Garnier, Ultra Świeżość, Fluid nawilżający przez 24 h

Garnier, Ultra Świeżość, Fluid nawilżający przez 24 h

Ekstrat z winogron, bogaty w sole mineralne i oligo-elementy jest silnym czynnikiem zaspokajającym potrzeby skóry: odświeża i tonizuje.
Skóra jest nawilżona przez 24 h, staje się bardziej sprężysta, soczysta i bardziej kusząca.

dla mnie to za mało

Niestety nie nawilża tak, jak obiecuje poducent :( Pozostawia na twarzy uczucie lepkości, wałkuje sie pod makijażem. Nadaje sie na letnie upalne dni. Ładnie pachnie i przyjemnie odświeża :)

jestem rozczarowana...

Nie polecam dziewczynom o suchej i wrażliwej cerze. Zamiast nawilżyć i rozprężyć miałam wrażenie ściągnięcia i suchości skóry. Szczypie w usta. Po paru dniach byłam zmuszona go odstawić i kupić sobie inny, ponieważ po tym czułam się jakbym w wogóle się nie kremowała. Jedynymi plusami są piękny zapach i szybkość wchłaniania, ale chyba nie o to chodzi...
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
niecałe pierwsze i nie zamierzam go zużyć

taki sobie........

Jestem troche rozczarowana. Poza miłym zapachem i fajną konsystencją nie ma żadnych plusów. Nawilża kiepsko , skóra po nim jest sucha , średnio wydajny. A szkoda , bo lubię kremy tej firmy...

extra nawilżenie

Kremik doskonale nawilża skórę i czyni ją gładką i miękką. Co prawda moja mieszana skóra dość szybko zaczyna się po nim świecić,ale taka kuracja nawilżająca jej nie zaszkodzi i czasem mogę się poświęcić i przepłacić to świeceniem:) Dodatkowy atut to świeży,powalający zapach i przyjemna,błyskawicznie wchłaniająca się konsystencja.

godny polecenia

Bardzo dobry kosmetyk. Szybko się wchłania, nie zatyka porów, ma delikatną konsystencję i przyjemny zapach. Trudno mi ocenić nawilżenie, bo zaczęłam stosować dwa nowe kremy i nie wiem, który tak naprawdę nawilżył moją skórę, może obydwa?
Cena jest dość przystępna (kupiłam fluid za 27zł z żelem z tej serii i szczoteczką do mycia twarzy), ale wydaje mi się, że z tego opakowania będzie trudno wydobyć resztki. Butelka jest twarda, więc może być później problem z np. przecięciem jej. Za to odejmuję *. Cała reszta bez zarzutów.

Świetny na lato

Po doświadczeniach z kremami matującymi, które teoretycznie miały również nawilżać, w akcie frustracji i skrajnej desperacji postanowiłam wybrać coś, co jedynie nawilży moją cerę. Fluid Garniera spełnia to zadanie doskonale, mowy nie ma o przesuszonej cerze. Rozprowadza się lekko, bardzo szybko się wchłania, ma taką śmieszną konstystencję - żel, który pozostawia wrażenie mokrości :o. Teraz latem trzymam go w lodówce, ale i bez tego daje chociaż chwilowe poczucie chłodzenia.

... tylko ta nieszczęsna tubka, z której wydobywanie kremu stanowi, zwłaszcza pod koniec opakowania, prawdziwe wyzwanie.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

Edit: Cóż, doświadczenia nas zmieniają. To, co kiedyś wydawało mi się wystarczającym nawilżaniem, dziś by mnie nie zadowoliło. Chociaż to pewnie niezły kosmetyk dla kogoś, kogo skóra nie woła szczególnie rozpaczliwie o nawilżenie. ;-)

mile zaskoczenie

na wstepie zaznaczam ze pozwolilam sobie tu ocenic krem w sloiczku bo uwazam ze jest to taki sam zabieg marketingowy jak w przypadku Happyderm.
No jesli juz wspomnialam o Happydermie to takie male porównanie:
- Happyderm lepiej matuje
- Garnier pachnie bardziej swiezo i nie tak nachalnie
- Garnier lepiej nawilza
- na Garnierze duzo lepiej sie rozprowadza podklad a nie tak tepo
Inne zalety:
- jest idealny na noc, czuje ze ma w sobie "tresc"
- bardzo wydajny
- tani
W ostatecznym rozrachunku dostaje 4*
ilość zużytych opakowań: 1/4 sloczka

przyjemnie mokry

Kupiłam zachęcona próbką z gazety i się nie zawiodłam. Fluid ma naprawdę świeżą konsystencję i równie świeży owocowy zapach. Połączenie to sprawia, że po posmarowaniu twarzy skóra jest odczuwalnie orzeźwiona - i zapachem i przyjemnie mokrą konsystencją :) Fluid faktycznie nie jest ani trochę tłusty i naprawdę szybko się wchłania, pozostawiając po sobie gładką cerę o naturalnym blasku (nie mylić z błyskiem!). Idealnie nadaje się pod makijaż - nic się nie nim nie zwija, nie wałkuje. Poza tym jest delikatny i nie podrażnia ani mojej naczynkowej cery ani okolic oczu. Do tego rzeczywiście dobrze nawilża, choć nie wiem czy na 24h, bo stosowałam go 2 razy dziennie. Muszę tylko dodać, że przy skłonności do przesuszeń należałoby newralgiczne miejsca (np. u mnie skrzydełka nosa) dosmarowywać jednak bardziej tłustym, odżywczym kremem, bo mogą stać się nieco wysuszone. Poza tym należy się przyzwyczaić do dość nietypowego opakowania, czyli butleczki bez pompki :( którą z racji tego, że jest nieco za twarda należy energicznie potrząsać przed próbą wydobycia fluidu. Póki co u mnie ten sposób się sprawdza, więc w sumie nie narzekam, a w tej chwili dobijam już dna. Co do wydajności jest ona średnia - mimo, że fluidu jest 75ml, to starcza mniej więcej na tyle samo, co standardowe 50ml kremu. Ale warto też dodać, że fluid ten nie zatyka porów, więc dla osób o skłonnościach komedogennych będzie świetnym nawilżaczem nie tylko na lato. Przynajmniej dla mnie na pewno :)

Używam tego kosmetyku od miesiąca / ilość zużytych opakowań: wykańczam resztki z pierwszego

PS 10.VII.05. - właśnie wykończyłam drugą buteleczkę i do powyższego dodać mogę, że fluid jednak może spowodować pieczenie, jeśli nałożymy go na rozdrażnioną skórę :( mnie się tak zdarzyło 2 razy, ale i tak zamierzam do niego jeszcze wrócić

najlepszy

Używałam naprawdę wielu kremów, nigdy jednak nie zdecydowałam się kupić któryś po raz drugi. Nigdy nie byłam w pełni zadowolona. I w końcu trafiłam na ideał.
Fantastycznie nawilża cerę, wprost rewelacyjnie. Jest po nim miękka, gładka i delikatna. Błyskawicznie się wchłania i pięknie matuje. Nie zostawia tłustego filmu na twarzy. Efekt nawilżenia utrzymuje się cały czas, choć nie wiem czy przez 24h, bo stosuję go rano i wieczorem. Przepięknie pachnie i jest bardzo przyjemny w użyciu. Wydajny.
Minusem jest ładna, ale strasznie toporna w użyciu buteleczka. Nie odejmuję jednak za to gwiazdki, bo przy jego kosmetycznych zaletach, to drobiazg.
Mam suchą/mieszaną cerę i dla mnie jest najlepszy.

Bardzo fajny

Skusiłam się bo w sklepie była akurat na niego promocja (za 11zł) i jestem bardzo zadowolona.
Plusy:
- świetnie nawilża
- podkład b.dobrze się nakłada i trzyma (nie wałkuje, nie zjeżdza itd.)
- ma przyjemną konsystencję, bardzo dobrze się nakłada
- b.ładnie pachnie
- skóra jest miękka i nawilżona cały dzień
- mam tłustą skórę i muszę przyznać, że kremik lekko ją matuje
- wydajny bardzo

Minus:
- koszmarne opakowanie,

Trzeba przyznać, że za tą cenę kremik bardzo przyzwoity i chyba na takim samym poziomie jak mój poprzedni (Vichy Oligo25), zapewne będę go używać całe lato.

całkiem niezły

krótko go używam, ale na razie mogę powiedzieć, że jest bardzo przyjemny, ślicznie pachnie, skóra po nim jest niesamowicie aksamitna. dobry jako baza pod makijaz, podkład rozprowadza się na nim o niebo lepiej :)
minus- buteleczka, codziennie się męczę, żeby wydostać kremik...aż się boję, co będzie pod konioec opakowania. za to odejmuję gwiazdkę.

super:)

szczerze mówiąc kiedy go kupowałam nie robiłam sobie dużych nadzieji, ale teraz ciesze się, że się na niego skusiłam;) jest bardzo "lekki", świetnie nawilżył i odświeżył(!) moją skórę. Należy dodać, że jest baaaardzo przyjemny w stosowaniu;) Jeden malutki minusik za opakowanie, z którego trudno wydostać kremik (szczególnie pod koniec opakowania:-p)