L'Oreal Paris, Happyderm, Krem supernawilżający 24H (Cera normalna i mieszana - stara wersja)

Innowacja - Happyderm łączy w innowacyjnej konsystencji Fito-Dorfiny i silny składnik nawilżający, oraz zapach zapewniający skórze radość. Produkt przeznaczony do cery normalnej i mieszanej.

Już od pierwszych aplikacji HAPPYDERM sprawia, że skóra promienieje szczęściem:

* nawilżona skórza odczuwa komfort przez 24H i jest chroniona przez cały dzień

* skóra jest pełna życia i blasku. Oznaki zmęczenia i stresu znikają: aplikacja stymuluje blask i poprawia mikrocyrkulację komórek skóry

* jednolita i gładka skóra jest niewiarygodnie jedwabista w dotyku, jak skóra brzoskwini.

Skład: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Cyclohexasiloxane, Caprylic/ Capric Triglyceride, Dimethicone, Silica, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Theobroma Cacao/Cocoa Extract, Sodium Hyaluronate, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Dimethiconol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Mica, Sodium Methylesculetin Acetate, Tocopheryl Acetate, Benzophenone-4, CI 77891/Titanium Dioxide, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Methylparaben, Chlorphenesin, Diazolodinyl, Urea, Tetrasodium Edta, Phenoxyethanol, Propylparaben, CI 14700/Red 4, CI 47005/Yellow 10, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol (FIL B9683/1)

Cena: ok. 25 - 30zł / 50ml

Jest to chyba mój najlepszy krem, który używałam. Mam bardzo wymagającą cerę - a krem ten nie uczula,nie szczypie, nie ma po nim zaczerwienionej skóry. Za to : dobrze nawilża, nie ściąga skóry, jest rewelacyjny pod podkład. Po użyciu skóra twarzy jesta baaardzo mięciutka. No i przyjemnie pachnie :-)
Bardzo dobrze sprawdza się w lecie, gdy staram się nie używać podkładu - skóra się nie świeci.
Polecam!

Używam tego produktu od: 1 roku

Dobry kremik

Fajnie się wchłania, ładnie pachnie, skóra po nim robi się gładka i mięciutka. Bardzo dobry pod makijaż i nie pozostawia błyszczącej warstwy. Lubię eksperymenty i jak mi sie skończy sięgnę po coś nowego, ale myślę że jeszcze do niego wrócę (o ile znowu trafię na promocję;) :)

Używam tego produktu od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3

ok

uwielbiam go
i te piękne opiłki mieniące sie na skórze :D
jestem zachwycona
to mój ulubiony krem
mam dobrze nawilżoną skóre po nim
i uwielbiam ten delikatny zapach
polecam gorąco

Używam tego produktu od:1rok

raczej nie

Sama nie wiem co sądzić o tym kremie,
zapach mnie osobiście się nie podoba i kojarzy z tanim winem;D
konsystencja raczej ok, zostawia silikonowy film, po którym podkład dobrze się rozprowadza.
Jednak, po użyciu tego kremu, czuje dyskomfort, w polowie dniaskora jest przesuszona (mieszana), a po jakims czasie moja cera jest bez życia, pojawiają się plamy i widać że ten krem jej nie służy.
używam go rok z przerwami, żeby sprawdzic czy to faktycznie po nim i jest winowajca.

Odradzam, ale możekomuś przypadnie do gustu, ja mam jeszcze pół słoiczka, może spróbuję wukorzystać na dekolt i szyję.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:2\3

lubie:)

Wg mnie krem jest ok-delikatnie nawilza,na codzien jest fantastyczny.Nie mam ani problemów skórnych ani suchej skóry,mam wiec wersje do cerny normalnej i mieszanej.Kremik ma fajna delikatna konsystencje i fajnie sie wvchłania-dwie porcje wystarczaja mi na dokladne wykremowanie twarzy i szyji:)Do tego krem ma bardzo ładne estetyczne opakowanko islicznie pachnie...Mysle ,ze zostane mu wierna:) Goraco polecam bo nie jest drogi:)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Móglby byś wydajniejszy

Supernawilżenie na mojej buzi się sprawdza.
Zapach troszkę mógłby być delikatniejszy, milszy, ten mi nie odpowiada.
Konsystencja również mogła by byś inna, ta jest wodnista i jest bardzo mało wydajny.
Ale ogolnie polecam, nie uczula, mimo iż mam skłonności do trąziku to po tym żelu-kremie dodatkowe nie wyskakują ;) Za to wieeeelki plus ;)

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Niewypał!

Moim zdaniem nie jest w ogóle nawilżający a już na pewno nie super jak to podkreśla producent. Ma cerę mieszaną zaraz po umyciu skóra jest wysuszona natomiast po jakimś czasie zaczyna się przetłuszczać. Po posmarowaniu tym kremem nie ma żadnego efektu nawilżenia, na skórze jest taki dziwny nieprzyjemny film, który po chwili się wchłania i skóra jest znowu sucha. Kolejnym minusem tego kremu jest jego paskudny zapach i nie wiem czemu ale również kolor...Zużyłam niewiele tego kremu i cały czas się zastanawiam na jaką część ciała mam zużyć pozostałą jego ilość...

mógłby być lepszy

zaczęłam drugie opakowanie, ale nie jestem do końca zadowolona. Przy większym przesuszeniu skóry krem nie daje rady i trzeba nałożyć przynajmniej dwie warstwy. Plus za to, że ładnie sie rozprowadza i daje przyjemne "odczucie nawilżenia".

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Idealny na codzień :-)

Postanowiłam wypróbować wersję do mieszanej cery, bo taką właśnie posiadam. I trafiłam w 10! :D
Zacznę od opakowania - mam to z pompką, co jest dla mnie bardzo wygodnym i higienicznym rozwiązaniem, tymbardziej, ze mam długie paznokcie i ciężko byłoby mi grzebać w słoiczku :-p Zapach jest różany i podoba mi się :ehem:
Konsystencja: kremowo-żelowa, bardzo lekka i błyskawicznie się wchłania w skórę. Jedna porcyjka wyciśnięta z pompki wystarcza mi na całą buźkę bez problemu. Gdy chcę też nałożyć krem na szyję daję 2 porcje.
A teraz działanie: na początku, zaraz po nałożeniu idealnie matuje on buźkę :ehem: Potem jednak z czasem twarz zaczyna się trochę świecić, ale wystarczy docisnąć chusteczkę do twarzy i już jest ok. Krem ten nadaje się również dobrze pod makijaż. Nawilża, więc nie ma problemu z suchymi skórkami, które mógłby podkreślić podkład. Dodam, że nie zauważyłam żadnego wysuszania(mimo iż w składzie jest alkohol), podrażnienia ani zapychania. Dodatkowo czuję, że naprawdę dobrze nawilża, bo twarz jest gładka, przyjemna w dotyku i promienna, więc jakoś te drobinki szczęścia chyba działają ;) Nawet moja koleżanka zauważyła, że gdy mam ten krem na buźce, to wygląda bardzo ładnie i tak zdrowo.
Podsumowując - daję mu 5. Mój ideał jeśli chodzi o krem na codzień i pod makijaż :ehem:Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeszcze pierwsze.

i tak i nie

+konsystencja kremo-żelu (próbowałam tego w słoiczku, nie wiem czy taką samą kosystencję ma ten w opakowaniu zpompką)
+mikro drobinki rozświetlające, cięszko zauwazyć je gołym okiem ale na twarzy po rozsmarowaniu daą super efekt, skóra wygląda na świezą, jest rozświetlona i gładka
- niestety nawet ten do cery mieszanej troche przetłuszcza partie strefy T
-niektóre pokłady nakłądane na twarz po uzyciu kremu nie rozprowadzają się równomiernie, wszystko przez dlekiatny film jaki zostawia po sobie użycie kremu

Dosyć dobry

Właściwie dałabym mu 3.5 gwiazdki. Nie jest zły, ładnie rozświetla cere, ma te fajne drobinki, które mnie akurat nie zatykały porów- aż o dziwo przy mojej mieszanej cerze. Dosyć fajnie nawilża. Ale niestety wszystko jest w nim tylko na "dosyć", ponieważ nie nawilża rewelacyjnie, absolutnie nie matuje- chociaż producent tego w sumie nie obiecuje...Nie wiem, mam mieszane uczucia. Ani na plus ani na minus. Można wypróbować bo dla niektórych może być rewelacyjny.

Używam tego produktu od:już nie używam

zmiana na lepszy model

Dobry kremik w higienicznym opakowaniu z pompką, który sprawiał,że moja skóra stała się gładka niczym skórka brzoskwini i pięknie pachnąca, zaczął zatykać pory( i to na policzkach!!!, które nim smarowałam-cera mieszana,suche policzki) po wysmarowaniu 1 i rozpoczęciu 2 opakowania. Wobec powyższego, byłam zmuszona go odstawić.

Daję 3 za efekty wcześniejsze, puszczam w niepamięć teraźniejsze i nie mam zamiaru kupować go więcej- mam IWOSTIN, moje cudo.

Używam tego produktu od:2 opakowania
Ilość zużytych opakowań:opakowanie nr 2 stoi i czeka nie wiem na kogo