L'Oreal Paris, Happyderm, Krem supernawilżający 24H (Cera normalna i mieszana - stara wersja)

Innowacja - Happyderm łączy w innowacyjnej konsystencji Fito-Dorfiny i silny składnik nawilżający, oraz zapach zapewniający skórze radość. Produkt przeznaczony do cery normalnej i mieszanej.

Już od pierwszych aplikacji HAPPYDERM sprawia, że skóra promienieje szczęściem:

* nawilżona skórza odczuwa komfort przez 24H i jest chroniona przez cały dzień

* skóra jest pełna życia i blasku. Oznaki zmęczenia i stresu znikają: aplikacja stymuluje blask i poprawia mikrocyrkulację komórek skóry

* jednolita i gładka skóra jest niewiarygodnie jedwabista w dotyku, jak skóra brzoskwini.

Skład: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Cyclohexasiloxane, Caprylic/ Capric Triglyceride, Dimethicone, Silica, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Theobroma Cacao/Cocoa Extract, Sodium Hyaluronate, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Dimethiconol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Mica, Sodium Methylesculetin Acetate, Tocopheryl Acetate, Benzophenone-4, CI 77891/Titanium Dioxide, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Methylparaben, Chlorphenesin, Diazolodinyl, Urea, Tetrasodium Edta, Phenoxyethanol, Propylparaben, CI 14700/Red 4, CI 47005/Yellow 10, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol (FIL B9683/1)

Cena: ok. 25 - 30zł / 50ml

bardzo przyjemny

bardzo przyjemny kremik. Leciusieńka konsystencja, nakłada się go jak mgiełkę, doskonale nawilża, wygładza skórę i sprawia, że staje się ona miła w dotyku (taka satynowa). Rozjaśnia i wyrównuje koloryt cery. A poza tym przepięknie, owocowo pachnie. Mniam!

Używam tego produktu od: z przerwami od ponad roku

Nie sprawdził się

Nie polecam, nie spełnił moich oczekiwań, oprócz dobrej konsystencji, ładnego zapachu i praktycznego dozownika nie ma więcej zalet.
24 godzinne nawilżenie to mrzonka, w dalszym ciągu odczuwam ciągnięcie skóry i dyskomfort. Nie rozświetla i nie wygładza. Czyli nie spełnia żadnej z obietnic producenta umieszczonych na ulotce.

No może poza jedną obietnicą: flakon umożliwia dokładne dozowanie preparatu :-)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:kończę 2 OSTATNIE!

Przyjemny

Mam mieszane uczucia co do tego kremu. Oczekiwałam większego nawilżenia.

Plusy:
-przyjemny zapach
-wygodne, higieniczne opakowanie
-szybko się wchłania
-nie lepi się
-można stosować z powodzeniem pod podkład
-cera jest delikatna, gładka

Minusy:
-dość wygórowana cena
-za słabo nawilża
-raczej na wiosnę i lato, jesienią i zimą może być za słaby i nie nawilżyć skóry należycie

Nie wiem, czy jeszcze się na niego skuszę :)

Używam tego produktu od: 5 m-cy

wróg ładnej cery :/

Prawdziwy skóro-destruktor!!! Podrażnia (alkogol!), nie nawilża, buzia jest czerwona, ściągnieta, w dłuższej persektywie zafundował mi mega przesuszenie, a co za tym idzie wysyp niespodzianek i nadmierne przetłuszczanie.

Nie wiem jak producent śmie tak kłamać na jego temat, szczęśliwa skóra phi! Tak, ale po odstawieniu tego kremu, wówczas jest szczęśliwa i WDZIĘCZNA jak nigdy. Nie polecam!!!

Używam tego produktu od:2 lata temu

nie dla mnie

Tyle się naczytałam o tym kremie, o tym szczęściu, które miał teoretycznie dawać.... Pierwsze opakowanie kupiłam zaraz po wprowadzeniu go na rynek. Jakoś odrzucił mnie zapach - tak jakby był zepsuty... Efektów też nie było jakiś fajnych, nawet nie nawilżał dobrze, makijaż słabo się trzymał... Wywaliłam krem, myśląc, że jest po prostu zepsuty. Jednak miałam okazję spróbować jego działania jeszcze raz... Podebrałam siostrze, gdy ta dostała go na święta :P Niestety krem był taki sam....

Plusem jest cena i fajne opakowanie, wygodne i higieniczne. Innych nie widzę...

Używam tego produktu od: ...

warto kupic

bardzo fajny produkt lekki, pachnacy, dobre efekty. szybciutko sie wchlania i pozostawia skore mila i gladka. nawet zima go stosuje. w sumie na noc go nakladam ale jak zdarza sie ze rano go uzyje nie ma problemu z nalozeniem podkladu. plus za poreczne opakowanie, miesci sie w kosmetyczce a dzieki pompce latwo go dozowac.

Używam tego produktu od:roku

na lato i upał

Kupiłam ten krem 2 lata temu, wcześniej pożyczyła mi go przyjaciółka. Sprawdził się w typowo letnich , parno-gorących warunkach. Jest bardzo lekki i delikatnie nawilża ale nie obciąża skóry. Nie używałam na niego podkładu, obawiam się zę taka musowo-żelowa konsystencja w kombinacji z podkładem może spowodowac rolowanie.

Ilość zużytych opakowań: sporadycznie - 2

Milusi

Używałam go kiedy miałam jeszcze tłustą cerę, w szczególności zimą, potrzebowałam krem nawilżającego.
Mi on bardzo odpowiadał, odpowiednio nawilżała, skóra po njego nałożeniu była głdka w dotyku, aksamitna, taka pudrowa :) Dobrze się spisywał jako baza pod podkład i do tego pięknie pachniał. Nie zapychał mnie. Ogólnie polecam, można wypróbować, za tą cene chyba nie można zanleść nieczego lepszego :)

Ale żadnych dłuogfalowych efektów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

NIEZBYT

Jak na Loreal, krem wcale nie jest rewelacyjny. Zapach ładny, opakowanie ciekawe, problemy z wydobyciem kremu, gdy się kończy. Po kilku dniach stosowania zaczyna mi się przetłuszczać skóra i muszę przez kilka następnych dni stosować krem bardziej wysuszający. Plusik za cenę.

SUPER

na mojej mieszanej cerze sklonnej do przesuszania i wypryskow ten kremik sprawdzil sie idealnie. swietnie sie wchlania, mocno nawilza, delikatnie rozswietla, w ogole robi ze skora cos takiego ze wyglada ona lepiej. opakowanie higieniczne, kremik wydajny cena przystepna. nic dodac nic ujac. uzywam na zmiane z innym loeralem wiec mam nadzieje ze moja cera bedzie dluga cieszyc sie jego cudownym dzialaniem. kolejne plusy za piekny zapach i ladny kolor. boskie!

Używam tego produktu od: 9 miesiecy

M I Ł Y

Własnie dzisiaj taki zakupiłam w Rossmannie kosztuje około 20zł i jest tańszy niż na poczatku gdy wszedł do polskich sklepów.
Lubię jego konsystencję, szybko się wchłania, buzia jest po jego uzyciu bardzo gładziutka i wygląda na zdrową. Posiada minimalną ilość bardzo fajnie wyglądających drobinek. Daje to efekt delikatnego rozświetlenia. Używam tego kremu mimo, że mam 25lat ... ale co z tego! Wiem, że nie ma on w swoim składzie żadnych przeciwstarzeniowych składników i może to dobrze. Patrzę na twarz mojej mamy-jest piękna. A przecież ona nie uzywała chyba do 40stki zadnych na zmarchy kremów i teraz wyglada o 10 lat mniej niz jej kolezanki. Ja na noc stosuję lekką kurację, na dzień ten kremik (nie cały czas, gdy mam wyleczoną i gotową do pokazania światu, czystą skórę) i oczywiście całkiem inny pod oczy. Gdyby ten miał filtry... byłoby super.

Używam tego produktu od: czasu do czasu

mily nawilzacz :)

Bardzo ladnie pachnie, ma przyjemna konsystencje i bardzo szybko sie wchlania. Dobrze nawilza. Sluzyl mi jako nawilzajaca pomoc podczas leczenia tradziku, wiec troche sie obawialam wysypu po nim - ale nic takiego sie nie wydarzylo. Kremik delikatny i przyjemny, nie zapycha a zostawia skore mieciutka. Dobrze lagodzil moje podraznienia i ranki. Nie wiem czy kupie znow bo lubie eksperymentowac z roznymi kremami, ale innym polecam :)

Używam tego produktu od: dlugo, kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/2