Gaga Premium, Płatki bawełniane dla niemowląt

Gaga Premium, Płatki bawełniane dla niemowląt

Miękkie delikatne płatki, w 100% bawełniane płatki kosmetyczne, polecane do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci.

wrażliwa, normalna, podrażniona
oczyszczające, pielęgnujące
bez alkoholu, bez silikonów, bezzapachowa

Nie do demakijażu

Kiedy zobaczyłam tak duże płatki, od razu pomyślałam sobie, że świetnie nadadzą się do demakijażu. No, trochę się pomyliłam. Są za duże, teoretycznie istnieje możliwość, że jeden płatek wystarczy nam do demakijażu całej twarzy, ale trzeba go składać na pół, przekładać na drugą stronę, dla mnie nie jest to zbyt przyjemne.

Sam płatek jest przyjemny w dotyku, nie szarpie się, nie rozwarstwia. Minusem jest to, że ma za dużą powierzchnię, żeby rozprowadzić na nim równo preparat do demakijażu, tonik, itd. Zawsze duża jego część pozostaje sucha, bez sensu, to tak samo, jakbyśmy użyli zwykłego dużego lub małego wacika. Tylko się marnuje.

Minus za dziecko na opakowaniu, wyjątkowo mnie takie odrzucają.

Jeśli ktoś chce kupić te płatki w celach kosmetycznych do swojej dorosłej twarzy, to odradzam, chyba, że ma już zamysł, w jaki sposób wykorzystać tak duże pole materiału.

Nie dla mnie

-postanowiłam spróbować, napotkałam je przypadkiem w Tesco i pomyślałam, że będą rewelacyjne do demakijażu - nie są,
-z prostej przyczyny, są za duże i kiedy wlewam płyn micelarny, on się nie rozprowadza na nich równomiernie, więc makijaż zmywa się i zostaje tylko na środku, a te boki i tak suche, więc bez sensu,

+wykonane porządnie, nie drą się,
+super przyjemne w dotyku, ale nie ma różnicy między nimi, a jakimiś płatkami nie dla dzieci,
+cena ok

Są to naprawdę duże płatki i uważam, że są za duże do demakijażu, a do tego używam płatków. Może do jakichś innych rzeczy sprawdzą się lepiej - do zmywania masek, czy faktycznie do pielęgnacji niemowląt. Są dwa razy większe od tych dużych kwadratowych płatków, więc to naprawdę giganty. Nie mam zastrzeżeń do opakowania, wyglądu, jakości, po prostu rozmiar mi nie odpowiada.

Delikatne i gładkie

Te płatki przypadły mi do gustu bo sie nie rozdzierają , delikatnie oczyszczają , sa gładkie i przyjazne skórze dziecka. Saną często używam ich do demakijażu .

Zwykłe płatki kosmetyczne w dobrej cenie

Płatki jak dla mną są dobre. Niczym nie odstaja od innych, lepszych firm. Cena konkurencyjna i kusi do zakupu. Używam dla dziecka jak również dla siebie w razie potrzeby, Nie drą się, nie wychodzi ze środka wata