Astor, Natural Fit

Astor, Natural Fit

Utrzymuje się na skórze przez 12 godzin. Pokrywa skórę unikalną siateczką, wzbogaconą o kompleks minerałów-cynk, sód, magnez. Dzięki niej podkład utrzymuje się aż do 12 godzin. Skóra wygląda i czuje się świetnie.
Dostosowuje się do odcienia skóry. Wyjątkowo trwałe pigmenty przybierają tonację skóry, zapewniając perfekcyjne wykończenie makijażu.

****i pół *

:) jest cudowny dla mojej suchej cery :P idealnie wyrównuje koloryt, długotrwale nawilża, miałam go na studniówce-całą noc twarz była świeża,miękka,nawilżona ale się nie świeciła :D mam odcien 200 trochę ciemniejszy od mojej karnacji ale wpasowywuje sie idealnie,ożywia cerę i już nie wyglądam jak anemiczka :P naprawdę doskonały produkt za niewielkie pieniądze na pewno będę mu długo wierna bo jest też lekki i na pewno w lecie róznie dobrze będzie się spisywał aha i podkreśla przesuszeń

naturalny

Dzięki niemu nareszcie dotarło do mnie, że muszę zawsze kupować najjaśniejszy odcień pokładu z danej linii (mam odcień nr 200). Jest bardzo naturalny. Po nałożeniu mam uczucie delikatnego napięcia skóry i, dodatkowo, nawilżenia. Raczej wyrównuje niż kryje. Wygładza i odrobinkę ściąga pory. Delikatnie, przyjemnie pachnie. Niestety, nie jest zbyt trwały. Poza tym z tajemniczych powodów wylewa się z tubki. Dobry dla młodych, bezproblemowych cer.

gdyby był jaśniejszy...

Długo zastanawiałam się czy go kupić czy nie, wahając się pomiędzy odcieniami 200 i 201. W końcu mój wybór padł na 201, ale jak się później okazało ekspedientka się pomyliła i dostał mi się 200 – świetlisty beż. Wymieniać mi się już nie chciało i stwierdziłam, że skoro taki mi się dostał, to widocznie tak miało być. Podkład ten ma ciepły, dość jasny kolorek, ale niestety, i tak (o ton, dwa) za ciemny jak dla mnie :( Przynajmniej w sezonie zimowym, kiedy to jestem blada jak ściana ;( Za to myślę, że jakbym była cokolwiek opalona byłby ok, gdyż jego odcień jest bardzo naturalny - taki ciepły beż, faktycznie świetlisty :) Póki co podkład oddałam siostrze, której odcień pasuje idealnie, a ja sama przemyślę ponowny zakup dopiero w wakacje :) Wracając do tematu - w moim przypadku wybrany odcień okazał się co prawda za ciemny i sama źle się czułam wiedząc, że pod spodem jestem dużo bledsza, ale muszę przyznać, że faktycznie w tym dopasowywaniu się do odcienia skóry coś jednak jest. Moja buźka wyglądała jak muśnięta słońcem, była taka cieplejsza i żywsza, a mimo tego na granicy żuchwy nie bardzo było znać różnicę - trzeba się było naprawdę wnikliwie przyjrzeć :) Dlatego też myślę, że jeśli się tylko dobierze odcień zbliżony do swojej karnacji w ogóle nie będzie nic widać - w sumie u siostry tak właśnie jest :) Co do pozostałych właściwości podkładu - kryje średnio na jeża - z większymi niedoskonałościami na pewno sobie nie poradzi, ale że ja takich nie mam, to średniokryjący efekt jak najbardziej mi odpowiadał. Odpowiadał mi też efekt naturalnej cery - ani nie przesadnie matowej ani nie tłustej czy świecącej - zupełnie tak, jakby tego podkładu nie było. A był :) I trwał sobie spokojnie na mojej twarzy od rana do wieczora. Może wieczorem nie wyglądał tak idealnie, jak tuż po nałożeniu, ale który podkład trwa cały długi dzionek w stanie nienaruszonym? Żaden, a przynajmniej żaden z tych, których nie czuć na twarzy w postaci teatralnej maski, a ten właśnie taki jest - lekki i naturalny. To, co udało mi się jeszcze zaobserwować podczas moich nielicznych aplikacji to to, że nie brudzi ubrań, nie wchodzi w pory, dobrze łączy się z innymi podkładami i dość łatwo się rozprowadza. Piszę "dość łatwo", bo jednak preferuję bardziej płynne podkłady, a ten jest taki trochę kremowy i przynajmniej w moim przypadku trzeba było uważać, aby nie przesadzić z ilością na lini brwi czy włosów.

Używałam tego kosmetyku kilkakrotnie / ilość zużytych opakowań: zapewne kilka ml, nie więcej

przeciętny

Mam odcień 201,podkład dobrze kryje,i ma fajny ślizg przy nakładaniu ale...wogóle nie matuje,mam troche suchą skóre a po nałożeniu podkładu świece sie jak po tłustym kremie przypudrowanie twarzy jest koniecznością,dosyć długo trzyma sie na buzi moze nie 12h ale 10 napewno,ma fajne naturalne kolorki i faktycznie adaptuje sie do koloru twarzy.Nie podoba mi sie opakowanie bo ulewa sie n niego.Ogólnie podkład przeciętny ale napewno poprawny :D

Mnie pasuje....

Mnie pasuje. Wreszcie Margaret Astor coś się udało. Podkład bardzo przyjemny , dodaje twarzy blasku i świetlistości (akurat mnie taka leciutka błyszcząca poświata odpowiada jak najbardziej). Dosyc długo trzyma sie na twarzy i rzeczywiscie jak obiecuje producent zgrywa się z naturalnym odcieniem karnacji.
Na pewno nie jest to podkład matujący , więc tłustej cerze odradzam. Poza tym kolory rzeczywiście dosyc ciemne - sama mam nr.200 - najaśniejszy , a wcale nie należę do wyjątkowo bladych.

ilość zużytych opakowań: ... w trakcie pierwszego

Cudo , ale..

Kosmetyk jest naprawde cudowny,ale nie jest moim ideałem,którego wciąż szukam.Średnio kryje,bez efektu matującego,bardzo dobrze sie rozprowadza,jest wydajny ,pachnie bardzo ładnie oraz można go nabyć po przystępnej cenie..Super

S*u*p*e*R

Świetny podkład :)! Łatwo się rozprowadza, wygląda naturalnie , tuszuje niedoskonałości. Jedyna wada za którą musiałam odjąć gwiazdeczkę to to że nie matuje i trzeba nałożyć troszkę pudru gdzieniegdzie ,ale i tak jest godny polecenia! :)Używam odcień nr 300 (chyba najciemniejszy).

Obietnice spełnione

Bardzo przyzwoity podkład za niewielką cenę. Testowałam dwa odcienie: jeden beż o odcieniu lekko różowym, a drugi o odcieniu żołtawym. Oba świetnie stapiały się ze skórą. Bez problemu się rozprowadza, delikatnie kryje (nie spodziewajmy się za wiele) i świetnie stapia się z odcieniem skóry. Naprawdę. Nawet jak zastosowałam miejscowo dwie warstwy podkładu nie było efektu maski. Jest bardzo naturalny i moja skóra nie dusi się pod nim (czego nie znoszę). Zauważyłam nawet że lekko ją napina - to ta siateczka? Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się na cerach normalnych, moja mieszana zaczyna się lekko swiecić po paru godzinach w strategicznych miejscach. Osobom o tłustej cerze raczej odradzam, choć na opakowaniu jest napisane że polecają wszystkim cerom. Co do wytrzymałości rzeczywiście długo zostaje na skórze ale u mnie tych 12 godzin bez stanu naruszonego nie wytrzymuje. Reasumując: spełnia obietnice producenta, całkiem możliwe że go zakupię jeszcze raz ale tym razem inny odcień. Teraz mam 201.

Ach!

Kupiłam go, kiedy moja buzia miała jeszcze na sobie resztki opalenizny i używam do dziś, kiedy nawet i te resztki zniknęły. Jest prawie doskonały, stapia się idealnie, nadając bladej twarzy zdrowy, cieplutki koloryt, ale bez żółtych smug i efektu maski. Delikatnie matuje moje mieszane oblicze w strefie T, ale tak, że pozostaje ono naturalne, jakby bez podkładu. Świetnie ukrywa roszerzone pory, nie zatykając ich.
No i ta cena! Kupiłam za 28 zł w promocji.
Jedynym jego minusem jest chyba trwałość, ale jak na razie jest to minus wszystkich podkładów jakie miałam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (mam nr 201) i pozostanę przy nim

20.08.2006. Podtrzymuję moją opinię. Właśnie kończę drugie opakowanie (jest wydajny!) i zamierzam kupić kolejne. Jest bardzo dobry, zaprzyjaźniłam się z nim i będę mu wierna. Polecam!

Bardzo przyjemny podkład, śliski świetnie rozprowadza się na twarzy. Właściwie nie widać że go mam , a niedoskoałości ukrywa dobrze. Nie matuje jakoś szczególnie ale dla mieszanej, czyli mojej jest wystarczający:) Naprawdę ładnie wygląda na buzi i cena też jest bardzo ładna:) A muszę dodać że lepszy od niktorych wysokopółkowych odpowiedników:)

ŚWIETNY!!! POLECAM!!!

Dla mojej bużki podklad ten jest idealny. Od dawna szukalam wlasnie takiego. Mam cere mieszana i nie lubie podkladow bardzo matujacych poniewaz tworzą efekt maski. Natural Fit sprawdzil sie! Jest idealny. Kryje niedoskonalosci a zarazem normalizuje moja cere. Moja twarz wyglada bardzo naturalnie. Podklad utrzymuje sie bardzo dlugo na twarzy, ok 10 godzin co w moim trybie życia jest bardzo wazne :) Jeszcze raz moge go z czystym sumieniem polecic :)

Nie umiem się przekonać do tego podkładu... Kolory ciemne, dla mnie nawet najjaśniejszy 200 -świetlisty beż jest za ciemny, a więc - nie dla bladolicych :) Fakt - dość długo trzyma się na twarzy, ale jak dla mnie jest mało komfortowy - cały czas czulam, że mam na twarzy podkład - a to chyba nie o to chodzi...