Long4Lashes, Enhancing Mascara (Pielęgnacyjny tusz do rzęs przyspieszający wzrost)

Innowacyjna maskara została stworzona, by pielęgnować, wzmacniać
i wspomagać wzrost rzęs. Dzięki unikalnemu zestawowi składników aktywnych podkreśla rzęsy, wyraźnie je podkręcając i wydłużając. Jednocześnie nadaje im objętość i widocznie unosi, podkreślając spojrzenie i optycznie otwierając oko. Formuła zawiera biotynę, która wzmacnia rzęsy i stymuluje ich wzrost oraz kwas hialuronowy, nadający rzęsom połysk i zdrowy wygląd. Woski roślinne i wosk pszczeli odpowiadają za kondycję rzęs – ich miękkość i elastyczność. Wyprofilowana szczoteczka pokrywa rzęsy optymalną warstwą produktu, by zapewnić natychmiastowy efekt spektakularnego podkręcenia. Formuła została przetestowana dermatologicznie i oftalmologicznie pod nadzorem lekarza dermatologa-alergologa oraz lekarza okulisty.

Efekt
podkręcające, pogrubiające, regenerujące
niewodoodporne
Szczoteczka
z włosia

Mój ulubieniec

Mascara jest super, bo z niczego robi Wow.

Pod każdą mascarę używam odżywek, może to też pomaga. Ale akurat mam porównanie z innymi tuszami ten akurat i zagęszcza i unosi i rozszesuje, A przede wszystkim wydłuża moje rzęsy.

Jest trwały, żadnych pand, czy nóżek.

Długo jest świeży i z czasem nawet lepszy.

Nie, nie, zdecydowane nie!

Kupiłam go za grosze w Superpharm podczas wyprzedaży. Zależało mi na jakimś tuszu, który zarówno sprawi że moje rzęsy będę pięknie wydłużone jak i będzie je pielęgnować, żeby nie wypadały i były dłuższe. Tusz ma fajną szczoteczkę, którą łatwo się rozprowadza tusz, co prawda tusz się kruszy. Powoduje także efekt pandy, cały czas trzeba ścierać powstałe smugi. Przy dłuższym stosowaniu nie zauważyłam aby pielęgnował moje rzęsy, ani nie podkręcił ani nie wydłużył. Na pewno nie kupię go ponownie.

Beznadziejny

Tusz do rzęs, któremu daleko do tuszu a jeszcze dalej do przyspieszenia wzrostu rzęs. Zakupilam w rosmanie z nadzieją i marzeniem że moje rzęsy choć minimalnie się wydłuża lub pogrubia.

Jako tusz - 2\5, a odżywka 1\5.

Otrzymałam ten tusz w prezencie. Wcześniej o nim nie słyszałam, ale o odzywce od Long4lashes już tak. Lubię testować tuszę i używam ich codziennie do makijażu, więc wiedziałam, że solidnie go przetestuję.
Nie miałam jakiś wielkich oczekiwań do tego tuszu, ale też nie myślałam, że tak wręcz potwornie się na nim przejadę. Niestety ten tusz się kompletnie nie sprawdził.
Ma bardzo ładne opakowanie. Szczotka ogromna, ale ciekawa. Tusz bardzo kiepski daje efekt na rzęsach. Strasznie sklejał rzęsy i nie dało się ich później rozdzielić. Nie zauważyłam wydłużenia, pogrubienia i pielęgnacyjnego efektu. Tusz nie wpłynął na porost moich rzęs ani w 1%. Nie daje on tak naprawdę żadnego efektu. Nie kupię go i cieszę się, że nie zapłaciłam za niego ani 1 złotego i Wam drodzy też odradzam.

kolejny który nic nie robi :/

to już chyba 3 produkt który miał wpłynąć pozytywnie na moje rzęsy a koniec końców efekt był marny....
Nie widzę efektów pielęgnacyjnych, nie ma przyspieszenia wzrostu rzęs ani pogrubienia. Szkoda kasy, bubel i tyle.

jak to mówią: życie jest za krótkie na kiepskie mascary.

A ta kiepską zdecydowanie jest, no może nienajgorszą, jaka pojawiła się w mojej kosmetyczce, ale zdecydowanie nie oferuje więcej, niż przeciętne.
Nie pamiętam już nawet jak do mnie trafiła, było to tak dawno.... A używam jej też już jakiś czas. Z racji jednak na jej formułę i szczoteczkę (czyli w zasadzie całokształt)- nie przynosiło mi to żadnej radności. A tym bardziej satysfakcji. Bez smutku więc pożegnaliśmy się na pewnym etapie naszej znajomości.

Marka, która zdobyła sławę za pomocą osławionego serum (które, jeśli wierzyć opiniom- DZIAŁA). Tak więc i po wynalezionej mascarze należałoby się spodziewać podobnych efektów. Jak jest? Nijak. Wypowiem się w kwestii zagęszczania, przyspieszania wzrostu rzęs: nie zauważam, nie zauważyłam. Nie działa? Phi, rzęsy jakie były, takie zupełnie są.

W kwestii estetycznej, makijażowej: ma wydłużać, pogrubiać, podkręcać. Phi, phi, phi razy trzy. Jedyne, co dobrze robi, to rozdziela. A i to nie pozostaje bez zastrzeżeń. Po jednej warstwie rzęsy są faktycznie dobrze rozdzielone, ale co dzieje się po chwili: tusz jest na tyle mokry, że w pewnym momencie rzęsy zlepiają się na końcówkach, tworzą się tak zwane `pajęcze nóżki`. Finalnie wygląda to i tak kiepsko,
Pogrubia, wydłuża w stopniu minimalnym, to bardzo dzienny, ledwo zauważalny efekt.
By opisać trwałość tej mascary aż brak mi słów. Odbija się i na górnej, i na dolnej powiece, w pewnym momencie obkrusza się. Trwałość minimalna w zasadzie. Nie wyobrażam sobie użycia jej w bardziej ekstremalnych warunkach wilgotności.

I już na koniec słówko o szczoteczce. I to słówko pogrąży ten kosmetyk jeszcze bardziej. Szczoteczka miała być bowiem w zamyśle bardzo innowacyjną, w efekcie jest mało funkcjonalna, Silikonowa z różną długością wypustek - dłuższe po jednej stronie, krótsze po drugiej. Ma to umożliwiać jak najlepsze jej zaaplikowanie i dotarcie do wszystkich długości rzęs. W praktyce to tak nie działa, szczoteczka jest na tyle twarda, że operowanie nią przyprawia o zawrót głowy. Obkleja co prawda jakoś rzęsy, ale zawsze (powtarzam: zawsze) dotyka górnej powieki. A gdy do tego dodać obkruszenie na dolnej? Same możecie sobie wyobrazić, jak to wygląda.

Jak to mówią: szkoda życia na kiepskie mascary- sama już dochodzę do takich wniosków. Nie używam dłużej, powrotu nie będzie. Ale czy ona w ogóle jest jeszcze dostępna??

Nie odpowiada mi

Moim zdaniem ta firma wypuściła świetna odżywkę do rzes i ślizgają się teraz po niej. Ten tusz uważam że jest bardzo przeciętny. Kruszy się, odbija pod powiekami, szczoteczka jest ok, nie zauważyłam żeby pielęgnował rzęsy czy przyspieszał ich wzrost.

Nie polecam

Niestety strata czasu i pieniędzy. Raczej nie jest ani pielęgnacyjny, ani nie przyspiesza wzrostu rzęs w przeciwieństwie do tej cudnej odżywki. Nie daje też ładnego efektu na rzęsach.

dramat

oprócz bimatoprostu w składzie, nie znajdziemy nic co wpłynęłoby dobrze na rzęsy. poza tym kruszy się, osypuje. masakra jakaś, nie dałabym za niego 2 zł, gdybym wcześniej weszła tu przeczytać opinie.

Niby w porządku a taki meh...

Kupiłam go w Rossmannie, kiedyś jeszcze były w stałej sprzedaży teraz nie orientuje się niestety.
Miał przyspieszać wzrost- nie zauważyłam efektów. Ogólnie nie było efektów, ani nie pogrubiał mi rzęs, ani nie wydłużał. Po prostu był czarny i kruszył się z czego pod koniec dnia wyglądałam jak panda.

Zdecydowanie jestem na nie

Ten tusz był dla mnie dużym rozczarowaniem. Zawiódł mnie pod każdym względem i nie spełnia tego co obiecuje nam producent. Patrząc po kształcie szczoteczki(który bardzo lubię) liczyłam, że wraz z produktem będzie wydłużać, pogrubiać i unosić rzęsy. Niestety tak się nie stało. Produkt nie jest również trwały, ponieważ już godzinę po nałożeniu osypuje się i kruszy.

BARDZO słaby

Kupiłam produkt razem z zestawem Long4Lashes, miałam nadzieje ze jeśli serum do rzęs tej marki tak dobrze mi się sprawdza to i tusz będzie działał cuda. Niestety. Jest to najgorszy tusz jaki kiedykolwiek używałam, a miałam z nimi na prawdę spora styczność.
To co dla mnie jest najgorsze to szczoteczka... jest mega twarda i bardzo łatwo się nią ukłuć... tak jakbym się igłami malowała...
szczoteczka na krótsze i dłuższe wypustki co powinno działać tak jak producent obiecuje, jednakże on nie robi dosłownie nic z moimi rzęsami. No chyba że je przyciemnia.
Użyłam go może max 10 razy w różnych odstępach czasowych, ponieważ chciałam dac mu szans ej myślałam ze może jeśli troszke postoi to będzie lepiej działał. Jednakże nic takiego nie miało miejsca.
Całkowicie nie polecam.