Astor, Natural Fit

Astor, Natural Fit

Utrzymuje się na skórze przez 12 godzin. Pokrywa skórę unikalną siateczką, wzbogaconą o kompleks minerałów-cynk, sód, magnez. Dzięki niej podkład utrzymuje się aż do 12 godzin. Skóra wygląda i czuje się świetnie.
Dostosowuje się do odcienia skóry. Wyjątkowo trwałe pigmenty przybierają tonację skóry, zapewniając perfekcyjne wykończenie makijażu.

polecam

Podkład sprawdza się w 100%. Konsystencja w sam raz, dobrze się rozprowadza, nie robi smug, efekt jest bardzo naturalny i to mi się w nim najbardziej podoba. utrzymuje się długo, mam wrażenie że podnosi nawilżenie skóry(ja mam suchą skórę i dla mnie to duża zaleta). nie matuje, dobrze wyrównuje koloryt, świetnie stapia się z kolorem skóry i nie widać że się zastosowało "upiększacz"

rewelacja

Podkład jest po prostu i d e a l n y !!!!

Jest jak najbardziej delikatny, naturalny i przede wszystkim trwały. Nie pozostawia na twarzy "maski", jest niewidoczny. Konsystencja jest bardzo przyjemna, kremowa. Nie podrażnia skóry. Używam odcienia 201, jest nieco jaśniejszy niż moja karnacja, więc zamierzam spróbować trochę ciemniejszego. Naprawdę polecam, bo jest super, dużo lepszy od podkładów za niewiadomo jaką cenę. Pozdrawiam :)

Duży plus+

Ten podkładzik bardzo pozytywnie mnie zaskoczył,buzia wygląda bardzo naturalnie,nie tworzy maski,jakby rozświetla,buzia wygląda na rozpromienioną,zdrową,rzeczywieście doskonale dostosowuje sie do tonacji skóry,kupiłam odcień(300 migdałowy beż) ktory na poczatku wydawal mi się bardzo ciemny lecz po rozprowadzeniu go na buzi ładnie sie wtopił,skomponował z moim naturalnym odcieniem buźki ze wyglądał cudnie:), jestem zadowolona z tego podkladu bo od dawna szukałam właśnie takiego efektu jaki otrzymuje po zastosowaniu Natural Fit lecz moglby być jak dla mnie minimalnie trwalszy,polecam osobom o suchej buźce bądź normalniej bo dziewczynom o tlustej cerze lub mieszanej podkladzik nie sprawdzi się:(

polecam,nie dla 'tlustych

Jako dobrze kryjacy, nawilzający i ROZSWIETLAJĄCY podklad - zdecydowanie polecam 'skorom' normalnym, suchym czy mieszanym ( !!osobom ktorym nie przeszkadza blysk na twarzy!!). Naprawde swietnie sie trzyma przez caly dzien i NIE TWORZY MASKI.
Ladnie kryje rozszerzone naczynka na skorze mojej Mamy ( ma raczej skore normalna, czasem przesuszona ) i przebarwienia po tradziku na mojej ( zdecydowanie skora tlusta )!
Jak dla mnie dobrze sie rozprowadza na twarzy , mimo, ze jego konsystencja wydaje sie jakby 'tlusta' i sliska. Nie tworzy smug na skorze.

Kupilam ten podklad rowniez po konsultacji z makijazystka Astora ( informowala mnie , ze nie daje on takiego matu jak moj ukochany Magic Skin ) ale mialam mozliwosc wyprobowania go przez caly dzien , mimo ze mam problem z dobraniem odpowiedniego odcienia -ten podklad swietnie stapia sie ze skora- uzywam 300, a ze dodatkowo musze przypudrowac - to juz drugorzedna sprawa.Nie wygladam jek "stara pudernica" :o) Pod makijaz uzywam bazy z Dermiki i jest naprawde super! Mniej się blyszczę niż po Colour Adapt Max Factora czy Wonder Finish maybelline.

Moja Mama, jak juz pisalam, cere zblizona do normalnej i ona jest bardzo zachwycona tym podkladem, owszem pod podklad kladzie kremik nawilzajacy, ale nic sie nie walkuje ani nie 'sciaga' skory. Nie uzywa pudru w kamieniu, gdyz lubi rozpromieniona cere.

Moge z czystym sumieniem polecic Natural Fit osobom,ktorym nie zalezy na calkowicie matowej skorze twarzy, za to lubia ladnie kryjace, delikatne podklady.

ehh

ehh no sama nie wiem. kupilam go po tym jak pomalowala mnie tym podkladem pani wizazystka astora. podklad trzymal mi sie do wieczora,ładnie wygladal, ale to teraz tak sobie mysle ze to zasluga pudru w prasowanego ktorym mnie pani wizazystka hojnie osypala po podkladzie. a teraz kupilam ten podklad i sie chyba zawiodlam :( konsystencja taka jakas tlustawa,zero matu,chyba musze kupic ten astora w kamieniu puder zeby miec efekt taki jak wizazystka mi zrobila, tylko ze ja nie chce pudrow tyle nakladac:( chyba jednak bede musiala wrocic do mojego ukochanego pure mat manhhattanu ktory ma idealny mat całodniowy:) i piekne krycie, jedyna wada to troszke za suchy i trudnawy w rozprowadzeniu.hehe noto zrobilam piekna recenzje dwovh podkladow :)