 13:31   #188
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Tez kiedys myslalam nad tym pudrem PS, ale chyba kupie Clinique sypki ... na truskawce kosztuje ok 60 zl wiec warto
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 15:07   #189
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

--Olka-- dużo by pisać o TCA. W skrócie: bardzo silny peeling złuszczający za pomocą kwasu trójchlorooctowego. W zasadzie bardzo bolesny no i drogi. Siedziałam po nim półtora tygodnia w domu zanim skóra doszła do normy.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 17:00   #190
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dagno ten podkład słabo kryje i wydaje mi się że zawsze jak go użyje to mi cos wyskakuje...Ja polecam soraya podkład sceniczny -wyglada bardzo naturalnie ładnie kryje i ogólnie jestem z niego zadwolona
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 18:22   #191
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hex2 Pokaż wiadomość
Ja miałam problemy z trądzikeim, aż przyjaciółka poleciła mi skinoren i o dziwo pomogło. A byłam przekonana że będę musiała się z tym męczy do końca życia. Dobrze mie koleżanki .
Używałam skinorenu - nie pomógł, tak jak wszystkoinne. ibędę się męczyć do końca życia

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Tez kiedys myslalam nad tym pudrem PS, ale chyba kupie Clinique sypki ... na truskawce kosztuje ok 60 zl wiec warto
A czemu zrezygnowałaś?

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
Dagno ten podkład słabo kryje i wydaje mi się że zawsze jak go użyje to mi cos wyskakuje...Ja polecam soraya podkład sceniczny -wyglada bardzo naturalnie ładnie kryje i ogólnie jestem z niego zadwolona
to ja juz nie wiem... Mnie co prawda nie zależy bardzo na kryciu (nic nie da rady), tylko na matowieniu. Ale naprawdę uważasz, że jest przyczyną przyszczy?!
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 20:22   #192
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

o matulu pod brwią przy nosie mi sie taka gula mega zrobiła,że mi chyba miesiąc będzie schodziła
W życiu takiego czegoś nie miałam.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 20:24   #193
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

Olka, prowokacja mowila o podkladzie rimmelu a nie o pudrze paula.
prowokacja,dzieki za info. moglabys pokazac o ktorym produkcie sorayi mowisz? bo nie kojarze,a na kwc nie znalazlam
pink,mi jak wychodzi jakas gula to zaslaniam szczelnie np bluzka twarz,a ta gule nie i biore minute na kwarcowke. znika w ciagu 1-2 dni.
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 20:37   #194
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

hej kochani Widzę, że nasz wątek doczekał się części drugiej

Ja dziś wzięłam ostatnią tabletkę aknenorminu Jestem dobrej myśli, mam nadzieję, ze trądzik zostanie już tylko niemiłym wspomnieniem, czego i wam życzę
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 20:45   #195
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

A ja sobie zafundowalam dzis 'wieczor twarzy' z serii 'weekend lepszej cery'
Zrobilam parowke 10 min (z amolem, nic innego nie mialam, a ze amol na wszystko, to na japke nie zaszkodzi) , i delikatniutenko oczyszczam pory... Przez waciki Jak cos po lekkim nacisnieciu nie wylazi, to odpuszczam - ale wiekszosc dranstwa nie stawia oporu! Juz bylo "kontrolowane wyciskanie part I" - teraz chwila przerwy, druga parowka i dokonczyc reszte. Pozniej, jak juz skoncze wyciskanie, zdezynfekuje i poloze jogurcik z sokiem z lopianu zeby zlagodzic/zdezynfekowac. Pozniej odpocznie mordka, i poloze troszke brevoxylu + dermogal na noc. A na jutro part two, peeling i maseczka...

Ola, jakos bardziej mnie po prostu Clinique puder przekonal...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 20:45   #196
DIVINA87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 52
Dot.: Trądzik - cz. 2

1,5tyg po okresie, ZACZYNA SIE!!! chyba w koncu wezme pod uwage tabletki anty, zaaczynam miec tego błednego kola dość! nie wiem ile moja psychika tego jeszcze wytrzyma
odłozyłam juz nawet podklad ! dzis juz czuje pod skora jak cos wyjdzie, a za tydzien mam isc na mikroderme, z krostami znow nie bede miala szans wrrrrrrr
DIVINA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 20:53   #197
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
o matulu pod brwią przy nosie mi sie taka gula mega zrobiła,że mi chyba miesiąc będzie schodziła
W życiu takiego czegoś nie miałam.
Zejdzie, zejdzie. Ja miałam w tym miejscu pełno gul róznego rodzaju. Uwierz mi, że to jedyne miejsce, w którym nie zostało po nich ani śladu.

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Olka, prowokacja mowila o podkladzie rimmelu a nie o pudrze paula.
prowokacja,dzieki za info. moglabys pokazac o ktorym produkcie sorayi mowisz? bo nie kojarze,a na kwc nie znalazlam
O matko... Właśnie coś mi nie pasowało. Sorki bardzo za moją głupotę. Ufff... jak dobrze że zachciało mi się tu wejść jeszcze dziś - zamartwiałabym się idiotyczną pomyłką wskutek czytania bez zrozumienia... Ale ulga...

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Ja dziś wzięłam ostatnią tabletkę aknenorminu Jestem dobrej myśli, mam nadzieję, ze trądzik zostanie już tylko niemiłym wspomnieniem, czego i wam życzę
Nie dziękuję. A Tobie gratuluję. Przywracasz mi wiarę w to, że kiedyś będzie normalnie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:43   #198
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Olka, prowokacja mowila o podkladzie rimmelu a nie o pudrze paula.
prowokacja,dzieki za info. moglabys pokazac o ktorym produkcie sorayi mowisz? bo nie kojarze,a na kwc nie znalazlam
pink,mi jak wychodzi jakas gula to zaslaniam szczelnie np bluzka twarz,a ta gule nie i biore minute na kwarcowke. znika w ciagu 1-2 dni.
Wydaje mi się, że prowokacji chodzi o ten podkład: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21140 jestem jego posiadaczką, ale moich przebarwień nie kryje do końca, choć przyznam, że ładnie wygląda na buźce.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:59   #199
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mila17, oby wiecej z nas zakonczylo (watpliwie przyjemna) 'przygode' z tradzikiem tak jak Ty! Gratulacje

Ja za to (tfu tfuuu) wychodze chyba na prosta! 4 miesiace cierpliwosci, wiele zalaman i lez (byc moze takze przez te silne leki, 'troszke' tego biore)... Pomijajac oczywiscie to co bylo wczesniej - WIECZNE problemy z cera (ktore nie zaczely sie w wieku 14 lat jak zazwyczaj to bywa, tylko jakos na poczatku liceum i im bylam starsza tym bylo gorzej, wcale z tego nie wyrastalam). Napisalam - wychodze na prosta, ale do mety jeszcze daleko... jednak teraz musze miec najwiecej sily, i Wam rowniez tej sily zycze mnooostwo
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 21:59   #200
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik - cz. 2

Tak mowilam o rimmelu a to o ten podkład soraya mi chodzi http://kosmedika.com.pl/product_info...oducts_id=6725
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:40   #201
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziękuję za miłe słowa. Zobaczycie- już niedługo wszystkie będziemy mogły się pochwalić pięknymi cerami

A tak w ogóle to dobrze, że mamy ten wątek. Pomógł mi (a raczej Wy mi pomogliście) w cięzkich chwilach, kiedy byłam kompletnie załamana.

A tak w ogóle to muszę chyba juz avatar zmienic, trochę sie zrobił nieaktualny
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:48   #202
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ehh...A było tak pieknie!
Fakt, mam teraz @, wyskoczyły mi w okolicach ust dwie góle..:/
Na pewno zostawią przebarwienia, bo u mnie niezależnie od tego czyje ruszam czy nie zostają ślady...

Walcze teraz z przebrawieniami i zastanawiam sie czy jest sens
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 10:44   #203
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Ja za to (tfu tfuuu) wychodze chyba na prosta! 4 miesiace cierpliwosci, wiele zalaman i lez (byc moze takze przez te silne leki, 'troszke' tego biore)... Pomijajac oczywiscie to co bylo wczesniej - WIECZNE problemy z cera (ktore nie zaczely sie w wieku 14 lat jak zazwyczaj to bywa, tylko jakos na poczatku liceum i im bylam starsza tym bylo gorzej, wcale z tego nie wyrastalam). Napisalam - wychodze na prosta, ale do mety jeszcze daleko... jednak teraz musze miec najwiecej sily, i Wam rowniez tej sily zycze mnooostwo
Kurczę... Ja miałam tak samo, że najbardziej pogorszyło się na początku liceum. Dajesz mi wiarę, że będzie ok. Mam nadzieję, że to po androcurze Ci się poprawia i u mnie tak samo będzie. Jak już pisałam - teraz widzę drobną poprawę. Jakbym nie zaczęła grzebać przy brodzie i na policzku, to by było w ogóle nieźle jak na mnie. Mam nadzieję, że teraz będzie następowała tylko tendencja opadająca (oczywiście to trądzik będzie "opadał", a moje samopoczucie rosło w górę).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 10:51   #204
imissyousomuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 44
Dot.: Trądzik - cz. 2

a słyszalam ze na blizny po trądziku jest dobra masc "Perła Inków" z Herbapolu. używał ktoś tej masci? pomaga?
__________________
przez pryzmat trzeciego oka.
+ dodałam koszulę, balerinki i arafatki ! (30.03.10)
Astor, mineral match [puder mineralny z pędzielkiem] WYMIANA.
poszukiwane rurki marmurki!
imissyousomuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 11:18   #205
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

ten podklad sorayi ma niezbyt dobre opinie. a jezeli slabo zakrywa przebarwienia to juz w ogole odpada.
strasznie ciezko znalezc podklad,ktory jest w stanie zakryc te plamy (((((((((( nawet na kwc podklady za ponad 200 zl maja w opinii,ze 'nie kryje mocno' :/

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8467 nawet niezle oceny i ponoc jako tako kryje,hmm..
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 12:44   #206
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
ten podklad sorayi ma niezbyt dobre opinie. a jezeli slabo zakrywa przebarwienia to juz w ogole odpada.
strasznie ciezko znalezc podklad,ktory jest w stanie zakryc te plamy (((((((((( nawet na kwc podklady za ponad 200 zl maja w opinii,ze 'nie kryje mocno' :/

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8467 nawet niezle oceny i ponoc jako tako kryje,hmm..
Ja uzywam Wonder Finish i mi dobrze kryje przebarwienia ,na krostki dodatkowo nakladam korektor.Kiedys mialam Double Wear z EL i tez bardzo dobrze kryl.

Mysli ktoras z was nad tym , ze jesli kuracje nie dadza rady to zacznie brac Izotek...?
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 12:56   #207
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dagno ja mam dużo plan po ropnych i wszystko ładnie ukrywa , więc widać że nie ma reguły..
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 13:16   #208
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Mysli ktoras z was nad tym , ze jesli kuracje nie dadza rady to zacznie brac Izotek...?
Jeszcze nie.U mnie następnym krokiem będą tabletki antykoncepcyjne.
Zrobię wiele i wiele wycierpię,żeby spełnić marzenie :Powiedzieć tż,że wyglądam super i może wywalić moje podkłady,bo już mi nie jest potrzebny klajster na twarzy.

Ja używam tego podkładu : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13784.

Byłam wtedy totalnie bez kasy i szukałam czegoś naprawdę taniego.Znalazłam ten i używam już drugiej tubki.
W połączeniu z korektorem z Oriflame daje takie krycie,że nawet ja sama mało co na tej twarzy widzę.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:01   #209
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

pink,zainteresowal mnie ten podklad szkoda,ze nie ma podanego skladu,bo chcialabym sprawdzic,czy nie ma potencjalnych zapychaczy.
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:44   #210
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

Olaaaaaaaaaa! siedze caly dzien w domu,ale chcialam wyprobowac puder paula. nalozylam moj podklad (http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13476) i puder. niestety kupilam o 1 ton za ciemny wiec bede musiala kupic jasniejszy,a ten bedzie wtedy gdy bede opalona. puder jest naprawde okej,nie mialam lepszego. bije na glowe http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=692. podklad+ puder jest w stanie zakryc 70% moich przebarwien. w poniedzialek zobacze jak wygladam w swietle dziennym to powiem. i jest jeden minus-puder bardzo podkresla sucha skore i suche skorki..wiec trzeba miec mocno nawilzona skore dlatego zaraz naloze pelno kremu na jedna partie policzka.
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.