Bielenda, Seria kasztanowa, Nawilżający krem na dzień do cery naczynkowej i wrażliwej

Nawilżający krem z wyciągiem z kasztanowca bogaty w biologicznie czynną escynę, przeciwdziała podrażnieniom i odprężeniom. Wzbogacony rutyną i naturalna witaminą C, które wzmacniają i przywracają elastyczność ścianom naczyń włosowatych. Krem polecany jest do pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi.

Zielony kolor preparatu maskuje drobne żyłki i tzw. "pajączki" oraz powoduje, że są one mniej widoczne.

Krem przeznaczony jest na dzień, także jako podkład.

Systematyczne używanie preparatu sprawi, że naczynia krwionośne będą mocniejsze i odporniejsze na pękanie. Preparat przywraca równowagę lipidową skóry, nawilża ją i pozostawia gładką.

Prawie ideał :)

4+..

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Kremu uzywam od trzech tygodni. Jest to jeden z niewielu, ktory nie podraznia mojej dosc alergicznej i wrazliwej skory. Jezeli chodzi o nawilzanie radzi sobie, jednakze przy mojej suchej skorze musze uzywac rowniez tego na noc. Konsystencja kremu bardzo leciutka, chlodzaca. Kolor zielony idealnie maskuje zaczerwieniania rumien. Mankamenty sa dwa krem brudzi reczniki po wytarciu buzki. Drugi zas jest taki ze krem sie troche rozwarstwia, jednakze wszystkie bielendy tak maja :)

Polecam!!!

Kupilam ten kremik jako nowosc na rynku i jestem zadowolona zielona barwa kremu maskuje popekane naczynka dobrze sie wchlania, nadaj esie pod maikjarz mialam lekkie uczucie sciagania skory ale to bylo kilkuminutowe, jednak ze wzgledu na wspaniale maskowanie naczynek polecam bardzo !!!! a wdodatku jest tani..

naczynka zamaskowane

Mam dopiero pierwsze opakowanie tego kremu i uważam, iż jest naprawdę bardzo skuteczny, jego zielona barwa maskuje naczynka, dzięki odpowiedniej konsystencji bardzo dobrze sie wchłania i nadaje się pod makijaż. Oprócz tego po jego nałożeniu skóra jest nawilżona i jędrna, ma przyjemny zapach! I co najważniejsze jest tani!
Polecam całą serię.