L'Oreal Paris, Infallible, Mega Gloss (Błyszczyk do ust)

L'Oreal Paris, Infallible, Mega Gloss (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk z kwasem hialuronowym i bogaty w pigmenty koloru. Pozostawia usta na najwyższym poziomie nawilżenia i połysku. Nie klei się. Precyzyjny aplikator nakłada odpowiednią ilość kosmetyku. Błyszczyk jest dostępny w 9 odcieniach, w 3 efektach: kremowym, długotrwałym i matowym.

w płynie /z aplikatorem
o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalny

Fajny

Błyszczyk występuje w kilku ślicznych kolorach. Daje efekt powiększenia ust, nawilża je i nie klei się. Niestety jest bardzo nie trwały i szybko schodzi z ust. Ma wygodny aplikator, ładne opakowanie i piękny zapach.

Lubię

Kremowa konsystencja, dobrze pokrywają usta, ładne kolory, długo się utrzymują, nie są lepkie. Takie błyszczyki lubię najbardziej, suche i matowe usta to nie dla mnie. Aplikator ładnie rozprowadza błyszczyk, pozwala dobrze obrysować usta. Delikatne i kobiece usta.

Przyjemniaczek

Błyszczyk kupiłam za 11 zł na promocji w Rossmanie . Chciałam go wypróbować ponieważ bardzo lubię markę Loreal .
Miałam problem ze znalezieniem koloru ponieważ został on masowo wykupiony . Jednak w jednej drogerii udało się złapać kolor 109 Fight for it .
Błyszczyk ma fajny aplikator . Przyjemnie się go nakłada . Dobrze przykleja się do ust . Ma piękne nie przesadne wykończenie . Co do trwałości to jak to z błyszczykami , jednak wytrzymuje lepiej niż nie jeden jego kolega .

Cudo!

Mój numer jeden wśród błyszczyków! Jestem posiadaczką kilku błyszczyków, a mój ulubiony to numer 110 GOT THE POWER. Infallible Mega Gloss nadaje ustom piękny kolor i blask. Aplikacja jest wygodan. Posiada odpowiednią konsystencje, nie wylewa sie, nie zbiera w kącikach ust. Produkt jest trwały, a usta są po nim nawilżone. Uwielbiam go!

Posmak i zapacha na minus

Nie miałam w planach kupować żadnych błyszczyków na promocji w Rosmannie ale ponieważ było oblężenie szafy Loreala i wszyscy się na nie rzucili to ja też postanowiłam sprawdzić o co tyle szumu.
Były przecenione z 40 zł na 12 zł.
Kolorów do wyboru było nie wiele wzięłam jeden z drobinkami ale ostatecznie wyszłam ze sklepu z trzema:) dopiero w samochodzie zauważyłam że wybrałam każdy o innym wykończeniu:
*102 Scream and shout jasna brzoskwinia- oznaczona jako Cream
*401 Amen ciepły brąz który w sklepie wyglądał na zgaszony różobrąz -oznaczony jako Matte
*509 You know you love me jasnoróżowy z drobinkami- typ Extreme resist
Każdy z nich inaczej wygląda na ustach różowy prawie nie daje koloru tylko lśni mnóstwem drobinek, matowy jest kryjący ale nie zastyga jak matowe pomadki
Nie wysuszają ust,
Są to błyszczyki więc nie spodziewajmy się mega trwałości , znikną po jedzeniu czy piciu.
Najgorszy jest posmak jaki zostawiają taki chemiczny jak zjełczała stara szminka.Zapach też brzydki tylko Creamy pachnie słodko .
Nie kupie ponownie nawet jak będzie w okazyjnej cenie bo ten posmak jest nie do przejścia.
Opakowanie eleganckie , aplikator innowacyjny ale przyjemny

Błyszczyk kupiłam w Rossmanie. Od razu zakochałam się w odcieniu 110 I got the power z serii Cream. Odcień pasuje do makijażu wieczorowego, jak i do użytku na co dzień. Formuła jest bardzo kremowa i nawilżająca. Nie ma efektu "skorupy" na ustach. Smak/zapach bardzo mi odpowiada. Delikatnie słodki :) Nie klei się na ustach. Bardzo łatwo się rozprowadza. Mój numer 1!

Bardzo fajny błyszczyk do ust. Podkreśla pięknie usta, kolor bardzo ładny. Aplikacja jest szybka i łatwa. Tylko cena trochę przesadzona bo niestety ale trwałość jest słaba.

polecam

Nie przepadam jakoś szczególnie za błyszczykami ,jednak na promocji udało mi się dorwać Infallible w całkiem fajnej cenie.Zacznę od tego że błyszczyk ma przepiękny kolo z dużą ilością drobinek ,które pięknie odbijają światło.Jak na błyszczyk to jego trwałość oceniam tak na 8/10.Błyszczyk delikatnie skleja usta,ale jest to do przeżycia.Ma piękny słodki zapach i bardzo wygodny aplikator.

Dobry błyszczyk

Błyszczyk jak to błyszczyk. Ten z infallible naprawdę przypadł mi do gustu. Cudny zapach, lekko kakaowy, niesamowicie wygodny aplikator, który pozwala na precyzyjną aplikację sporej ilości produktu. Sam błyszczyk jest naprawdę świecący i ma delikatne zabarwienie, przez co podkreśla naturalny kolor ust. Równomiernie się nakłada i zjada. Niestety wiadomo, jak to błyszczyk, jest niesamowicie nietrwały. Poza tym, mam wrażenie, że aplikator nakłada aż zbyt dużo produktu. Generalnie do wielu nie mogę się przyczepić. Miałam lepsze, bardziej żelowe i trwalsze błyszczyki. Ten jest naprawdę dobrym produktem, więc warto wypróbować, szczególnie na aktualnej przecenie rossmanna za 12zł

Przyjemny

Poręczne i małe opakowanie. Świetny mięciutki aplikator, który dosłownie sunie po ustach. Delikatny, ale ładnie napigmentowany, świetnie się prezentuje. Długotrwały, nie zbiera się. Przyjemnie utrzymuje się na ustach, nie ma wyczuwalnego zapachu. Mam wersję cream, nr 103, jasny, usta wypełnione wyglądają świeżo, nie wyczuwalny po jakimś czasie, nie klei się.

Doskonały!

Jestem tym produktem zachwycona!
Eleganckie, solidne opakowanie.
Ładny zapach.
Wygodny aplikator.
Dobra trwałość produktu, choć posiłki go pokonują.
ładne krycie, efekt nawilżenia jest.
Naturalne kolory.
A przy tym bardzo, bardzo wydajny!
Jestem zachwycona i na pewno do niego wrócę.

Najlepszy < 33333

Odcień: 509 "You know you love me", przepiękny, chłodny, ciekawy kolor. Nie wygląda tandetnie jak dla barbie, podkreśla odcień ust, daje naturalny efekt blasku i powiększenia. Neutralny odcień dla każdego. Mój jedyny błyszczyk i strzał w 10, zwraca uwagę i zaciekawia. ;)