Sephora, Professionnel, Perfection MakeUp Base (Baza pod makijaż)

Sephora, Professionnel, Perfection MakeUp Base (Baza pod makijaż)

Dzięki zawartości różowo-perłowych mikrocząsteczek oraz specjalnych pigmentów, które odbijają światło, nadaje cerze dodatkowego blasku. Jednocześnie wygładza i ujednolica skórę oraz ułatwia wykonanie czyniąc go trwalszym.

może być

Baza niezła- dobrze sie rozsmarowuje, przedluza trwalosc makijazu, podklad lepiej sie stapia ze skora - to zalety. Jesli chodzi o rozswietlenie-0 a oto mi chodzilo najbardziej to wg. mnie nie spelnia oczekiwan. Rozswietlenie nie jest b. widoczne - raczej subtelnie a prawie niewidoczne po nalozeniu podkladu, Podklad wymieszany wyglada lepiej - tak satynowo , ale to nie o takie rozswietlenie mi chodzilo .

Rewelacja

Moim zdaniem, baza jest rewelacyjna. Jeden z kosmetyków, bez których po prostu nie mogę się obejść... Kupiłam ją zachęcona bardzo dobrym działaniem poprzedniczki - bazy matującej - i jestem jeszcze bardziej zadowolona. Delikatnie rozświetla cerę, przedłuża trwałość nałożonych na nią kosmetyków (zdarza mi się stosowac ją na powieki, pod cienie - nie ma wówczas szans na obsypanie i szybkie zniknięcie). Dodatkowy plus stanowi wydajność i bardzo wygodne opakowanie - praktycznie niemożliwe jest wyciśnięcie zbyt dużej ilości kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, drugie już czeka w kosmetyczce ;)

lepsza od gornopolkowych!

Ta baza to zdecydowanie hit wsrod wiosennych premier kosmetycznych.Kupilam ja gdyz jej starsza siostra-silikonowa matowaczka:D znakomicie spelnia swoja role wiec z zaufaniem siegnelam po ten produkt. Kupilam, uzywam no i prawie juz koncze opakowanie;D Bardzo, bardzo ja lubie. Uzywam solo z pudrem, i pod podklad. Twarz jest rozswietlona w przyjemny sposob, a jej odcien wyrownany.
Ostatnio idac na spotkanie z przyjaciolmi,zapomnialam sie przypudrowac w pospiechu i uslyszalam ze moglabym swiecic jak latarnia:D...no ale bylo to incydentalne zdarzenie;D Sama baza nie jest tlusta,dobrze sie rozprowadza i co wazne nie zatyka porow.Sama tubeczka jest super,nic sie nei przelewa,jest higieniczna, ujscie tubeczki malenkie-po porstu super. Z pewnoscia kupie nastepne opakowanie.

ilość zużytych opakowań:1

Bardzo dobry podkład-skóra oddycha,tworząc jednak niewidoczna powloke utrwalającą makijaż-po nałożeniu czesto używam pudru w kompakcie SEPHORA,lub matujacego fluidu z L'oreala i efekt jest niesamowity!.
Co najwazniejsze baza szybko sie wchłania:)

polecam

Produkt bardzo fajny, stosuję go jako rozświetlacz, aby nadać twarzy swieżości i faktycznie sprawdza się. Początkowo trochę przerażała mnie ta różowa poświata, ale tak naprawdę jest ona bardzo delikatna i to ona powoduje cały efekt promienności, który nie jest przesadzony, tylko bardzo delikatny. Używam jej na krem, na określone partie twarzy, a później wykańczam makijaż pudrem prasowanym.

****

zaczne od tego, ze mam juz baze sephory matujaca, ale ta wydaje mi sie JESZCZE lepsza. ma konsystencje lekkiego kremu, wyglada jak delikatna masa perlowa, z taka rozowa poswiata.
swietnie sie rozprowadza, nie wiem, czy producent mowi cos o matowaniu, ale ja (mimo mieszanej cery) obylam sie przez dobre kilka godzin bez dodatkowego pudrowania noska:) swietnie stapia sie z podkladem , ulatwia jego rozprowadzenie.
baza jest brdzo wydajna, wystrczy nalozyc jej doslownie odrobinke.
jeszcze nie 5 gwiazdek, bo za krotko jej uzywam, ale kto wie? ma sznase...