Astor, Natural Fit

Astor, Natural Fit

Utrzymuje się na skórze przez 12 godzin. Pokrywa skórę unikalną siateczką, wzbogaconą o kompleks minerałów-cynk, sód, magnez. Dzięki niej podkład utrzymuje się aż do 12 godzin. Skóra wygląda i czuje się świetnie.
Dostosowuje się do odcienia skóry. Wyjątkowo trwałe pigmenty przybierają tonację skóry, zapewniając perfekcyjne wykończenie makijażu.

OK

Dosyć dobry podkładzik, kolorek faktycznie ładnie stapia się ze skórą. Delikatnie kryje niespodzianki, z tym że ja nie mam ich wiele więc nie wiem jak poradziłby sobie z cerą problemową. Może nie trzyma się 12h ale tak 4,5h bez poprawek daje radę, później wystarczy delikatnie przypudrowac i jest OK.

może być

Właściwie to przyzwoity z niego podkład, ale nie nadaje się dla osób o suchej skórze:/ Mimo, że ma fajną konsystencję, po nałożeniu zaczyna mi się złuszczać naskórek:( Ogólnie nie jest zły, bo w sumie dość dobrze kryje i ładnie się trzyma, wysusza jednak cerę, co dla mnie jest dyskwalifikujące:P

przyzwoity

+ bardzo naturalny efekt na twarzy (nie tworzy żadnej maski)
+ odcień faktycznie dopasowuje się do kolorytu skóry(mimo iż na początku kolory wydają się ciemne to w chwile po nałożeniu bledną)
+ dobrze się rozprowadza
+ trwały długo utrzymuje się na skórze
+ przystępna cena (ok 30zł), dość wydajny

- prawie wcale nie matuje (wymaga przypudrowania)
- mógłby lepiej kryć (chociaz nie jest tak żle)

Ogólnie jednak jestem z niego bardzo zadowolona. Napewno będe go jeszcze uzywać.

taki sobie

Na lato może być, bo choć miałam najjaśniejszy kolor to był on i tak dość ciemny,ale teraz opalenizna mi już schodzi, więc muszę poszukać czegoś innego. Jakoś nie widzę efektu matowienia, powiedziałabym nawet że zostawiał on taką półtłustą poświatę, choć dla mojej suchej cery było to dobre. Poza tym prawie w ogóle nie kryje. Plus za to, że długo trzyma się na buzi.

Na lato w sam raz

Użyłam próbki i usłyszałam w pracy same komplementy :) Szybko więc pobiegłam po tubkę :) Mam odcień 201 i nie jest on dla mnie zbyt ciemny mimo, że jestem osobą o raczej jasnej cerze. Jest bardzo lekki, prawie niewidoczny, dlatego nie będzie pasował tym, którym zależy na maskowaniu niedoskonałości skóry. Utrzymuje się dość długo, nadaje skorze efekt świeżości, matuje dość dobrze, bardzo przyjemny. Buzia jest po nim mieciutka i przyjemna w dotyku - miło się go nakłada, choć w pierwszym wrażeniu wydaje się tustawy. Na lato idealny.

Cudo

i jeszcze raz cudo. Poprostu ideał. Mój facet zachwyca sie moją buźka każdego dnia na nowo. Ten podkład jest poprostu rewelacyjny

Używam tego kosmetyku od roku/ ilość zużytych opakowań: ...3

Polecam :)

Uwielbiam ten podkład, ponieważ:
:) nie tworzy maski, ładnie stapia się ze skórą
:) nie ściera się, trzyma się dzielnie cały dzień,
:) tworzy ładny satynowy efekt i nie świeci się nawet po paru godzinach

Świetny produkt za bardzo przyzwoitą cenę :) Polecam :)

kochaniuski :)

Jest kochaniuski, ma śliczny kolorek, ja mam 200 i wcale nie jest za ciemny!Tak świetnie wtapia sie w skóre ze jest praktycznie niewidoczny a co najważniejsze nie tworzy maski!Po nałożeniu buźka jest milusia i aksamitna :) POLECAM GORĄCO

Jestem mile zaskoczona

Mam odcień 200 - podobno najjaśniejszy, a z reguły kupuję odcienie podkładów dosyć ciemne W rzeczywistości kolor 200 na twarzy na pewno nie wychodzi jasny. Wydaje mi się ze po jakimś czasie nawet ciemnieje, więc uwaga przy wybieraniu koloru (myśle, że bladolice będą miały z tym problem) Podkład ładnie stapia się ze skórą, kryje średnio, ale przez to daje naprawdę ładny naturalny efekt (mówię to ja, zwolenniczka mocnego krycia :D ,ale nie maski) Jestem bardzo mile zaskoczona bo moja buzka prawie po wszystkich podkładach się świeci, nawet tych matujących, a w przypadku podkładu Natural Fit błyszczenie jest minimalne :) Będę go na pewno używać latem bo jest lekki, daje naturalny efekt i nie zatyka porów (no nic mi po nim nie wyskakuje :D ) Zaskakująco trwały i nie ma mowy żeby zostawał na dłoniach bo po prostu nie ściera się i ładnie trzyma buzki. Cena całkiem przyzwoita. Warto wypróbować!

ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dla mnie-bomba

Na KWC przeczytalam same pozytywne opinie...Po przeanalizowaniu wszystkich pobieglam do drogerii zakupic sobie Astor.Po 2 sesjach na solarium nie mialam juz tak okropnie bladej zimowej twarzy wiec siegnelam od razu po 201.I tu niespodzianka-podklad byl bardzo ciemny...Niestety 200 rowniez.przemila pani wysmarowala mi nim reke i z taka ciemna lapka wrocilam do domu...Co sie okazalo? Patrzac na rece nie wiedzialam,na ktorej mialam probke! => czyli podklad idealnie stopil sie ze skora :) zatem kupilam 200 i uzywam juz 2gi tydzien.Jest swietny! Ma idealny odcien,niezle kryje...No i rzeczywiscie,urzymuje sie 12 h bez specjalnego blyszczenia.Jednak przy wysilku fizycznym (powiedzmy jogging przez miasto by zdazyc na pociag) sprawia,ze sqra zaczyna swiecic sie szybciej w strefi T (mam cere mieszana).Sprawia wrazenie tlustawego ale to tylko wrazenie...na szczescie ;)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1,na pewno bedzie wiecej
****
9.08.2005
Jestem juz przy koncu drugiego opakowania i musze powiedziec,ze sprawdza sie rowniez w cieple dni. Nie splywa z twarzy w przeciwienstwie do innych.
Polecam nadal!

sama nie wiem

Hmmm, taki trudny do określenie, bo niby dobrze sie trzyma i wogóle, ale... Nie kamufluje mojego pękniętego naczynka :( i mimo tego ze mam najjaśniejszy kolorek 200 to nadal jest dla mnie za pomarańczowy, co powoduje lekkie odcięcie sie od odcienia skóry na szyi. Kilka dni temu miałałam próbke Max factora - teg idealnie dopasowanego - ten lepiej pokrywa i ma naturalniejsze kolorki i lepiej sie rozprowadza ale z kolei pokilku godz spływa z twarzy :( :/ może gdyby tak oba połączyc w jedno ;) ??

ŚWIETNY!

Niestety kupilam troche za ciemny kolor jak na moja karnacje ale to juz jest tylko i wylacznie moja wina.Podklad przede wszystkim nie jest drogi.Ma dobra konsystencje i chyba bardziej nadaje sie dla osob o suchej cerze, jak np ja... Stapia sie z kolorem twarzy , nawilza, ujednolica koloryt.Dlugo sie trzyma. Naprawede goraco polecam bo WARTO! jest o wiele lepszy od podkladow Maybelline , Oriflame, Avon. Moglabym go porobnac do podkladow Clarinsa (a te kosztuja ponad 100zl).