Oriflame, LipSPA Balm, Balsam SPA do ust

Oriflame, LipSPA Balm, Balsam SPA do ust

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Balsam SPA jest jak nawilżająca kąpiel dla ust. Zwłaszcza przy pocałunkach pokochasz to niezwykle uczucie miękkości i gładkości! Usta wyglądają gładko i lśnią naturalnym blaskiem. Są fantastycznie nawilżone - nawet o 300% bardziej. Filtry SPF 8 chronią delikatną skórę ust.

Skład: octyldodecanol, ricinus communis (castor seed oil), pentaerythrityl tetracaprylate/tetracaprate, lanolin, pentaerythrityl tetraisostearate, cera microcristallina (microcrystalline wax), caprylic/capric triglyceride, polyethylene, paraffin, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, euphorbia cerifera (candelilla wax), ethylhexyl methoxycinnamate, copernicia cerifera (carnauba wax), butylene glycol, butyl methoxydibenzoylmethane, parfum (fragrance), panthenol, canola (canola oil), propylparaben, rosa rubiginosa (seed oil), acrylate/carbamate copolymer, bht, tocopherol, sodium hyaluronate, ci 77891 (titanium dioxide), ci 15850 (red 7), ci 19140 (yellow 5), ci 77492 (iron oxide).

Cena: 19,90 zł / 4 g

KooOOoocham :)

Mój ideał. Jest wprost stworzony dla mnie. Nie zabardzo nadaje kolor, może troszkę róż, bardzo delikatnie... Zapach śliczny, taki dziewczęcy! Opakowanie eleganckie. Doskonale nawilża. Czego chcieć więcej od balsamu do ust?! Podobnie jak moja poprzedniczka "zabieram" gwiazdkę za trwałość, mogłaby być nieco lepsza! Ale da sie to przełknąć, jak na kogoś uzależnionego od tego balsamu, używam go non-stop, ciągle :D kupiłam go miesiąc temu, a już się kończy :D :)
POLECAM! :]

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Mmmm...ten zapach.

Właśnie mi się skończył i powiem szczerze, że był to jedyny balsam, który jak do tej pory zdołałam dobić do końca. Wspaniale nawilżał moje usta, nadawał im delikatną warstwę ochronną, miał bardzo apetyczny kolor i jeszcze bardziej apetyczny zapach. Do tego posiada bardzo eleganckie opakowanie.

Zabrałam jedną gwiazdkę, ponieważ dosyć szybko schodzi z ust, jednak mimo to jest wydajny.

Nie wiem czy kupię, bo nie wiem czy go jeszcze gdzieś dostanę, poza tym nie udało mu się pokonać mojego innego ochronnego ulubieńca.Używam tego produktu od: 4 miesiące

Znowu się nacięłam :/

Podobno skleroza nie boli... a jednak w tym przypadku boli. Miałam ten balsam dawno temu, kupiłam gdy tylko pojawił się w katalogi Oriflame. Z trudem zużyłam do końca. To co obiecuje producent zupełnie mija się z prawdą. Przynajmniej w moim przypadku bo jak widzę inne recenzje się bardzo pozytywne. Zupełnie nie nawilża moich ust a wręcz przeciwnie - chwile po nałożeniu czuję nieprzyjemne uczucie ściągnięcia i wysuszenia. Nie ma mowy abym używała tego balsamu zimą, w czasie mrozów. Sam sobie nie radzi, trochę lepiej jest gdy nałożę go pod błyszczyk lub pomadkę.
No i masz - znów go kupiłam! Zapomniałam, totalne zaćmienie na mnie spadło. Wydaje mi się, że poprzednie opakowanie było bardziej kwadratowe i nie rozpoznałam go w katalogu. Gdy go otrzymałam od konsultantki wspomnienia wróciły ;) No cóż stoi teraz na szafce nocnej, używam czasem przeważnie na noc lub gdy nie ruszam się z domu.
Ogólnie nie polecam, moje usta go nie lubią.

Używam tego produktu od: kilku lat w sumie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Ulubiony!

Po prostu bardzo dobry balsam ochronny do ust! Delikatny, pozostawia jedynie lekką ochronną warstewkę na ustach, nie klei, nie pozostawia śladów. Jednocześnie mocno nawilża usta, bardzo delikatnie natłuszcza, pachnie delikatnie. Usta są po jego użyciu delikatne, wypielęgnowane, zadbane. Nie pozostawia żadnych perłowych połysków, a jedynie delikatny błysk nawilżonych ust.

Kupuję od dłuższego czasu i zawsze mam przy sobie. Super zarówno na zimę jak i na lato! Polecam:)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5

KWC wsrod balsamow do ust!

To moj ulubiony balsam do ust. Nawilza rewelacyjnie i jest wydajny. Strasznie zaluje, ze zostal wycofany. Jego nastepca spa jest rowniez bardzo dobry, ale nawilza odrobinke gorzej i jest nieco mniej trwaly.
Ten balsam to najlepszy produkt nawilzajacy do ust z oriflame. Mam jeszcze odrobinke i uzywam w uzasadnionych przypadkach:) Wspanialy zarowno na lato jak i na zime. Zupelnie nie wiem, dlaczego go wycofali.
W tej chwili wchodzi jakis nowy balsam do ust w oriflame, ktory wyglada bardzo podobnie jak ten, mam nadzieje, ze bedzie rownie dobry.

Używam tego produktu od: 2005

Mój ulubiony :)

Bardzo lubię ten balsamik, usta po nim są bardzo miękkie i wygładzone, ma ładne opakowanie i kolor :)
Według mnie schodzi tak samo szybko jak inne standardowe pomadki i balsamy do ust.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię go jeszcze bo zdaje się, że wycofali go ze sprzedaży ;(

Używam tego produktu od: nie pamiętam :P
Ilość zużytych opakowań: trudno określić :P

Ulubiony

To moj ulubiony balsam do ust. Zawsze mam go w zapasie. jest wydajny . Ma eleganckie opakowanie, przyjemny jasny kolorek i zapach. dosc szybko schodzi z ust ale jestem w stanie mu to wybaczyc. usta sa takie delikatne i aksamitne. wszystkie kolezanki mi go zabieraja jak pojawi sie na horyzoncie. czasem mam wrazenie ze uzaleznia ;) nie tylko mnie widocznie..

Kocham ;) mój KWC <3

Mój ukochany balsamik ^^
Ma sliczny i delikatny zapach , suuper konsystencję , daje śliczny i bardzo subtelny różowy kolorek i sprawia że usta są takie zadbane i delikatne...
Mógłaby się dłużej trzymać na ustach ale mi to wcale nie przeszkadza :P
A i ma bardZo fajne opakowanie ;)
Mój KWC :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

mmmm ;)

Zamówiłam go zafascynowa tym jak wyglądał na zdjęciu w katalogu, lekko różowy, błyszczyący...
Niestety na żywo wyglądał nieco inaczej.. chociaz mimo to i tak baardzo go polubiłam :)
Ma fajną, lekką konsystencję, łatwo i szybko rozprowadza się na ustach.
Sprawia że usta stają się jaśniejsze i lekko różowe:)
Śliiicznie pachnie!:D
Całkiem nieźle nawilża.

Chociaż ma jedną wadę..
bardzo szybko schodzi z ust, wiec nadaje się raczej na lato:)

`napisałam że juz go nie kupię bo niestety zniknął ze sprzedaży regularnej :(

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

średnia

Używałam tej szmineczki bardzo długo aż do momentu odkrycia lepszych specyfików. Ogólnie jest bardzo przyjemna w użyciu, miękka, delikatna. Daje bardzo subtelny odcień na ustach, ale szybko się ją "zjada". Nadaje się jedynie na lato, w celu odświeżenia. Obecnie wole bardziej nawilżające balsamy typu carmex, ale znam osoby uzależnione od tej szminki więc zależy czego się szuka.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: około 3 ale nie pamiętam dokładnie - kilka na pewno

jest ale jej nie ma :/

Na początku wrażenie super-miękka, lekka i nałyszczajaca, zostawiała na ustach taflę wilgoci.
I ta wilgoć wyparowuje ekspresowo zostawiając usta wyschnięte na skorupę. Można się tak nią malować co chwile.
Moim zdaniem za mało substancji natłuszczających a za dużo wody.
Absolutnie odradzam w zimę, na lato być może jeszcze ujdzie.

Na plus zapach-owoców tropikalnych :)

Superancki

Dziwie się ze innym czytelniczkom nie przepadł do gustu ten balsam, bo ja i moje koleżanki jesteśmy zachwycone. Usta dzięki niemu są w świetnej formie, nie pękają, nie wysuszają się, ponadto balsam zostawia po sobie wilgotną poświatę tak ,że usta wyglądają jakby były pomalowane błyszczykiem.
Cena do zniesienia kiedy kosmetyka jest w promocji... za 9,90 a że jestem konsultantka to płace ok 7 ;P

Używam tego produktu od:początku
Ilość zużytych opakowań:10 albo i nawet wiecej ;)