Sephora, PRO Pinceau Sourcils Precision (Profesjonalny pędzelek do brwi nr 20)

Sephora, PRO Pinceau Sourcils Precision (Profesjonalny pędzelek do brwi nr 20)

Pędzelek do brwi z podwójną końcówką, aby uzupełnić i narysować linię brwi. Ukośny pędzelek jest optymalny do wypełniania brwi pudrem, a szczoteczka do utrwalenia produktu i naturalnego wykończenia. Przeznaczenie: Do brwi. Włosie: Ukośny pędzelek z włosia naturalnego, szczoteczka z włosia syntetycznego. Odpowiedni do każdego kształtu brwi.

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 4

Dobry, ale drogi

-jest to dobry pędzel, ale do brwi to akurat nie jest problem znaleźć dobry pędzel, dlatego uważam, że jest o wiele za drogi,

-/+pędzel dwustronny, dla mnie to minus, bo mam takie ładne organizery z kulkami, w które pędzle wbijam, jak włożę taki to przy wyciąganiu te wszystkie kulki mi latają po pokoju,

+ta spiralka jest doskonała, taka ostra, że aż boli, lubię takie, bo naprawdę nieźle przeczesują mi brwi,
+pędzelek do brwi też jest dobry, nieźle wyrysowuje ich zarys, ale nadal wolę Zoevę, jest szersza, krótsza i sztywniejsza,
+włosie nie wypada,
+jest delikatne, nie drapie,
+ultra przyjemnie się go myje,
+szybko schnie,
+pędzel doskonale leży w dłoni,
+jak nie lubię czarnego trzonka i srebrnych skuwek, tak ten pędzel autentycznie podoba mi się bardzo bardzo,
+co jak co, Sephora ma pędzle bardzo różnej jakości, ale ten ma bardzo dobrą jakość,
+jest naprawdę porządnie wykonany, jak z zasady nie kupuję pędzli podwójnych (ten kupiłam zanim kupiłam organizery), mam ochotę kupić kolejny!
+niech największą rekomendacją dla niego będzie to, że to zwykła spiralka, a ja mam ochotę wydać na nią tyle kasy!

• Design produktu: 5

Jest super

Kupiłam go przypadkiem no i było warto. Włosie jest bardzo sztywne co na początku mnie nie przekonało, bo mój poprzedni pędzel był bardzo miękki, ale za gruby i wywijał się na każde możliwe strony.
Dlatego szukałam czegoś przede wszystkim bardziej precyzyjnego i cienkiego.
Owy pędzel jest idealny - nie za cienki, ale też nie za gruby. Przy pierwszej aplilacji był dla mnie nieco za sztywny, ale szybko się okazało, że to jego ogromna zaleta, jest dzięki temu bardzo precyzyjny.
Bardzo polecam

• Design produktu: 5

Najlepszy pędzel do brwi ever!

Ma wszystko.
Jest bardzo równo ścięty, cieniutki, ale nie za bardzo. Odpowiedni aby wyrysować idealne brwi.
Podoba mi się to, że włosie jest dość sztywne dzięki czemu mamy bardzo dużą kontrolę na rysowanym konturem brwi i nad ich wypełnianiem.
Poza tym, ma bardzo poręczną szczoteczkę, która idealnie wyczesuje nadmiar produktu a jej wielkość pozwala na precyzję.
Używam swojego ponad rok i jeszcze nic się z nim nie dzieje - nie wypada włosie, nawet po wielokrotnej kąpieli. Zdecydowanie produkt wart swojej ceny.