Astor, Natural Fit

Astor, Natural Fit

Utrzymuje się na skórze przez 12 godzin. Pokrywa skórę unikalną siateczką, wzbogaconą o kompleks minerałów-cynk, sód, magnez. Dzięki niej podkład utrzymuje się aż do 12 godzin. Skóra wygląda i czuje się świetnie.
Dostosowuje się do odcienia skóry. Wyjątkowo trwałe pigmenty przybierają tonację skóry, zapewniając perfekcyjne wykończenie makijażu.

wycofany !

Fluid bardzo dobrze krył moją cerę, alergiczną i skłonną do niedoskonałości i wysuszeń.
Bardzo lekki, prawie go nie widać.
Długo się utrzymuje,
jak na przystępną cenę bardzo dobry kosmetyk.
Szkoda że wyocafany z produkcji, bo chętnie kupiłabym ponownie !

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 opak.

Spotkałam się z lepszymi

Dostałam ten kosmetyk w prezencie.
plusy:
+ idealnie dobrany kolor,
+ nie tworzy efektu maski,
+ wydajny,
+ poręczny,
+ dobrze matuje skórę,
+ nie robią mi się od niego wypryski,
+ nie uczula mnie,
+ cena,

Minusy:
- słabo kryje,
- po przyjściu ze szkoły, w okolicach kości policzkowych zasycha, wygląda to nieładnie. A na pewno dokładnie rozprowadzam kosmetyk, nawilżam skórę kremem, aby to się nie powtórzyło, a jednak.
- zbyt często muszę robić poprawki, skóra wygląda świeżo tylko 2-3 godz.

Przede wszystkim jestem zachwycona kolorem, pasuje idealnie do mojej skóry twarzy. :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

szkoda że wycofany!!!!

Podkład bardzo dobry, średnio kryjący, lekki i godny polecenia!
Odcien 200 jest dla mnie idealny. Podkład ładnie stapia się z cerą. W ukryciu większych niedoskonałości musi pomóc korektor.
Nie tworzy efektu maski. Jest ledwo widzialny na skórze.
Szkoda tylko, że został właśnie wycofany!!
Może jakaś petycja do producenta?!:P

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy( ale kilka lat już będzie).
Ilość zużytych opakowań: przepraszam nie liczyłam:)

drugi płynny faworyt

Przyznam, że oprócz colorstaya revlona to mój 2 faworyt wśród podkładów "w płynie". Jest świetny jeśli chodzi o trwałość, komfort noszenia na twarzy oraz dostosowywanie się do koloru cery. Używam go na zmiane z colorstayem, kiedy nie potrzebuje większego krycia. Właśnie otworzyłam ostatnią zachomikowaną tubkę nr 201 i chyba jutro przejdę się do Rossmana sprawdzić czy faktycznie jest wycofany; jeśli to prawda to naprawdę nie wiem co tu kupić w zamian...

Używam tego produktu od: od 4 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 10?

trafiony

Kupiłam go bardzo dawno temu i już dawno chciałam go ocenić, ale jakoś nie mogłam się zebrać ;)
To był mój pierwszy podkład... i ... udany!
Gwiazdkę odejmuję za to, że nie zawsze dobrze wyrównywał koloryt cery.

Polecam! Chciałabym go kupić znów, ale chyba go wycofali! Taaaaka strata :(

Używam tego produktu od: dawna

Wycofany????

Podklad dla mnie doskonały!Znakomicie wyglada na skorze,jest lekki,kryje lekkie niedoskonałosci. Bardzo pasował mojej dosc suchej skorze.Skonczyłam opakowanie i wybralam sie na zaukupy...USLYSZAŁAM słowa ekspegientki:"produkt jest juz wycoafny" !!!!!!!!!! Czy to prawda???Byłam w rossmanie,w kilku innych kosmetycznych i nigdzie nie ma!:((((( musialam kupic inny,kupilam deborah,color adapt,podklad dobry ale kolor szary,skupislam sie na revlon- i totalna pomylka!!! PROSZE nie mowcie ,że go wycofali:(

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:duzo

poszukiwany ...

Niedawno skończyłam używać ten fluid i mam o nim jak najlepsze zdanie. W pełni zgadzam się z opisem, że dostosowuje się do koloru skóry. Dodam, że zawsze po jego nałożeniu moja skóra wyglądała delikatnie, świeżo i seksownie. Fluid ukrywa lekkie niedoskonałości, z większymi sobie średnio radzi, ale mi to nie przeszkadza. Z pewnością do niego powrócę bo nie zawiódł mnie w żadnej sytuacji. 300 jest idealny dla osób o ciemniejszej karnacji.Używam tego produktu od:nie pamiętam

Mój KWC

Oj dłuugo szukałam odpowiedniego podkładu dla siebie, ale zawsze trafiałam na jakieś nie wypały, godzine po wyjściu z domu zazwyczaj wyglądała moja cera już źle( a mam cerę mieszaną)
Więc szukałam czegos trwałego, co utrzyma się przez wiekszość dnia na twarzy w dobrym stanie;) Zajrzałam tutaj i kierując sie Waszymi opiniami poszłam i kupiłam ten podkład. Mam kolor 200-
Zczęłam go stosować i przyznaje nie od razu się polubiliśmy, wręcz przeciwnie żadnych rewelacji a więc odstawiłam go, bo zauroczyłam się na krótko Max Factorem (Colour Adapt). Wróciłam do tego Astora i polubiłam go, a nawet bardzo:-)
a więc:
++++naprawdę długo się utrzymuje na skórze i ładnie się dostosowuje do niej, ma przyjemny zapach, nie daje efektu tzw."maski", bardzo dobrze matuje(nie świecę się po nim:-) ) dobrze kryje niedoskonałości te mniejsze i średnie, nie zapycha porów a to dla mnie ważne, twarz po nim jest naturalna i wydaje się dość wydajny, no i cena przystępna
----jest dość gęsty a ja z reguły lubię te lżejsze podkłady, niektórych w pierwszej chwili moze nieco zniechęcić to tak jak mnie na początku;-p

Ogólnie mówiąc daje bardzo ładny naturalny efekt i w końcu usłyszałam pytanie"jak ty robisz że masz taką ładną cerę":-p Używam tego produktu od:4miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Dobry, ale...

Po pierwsze to nie był podkład dla mnie. Ta nieszczęsna Strefa T - tylko przez pierwsza godzinę wyglądał na mojej buzi bardzo ładnie. Potem świeciłam się jak... Nawet "poprawki" moim ukochanym pudrem nic nie dawały... Daje jednak duży plus za konsystencję i przyjemny zapach:) Ładnie stapiał mi sie ze skórą. Używam tego produktu od: nie pamiętam:)

b.dobry, ale nie dla mnie...

Podkład nie najgorszy, chociaż trochę gęsty, ale skóra nie świeci się tak jak np.po max factorze(performance), jest matowa.Podkład dobrze kryje, ale mankamentem jest uboga paleta kolorów i to,że wszystkie wpadają w róż, przynajmniej tak mi się wydaje:)Do minusów zaliczyć też trzeba słabą wydajność.
Niewątpliwym atutem jest cena i efekt aksamitnej skóry bez smug.Fluid w sumie bardzo dobry, ale dla osób, które wolą gęstsze, bardziej treściwe podkłady, dlatego nie jestem pewna czy jeszcze kiedyś się na niego skuszę:)

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

dobry

Ciągle szukam swojego idealnego podkładu, ale jeszcze nie znalazłam, ten jest póki co najbliżej tego tytułu :P
Konsystencja jest ok (nie za płynna, nie za tłusta), kosmetyk umie dopasować się do koloru skóry, nie ma efektu maski. Z tym 12 godzinnym utrzymywaniem się na skórze to oczywiście bujda, ale u mnie tak do 5 się trzyma.

Używam tego produktu od: a nawet nie wiem

w sumie nie jest zly :)

Podkład ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, jest bardzo wydajny. Doskonale dopasowuje się do kolorytu ceru-na skórze ładnie i naturalniewygląda także kolor zbyt ciemny (który kupiłam latem do opalonej skóry)
Raczej słabo kryje nierówności i sińce pod oczami- ale tego producent nie opisywał.
Mam wrażenie, że po kilku godzinach podkład stopniowo się ściera, "znika" z twarzy.
Wadą jest dla mnie zastosowanie takiego opakowania (tubka) to podkładu o rzadkiej konsystencji- kosmetyk mimo zamknięcia jakoś wypływa i ubrudzony jest gwint i zakrętka wewnątrz. Lepszy byłby pojemnik z dozownikiem