Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Odżywka do włosów mocno skręconych, szorstkich i niepodatnych na układanie. Chroni włosy przed działaniem wilgoci. Ułatwia rozczesywanie. Zapewnia odpowiednie odżywienie włosów. Po jej użyciu włosy są błyszczące, miękkie i łatwe do ułożenia.
Produkt dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amodimethicone, Lanolin, Fragrance, Cetyl Esters, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Shea Butter Fruit, Silk Amino Acids, D4796/1

Cena: ? / 250ml

ok

Ogólnie polecam ten produkt,wydajny, cena dobra, włosy zaraz po umyciu są śliczne: miękkie,błyszczące i dobrze się układają, jednak na drugi dzień już stają się oklapnięte, suche i matowe;/
Chyba czas zmienić serię matrixa na coś lepszego ponieważ moje włosy nie są w najlepszej kondycji...
Dla bardzo zniszczonych włosów polecam serię: Loreal absolut repair, kerabond, emmebi.

Ilość zużytych opakowań:2 (zaczynam 3)

bardzo lubie

bardzo lubie ta odzywke,faktycznie wygladza mi wloski i rozprostowuje,po slukaniu bez problemu mozna je rozczesac,po wyschnieciu sa ladnie gladkiie i z polyskiem,odzywka ma ładny zapach,konsystencja w sam raz-nie za gesta ani nie za rzadka.napewno kupie ja ponownie

Używam tego produktu od:okolo 2miesiace

eee bo ja wiem...

mam próbkę z gazety 10ml, starczyło mi na 4mycia (włosy do ramion), w sumie porównywałam ją z odżywką stapiza (mój ideał) i wypadła średnio
-zapach-średni ale znika po spłukaniu włosów
-cena- mozna mieć równie dobry kosmetyk a nawet lepszy za nizszą cenę
-działanie-no prostuje ale bez cudów (mam leciutko falowane włosy) bez prostownicy się nie obejdzie

jak ktoś nie używa takich specyfików to zauważy zdecydowana miękkość i sypkość włosa, pewnie nabłyszczenie i wygładzenie tez (zamknięcie łuski włosa)

Używam tego produktu od:4x
Ilość zużytych opakowań:10ml

bez rewelacji

Kupiłam z tej serii szampon i odzywke...
Odzywka wg mnie ma przecietne dzialanie, nie rozni sie wiele od odzywek sklepowych.
Co prawda, wlosy dosyc miekkie, ale czy cos wiecej?
Chyba nie. zapach sredni.
Musialam zmeczyc az 750 ml, bo szkoda mi bylo wyrzucic.

Używam tego produktu od:zużyłam 750m
Ilość zużytych opakowań:całe

nie za tą cenę

Tak jak napisałam wyżej - nie jest warta swojej ceny. Dzięki niej nie miałam najmniejszych problemów z rozczesaniem wołsów. Juz podczas spłukiwania czuć było, że są ślskie i "same się rozpolątują". Poza tym jest niezwykle wydajna.I to by było na tyle jeśli chodzi o plusy.
Cena jest za wysoka jak na kosmetyk o takim działaniu- bo mam wrażenie, że praktycznie niczym sie nie różni od niektórych drogeryjnych produktów. Nie nawilża ani nie odżywia.
Poza tym ciężko ją wydostać z butelki.
Podsumowując- za tą cenę i po takiej marce spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów.

taka sobie...

Odżywkę dostałam od fryzjerki (rozdawała jak szło) i w sumie nie wiem dlaczego, gdyż włosy mam z natury proste i gładkie...
W sumie nie jest zła, ładnie pachnie i sprawia, że włosy łatwo się rozczesują... Ogólnie ok (jak dla osoby, która nie ma problemu z tym, żeby włosy były proste i gładkie)

zwykła odżyweczka

ta odżywka jest tak totalnie zwyczajna, że to aż smuci. niestety włosy nie są po niej ani bardziej miękkie, ani jakoś specjalnie wygładzone, ani nawilżone... niestety...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Warto kupić ;)

Odżywka posiada ładny delikatny zapach, który ładnie się na włosach utrzymuje :) Jest wydajna, sprawia że włosy bardziej się błyszczą, są miękkie i łatwo je rozczesać. Poza tym nie obciąża włosów :)

Warto kupić :)

Spełnia swoje obowiązki!

Dostałam ten produkt od swojej fryzjerki,poniewaz mam suche i zniszczone włosy.Pusza sie,faluja i nigdy nie chca sie wyprostowac.Użyłam takowego produktu iiiiiiii...JEST SWIETNY!!!!Robi to co powinien:
-wygładza
-ułatwia rozczesywanie
-włosy nie są napuszone
-wyprostowane włosy nie strosza sie po godzinie
-nie przetłuszczaja sie(tak jak po innych odzywakach)
-na dodatek ma przyjemny zapach:)

Według mnie ten produkt zasługuje na duza ilosc gwiazdek:)))
Naprawde polecam:)!!!

Używam tego produktu od:miesiaca

Tak

Odżywka godna polecenia. Stosowałam ją razem z szamponem z tej serii i rzeczywiście widziałam rezultaty. Włosy były gładsze, mniej się puszyły i były lepiej nawilżone. Dość wydajna.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

bez rewelacji

Włosy nadal się puszą, ale dobrze się rozczesują.
Przyjemny zapach.
Trzeba dużo nałożyc żeby były efekty.
Jestem zawiedziona kiepski efekt za dośc dużą cene.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 nie całe

Ujdzie

Juz oceniałam ten kosmetyk i jakimś cudem moja recenzja zniknęła. Strasznie tego nie lubię... ale przejdźmy do rzeczy. Poprzednio oceniłam odżywkę bardzo wysoko, ale po 3 miesiącach używania, zmieniam zdanie. Odżywka faktycznie ładnie nabłyszcza i trochę wygładza włosy, powiedziałabym że nawet trochę chroni przed wilgocią a wyprostowane są dłużej proste. Ale nie jest to efekt tak spektakularny jak bym chciała. Mam cienkie włosy i ta odżywka je troszkę za mocno obciąża, przez co są przyklapnięte i ciężkie (dla grubych włosów może być świetna), ale nie powoduje szybszego przetłuszczania. Znam lepsze odżywki.

Używam tego produktu od: 3 mies