Astor, Natural Fit

Astor, Natural Fit

Utrzymuje się na skórze przez 12 godzin. Pokrywa skórę unikalną siateczką, wzbogaconą o kompleks minerałów-cynk, sód, magnez. Dzięki niej podkład utrzymuje się aż do 12 godzin. Skóra wygląda i czuje się świetnie.
Dostosowuje się do odcienia skóry. Wyjątkowo trwałe pigmenty przybierają tonację skóry, zapewniając perfekcyjne wykończenie makijażu.

naprawdę polecam

Podkładu tego używam od długiego czasu i jak narazie nie zamierzam go zmieniać na żaden inny. Oto jego zalety:
- utrzymuje sie na twarzy przez cały dzień (12h)
- sprawdza się zarówno latem jak i zimą
- maskuje przebarwienia i sińce pod oczami
- dobrze się rozsmarowuje
- dostosowuje się do naturalnej barwy skóry (nie ma efektu tzw. "maski")
- poza tym cena jest przystępna

godny polecenia

Jak obiecuje producent uzyskujmey naturalny efekt poporstu:

+ dobrej konsystencji - dość dobrze kryje zaczerwienienia i niedoskonałości
+ dobrze się rozsmarowywuje
+ dość dobrze matuje o dziwo (choćnie ma wzmianki o tym)
+ nie pozostawia efektu "maski"

Ogólnie nie ma do czego przyczepić. Godny polecenia produkt dla kogoś kto nie chce sobie popsuć cery ;)

Używam tego produktu od: mies

ok

Jak dla mnie jest świetny. Nie jest cięzki, ładnie się rozprowadza i nie daje efektu maski, na warzy wygląda bardzo naturalnie ! Mam suchą skórę z przebarwieniami ale on sobie dobrze z nią radzi, dobrze kryje (moje przebarwienia:) i lekko nawilża.
Poza tym odcień 200 jest idealny dla mnie :)
No i nie wiem jak wam ale mi opakowanie starcza na pół roku, kupiłam w listopadzie a właśnie mi się kończy.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

jest fajny :) polecam

PLUSY:
+kolorki w gamie mimo, że są ciemne to i tak zbliżone do naturalnych odcieni skóry- nie różowate ani nie żółte
+wygląda super naturalnie na buzi
+ślicznie wyrównuje kolor skóry, która dzięki temu wydaje się świeża i zdrowa
+ładnie pachnie
+ma dość fajne opakowanie
+nie matuje mocno i nie daje efektu "maski"- dla mnie to plus
+idealny na ciepłe dni- wystarczy trosinke dla wyrównania kolorytu- nie jest cięzki
+nie zapycha porów i nie pojawiają się po nim syfki
+lekko dopasowuje się do koloru buzi dzięki czemu się z nią stapia

MINUS:
-jeden malutki- wiadomo - każda cera czasami ma problemy- jakieś podrażnienie, since pod oczkami- on nie jest dobry w kryciu-ale uważam, że plusiki to rekompensują. w końcu nie można wymagać wyglądu super naturalnego i do tego super krycia :)

Bardzo polecam! :)

Używam tego produktu od: ponad roku

no no

Nawet fajny podkładzik... Wyglada na buźce bardzo naturalnie, lekko dopasowuje się do naturalnego odcienia i faktycznie potrafi na niej przetrwać pół dnia, nie kryje mocno raczej zapewnia naturalny wygląd,wyrównując jej kolor. ALE... No właśnie ALE, mogę go używać jedynie latem jak się już troszkę opale (niekoniecznie od słońca ;) bo odcienie są dla mnie zwyczajnie za ciemne, a szkoda :(

Używam tego produktu od:używałam w lecie

Jak dla mnie ten podkład jest bardzo dobry. Na początku sceptycznie do niego podchodziłam, bo jakoś marka Astor nie kojarzy mi się z super dobrymi kosmetykami. Ale zaryzykowałam i muszę przyznać, że się nie zawiodłam.

Co najistotniejsze, to to, że nie jest komodogenny! Przynajmniej u mnie z cerą nic się nie dzieje, nie zapycha jej. Utrzymuje się długo, naprawdę, po całym dniu zmywając twarz widzę, że nie spłynął z mojej twarzy tylko dobrze sie jej trzymał. Oczywiście twarz była przypudrowana sypkim pudrem, bo to dodatkowo utrwala makijaż (przy mieszanej cerze, nie wiem jak będzie się sprawował przy tłustej). Dosyć wydajny, dobrze się rozprowadza. Z dobraniem koloru też nie miałam problemu. Ogólnie mogę polecić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego....

Godny polecenia

Świetny podkład do suchej cery, ładnie dopasowuje się do odcienia skóry, jest trwały, buzia jest nawilżona i delikatnie rozświetlona! Używałam juz wielu podkładów, ale do tego zawsze wracam :) Polecam!

Używam tego produktu od:

Coś z nim jest nie tak...

Niby przyzwoity podkład, lekki, w przyjemnej płynnej konsystencji (takie lubię najbardziej), który ma idealnie pasować do cery.
No cóż - do mojej się nie dopasował, za blada jestem niestety. Latem jednak spróbowałam ponownie i nie przypadł mi do gustu. Zupełnie nie matuje, mam wręcz wrażenie, że przyspiesza świecenie się skóry, za szybko zasychał na skórze i czasami nie zdążałam go równo rozprowadzić.
Mojej skórze nie przypadł niestety do gustu.

Ilość zużytych opakowań: część jednego

są lepsze, raczej nie polecam

Czytając wszystkie recenzje na tym forum i to raczej pozytywne zastanawiam się jak to jest - jednym pasuje, innym nie. Jak dla mnie to nie był on rewelacyjny. Byz moze dlatego, że mam cerę mieszaną i zaledwie po godzinie moja buźka się świeciła. Daje tylko tyle **, bo dla mnie nic dobrego on nie zdziałał.

Używam tego produktu od: używałam przez 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

rewelacja

1. w połączeniu z bazą matuje na prawie cały służbowy dzień (7:00 gdzieś do 16:00)
2. pięknie stapia się z naturalnym kolorem skóry
3. zakrywa wszelkie niedoskonałości (w moim wypadku popękane pojedyncze naczynka i potrądzikowe plamki)
4. no i cena - jakby nie było to nie Dior czy Clinique ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 - jeszcze nie zużyte

O TAK !!

Swietny - to wlasnie dzieki temu fluidowi znalazłam swój właściwy odcień nr 200. Dobrze się na kłada i świetnie pachnie. zapomnijcie o efekcie maski jeśli dobierzecie odpowiedni odcień ! mam tłusta skórę i jest właśnie fajny taki lekki i nie obciaża skóry ale niestety czoło się zaczyna sie dosyć szybko troche świecić- ale na szczescie nie jak latarnia :D trochę wydaje mi sie za małe opakowanie Mimo to przyznaję 4 gwaizdeczki !!

POLECAM :)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

nawet nawet...

Dośc dobry podkład, idealnie nadaje się na lato, jest lekki i niewidoczny na twarzy. Niestety dość słabo kryje, dkatego korektor niezbędny przy większych niedoskonałosciach. u mnie wytrzymuje na twarzy cały dzień, po kilku godzinach skóra zaczyną sie lekko świecić, ale to u mnie normalne. Napewno jeszcze go kupie, mimo że nie jest ideałem :)