Bielenda, Seria kasztanowa, Nawilżający krem na dzień do cery naczynkowej i wrażliwej

Nawilżający krem z wyciągiem z kasztanowca bogaty w biologicznie czynną escynę, przeciwdziała podrażnieniom i odprężeniom. Wzbogacony rutyną i naturalna witaminą C, które wzmacniają i przywracają elastyczność ścianom naczyń włosowatych. Krem polecany jest do pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi.

Zielony kolor preparatu maskuje drobne żyłki i tzw. "pajączki" oraz powoduje, że są one mniej widoczne.

Krem przeznaczony jest na dzień, także jako podkład.

Systematyczne używanie preparatu sprawi, że naczynia krwionośne będą mocniejsze i odporniejsze na pękanie. Preparat przywraca równowagę lipidową skóry, nawilża ją i pozostawia gładką.

Number 1!

Ten krem to strzał w dziesiątkę! Konsystencja doskonała, łatwy do nałożenia, miły zapach, brak oznak świecenia cery po nałożeniu! Przynajmniej przy typie: cera mieszana, który posiadam. Przy regularnym stosowaniu, zniwelował mi praktycznie cienie pod oczami, bo specjalnych problemów z cerą naczynkową nie miałam, więc tutaj akurat nie mogę nic powiedzieć. Do tego cena jest bardzo przystępna.
Warto mieć go na swojej półce, zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością POLECAM! :)

mój KWC

Moim zdaniem to bardzo dobry krem, ja go bardzo lubię. Ma świetną konsystencję, kolorek;) no i cenę. Dobrze nawilża i nie pozostawia tłustej powłoki. Zaletą jest również to że nie jest wodnisty.
Jedyny minus to opakowanie, ale przecież liczy się wnętrze;)
Polecam!!!!

Używam tego produktu od:2lat z przerwami

dobry

Hej! Krem jest dobry, sietnie matuje niedoskonalosci ale teraz nigdzie nie moge go dostac... Napiszcie mi prosze gdzie moge go kupic? wszedzie sprzedaja krem na noc...

Używam tego produktu od:

Tani,a dobry !

Kupiłam go pod wpływem recenzji na wizażu i absolutnie się nie zawiodłam.
Kremik kosztuje 7-8 zł,a jest naprawdę bardzo dobry-wcale nie tłusty i wcale nie powodujący nadmiernego świecenia twarzy,jak napisali niektórzy przede mną :)
Zieolny kolor kremu działa rozświetlająco i ogólnie wygładza optycznie powierzchnię skóry,twarz wydaje się wypoczęta.
Kremik dobrze się wchłania,nie wałkuje się przy nakładaniu podkładu i napina skórę,działając trochę jak liftng.
Jedyny minus to to,że krem jest nieco "ciężki",gęsty,przez to bardziej na zimę-jesień niż na lato.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Oj nie...

Odradzam zdycydowanie zakup. Na naczynka i zaczerwienienia nie działa wogóle. Jest strasznie tłusty i topornie się rozprowadza. Twarz jest okropnie tłusta po użyciu. Ma nieprzyjemny zapach i z czasem dziwnie zmnienia się jego kolor i konsystencja. Nie warto choć tani.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Kosmetyk rewelacja:) Używam go

Kosmetyk rewelacja:) Najlepszy na naczynka jaki do tej pory używałam. Używam go już od 1 roku i jestem bardzo zadowolona. Nie pojawiają się nowe naczynka a o starych już dawno zapomniałam a miałam bardzo poważne problemy z pękającymi naczynkami.

- swietnie się rozprowadza
- super tuszuje niedoskonałości cery naczynkowej dzieki zielonkawej barwie
- naczynka szybko znikają i nie pijawiaja sie nowe

- wydajny - przy codziennym używaniu w dość dużej ilości na raz - 1 opak./ 3 miesiące - używam zamiast podkładu

- super niska cena

Co najważniejsze nie musze juz nawet uzywac podkladow ani pudrow na twarz.

Używam tego produktu od: 1 roku

Dobry i tani

Moim zdaniem jest to dobry krem za małe pieniądze. Skutecznie maskuje rumieńce i wrażliwe naczynka. Nie mam tłustej cery więc nie jest dla mnie tłusty. Nadaje się pod makijaż. Po dłuższym stosowaniu widzę różnicę w wyglądzie mojej skóry - stanowczo mniej czerwona.

za tłusty

Spodziewałam się po nim lżejszej konsystencji. Krem tymczasem jest przynajmniej półtłusty. To jest mój, w sumie jedyny, zarzut pod jego adresem. W związku z tym używam go wyłącznie do szyi i dekoltu.
Krem ma przyjemny zapach i delikatnie masełkowatą konsystencję. Łagodzi, odżywia i aprawia skórę. Nie zmniejsza istniejących już pajączków, ale zapobiega pojawianiu się nowych.
Może go jeszcze kupię, ale na pewno nie do twarzy.

nie nawilża

gdyby nawilżał dałabym 5. ale niestety nie nawilża wogóle. ja mam bardzo suchę skórę i musze się wspomagać innymi kremami. ale dobrze robi na może szalone naczynka, nie świrują tak, nie mam już wiecznie uczucia, że pali mnie twarz.

Używam tego produktu od:ok 5 miesięcy

Super :P

Używam go od kilku miesięcy i wciąż jest :) Bardzo wydajny, świetnie się rozsmarowuje, dobrzze nawilża i zmiękcza skórę. Zielony kolor fajnie maskuje naczynka, ale nie na dlugo :/ Czasem umażę sobe brwi i wyglądam jak ufoludek :/

Nie zauważyłam większego wpływu na naczynka, ale nie oszukujmy się, naczynka znikną tylko od lasera, a nie od zielonego kremu :)

Ogólnie świetny krem za niewielkie pieniądze. Nie zapycha mnie, więc na epwno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

bez zachwytów

Kupiłam zachęcona ceną, jednak cudów się nie spodziewałam za 5 złotych;\. cechy:
+nie robi nic z naczynbkami, niestety nawet przy dłuzszym stosowaniu
+z riumieńcami też sobie nie radzi
+skóra chwilę jest nawilżona potem przesuszona
+nie tłuści skóry-to plus
+zielony kolor troszkę maskuje, ale miejscowoprzy większym nałożeniu

Używam tego produktu od:jedno opakowaniw
Ilość zużytych opakowań:jedno opakowanie-niecale:)bo kupiłam lepszy

nie dla mnie

Krem brzydko pachnie, trudn się rozsmarowuje , a poza tym zapycha pory :( Przynajmniej moja skóra tak właśnie na niego zareagowała.