Miss Sporty, Studio Lash, Designer Gel Eyeliner 24hr (Żelowa kredka do oczu)

Miss Sporty, Studio Lash, Designer Gel Eyeliner 24hr (Żelowa kredka do oczu)

Nowe, żelowe eyelinery Miss Sporty to połączenie trwałości i intensywności eyelinera w formie prostej aplikacji kredki automatycznej. W gamie dostępne są 4 modne odcienie.

wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Dobra kredka za niewielkie pieniądze...

Kredke kupiłam do przetestowania. W moim asortymencie są raczej same czarne a w końcu postanowiłam sprawdzić brązową... padło na miss sporty, co okazało się strzałem w 10tke ponieważ kredka jest świetna. Dobrze napigmentowana, trwała, bardzo miękka, przez co trzeba uważać żeby nie wysunąć zbyt dużo, bo szybko się łamie. Pomimo tego że jest dość gruba idzie nią narysować fajna kreskę. Jak na tak miękki produkt, jest bardzo trwała i nie rozmazuje się. Polecam, dobry produkt w niskiej cenie.

Super kredka

Kredkekupiłam w Rossmannie. Sprawdziła się całkiem nieźle. Kredka ma szeroką końcówkę i bardzo dobrą pigmentację. Moja kredka jest koloru brązowego, (002 fab brown), chłodny, bardzo pasuje do ciemniejszych włosów, moje są brązowe.
Z tą kredką zaprzyjaźnilam się na dłużej, jej kolor jest intensywny, ladnie się z nią pracuje i rysuje kreskę. Dużym plusem jest niska cena kredki. Kredka nie uczula i nie podraznia moich oczu.

Ok

Kupiłam ją tylko dlatego, że rozmazał mi się eyeliner. Ale sprawdziła się całkiem nieźle. Mimo dosyć szerokiej końcówki, udało się sprawnie nadać rozmazanej jaskółce pożądany kształt. Bardzo dobra pigmentacja. Ten brązowy kolor (002 fab brown), raczej chłodny, bardzo pasuje do ciemniejszych włosów. Chyba raczej się polubimy, muszę sprawdzić też inne kolory.

Całkiem całkiem

Wypróbowałam na prawdę dużo kredek do oczu, ale z tą zaprzyjaźnilam się najdłużej. Mam czarną. Kolor jest intensywny, ladnie się z nią pracuje, choć przy dłuższym wyciągnięciu lubi się łamać. Plus za opakowanie i cenę. Jeżeli chodzi o trwałość nie jest najgorsza. Nie uczula i nie podraznia. Nadaje się do skóry wrażliwej.

Rewelacyjny!

Jedna z najlepszych kredek do oczu!
Jest to mój ulubiony produkt marki miss sporty,
Łatwo i szybko można nią zrobić kreskę na oku, która jest trwała. Nie podrażnia oka, nawet alergika. plusem jest duża gama dostępnych kolorów. Cena produktu zachęca do wypróbowania

Bardzo dobra kredka

Jak dla mnie bardzo dobra kredka. Używam do kresek jak i na linie wodną oka. Przyjemnie się z nią pracuje i nie zmywa się w ciągu dnia. Ogólnie nie trzeba męczyć się by produkt dobrze wyglądał jak przy niektórych kredkach. Minusem jest to, że dość szybko się zużywa -przynajmniej w moim przypadku

Produkt ten kupuję od lat. Do tej pory udało mi się przetestować dwa odcienie: brązowy i czarny. Kredka znajduje się w praktycznym, wysuwanym opakowaniu, które ułatwia aplikację. Kolor jest intensywny i trwały. Bez problemu utrzymuje się na powiece przez cały dzień, bez względu na pogodę. Cena jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę jakość i wydajność. Jedynym ale jest to, że trzeba ostrożnie wysuwać produkt- zbyt długi ma tendencję do łamania. Polecam.

Najlepsza kredka jakiej używałam

Z tą kredką spotkałam się zupełnie przypadkiem podczas jednej ze słynnych promocji w Rossmannie. I przyznam, że przepadłam już po pierwszym użyciu. Przede wszystkim kredka bardzo szybko i łatwo się rozprowadza nawet na cieniach do powiek, choć tak naprawdę ja każdą kredkę aplikuję na cienie lub przypudrowaną powiekę, ale nie każda tak dobrze współpracuje. Kolor jest naprawdę czarny, a kredka miękko sunie. Przede wszystkim lubię ją za to, że jest trwała. Przerobiłam już wiele żelowych czarnych kredek, jednak żadna z nich nie była tak dobra. Zawsze w końcu potrafiły odbić się w załamaniu powieki, a kredka MS nigdy nie zrobiła mi tego numeru, mimo że nie zastyga jakoś mocno na powiece, a co więcej bardzo łatwo ją zmyć ulubionym płynem micelarnym. Opakowanie jest wykręcane, więc to bardzo wygodna forma. Od początku do samego końca kredki mnie nie zawiodło. Dla mnie to hit za niewielkie pieniądze.

Tanie a dobre!

Kredki tej marki są bardzo dobre jakościowo. Automatyczna kredka, dobra np jak nie ma w pobliżu temperówki gdzieś na wychodnym, aby zrobić poprawkę. Miękka, bardzo dobrze się nią maluję i uzyskuje się ładny efekt bo jest dobrze napigmentowana. Najczęściej robię nią kreski na powiekach i bardzo ładnie wychodzą, można precyzyjnie narysować bez problemu. Utrzymuje się dość długo, bez wymaganych poprawek.

Super jako... kredka do brwi

Typowe kredki do brwi są tępe i twarde, długo trzeba "rysować", aby było widać efekt. Po tę kredkę sięgnęłam przypadkiem, zrobiłam test na skórze i od razu pomyślałam, że będzie świetna do brwi :D
Kredka jest automatyczna, więc odpada problem temperowania czy ułamanego wkładu. Jest dostatecznie miękka, by delikatnie podkreślić brwi, a potem szczoteczką rozetrzeć, dzięki czemu efekt jest nieprzerysowany. Można nałożyć jej więcej, jeśli zależy nam na bardziej wyrazistym rysunku.
Nie oszukujmy, że utrzyma się te 24h, jednak przy tłustej cerze ściera się delikatnie, równomiernie i nawet na koniec dnia widać ją na skórze.
To mój faworyt do brwi. Za tę cenę warto przetestować.

Przyjaźń od lat

Pierwszą kredkę zakupiłam już kilka lat temu - od razu się polubiłyśmy :) Ostatnio, poza klasyczną czernią, zakupiłam także odcień brązu i tutaj także związałyśmy się na dłużej.
Moim sposobem na makijaż jest zrobienie kreski a następnie rozmycie jej za pomocą pędzla - w obu odcieniach wygląda dobrze, a oko wygląda na ładnie "przydymione".
Kredki są naprawdę super i szczerze polecam,

Warta uwagi

Jedna z lepszych żelowych kredek do oczu. Posiadam ją w kolorze czarnym i brązowym i używam je zmiennie w każdym makijażu. Pięknie się rozcieraja ale trzeba z nią szybko z nią pracować bo szybko zastyga ale jak zastygnie to na mur beton. Kredka jest bardzo trwała, super się z nią pracuje przez jej żelową formułę, jest mięciutka ale nie aż tak miękka aby się złamała i to jest sama przyjemność z nią pracować. Duży plus za to, że jest automatyczna przez to nie trafili produktu przy jej temperowaniu. Polecam ❤️