CleanHands, Antybakteryjny żel do rąk z ekstraktem z jagód acai

CleanHands, Antybakteryjny żel do rąk z ekstraktem z jagód acai

Żel o działaniu bakteriobójczym, przeznaczony do dezynfekcji rąk. Działa bez użycia wody. Usuwa 99,9% bakterii.

z pompką, w butelce, wielorazowego użytku
lekkie
żel
normalna
żele antybakteryjne do rąk
odświeżające
hipoalergiczna

Ładnie pachnie.

Żel ma fajną konsystencję, przez co łatwo się go nakłada. Bardzo szybko się wchłania. Dużym plusem tego żelu antybakteryjnego w odróżnieniu od innych jest bardzo ładny i przyjemny zapach.

Rzadki ale dobry

Dla mnie byłby hitem gdyby nie był tak wodnisty
To jest akurat produkt na czasie ponieważ w tej chwili wszyscy myślimy o codziennym odkażania rąk w każdym miejscu
Tę markę postanowiłam wypróbować ponieważ w ostanim czasie bardzo dużo używam żelu w antybakteryjnych
Generalnie podoba mi się w nim prawie wszystko
Bardzo dobrze odświeża ręce i ma specyficzny przyjemny zapach
Niestety ma jeden minus jest bardzo lesisty

Jeśli chodzi o tubkę to jest Wygodna , mieści się praktycznie do każdej torebki i dobrze jest mieć go zawsze przy sobie.
Świetny produkt do codziennej pielęgnacji i w całkiem dobrej cenie

Super zapach

Produkt na czasie, ale ja fanką Cleanhands jestem od wielu lat. Mają dobre produkty , kiedyś miały też ekstra ceny ( teraz wszyscy producenci poszaleli).
Co do samego produktu, żel jest zbity i gęsty, ale w rękach robi się płynny i mała ilość wystarcza na dezynfekcje całej powierzchni rak
Tą wesja dla mnie najlepiej pachnie. Poza zapachem nie zauważyłam różnicy z innymi wersjami. Dobrze oczyszcza, jest wydajny, ta rybka jest poręczna i wygodna.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Ładny zapach:)

Czy ma działanie antybakteryjne, to pozostaje tylko uwierzyć "na słowo" (mikroskopu nie posiadam, by dokonać oględzin;)). Za to zapach bardzo mi się podoba i pozostaje na dłoniach dłużej niż tylko przy rozcieraniu żelu. Nie wysusza rąk, ale też nie nawilża. Na pewno daje uczucie świeżości . Konsystencja jest wodnista, ale dzięki temu produkt łatwo zastosować.

Lubię

Żel ma dosyć ,,wodną" konsystencję, ale mnie to nie przeszkadza. Ponadto jest łatwodostępny, ma poręczne opakowanie i niską cenę. Ten warusnt zapachowy (jagoda) także mi odpowiada.

lubię go

często do mojej torebki trafia właśnie ten żel. uwielbiam jego zapach, bardzo wyróżnia się na tle innych zapachów tej serii. bardzo fajnie odświeża ręce i daje uczucie czystości. jest bardzo tani i przydatny. chociaż konsystencja mogłaby być lepsza bo jest troszkę leista, ale i tak go lubię.

Godny wypróbowania!

Bardzo lubię ten produkt. Przede wszystkim przepięknie pachnie jagodami acai, ładny zapach, dzięki, któremu nie czuć tak bardzo alkoholu. Fajnie dezynfekuje ręce, dodatkowo moje dłonie są jak po kremie nawilżającym. Dłonie są gładkie i nie są przesuszone. Najlepszy jaki do tej pory miałam. Trzeba używać przy nakładaniu na skórę, żeby "nie zwiał" z dłoni, bo lubi uciekać, kiedy próbuję zakręcić tubkę. Używam go też w przypadku jakichś bakteryjnych przypadków na skórze, typu obdarcia przy piętach, bo do takich mam skłonność. Są to delikatnie opuchnięte, swędzące krostki. Wtedy żel sprawdza się genialnie, a krostki znikają. Bardzo go lubię i polecam!

Ulubieniec

Bardzo przyjemny żel w przystępnej cenie. Zapach to oczywiście kwestia gustu, ale dla mnie jest on po prostu obłędny. Prawie zawsze, gdy go używam ktoś musi zadać pytanie: "co tak ładnie pachnie?'.

Wygodna mała tubka, idealna do torebki.

Kupiłam w Rossmannie za niecałe 4 zł.

Jedynym minusem może być konsystencja, żel jest dość rzadki, ale zapach całkowicie dla mnie rekompensuje taką małą niedogodność.

Na pewno kupię ponownie.

Najlepszy :)

Połączenie żelu antybakteryjnego ze słodkim zapachem jagód acai, to dla mnie strzał w dziesiątkę. Alkoholowa woń bardzo szybko się ulatnia i pozostawia na dłoniach jedynie jagody :)
Tubka jest wygodna, łatwo odmierza się z niej pożądaną ilość produktu. Sam w sobie jest wydajny, nie trzeba go dużo, aby porządnie odświeżyć skórę. Z pewnością spełnia swoją rolę i jest niezbędny do torebki czy plecaka. Polecam też za niską cenę.

Nie powrócę.

No cóż, kolejny raz przekonuję się, że zapach jagód acai nie należy do moich ulubieńców. Jakikolwiek kosmetyk z dodatkiem tych "owoców" przyprawia mnie o mdłości.
Taka cecha osobnicza mego nosa.

Produkt sam w sobie jest ok.
Spełnia swoje zadanie.
Przydaje się w terenie.Zwłaszcza osoby korzystające z komunikacji miejskiej, letnicy, mamuśki, będą z działania zadowolone.

Może trochę za bardzo się leje, ale za to jego pojemność jest 3 razy większa niż np. żeli antybakteryjnych znanych marek TBS, BBW, a cena znacznie niższa.

Warto wspomnieć, że kosmetyk nie pieni się, nie klei, a alkoholowy zapach szybko się ulatnia.

Niestety, przez chemiczny, syntetyczny, słodko- landrynkowy zapach niby jagód nie mam ochoty na powroty.

ulubiony

Jest to mój ulubiony żel marki CleanHands. Pięknie pachnie, chyba najładniej ze wszystkich, ale to kestia gustu. Lubię słodkie owocowe zapachy - może dlatego pokochałam go! Szybko się wchłania, brak lepkich dłoni, odświeża, przepięknie pachnie jagodami.

W terenie.

Używałam już wiele żeli antybakteryjnych.Są niezwykle pomocne, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy jesteśmy gdzieś w terenie i nie mamy dostępu do wody.
Moimi ulubionymi, głównie ze względu na zapachy są te z Bath and Body Works, ale jeśli chodzi o działanie + Clean Heands spisuje się w ten sam sposób.

+ nie lepi się, co bardzo istotne, nie ma nic gorszego niż klejące się dłonie
+ bardzo porządny opis dot. użytkowania produktu na opakowaniu
+ zapach alkoholu szybko się ulatnia
+ spełnia swoją antybakteryjną rolę

+/- żel pachnie mocno owocowo, landrynkowo, słodko i trochę sztucznie, średnio mi przypadł ten zapach do gustu
+ /- ma dosyć leistą konsystencję, rzadkiego gluta, żele BBW są bardziej gęste, ale przy pojemności 30 ml i cenie ok. 4-5 zł do przeżycia
-/+ delikatnie wysusza dłonie, zawiera alkohol więc nie ma się co dziwić, poza tym jest to produkt który służy dezynfekcji a nie nawilżeniu