Czoło w krostkach pomocy!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-20, 09:19   #61
Kluska79
Przyczajenie
 
Avatar Kluska79
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
GG do Kluska79
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Karla_92 dziękuję za link - już zajrzałam i przeczytałam. Spróbuję ten brevoksyl a co tam, niech wszystko wyłazi, żeby potem była skóra piękniusia
Kluska79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:25   #62
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

A ja sie troche boje Ale dobra kupie najwyzej narazie bede uzywac na czole a potem jesli nie bede wygladac koszmarnie to zastosuje na calej twarzy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:41   #63
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Używałam brevoxyl, srednio mi pomógł....Bardzo dobrze na moją buzie zadziałał ACNE DERM! Niuestety na efekty po tej maści trzeba czekać 2-3 miesiąca, ale jest warto!!!!

Na dzien dzisiejszy używam maść przepisaną przez dermatologa, wygładza mi czoło, nazwe napiszę jak wrócę z pracy. Żeli itp nie używm, bo zauważyłam że przez nie pogarsza mi się cera Maść cynkowa również mam, stosuję na plecy i jest dobrze. Minusem jest jedynie to, że jest baaardzo tłusta.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 13:56   #64
mboryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

proponuje maść Oxycort, sprawdzona i najlepsza na krosty podskórne, wystarczy smarować dwa razy dziennie. Po 3 dniach nie ma śladu maść z anybiotykiem
mboryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 14:19   #65
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Chyba musze wykupic całą apteke A bez recepty jest dostepna ta masc? I czy nie wyrzadzi wiecej szkody niz pozytku skoro jest z antybiotykiem tzn. mozna ja stosowac do wszystkich cer ze zroznicowaną iloscia wypryskow?... ze sie tak wyraze I ile kosztuje?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 16:10   #66
mboryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Jest na recepte, ale jak poprosisz to sprzedadza bez recepty, koszt ok 8 zł.
Używam jej, bo mam również problem z trądzikiem, a szczególnie z czołem, w grudniu mi wysypało krostek na całym czole, stosowałem kuracje przez dermatologa, pomogły, potem miałem kwasy owocowe wiec zostaly mi blizny. Ostatnio znowu zaczelo mi lekko wychodzic, minely 4 dni i sie pozbylem, stosuje swoje wybrane leki, bardzo pomagaja. Chetnie moge napisac co stosowac, w tym temacie siedze juz ponad 4 lata. Oto co stosuje:

Do mycia twarzy bardzo dobry szamon Polytar Liquid Stiefel zawierający dziegieć.Szampon ten służy do zwalczania łojotoku skóry owłosionej, łuszczycy, łupieżu i świądu skóry owłosionej. Szampon Polytar Stiefel jednocześnie może nam posłużyć do mycia twarzy i szyi trądzikowej.
Dziegieć posiada bowiem silne właściwości antyłojotokowe, keratolityczne, antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i zapobiegające nadmiernej keratynizacji naskórka. Dziegieć zawarty w szamponie hamuje również nadmierną proliferację komórek naskórka, przez co zmniejsza tendencje przerostowe gruczołów łojowych i samego naskórka. Działa więc podobnie w pewnym sensie jak retinoidy, które także hamują nadmierną keratynizację i podziały naskórka.
Dawniej były w użyciu liczne preparaty dziegciowe zalecane w leczeniu trądzików, łuszczycy i niektórych grzybic. Obecnie pozostało takich preparatów niewiele, niektóre są recepturowe.
Wybranym szamponem masujemy skórę trądzikową przez 10-15 minut, po czym spłukujemy.

Szamon ten stosuje na noc, nie używam do mycia twarzy mydła, z powodu złego pH, szampon powyższy zawiera pH 5.5 dlatego nim myję twarz, a przemywam wodą z kranu, najlepiej byłoby wodą przegotowaną. Po spłukaniu nakładam cienką warstwę żelu Isotrexin na czoło, oraz punktowo na twarzy, zamiast tego można stosować również krem benzacne 10%. Grudki i podskórne zmiany trądzikowe zwalczamy maścią Oxycort.

Oxycort - koszt ok 8 zł
Benzacne 10% - koszt ok 9 zł
Szampon Polytar Liquid Stiefel - koszt ok 16 zł ( wystarczy na kilkanaście miesięcy )
Isotrexin - koszt ok 32 zł

W razie pytań proszę pisać.

Pozdrawiam
Łukasz
mboryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 14:05   #67
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Dzieki Duzo tego troche teraz nie wiem na co mam sie zdecydowac ale cos wybiore napewno nie wezme benzacne bo ją wlasnie odstawilam Przez jakis czas ok.2 lata pomagala przynajmniej troche a teraz juz sie moja skora przyzwyczaila do tej masci i jest jeszcze gorzej niz jak nią nie posmaruje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 17:38   #68
paula20b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

ooo widzę ze mój watek sie rozwinął
a tymczasem ja uporałam sie z moimi krostkami płynem "Afronis" przemywałam mim czoło jakieś 2 razy dziennie i na noc bardzo dokładnie i muszę powiedzieć ze z dnia na dzień było widać delikatna poprawę no i w jakieś 2-3 tygodnie płyn "zabił" wszystko teraz jeszcze profilaktycznie przemywam czoło wieczorem. Na mnie zadziałało nie wiem jak na kogo innego ale spróbować można bo buteleczka kosztuje ok. 3 zł
paula20b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:54   #69
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Paula twoim problemem był nadmierny łojotok i tradzik zaskórnikowy. Jeżeli by ci się to nawróciło polecam żel do mycia twarzy Dermedic Acne Expert cena ok 17 zł . Jest to specjalistyczny ,żel do mycia twarzy ,który działa antybakteryjnie i hamuje łojotok nie podrażniając skóry. Możesz równeż stosować Brevoxyl raz co dwa dni. Gwarantuje ,że po kilku tygodniach ujrzysz trwałe efekty. Afonis zawiera alkohol ,który jest jego najważniejszym składnikiem więc obawiam się ,że efekt może być chwilowy więc może cię czekać mocniejszy wysyp.
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 16:43   #70
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez blazej2209 Pokaż wiadomość
Paula twoim problemem był nadmierny łojotok i tradzik zaskórnikowy (...) Afonis zawiera alkohol ,który jest jego najważniejszym składnikiem więc obawiam się ,że efekt może być chwilowy więc może cię czekać mocniejszy wysyp.
Dobrze wiedziec obydwie te rzeczy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 18:57   #71
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

[1=48a250297bf2eeb895b348a f1634c4299edf5bf7;4648359]Ja kiedyś używałam takiej maści Brevoxyl kosztuje ok. 20 zł, tylko jej minusem jest to że wysusza skórę.[/QUOTE]

zgadzam sie jest swietny! mi naprawde pomogl
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 20:35   #72
paula20b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Paula twoim problemem był nadmierny łojotok i tradzik zaskórnikowy. Jeżeli by ci się to nawróciło polecam żel do mycia twarzy Dermedic Acne Expert cena ok 17 zł . Jest to specjalistyczny ,żel do mycia twarzy ,który działa antybakteryjnie i hamuje łojotok nie podrażniając skóry. Możesz równeż stosować Brevoxyl raz co dwa dni. Gwarantuje ,że po kilku tygodniach ujrzysz trwałe efekty. Afonis zawiera alkohol ,który jest jego najważniejszym składnikiem więc obawiam się ,że efekt może być chwilowy więc może cię czekać mocniejszy wysyp.
A jak dokladnie wyglada tradzik zaskornikowy??? bo chyba cos takiego moge miec .... na czole nosie i brodzie mam wlasnie takie zaskórniki nienawidze tego!!! czy ten żel by cos na to poradzil????
paula20b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 20:36   #73
paula20b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Paula twoim problemem był nadmierny łojotok i tradzik zaskórnikowy. Jeżeli by ci się to nawróciło polecam żel do mycia twarzy Dermedic Acne Expert cena ok 17 zł . Jest to specjalistyczny ,żel do mycia twarzy ,który działa antybakteryjnie i hamuje łojotok nie podrażniając skóry. Możesz równeż stosować Brevoxyl raz co dwa dni. Gwarantuje ,że po kilku tygodniach ujrzysz trwałe efekty. Afonis zawiera alkohol ,który jest jego najważniejszym składnikiem więc obawiam się ,że efekt może być chwilowy więc może cię czekać mocniejszy wysyp.
A jak dokladnie wyglada tradzik zaskornikowy??? bo chyba cos takiego moge miec .... na czole nosie i brodzie mam wlasnie takie zaskórniki nienawidze tego!!! czy ten żel by cos na to poradzil????
paula20b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 20:37   #74
paula20b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

...
paula20b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 23:17   #75
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Zaskórniki to takie krostki widoczne najczeciej pod światło wystające nad powierzchnię skóry jednak nie są zaczerwienione. Zazwyczaj powstają na skutek łojotoku i nieprawidłowego rogowacenia komórek naskórka ,które czopują ujscie gruczoła łojowego. W zaskórnikach nie zaistniał stan zapalny jednak są to pewnego rodzaju bomby zegarowe ,które w pewnym momecie mogą przejść pryszcz a następnie stan zapalny. Najważniejsze jest ,aby zwalczyć przyczynę powstawania pryszczy ,a nie leczenie tylko obiawów. Myślę ,że w tej postaci tradziku dermatolog zastosował by u ciebie adapalen(differin) lub Izotretinoine(isotrex) połączony z brevoxylem. Adapalen i Izotretinoina przywracają proces rogowacenia oraz powodują szybszą ewakuacje łoju co działa na zaskórniki jak i na inne pryszcze a nadtlenek benzoilu(brevoxyl) działa bakteriostatycznie i bakteriobójczo oraz złuszczająco na naskórek przeciwdziałając w ten sposób zatykaniu ujść mieszków włosowych.
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 07:55   #76
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Co do glinki zielonej to generalnie ona wysusza i zwęża pory, ale chodzi mi o tę czystszą postać. Ostatnio z konieczkości mam glinkę Dax Cosmetics, ale na moją skórę wcale nie podziałała zbytnio. Miała jakieś inne dodatki i nie ściągnęła porów, ani nie wysuszyła skóry, chociaz może to tylko tak po jednym zastosowaniu mi sie wydaje. Natomiast maseczka dr Ireny Eris - Lirene jest świetna na ściąganie, ale mocno zasycha i wysusza troszkę, ale jestem po niej zadoolona z efektów; glinka dostępna w saszetkach w Rossmannie, nie pamiętam firmy, też mocno ściąga.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 09:38   #77
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez w szpilkach Pokaż wiadomość
zgadzam sie jest swietny! mi naprawde pomogl
A nie wysypało Cie po tym? I ile za to dałas? Cos ok.20zł?

Cytat:
Napisane przez blazej2209 Pokaż wiadomość
Zaskórniki to takie krostki widoczne najczeciej pod światło wystające nad powierzchnię skóry jednak nie są zaczerwienione. Zazwyczaj powstają na skutek łojotoku i nieprawidłowego rogowacenia komórek naskórka ,które czopują ujscie gruczoła łojowego. W zaskórnikach nie zaistniał stan zapalny jednak są to pewnego rodzaju bomby zegarowe ,które w pewnym momecie mogą przejść pryszcz a następnie stan zapalny. Najważniejsze jest ,aby zwalczyć przyczynę powstawania pryszczy ,a nie leczenie tylko obiawów. Myślę ,że w tej postaci tradziku dermatolog zastosował by u ciebie adapalen(differin) lub Izotretinoine(isotrex) połączony z brevoxylem. Adapalen i Izotretinoina przywracają proces rogowacenia oraz powodują szybszą ewakuacje łoju co działa na zaskórniki jak i na inne pryszcze a nadtlenek benzoilu(brevoxyl) działa bakteriostatycznie i bakteriobójczo oraz złuszczająco na naskórek przeciwdziałając w ten sposób zatykaniu ujść mieszków włosowych.
A czy w takim przypadku pomoze sam brevoxyl bez differinu lub isotrexu? I czy te 2 ostatnie to sa nazwy masci? I czy zeby wyleczyc takie zaskorniki musza one wyjsc "na wierzch" w postaci pryszczy?

Cytat:
Napisane przez malutka86 Pokaż wiadomość
Co do glinki zielonej to generalnie ona wysusza i zwęża pory, ale chodzi mi o tę czystszą postać. Ostatnio z konieczkości mam glinkę Dax Cosmetics, ale na moją skórę wcale nie podziałała zbytnio. Miała jakieś inne dodatki i nie ściągnęła porów, ani nie wysuszyła skóry, chociaz może to tylko tak po jednym zastosowaniu mi sie wydaje. Natomiast maseczka dr Ireny Eris - Lirene jest świetna na ściąganie, ale mocno zasycha i wysusza troszkę, ale jestem po niej zadoolona z efektów; glinka dostępna w saszetkach w Rossmannie, nie pamiętam firmy, też mocno ściąga.
Za ile kupiłas ta czysta glinke bez zadnych dodatkow? A ta maseczka dr.I.Eris to tez ma cos wspolnego z glinka i ile kosztuje?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 11:12   #78
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Differin i Isotrex to nazwy maści( differin to krem a isotrex to żel). Nie wiem czy sam brevoxyl wystarczy ponieważ jest to lek II rzutu i dodatek do terapi retinoidami. To co znajduje się w zaskórnikach musi wydostać się z zamkniętych porów w przeciwnym wypadku może powstać stan zapalny.
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 12:07   #79
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Glinka zieona nie jest droga, pamiętam że mało zapłaciłam za nią, ale to dosyć dawno było, pytałam wczoraj w aptece (glinke można kupic w aptece, drogerii, przez internet też) ale przede mną jakaś kosmetyczka chyba wszystko wykupiła. Za glinke zielona Dax Cosmetics zaplacilam 3,9 za saszetkę - wystarczyła mi na 2 skąpe uzycia, dzis zaaplikowałam ją, ale efekt był marny. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11509
Dobre są te glinki Argiletz. Ja miałam Dermaglin chyba i ładnie ściaga pory, ale też wysusza.
A maseczka Lirene jest świetna, łądnie ściąga, na ile to możliwe, może niektórych za bardzo, ale dla mnie jest super, efekty nie są spektakularne, bo na ile może działać maseczka. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7562
Dobrze oczyszczają maseczki Garniera w saszetkach z wyciągiem z ogórka chyba..takie rozgrzewające. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7177
Mogę jeszcze polecić z Avonu - jestem nią oczarowana - zawiera hydrokwasy, ładnie ściaga tez, ale nie jest dla wrażliwców i moim zdaniem do tłustej skóry tylko - zresztą takie jej przeznaczenie. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16803
Mam też tę maseczkę http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12283 Dax Cosmetics, ale nie jestem zadowolona, skóra jest ładnie nawilżona, gładsza, ale efektu o który mi chodzi nie ma.
Miałam jeszcze kiedyś St.Ives jakieś maseczki, ale nie były jakieś powalające.
To tyle moich glinkowych doświadczeń.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 08:42   #80
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

ja tez proponuje Brevoxyl! bardzo szybko zadzialal byjamnije u mnie wystarczylo posmarowac raz a juz po kilku godzinach o jakies 20% mniej tylko nie wolno przesadzac z jego nakladaniem bo strasznie wysusza i pozniej skora platami schodzi<LOL>
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:09   #81
paulina92
Zadomowienie
 
Avatar paulina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 417
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

no mi akurat brevoxyl nie pomogl ale moze dlatego ze go za krotko stosowalam

teraz stosuje differin i narazie jestem w fazie wyciagania czyli wszystko wychodzi na zewnatrz ale czasem warto sie troche pomeczyc
paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:35   #82
sebastianowa :)
Raczkowanie
 
Avatar sebastianowa :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 130
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
ja tez proponuje Brevoxyl! bardzo szybko zadzialal byjamnije u mnie wystarczylo posmarowac raz a juz po kilku godzinach o jakies 20% mniej tylko nie wolno przesadzac z jego nakladaniem bo strasznie wysusza i pozniej skora platami schodzi<LOL>
to moze i ja sie wypowiem na temat brevoxylu
moja jedyna zmora sa wlasnie krostki na czole
na poczatku bylo cudownie doslownie po 2 dniach stosowania! zostaly moze 3 male krosteczki i tak smarowalam zapobiegawczo nie martwiac sie o nic, ale niestety do czasu, po okolo 4 miesiacach problem powrocil, a brevoxyl juz sobie nie radzi...
__________________

24.06. kurs na prawo jazdy rozpoczęty
10.10 teoria - ZDANA (1. podejście, 0 błędów)
18.11 praktyka - ZDANE
sebastianowa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 22:07   #83
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Minimalny okres stosowania Brevoxylu to 12 tygodni ,a potem nawet dłużej ale już rzadziej. Nie łudźcie się ,że jakiś lek wyleczy was trwale z problemu w ciągu kilku godzin bo takie coś nie istnieje.
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 10:02   #84
MaijaLena
Raczkowanie
 
Avatar MaijaLena
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Daaleko ;-)
Wiadomości: 44
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Ja też mam jakie dziwne krostki na czole i na żuchwie Strasznie brzudko to wygląda, a nic na to nie działa. Nawet Differin
MaijaLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 12:02   #85
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
ja tez proponuje Brevoxyl! bardzo szybko zadzialal byjamnije u mnie wystarczylo posmarowac raz a juz po kilku godzinach o jakies 20% mniej tylko nie wolno przesadzac z jego nakladaniem bo strasznie wysusza i pozniej skora platami schodzi<LOL>
A nie wysypało sie po nim? I ile za niego dałas?

Cytat:
Napisane przez paulina92 Pokaż wiadomość
no mi akurat brevoxyl nie pomogl ale moze dlatego ze go za krotko stosowalam

teraz stosuje differin i narazie jestem w fazie wyciagania czyli wszystko wychodzi na zewnatrz ale czasem warto sie troche pomeczyc
A ile go stosowałas (brevoxyl)?I ile kosztuja obydwa?

Cytat:
Napisane przez sebastianowa :) Pokaż wiadomość
to moze i ja sie wypowiem na temat brevoxylu
moja jedyna zmora sa wlasnie krostki na czole
na poczatku bylo cudownie doslownie po 2 dniach stosowania! zostaly moze 3 male krosteczki i tak smarowalam zapobiegawczo nie martwiac sie o nic, ale niestety do czasu, po okolo 4 miesiacach problem powrocil, a brevoxyl juz sobie nie radzi...
Ja tez tak mialam z benzacne. Stosowalam przez jakies 2 lata ale wcale nie zlikwidowal na stałe pryszczy, krostek czy wagrow tylko poprostuj jak cos wyskoczylo to troche je zmniejszal. Teraz juz zupelnie nie pomaga, wrecz przeciwnie jeszcze bardziej powieksza to co wyskoczyłoTeraz zmieniłam na acnefan ale zabardzo nie pomaga. Ty tez musisz wyprobowac inna masc skoro na brevoxyl sie uodporniłas moze ten differin?

Cytat:
Napisane przez MaijaLena Pokaż wiadomość
Ja też mam jakie dziwne krostki na czole i na żuchwie Strasznie brzudko to wygląda, a nic na to nie działa. Nawet Differin
A probowałas juz brevoxylu?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 14:35   #86
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

ja też mam całe czoło wysypane teraz mam tych zaskórników jeszcze więcej przed okresem... Maść cynkowa w ogóle nie pomogła.. ona pomaga mi tylko zagoić wyciśnięte już syfki... chyba wybiore sie do dermatologa zeby mi cos przepisał
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 14:52   #87
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

A ja sobie przypomnialam ze dobra na takie krosty podskorne (i moze troche na pryszcze) jest maseczka drozdzowa Zawsze po niej mam o wiele mniej krost Warto sprobowac zwlaszcza ze to bardzo tania metoda
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 16:35   #88
paulina92
Zadomowienie
 
Avatar paulina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 417
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

[quote=karla_92;5019713]

A ile go stosowałas (brevoxyl)?I ile kosztuja obydwa?

brevoxyl stosowalam ok miesiac nie widzac zadnych efektow odlozylam go dopiero teraz wiem ze trzeba bylo smarowac dluzej kosztowal 20zl

a differin kosztuje 40 zl ja mam w zelu
paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 22:13   #89
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

po waszych opiniach chyba skuszę się na brevoxyl... tylko mam pytanie: ile razy w tygodniu się go stosuje i czy tylko na noc?
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 09:15   #90
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Hammie, zalezy czy masz wrazliwa skore czy nie. Brevoxyl mocno wysusza, ja mimo ze mam naprawde bardzo tlusta cere stosuje tylko na noc, moze po 2 tygodniach bede smarowac tez rano - zobacze, czy nie zaczne sie luszczyc, chcialabym tego jednak uniknac...

Ja zastosowalam juz mnostwo lekow. Skinoren, Locacid, Duac, Differin... ten ostatni zrobil na mojej buzi spustoszenie, i nie wierze w jakiekolwiek oczyszczanie i wylazenie krostek na wierzch w jego wypadku... Po duacu mialam skore jak papier... generalnie po kuracji pewnej pani dermatolog musialam u innej dermatolog przez miesiac przywracac stan mojej skory do normalnosci...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.