Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Odżywka do włosów mocno skręconych, szorstkich i niepodatnych na układanie. Chroni włosy przed działaniem wilgoci. Ułatwia rozczesywanie. Zapewnia odpowiednie odżywienie włosów. Po jej użyciu włosy są błyszczące, miękkie i łatwe do ułożenia.
Produkt dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amodimethicone, Lanolin, Fragrance, Cetyl Esters, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Shea Butter Fruit, Silk Amino Acids, D4796/1

Cena: ? / 250ml

Warta polecenia

Odżywkę używam od roku, na zmianę z maską Color Smart Matrixa.

posiadam butlę 1,5 litra, jest niesamowicie wydajna.

Włosy się dobrze rozczesują, są lekko wyprostowane, ale i tak trzeba użyć prostownicy,z tym że efekt dłużej się utrzymuje.

Odżywka ładnie pachnie, nie przetłuszcza włosów.

Używam tego produktu od: stycznia 2010
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 1,5litra

rewelacja.

Używam tej odzywki już od 2 miesięcy i z całego serca mogę ją polecić, osobom które chciałby mieć gładkie,lśniące i wygładzone włosy.;) mimo, że mam cienkie włosy to nie zauważyłam żeby ta odżywka obciążała mi włosy-nic z tych rzeczy.Dodam,że miałam włosy w dość kiepskiej kondycji(trochę przesuszone,farbowane na blond), a po tej odżywce wracają do właściwej formy;)
Jestem pewna,że na jednej buteleczce tego specyfiku się nie skończy;D

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Dobra.

Odżywka naprawdę dobra, o wiele lepsza, niż inne odżywki tej firmy.
Włosy po użyciu naprawdę mniej się puszą i są gładsze.
Niestety, odżywka może obciążać cienkie włosy, może też powodować, że będą się nieco szybciej przetłuszczały.
Nie radzę w takim wypadku używać z szamponem z tej samej serii, a najpierw użyć odżywki, a potem zmyć ją jakimś szamponem odświeżającym/dodającym objętości.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa

Dla mnie idealna :)

Stosuję ją już długo i śmiało mogę polecić. Niekiedy stosuję jako maskę i trzymam na włosach ok 20 min.
Plusy:
- włosy nie puszą się i są odporne na wilgoć
-zapach
-konsystencja
-opakowanie

minusy:
-jak dla mnie brak :)

Polecam !

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

nic specjalnego

Używałam razem z szamponem z tej serii - raczej bez spektakularnych efektów. Nie nawilża i nie wygładza włosów, przyspiesza przetłuszczanie. Po użyciu mam na głowie tak jak zwykle puch, a następnego dnia tłuste strąki. Wcale nie jest lepsza od zwykłych, nieprofesjonalnych odżywek.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1500ml

fajna odżywka

Bardzo fajna odżywka wygładzająca niesforne włosy. Uważam, że cena w odniesieniu do działania jest naprawdę atrakcyjna. A w połączeniu z szamponem i kremem wygładzającym do stylizacji robi naprawdę różnicę!
W pewnym momencie odpuściłam sobie trochę profesjonalną pielęgnację włosów, co po pewnym czasie odbiło się na ich kondycji. Włosy były przesuszone, zaczęły się rozdwajać, straciły połysk. Tak zwany "szopen" pojawił się na stałe na mojej głowie:). Niestety z włosami nie można sobie odpuścić, gdyż same się nie zregenerują. Kosmetyki Matrix wizualnie bardzo wygładziły mi włosy. Oczywiście już patrząc po składzie nie obiecywałam sobie, że naprawią stan mojej głowy na stałe,ale efekt jest widoczny i odczuwalny już po jednorazowym użyciu. Teraz jestem wprost zachwycona działaniem olejku kokosowego, który ma bardzo podobne działanie do Matrixa a jest naturalny i czuję, że dogłębnie regeneruje włosy a nie tylko działa na ich powierzchni.
Podsumowując naprawdę warto zainwestować w profesjonalną pielęgnację włosów bo ta drogeryjna to pic na wodę!

Ilość zużytych opakowań:750 ml

Dobra odżywka wygładzająca

Używam od kilku lat i moim zdaniem to przyzwoity produkt wygładzający w korzystnej cenie, szczególnie jeżeli kupi się w dużym 1,5 litrowym opakowaniu.
Plusy:
-w połączeniu z szamponem i sprayem działa doskonale: włosy są gładkie, miękkie i lśniące,
-przedłuża działanie prostownicy, włosy są proste do następnego użycia,
-jest wydajna i ma przyjemny zapach.
Minusy:
-może obciążać włosy,
-ma działanie doraźnie, ale producent nie obiecuje stałej poprawy, odżywka ma włosy wygładzić, a nie "naprawić".

Używam tego produktu od: ponad 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: 3 duże butelki.

Czy ja wiem...

Używałam jej rok temu, gdy miałam bardzo zniszczone włosy i do takich nie polecam.

Nie nabłyszcza, przylizuje u nasady, resztę włosów wygładza, wyglądają one lepiej, aczkolwiek nie jest to nawet w połowie efekt, który chciałam z pomocą tej odżywki osiągnąć.

Na włosach nie tak bardzo zniszczonych efekt może wyglądać zupełnie inaczej, aczkolwiek nie wiem czy ją kupię.

Badziewne opakowanie - trudno cokolwiek wydostać.

Używam tego produktu od: ---

nie dla cienkich włosów

No właśnie - dla cienkich, delikatnych, falujących i skłonnych do szybkiego przetłuszczania się włosów nie moge jej polecić. Włosy są śliskie, miękkie i blyszczące, ale szybko tracą puszystość, stają się oklapnięte iszybciej się przetłuszczją.

Odżywka może i świetna, ale nie dla moich włosów. Myślę, że grubym, szorstkim włosom bardziej by pasowała.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań:konczę 1

Dobra odzywka!

Mam geste, puszyste i długie włosy, a po użuciu tej odzywki są naprawdę dobrze wygładzone, błyszczące. Jestem zadowolona, polecam używać razem z szamponem i maska z tej samej serii, a efekty będzie widać już od pierwszego użycia;)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:

polecam

Odzywka godna polecenia, miałam problem z moimi włosami sa kręcone pusza sie, ta odzywka sprawiła ze sa delikatne nie pusza sie i nie mam już rozdwojonych końcówek:))))))))

Używam tego produktu od:3 miesiecy

cudny

Jestem mile zaskoczona, bo nie spodziewałam się zbyt wiele po tym krzykliwie opakowanym cudzie. A tu proszę państwa włosy są śliskie, miękkie i błyszczące. Rewelacyjna odżywka. Mam nadzieję, że nie szybko przeje się moim włosom.

Używam tego produktu od:miesiąca