Garnier, Ultra Świeżość, Fluid nawilżający przez 24 h

Garnier, Ultra Świeżość, Fluid nawilżający przez 24 h

Ekstrat z winogron, bogaty w sole mineralne i oligo-elementy jest silnym czynnikiem zaspokajającym potrzeby skóry: odświeża i tonizuje.
Skóra jest nawilżona przez 24 h, staje się bardziej sprężysta, soczysta i bardziej kusząca.

Dobry, ale mógłby być lepszy

Również daję 3+. Fluid jest naprawdę dobry, ale raczej do cery zwykłej, bez problemów. Ja mam bardzo suchą. Jest konsystencji wodnistej, żelowej, bardzo dobrze się nakłada i wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, a po użyciu skóra jest bardzo milutka w dotyku. Świetny pod puder, bo tak właśnie go używam. Zapach ma przepiękny, świeży, owocowy - w żadnym wypadku nie czuję tam ogórka. Fluid jest bardzo (!) wydajny ze względu na konsystencję, już mała kapka na palcu i starcza na całą twarz. Używam go około pół roku codziennie, czasem kilka razy w ciągu dnia i została mi 1/4 opakowania. Fluid nie nadaje się na noc, jest tak lekki, że w nocy nic nie zdziała. Opisuję same pozytywy, a dałam tylko 3+, dlaczego? Otóż dlatego, że nie nawilża mojej suchej skóry tak jak powinien. Oczekiwałam głębokiego nawilżenia, sama nazwa to mówi. Niestety do tego się nie nadaje. Ale pod puder jest super. Raczej kupię następny, ale nie z powodu nawilżania, a bezbarwnego fluidu zmiękczającego twarz.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

3,5 :)

ladnie pachnie, ma baaaardzo fajna postac-nie jest tlusty, nie zostawia denerwujacej tlustej warstewki...co za tym idzie bardzo polubil go moj TZ. pierwszy krem, ktorym smarowal sie chetnie i bez przymuszania.

mi rowniez uzywalo sie go bardzo milo i mysle, ze go jeszcze kupie.

efekt nawilzajacy...optymalny. ale tylko wtedy, gdy skorze mie chce sie specjalnie pic. bo z przesuszona cera mysle, ze nie dalby sobie rady.

dlatego...takie plus trzy: na 4 nie zasluguje, 3 to opina troche krzywdzaca. szkoda, ze nie ma polowek:)

Ilość zużytych opakowań:dwa

pieknie pachnie :)

No tak, zastanawiam się między *** a ****, ale niech będzie te *** i pół :)

Krem ma przepiękny zapach. Owocowy.
Lekka, dosyć leista konsystencja, bardzo szybko się wchłania.
Nawilża dobrze. Jednak nie rewelacyjnie. Czasem, gdy użyje tego kremu po umyciu twarzy wodą, bez użycia toniku, czuję że skóra jest niedostatecznie nawilżona.
Nie podrażnia, a zaznaczam że używam również w okolicach oczu.
Nie zapycha.
Po użyciu skórka jest świeża, gładka i pachnąca. Aksamitna, bez żadnej tłustej warstwy.
Właściwie mogłabym dać mu ****,ale mam w pamięci że swego czasu przeszkadzało mi jego to niewystarczające nawilżenie. Teraz nie mam tego problemu, gdyż trochę zmieniłam nawyki pielęgnacyjne :)

Opakowanie mi odpowiada, ma dużą pojemność, jest przezroczyste, co pozwala kontrolować zużycie, a dzięki lekkiej konsystencji kremu, daje się on bez problemu "wytrząsnąć", a pod koniec opakowania ładnie spływa, pozostawiony "do góry nogami" :)

Jest też bardzo wydajny :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Swiezosc i nawilzenie.

Bardzo milutki ten krem. Nietlusta konsystencja, sliczny swiezy zapach, wydajnosc i praktyczne opakowanie - to wszystko sprawia, ze chetnie po niego siegam. Cena jest tez bardzo atrakcyjna jak za 75ml.
Dobrze sluzy mojej tlustej cerze, nadaje sie rowniez jako baza pod makijaz. Nie widze wad.

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:ciagle uzywam pierwsze

Nawilża w 100%

Swietny kosmetyk. Mam tlusta, wrazliwa cere, a ten kremik jest dla mnie idealny. Nawilza doskonale, az czuć wilgoć na twarzy. Wchłania się wspaniale.
I to opakowanie - rewelacja. Plastikowa buteleczka, a nie te okropne ciezkie szklane sloiki: estetyczne nakładanie, nie trzeba grzebać palcem w środku, do tego dzieki plastikowi całosc naprawde malo waży i ma praktyczny kształlt: mozna wcisnac go nawet do upchanego do granic mozliwosci bagazu.
Aha, na dzien uzywam go latem i wiosna, bo swietnie sie wchlania i nie swieci sie na twarzy. Zima nadaje sie tylko na noc albo do nalozenia, kiedy nie planuje sie wyjscia z domu (wiatr i mroz).

Ilość zużytych opakowań:

nawilżający powiadacie?

Ten krem robi wszystko,tylko nie nawilża! Konsystenja i zapach bardzo fajne ale nic poza tym. On nawet nie stał koło kremu nawilżającego! Zaraz po błyskawicznym wchłonięciu się, skóra jest tak sucha że wręcz boli a ja się duszę! Buzia jest szorstka i się łuszczy- katastrofa! Strefa T też cierpi z braku wody i przetłuszcza się przez to jeszcze bardziej! Totalna BEZNADZIEJA!!!

Ilość zużytych opakowań:aż 1 i o 1 za dużo

nawilżenia brak

Ładnie pachnie, jest lekki, ale nie nawilża zupełnie. Używałam go pod podkład. Po 3-4 godzinach moja twarz wyglądała jak wysuszona. Aż się prosiła o wodę :) Bez podkładu wygląda to podobnie. Zdecydowanie nie spełnia swojego zadania. Szkoda pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: jedne i na tym pozostanie

ultralekki

Ma świeżą, lekką konsystencję, błyskawicznie się wchłania. Lekko chłodzi.Winogronowy zapach wyczuwalny przez cały dzień. Cera jest nawilżona, delikatna i wygładzona.

Używam tego produktu od:pół roku

nie polecam

Nie zauważyłam żeby nawilżał, a wręcz przeciwnie. Zgadzam się z przedmówczynią. Powoduje uczucie wysuszenia i lepkiej skóry, oprócz tego, wydaje mi się, że pograsza kondycje skóry. Po kilku uzyciach na twarzy pojawiły mi sie małe krostki. Nie mam skłonności do wyprysków, więc myślę, że to również wina tego kosmetyku. Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

niekoniecznie...

Przy pierwszym uzyciu tego fluidu nie czułam żadnego ekstranawilżenia czy uczucia opisywanego w niektorych recenzjach-jakiejs wilgotności itd :) Nie wyczuwałam nawet zapachu tak zachwalanego przez niektore użytkowniczki,potem było juz troche lepiej pod tym względem.Zapach był dość przyjemny ale delikatny,no i w koncu podczas aplikacji fluidu miałam wrazenie że rzeczywiscie super nawilża skórę. Cóż z tego skoro po 2 uzyciach dostałam mega wysypki -nie tylko na twarzy ale także o dziwo! na szyi,gdzie także zaaplikowałam sobie ten kosmetyk. Moja mama, ktora ''podkradła'' mi go trochę, także została obdarowana jakimis wypryskami co wczesniej jej sie nie zdarzało. Poza tym na jego niekorzyśc przemawia fakt,że po wchłonięciu się w skóre pozostawia na twarzy wrażenie suchości-jest ona w dotyku jak papier ścierny :( Nie wyczuwam żadnego uczucia nawilżenia czy odżywienia. Teraz stoi sobie biedaczek w szafce :)Szkoda tylko tych 15zł

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

polecam

Idealny na lato dla cery mieszanej.Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.Aplikowałam krem kilka razy dziennie i skóra stała się miękka i aksamitna,bardzo dobrze nawilżona.Zapach również bardzo orzeźwiający.Na pory chłodne raczej się nie nadaje-może odwodnić i zniszczyć skórę szczególnie w temperarurach oscylujących wokół zera.
Polecam dla szukających szybkiego i intensywnego nawilżenia:)

Używam tego produktu od:1 rok

Godny polecenia

Przyznam,ze na poczatku podeszlam do niego nieufnie ale zachecona przez MagJe :* zdecydowalam sie na zakup i...nie zaluje:D
Mam mieszana cere z tendecja w kierunku suchej;najczesciej obawiam sie zapychania z powodu wrazliwej cery i stad byla ta nieufnosc:) ale...urzekl mnie od pierwszej aplikacji.
Lekki,szybko sie wchlania i nie pozostawia tlustej wartwy,dobrze sie naklada na niego filtr lub podklad.Cera staje sie promienna i odzywiona,nawet niezle utrzymuje poziom nawilzenia.
Jedynie przeszkadza mi jego perfumowany zapach,jakos to sprawia ze staje sie nieco meczacy w codziennym uzytkowaniu.
Na lato jest idealny,az ciekawa jestem jak spisze sie w okresie zimowo-kaloryferowym.Jezeli wtedy pomyslnie przejdzie testy to podniose o * na teraz dostaje 4* i uwazam,ze zasluzenie.
Uzywam go zamiennie z AA Oceanic Young Antybakteryjny i widze ze moja buzia odzyskuje dobra kondycje:)poniewaz po zimie byla przesuszona a kuracja kwasami zrobila tez swoje.

Używam tego produktu od:M-ca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie 1-szego