La Prairie, Cellular Treatment Loose Powder (Puder sypki)

La Prairie, Cellular Treatment Loose Powder (Puder sypki)

Lekki, jedwabisty puder, stanowiący wykończenie makijażu. Na twarzy staje się niewidoczny, jednocześnie utrwalając i przedłużając trwałość oraz świeżość makijażu. Kosmetyk matuje cerę, pozwalając jej jednocześnie swobodnie oddychać. Nie wysusza cery, neutralny, nie zatyka porów.

Krycie
lekkie
sypki
mieszana, normalna
utrwalające, matujące

Uwielbiam!

Używam odcienia 01 - neutralny, nie różowy (ważne!), idealnie stapiający się z moją jasną cerą. Niezależnie od kremu i podkładu, otula skórę szlachetnym woalem. Posiada naprawdę mikroskopijne drobinki, niewidoczne w sztucznym świetle, a nadające cerze promienności. W słońcu bardzo delikatnie migoczą, nie ma jednak mowy o efekcie brokatu na skórze. Twarz wygląda na wypoczętą. Matuje dobrze, bez tworzenia maski. Gdy twarz po jakimś czasie zaczyna się błyszczeć to nie jest to takie oleiste świecenie, a bardzo delikatne. Przy poprawkach w ciągu dnia nie waży się, wręcz cudownie odświeża makijaż. Do tego gigantyczna gramatura i mamy KWC!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

cudny, przecudny!!!

Mam odcien 02, w opakowaniu wygląda na ciemny, ale na twarzy jest cudny, mam lekko opalone ciało (twarzy nie opalam) i ten odcień jest dla mnie super. Sam puder nakłada się prześlicznie, nie robi plam, daje śliczne satynowe wykończenie i wcale nie trzeba go dużo, przedobrzyć też się nie da, bo jest tak delikatny, że wcale nie widać go na twarzy, mam tendencję to wyświecania strefy T a on radzi sobie z tym rewelacyjnie, poza tym nie ściąga reszty twarzy, no dla mnie jest boski!!! Miałam już wiele pudrów, EL, Chanel, Dior, Poul Sagane (myslalam, że ten jest super) ale teraz uważam, ze nie ma nic lepszego niż ten ;)))
Puder ma delikatne drobinki ale na twarzy wyglądają one przeslicznie, każdy mi mówi ze mam wypoczętą cere. Ja jestem tym pudrem zachwycona i nie chcę się wcale z nim rozstawac ;) Dodam, iż używam podkład Diorskin Fluide i z nim współgra on idealnie.

szkoda :(

Puder jest rewelacyjny pod względem matowania: dodatkowy wrecz ogromny plus nalezy mu się za efekt rozswietlający.. zawiera idealnej wielkosci drobinki, ktore ożywiają twarz, ale nie rzucają się w oczy. Nie zauwazylam rowniez by mienił się w sloncu. Opakowanie jest ogromne, puder starcza na bardzo długo. Ma jednak wielki minus, posiadam najjasniejszy odcien, tranparentny ktory niemilosiernie ciemnieje na twarzy. Do tego stopnia, ze twarz wyraznie odcina się od szyji :( Po kilku h na twarzy, wychodzi o dobre 2 tony ciemniejszy niz w opakowaniu. Nie dla mnie niestety..

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:..zaczęte i oddane...

Świetny

Przyzwyczajona od lat paru do Clinique postanowiłam poszukać czegoś lepszego. Długo dumałam czy kolor, który wybiorę będzie odpowiedni. A wybierałam na oko na Truskawce. Przy kolorze podru to prawie jak kupować w ciemno ;) Jednak trafiłam w 10. Kolor idealnie pasuje do koloru mojej skóry i podkładu. Bardzo ładnie stapia się z podkładem. Buźka wygląda naturalnie. Mogłby trochę dłużej matowić, ale jak już mam taką cerę jaką mam to cudów nie będzie. A i tak trzyma mat dłużej niż Clinique i po poprawkach w ciągu dnia wygląda lepiej niż on.
Nie można pominąć ilości. 56g to wielka pudernica. Sama nie wiem na jak długo starczy. Aż trudno przewidzieć, bo wydaje się być dość wydajny.
Poszukiwania prawie ideału zakończone :) I choć prawie robi wielką różnicę to w końcu ideał przecież nie istnieje ;)

Używam tego produktu od: 2 mcy

Warto kupić

Kupiłam tem puder, przyznam, ze względu na stosunek ilości do ceny (56 g!) oraz markę. Miałam wątpliwości co do odcienia, wydawał mi sie trochę ziemisty (01 translucent), ale po wypróbowaniu okazał się neutralny i nie zmienia odcienia podkładu. Jest trwały, tak wydajny, że już jestem trochę znudzona a on się nie kończy. Jednak kupię następne opakowanie, bo jest to solidny puder, bardzo dobry na co dzień. Nie nabłyszcza, nie ma w sobie brokatów, nie zbiera się w porach, daje naturalny efekt i dość dobrze matuje (mam raczej tłustą cerę). Nie zauwazyłam natomiast jekichś specjalnych efektów rozświetlenia itp.

Używam tego produktu od:ponad roku

śweitny

Niekryjący, lekki, rozświetlający, doskonale łaczy się z podkładem czy kremem, bardzo wydajny, jasny.

Puder nadaje satynową gładkość twarzy i ją rozświetla. Nie pozostawia żadnych brokatowych pyłków na skórze i trudno stwierdzić, co daje ten miękki, świetlisty efekt.
Do opakowania dołączony jest bardzo zgrabny i dobrze wykonany puszek.

Można używać go również na sam krem nawilżający (po jego wchłonięciu oczywiście) co pieknie wyrównuje tonację skóry i nadaje jej lekkość i świezość.

Produkt występuje w dwóch odcieniach. Opisano transparentny. Producent nie poleca tego odcieniu do skóry mocno opalonej gdyż może to dać efekt szarej cery. Kolor transparentny, jest jasny, ale nie wpada ani w róź ani kolor piaskowo-źółty. Jest porcelanowy, czysto jasno-bezowy.

puder wszechczasów

Zakupiłam ten puder, po wypróbowaniu go na wakacjach. nie żałuję, mimo, że cena, jest dość wysoka. Działanie tego pudru oceniam bardzo dobrze, pięknie wtapia się w skórę, nie barwi jej nadaje jedynie delikatny odcień zdrowego kolorytu, bardzo długo utrzymuje skórę matową. ten puder wydaje mi sie ultra-delikatny i naturalny. Udany zakup. Bardzo wydajny, wiec powinien starczyć na dłuuugo.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze ale będą następne

Wydajny

Do wyboru dwa kolory,jasny i ciemny.Mysle ze to dobry pomysl,bo puder sypki nie powinien zmieniac koloru.Ladnie wygladza,lekko matowi,ale to nie jest jego zadanie.Glowne zadanie to wygladzenie i ujednolicenie cery.
Najwiekszy plus za rozmiar,starczy chyba na 3 lata albo i dluzej.Bardzo dobry rozmiar produktu za dobra cene.
Nie kupie nastepnego,bo ten starczy na pare lat.

Używam tego produktu od:8mies

Produkt jest naprawdę godny polecenia. Jest bardzo delikatny i naturalny. Nie świeci się, jak niektóre, podobne produkty, a jedynie lekko błyszczy w sztucznym świetle (czyli idealny na wieczór). Ślicznie wykańcza makijaż. Matuje tylko odrobinę. Ja mam cerę mieszną z przewagą suchej, ale w strefie T używam bazy matującej pod podkład, dlatego dla mnie ten puder jest wystarczający.
Jeśli chodzi o sposób wydostawania go z pudełeczka to wystarczy lekko popukać w bok opakowania a puderek "wyskakuje" przez dziurki w niewielkiej ilości. Nic się nie marnuje.
Dodatkowo plusem jest pojemność 56g. Nie spotkałam się z tak dużym pudrem sypkim na rynku.
Gwiazdkę odejmuję, gdyż wolałabym żeby nieco mocniej krył.
Nie wiem czy kupię kolejne opakowanie, ponieważ chcę przetestować jeszcze kilka innych produktów (tylko kiedy to będzie jak on jest tak wydajny... ;) ).

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

Prawie idealny

Napisałam, że jest "prawie" idealny ponieważ nie lubię opakowań z plastikowym sitkiem z dziurkami - żeby korzystać z dołączonego puszka trzeba się nieźle namachać, a wkładanie pędzla do środka mocno utrudnione. Niektórzy sypią puder na pędzel jak z solniczki, ale ja w takim wypadku jeste cała upudrowana. Zdecydowanie wolę opakowania z siateczką.

Jeśli chodzi o sam puder to jest on faktycznie bardzo dobry. Drobno zmielony, jedwabisty, lekko świetlisty, nie zmienia koloru. Nie jest to puder mocno matujący i właścicielki silnie przetłuszczającej się cery lub zwolenniczki pancernego matu będą z niego niezadowolone.

Świetnie sprawdza się również na cięższych podkładach, dodając makijażowi lekkości i trójwymiarowości.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i wystarczy mi na co najmniej rok

Ciut brakuje do ideału

Zgłaszając puder do katalogu, opisałam wrażenia, które wzbudził we mnie podczas stosowania.
Jestem jego posiadaczką od półrocza, jest wydajny i sadzę, że nie zużuje go przez następne miesiące.

Większość jego zalet, umieściłam w opisie, to wszystko fakty, kosmetyk jest niesłychanie delikatny, neutralny, wybitnie lekki. Nie może być mowy o jakimkolwiek zapychaniu porów, czy niekorzystnym wpływie na cerę.

Stanowi bardzo dobre wykończenie makijażu- zarówno dziennego jak i przy ciut większej ilości- wieczorowego.
Uzyskany efekt jest naturalny, świeży i estetyczny.
Sadzę, że najlepiej zda egzamin w kontakcie ze skórą normalną czy też suchą, moja tłusta ciut zmiejsza jego efektywność, pokazujac "co potrafi", po upływie ok 3-4 godzin, zaczynając błyszczeć.
To mnie niestety rozczarowuje, ponieważ po kosmetyku tej klasy, spodziewałam się, napewno wiecej niż po ... skrobi ziemniaczanej;) , a ta matowi skuteczniej i tego nie da się ukryć:)

Pomimo tego faktu, jest to zdecydowanie dobry puder, ze względu na swoje własciwosci pielegnacyjne, tego nie sposób podwazyć.
Cera nim potraktowana wyglada promiennie, zdrowo.
Nie wpłynął on w żandym aspekcie na nią negatywnie, ale zabrakło ciut do ideału. Oczekiwałam lepszego efektu matującego.