L'Oreal Paris, Happyderm, Krem supernawilżający 24H (Cera normalna i mieszana - stara wersja)

Innowacja - Happyderm łączy w innowacyjnej konsystencji Fito-Dorfiny i silny składnik nawilżający, oraz zapach zapewniający skórze radość. Produkt przeznaczony do cery normalnej i mieszanej.

Już od pierwszych aplikacji HAPPYDERM sprawia, że skóra promienieje szczęściem:

* nawilżona skórza odczuwa komfort przez 24H i jest chroniona przez cały dzień

* skóra jest pełna życia i blasku. Oznaki zmęczenia i stresu znikają: aplikacja stymuluje blask i poprawia mikrocyrkulację komórek skóry

* jednolita i gładka skóra jest niewiarygodnie jedwabista w dotyku, jak skóra brzoskwini.

Skład: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Cyclohexasiloxane, Caprylic/ Capric Triglyceride, Dimethicone, Silica, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Theobroma Cacao/Cocoa Extract, Sodium Hyaluronate, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Dimethiconol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Mica, Sodium Methylesculetin Acetate, Tocopheryl Acetate, Benzophenone-4, CI 77891/Titanium Dioxide, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Methylparaben, Chlorphenesin, Diazolodinyl, Urea, Tetrasodium Edta, Phenoxyethanol, Propylparaben, CI 14700/Red 4, CI 47005/Yellow 10, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol (FIL B9683/1)

Cena: ok. 25 - 30zł / 50ml

wysyp krost i pryszczy :/

Konsystencja moze fajna, zapach równiez ale krem absolutnie nie nadaje sie do mojej cery. Za kazdym razem kiedy go uzyje mam pelno malych czeronych krostek, czasami wyskakuja pryszcze.
WIELKI MINUS

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

Słabiutko....

Niewypał, producent obiecuje nawilżoną, aksamitną skórę, a w rzeczywistości NIC się nie dzieje, bo nie nawilża szczególnie, skóra nie jest wyjątkowo miła w dotyku, daaaaaleko mu do rewelacji.......

Używam tego produktu od:6m-cy
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

uwielbiam :)

Własciwie trafiłam na ten krem przypadkiem, byłam akurat na wakacjach, mój krem się skończył, więc koleżanka użyczyła mi swojego. Już po pierwszym użyciu wiedzialam, że musi na stałe zagościć w mojej kosmetyczce :) Pięknie pachnie, cudownie nawilża, odżywia skórę. Błyskawicznie się wchłania. Po dłuższym stosowaniu stan mojej cery znacznie się poprawił - skóra jest nawilżona, ujednolicona, promienna. Wypryski pojawiają się bardzo rzadko. Skóra jest jedwabista w dotyku. Jest bardzo lekki, przyjemnie się go nakłada. Wygodna pompka (bo taką wersję posiadam) wyciąga cały krem z buteleczki, jest higieniczna, nie trzeba niczego wydłubywać ze słoiczka. Gdyby jeszcze matowił - byłby ideał. Leszego kremu w życiu nie miałam! No i ta cena - mogę sobie na niego pozwolić nawet wtedy, gdy miesiąc jest wyjątkowo ciężki ;)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 3

bardzo polecam!

Ja używam wersji w słoiczku, ale ponoć ta w pompce jest bardziej higieniczna i taka kupie następnym razem. Cudownie pachnie, śliczny kolor, ładne opakowanie. Bardzo dobry dla osób, które używają podkładu, kremik szybko się wchłania, pozostawia skórę elastyczną i podkład przy rozsmarowywaniu się nie "zwija". Poleciłam kilku moim koleżankom i wszystkie są bardzo zadowolone.

świetny polecam

jest doskonały
mam sucha i wrażliwą skórę, krem działa kojąco,dobrze nawilża i dodatkowo zostawia ochronną warstewkę, która nie koliduje z nakładaniem pudru(kosmetyk sie nie wałkuje pomimo tej warstewki)
moja buzia dosłownie cieszy się kiedy go na sobie poczuje

Używam tego produktu od:2 lat

Super..

Szukałam, jakiegoś dobrego kremu nawilżającego, pani w perfumeri doradziła i poleciła mi ten, więc się na niego skusiłam( mam w sloiczku), po przetestowaniu w domu byłam zachwycona efektem, moja skóra stała się delikatna w dotyku, miękka, odzywiona, piękny zapach, fajna konsystencja, szybko się wchłania, jednak odejmuje jedną gwiazdkę bo jest bardzo mało wydajny, szybko się go zużywa!!!

Używam tego produktu od:1msc
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

Przyjemny w użyciu.

Mam skórę normalną, ale ten żel-krem idealnie się sprawdza na mojej skórze latem. Nie tworzy cieżkiej warstwy ochronnej, ale szybko sie wchlania i dobrze nawilza skore, sprawiajac, ze jest gladka, jedrna i swieza jak brzoskwinia ;)
Opakowanie jest wygodne i higieniczne (pojemnik z pompką), zapach apetyczny, krem sie latwo rozprowadza i szybko wchlania.
Jego odpowiednik dla skory normalnej i suchej, jest idealnym jego odpowiednikiem na zime, jako lekki krem na dzien.

Zaznaczylam, ze nie kupie go wiecej poniewaz przerzucam sie na produkty nie testowane na zwierzetach, a niestety firma LOreal jest znana z intensywnego testowania na zwierzetach & wykorzystywania skladnikow zwierzecych. Wydaje mi się, ze nie jest tez wybitnie wydajny. Za to odejmuje jedna gwiazdke.Używam tego produktu od: 2 lat

IDEALNY!!!

Krem jest idealny do mojej cery (mieszana) - delikatny, super się wchłania nie pozostawiając tłustej warstewki. Skóra nie jest ściągnięta, wręcz odczuwam komfort... Moja twarz stała się gładsza i milsza w dotyku - taka delikatna i nawilżona. Polecam w 100 %.
Zaznaczam, że używam tego kremu w słoiczku, a nie w flakoniku z dozownikiem!!! Używam tego produktu od: 3 m-cy

nic specjalnego...

plusy to:
ze ładnie pachnie i jakos tam nawilza (ja mam sucha cere i wydaje mi sie ze jej nie do konca pasuje) , aha i to opakowanie ...fajne i funkcyjne ale 2/3 zostaje i trzeba wydlubywac ze scienek kombinowac pompka ...nie fajna sprawa ogólnie fajnie było ale oby sie juz skonczyło

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Dobry na lato

Fajny kremik nie dość, że ładnie pachnie to jeszcze fajnie nawilza i skora jest po nim naprawde fajna w dotyku:) czy szcześliwa to nie wiem bo mi nie mówi:) za kazdym razem po nałożeniu mam wrażenie jak by cera dostawała takich lekkich rumieńców:) i te delikatne drobinki:) krem nie pozostawia tłustego filmu wiec nie potrzeba matującego fluidu wystarczy maskara i błyszczyk. Daje 2 gwiazdke mniej ponieważ chyba nie bedzie wydajny i troszkę mało nawilża - po paru godzinach skóra "ciągnie"... ale i tak polecam bo jest dobry na lato.

Używam tego produktu od: paru tygodni

bardzo dobry

jest bardzo przyjemny.poleciła mi go siostra.postanowiłam siee skusic i jestem bardzo zadowolona. napewno kupie drugie opakowanie gdy to bedzie sie konczyc.
+jest wydajny
+ślicznie pachnie
+dobrze nawilża
+łatwo się wchłania
+skóra jest odprężona i delikatna
+świeży zapach pobudza gdy stosujemy go rano
ogolnie jest bardzo dobry. polecam

Używam tego produktu od:1,5miesiaca
Ilość zużytych opakowań:0,5

Warto kupić!!!

Witam,

z czystym sumieniem polecam ten krem, świetnie nawilża, super nadaje się pod makijaż, skóra jest gładka i przyjemna w dotyku, poza tym świetnie pachnie. Ja mam cerę mieszaną i dla mnie jest naprawdę ok. Stosuję go codziennie rano, na noc używam nieco silniejszych kremów.Używam tego produktu od: od roku z przerwami