Floslek, Golden Skin, Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała (stara wersja)

Floslek, Golden Skin, Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała (stara wersja)

Kategoria
Marka

Beztłuszczowy żel samoopalający do twarzy i ciała, każdego typu skóry i karnacji. Zapewnia jednolity, złocisty odcień, utrwala i przedłuża opaleniznę. Doskonale się rozprowadza, szybko wchłania, nawilża.

Cena: ok. 12zł/ 100ml

Nie działa !!!

Kupiłam go pod wpływem ochów i achów na Wizażu i jestem bardzo zawiedziona.Mnie nie opalił ani troszkę,a wręcz przeciwnie bardzo wysyszył mi skórę.Wysmarowałam się nim na noc od stóp do głów i jak wstałam rano to nie zauważyłam żadnego efektu, oprócz "pergaminu na ciele". Dawałam mu szansę kilka razy,ale niestety jej nie wykorzystał,a wręcz zmarnował.
Ja napewno go już nie kupię!

Używam tego produktu od:kilka razy przez ok.2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:zaczęte jedno

Delikatny

Kupiłam i nie żałuje.
-brak efektu koloru marchewki a opalenizna wygląda bardzo naturalnie
- bardzo przyjemny zapach
-kosmetyk szybko się wchłania
- nie tworzy smug
-doskonały szczególnie dla osób o jasnej karnacji gdyż delikatnie opala, dla mocniejszego efektu trzeba nałożyć dwie warstwy
-mnie się nie wałkował, ale stosuje peeling raz w tygodniu i dlatego polecam taki peeling wtedy kosmetyk lepiej wnika w głąb skóry
-kosmtyk spełnia obietnice producenta i ma bardzo niską cenę 12zł
- czesto nie ma w aptece ale wtedy można zamówić i następnego dnia można już odebrać w aptece
Jeśli szukacie taniego i dobrego samoopalcza to polecam włśnie ten.Używam tego produktu od:tygodnia

Ideał

KWC***KWC***KWC***KWC***KWC***KWC***KWC***KWC***

Co sie bede rozpisywac, ten samoopalacz to ideał i kropka. Podobnie jak wiekszosc piszacych, tez przeszlam przez wiele wynalazkow majacych brazowic cere i ciało, niestety, zaden z nich nie okazal sie tak dobry i zblizony do naturalnej opalenizny jak Flos Lek. Nie spodziewalam sie tego po kosmetyku za 13 zł! Efekt rewelacyjny!!! Zero zacieków, cera piekna, zdrowa, naturalna. Niektorzy zarzucaja mu słabą widocznosc, mój jest widoczny juz po 1 warstwie, a kolor ktory nadaje mojej twarzy nie rowna sie z tymi ktory dawaly nawet te z najwyzszej polki - Flos jest złocisty, brzoskwiniowy, zupełnie jaki daje natura!
Dodatkowe plusy - piekny zapach, świeża, delikatna konsystencja, nakładanie ekspresowe, zmywa sie równomiernie, wydajny bo starcza 1 warstwa by był efekt. Jak nic Oscar w kategorii Brązujących Kosmetyków!
Mam nadzieje ze nie zaprzestana jego produkcji. Produkt poznałam dzieki wizazowi, i gdyby go mieli zaprzestac produkowac byłabym w cholernie duzej kropce.
****** K*****W*****C******

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Bardzo dobrze sie rozprowadza i co najważniejsze nadaje sie do mojej tłustej skóry co znaczy, że rzadko mi sie to zdarza. To prawda, że trzeba nałożyć go kilkakrotnie ale przynajmniej jest bezpieczniej.
Nie trzeba si martwić,że będzie się wyglądac jak pomarańczka. Efekt naturalnej opalenizny. Polecam

Czepianie sie

Zapach ma bardzo nieprzyjemnby i dorbinki, choc to swietny pomysl, zostaja doskownie wszedzie na ubraniu i w zasadzie jedynie na ubraniu: dzialanie na skorze jest na tyle dyskretne, ze wychodzi lekko pomaranczowe czy jakies takie szare, w, kazdym razie w cala pewnoscia nie naturalne.
Poza tym smugi.
Nie nie, taniego przelomu z tego kremu nie bedzie.
Never again, a szkoda.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno pelne

Troszke irytujący

Samoopalacz ten pokazał się stosunkowo dawno na wizażu. Zachęciły mnie co tu dużo kryć cena oraz ma sie rozumieć pozytywne opinie.Jakie było moje zaskoczenie kiedy okazało się że w moim mieście kosmetyk jest wręcz anonimowy??!! Wydeptałam ścieżki to tu,to tam i po wielkich poszukiwaniach JEST !! nareszcie !! udało mi się go zamówić w aptece za skromną sumę 11.20.Spodziewałam się spektakularnych efektów takich coś w stylu" szał ciał i orgia zmysłów" ale...ale...efekt był przeciętny.Kolor owszem przyjemny dla oka ale intensywność minimalna.Po dwóch smarowaniach skóra minimalnie nabrała kolorku. Przyznaje bez bicia że się zawiodłam, może docenie go w późniejszym czasie.

Używam tego produktu od:stycznia

hmm

to nie to nie popieram zachwytów i jestem zawiedziona. Ten zel wykazuje owszem podczas aplikacji niesamowicie jab?uszkowy zapach i orze?wienie i wch?ania sie migusiem ale ale ale uwaga: ROLUJE SIE NA BUZI po kilku godzinkach, ?le pokrywa skóre, kolorek s?abizna nietrwa?y

U?ywam tego produktu od:kilka MCY
Ilo?? zu?ytych opakowa?:pó?

Jestem zawiedziona!

Po przeczytaniu zachęcających recenzji postanowiłam nabyć to "cudo za grosze". Trzeba uważać przy aplikacji,bo przy większej ilości żel przecieka przez palce.Ma zapach zielonego jabłka,ale przy ponownym nałożeniu da się już wyczuć samoopalaczowy zapaszek,który nie jest jakiś intensywny czy drażniący.Nie pozostawia smug,zacieków,itp.jednak trzeba dobrze go wmasować,bo pozostawiony do wchłonięcia zwałkowałam.Ciało mam pięknie ozłocone już po jednej aplikacji,ale w przypadku twarzy się nie sprawdza. ??? Nałożyłam nawet trzy warstwy i ledwo co było widać. Ponowiłam następnego dnia i nic.Przegrywa z Autoheliosem. Jednakże do ciała jak najbardziej polecam.Używam tego produktu od:ponad tygodnia
Odejmuję gwiazdkę za nierówne "znikanie".Nawet po 2 krotnym peelingu na ciele zostały brzydkie plamy.Dobrze,że jest zima i można ukryć to pod ubraniem. Jestem zawiedziona!

SUPER ZEL

W poszukiwaniu udalam sie do Galerii Centrum, kupilam za 13PLN i jestem bardzo zadowolona. Skusilam sie na niego po przeczytaniu recenzji na wizazu i nie zaluje! Idealnie sie rozprowadza, stosuje wieczorem jedna warstwe. Jesli naloze dwie troszke czuje zapach samoopalacza. Zel ma zapach zielonego jablka - ale o tym juz pisaly dziewczyny. Robie 2 razy w tyg peeleng ciala i twarzy wiec przebarwien nie mam, zel bardzo szybko sie wchlania wiec speedem go nakladam!

Używam tego produktu od:2 tyg

Lekki i pachnący

Kupiłam zachęcona opiniami oraz - co tu ukrywać - także minialną ceną. I sprawdził sie swietnie, rzeczywiście - jego używanie to przyjemność, zapach zupełnie nie-samoopalaczowy, świeży i wiosenny, konsystencja żelu bardzo lekka, nie zauważyłam oznak wysuszenia skóry. Jednak jedna warstwa na twarzy jest praktycznie niewidoczna, musiałam dodać jeszcze jedną, dopiero wtedy coś "drgnęło" i cera nabrała bardzo fajnego odcienia. Nie ma mowy o tonacji kanarkowo-pomarańczowej, to opalenizna zdecydowanie oliwkowa, stonowana. Brak jakichkolwiek smug, ale też twarz nie jest specjalnie promienna, jak to np dzieje się w przypadku Dax Ciosmeticsa w piance (mój faworyt), Flos Lek daje raczej łagodny efekt, ale zawsze bezpieczny i być może bardziej pożądany od takiej typowej, bijącej po oczach opalenizny.
Mógłby być odrobinę mocniejszy a także mniej ciekły przy aplikacji, ułatwiłoby to równe pokrycie skóry.

Ale ogólnie przyznaje 4+, bardzo dobra rzecz za grosik.

EDYCJA - Po dłuzszym czasie stosowania dodaje 1* - jest bardzo dobry!!

Używam tego produktu od: grudzień 2006

Mój KWC! Bezapelacyjnie!

Jest doskonały. Brak smug, brak typowego "samoopalaczowego" smrodku, genialnie się rozprowadza, ma delikatną, żelową konsystencję, subtelny zapach...
Dodatkowe plusy to w miarę niska cena, duża wydajność i piękny złoty kolor opalenizny (w końcu to "Golden Skin":) Żeby uzyskać mocny odcień na buzi, trzeba powtórzyć aplikację preparatu.
Polecam dla osób o jaśniejszej karnacji.

Używam tego produktu od:miesiąca

najlepszy

Wpadl mi w rece przypadkiem, cena niska 11 zl i duza pojemnosc, chcialam sprobowac czegos nowego wiec kupilam. Testowalam juz chyba wszystkie samoopalacze,ale ten przeszedl moje wszelkie oczekiwania:D
- ma konsystencje zelu przez co jest bardzo wydajny,duzo bardziej niz te w kremie
- az dziw ze momenalnie sie wchalnia do sucha,nie czuc NIC,zero tlustosci,czy wilgosci,po prostu wchalnia sie zupelnie
- tworzy brazową a nie pomaranczowa opalenizne
- wogole nie czulam zadnego zapachu
- WIELKA wydajsnosc ,naprawde
- no i ta cena....:)
POlecam wszystkim.Wreszcie cos naprawde dobrego.:)

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 beda nastepne na pewno!