Garnier, Ultra Świeżość, Fluid nawilżający przez 24 h

Garnier, Ultra Świeżość, Fluid nawilżający przez 24 h

Ekstrat z winogron, bogaty w sole mineralne i oligo-elementy jest silnym czynnikiem zaspokajającym potrzeby skóry: odświeża i tonizuje.
Skóra jest nawilżona przez 24 h, staje się bardziej sprężysta, soczysta i bardziej kusząca.

ok

Bardzo ładnie pachnie i dodaje uczucia swiezosci. Fluid bardzo szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej powłoki w przeciwienstwie do jego brata-kremu(z tej samej serii tylko w sloiczku). Nawilża ale trzeba stosować systematycznie. Jest tez wydajny. Opakowanie równiezniczego sobie;)

może być

Zacznę od plusów. Krem nie zatyka porów. Ma dużą pojemność ( 75 ml za 14,99 PLN to niewiele). Jest sympatycznie mokry i ładnie, tak świeżo pachnie,tak więc jego stosowanie bardzo, bardzo przyjemne. Jeśli chodzi natomiast o minusy to niestety za mało nawilża. Zazwyczaj muszę nałożyć 2 warstwy, żeby poczuć się komfortowo, a przesuszonych miejsc takich jak skronie czy policzki i tak nie nawilża. Może ta wersja w kremie lepiej sobi z tym radzi? Jeszcze się zastanowię nad ponownym zakupem, choć kremik naprawdę sympatyczny.

super

swietnie nawilzajaca emulsja nie zatykaja porow nie przetluszcza skory ani jej nie wysusza nadaje sie na dzien i na noc
troszke lagodzi podraznienia
mily zapach
zapobiega przesuszaniu i przetluszczaniu
nie znalzlam do tej pory zadnego lepszego kremu

rześki

dla mnei rewelka swietnie pachnie super nawilza i jest taki leciutki nie tlusty , taki orzezwiajacy, jedyny minus to opakowanie bo trzeba nim machnac i poprzyciskac zeby cos wyszlo , ale to malutki minusik
06.2007. po zcasie zmieniam recenzje jest beznadziejny wogole nie nawilza i mozna go zetrzec ze skory, jedyny plus to to ze jest rzeski

bardzo fajny

Świetny krem,zwlaszcza na lato-lekki,pachnący,nawilzajacy,twarz się po nim nie błyszczy.Zwlaszcza zapach przpyadl mi do gustu:)taki przyjemny owocowy w sam raz na lato.

wałkoń!

Plusy:
- miła, lekka konsystencja
- świeży, ogórkowy zapach
- dobre opakowanie, czyli buteleczka, z której łatwo wydobyć odpowiednią ilość kremu (nie znoszę słoiczków i grzebania w nich palcami)
- tuż po nałożeniu skóra wydaje się wygładzona

Minusy:
- wałkuje się jak 100 diabłów!
- udaje, że lekko matuje, żeby po krótkim czasie zaświecić skórę jak żarówkę
- nie nawilża:(

Podsumowujac - miłe mazidełko nie przynoszące efektów (oprócz wałków, które trzeba strzepywać:/ )

Świetny krem. Bardzo dobrze pielęgnuje skórę, doskonale nawilża. Nie zatyka porów, rewelacyjnie się wchłania i pięknie pachnie:) Jest bardzo wydajny. U mnie sprawdził się znakomicie:)

Zawód...:(

Trochę sie na nim zawiodłam. Szukałam jakiegoś lekkiego preparatu na lato, który silnie nawilzy moja przesuszającą sie czasem skórę. Zwiedziona nazwą i opisem nabyłam go i coż... nie sprawdził się . Na początku było miło. Fluid szybko sie wchłania, co w lecie mu sie chwali, ale wraz z wchłonięciem znika jego działanie. Przez pierwszy tydzien nawilzał jeszcze jako tako, ale później niestety i to się skończyło. Nie mogę uzywac go na jesieni czy w zimie, bo moja biedna skóra wysuszyłaby się na pieprz...
I jeszcze jedno - strasznie przypomina mi konsystencją i dziłaniem kremik Czysta Skóra A - czyzby juz się nie sprzedawał w stary opakowaniu i musieli zmnienić mu nazwę? ;-)

sprawdził się latem

Właśnie skończyłam opakowanie, które z przerwami używałam od sierpnia. Moim zdaniem ten produkt jest w sam raz na lato: jest b. lekki, wchłania się błyskawicznie, nie powoduje błyszczenia skóry i ma przyjemny świeży zapach. Nie sądzę, by nawilżał przez 24 h, ja ten efekt odczuwałam jakieś 6 h, ale latem akurat nie potrzebowałam specjalnego nawilżania. Natomiast jesienią i zimą potrzebuję jednak bogatszego, bardziej nawilżającego kremu (mam skórę przesuszającą się, bez skłonności do alergii, mało problemową) i tu sprawdza się w moim przypadku Aqua Beauty Nivei. Fluid Garniera u mnie nie zapychał porów. Nie rolował się przy nakładaniu podkładu i nie powodował jego warzenia się. Był całkiem wydajny, choc ciężko było wydobyć jego resztki z opakowania pod koniec. Myślę, że latem wrócę do niego.

24 h???

Będąc realistką nie oczekiwałam od żadnego kremu tego, ze rzeczywiście na 24 godziny nawilzy w stopniu wystarczającym moją skórę. Garnier ma miłą konsystencję i świeży ( fajny na upalne dni) zapach.Fluid wchłania sie bardzo szybko, używałam go latem, więc to była zaleta. Tyle, że zaraz po wchłonięciu przy próbie nałożenia makijażu czy choćby dotknięciu buzi zaczyna się wałkować, a ja tego nie znoszę:( co do nawilżenia u mnie starczyło na 5-6 godzin i znowu skóra była sucha jak papier. Być może dlatego że mam bardzo suchą cerę, ale nie zmienia to faktu, że odejmę za to gwiazdki.Fluid Garniera ma bardzo poręczne opakowanie, chociaż trudno zużyć go do końca, bez przecięcia buteleczki.

hmmm....w tloku ujdzie

Zużyje go do końca bez jakichś większych katuszy, ale nie powiem żeby był rewelacyjny. Wchłania się szybciutko, na początku wydaje się byc jakiś "mokry" ale po chwili nie ma po nim śladu. No właśnie, w tym sęk... mała jego ilośc nałożona na twarz nie daje efektów - ot tak jakby się niczego nie nałożyło... dalej, jeśli owe istnieją, można dostrzec suche skórki - wniosek - nie nawilża rewelacyjnie ( a ja mam cerę mieszaną ). Jednak w moim odczuciu, podkład rozprowadza się na nim dobrze. Nie matuje, ale też nie nabłyszcza, co dla mnie jest szczególnie ważne jeśli chodzi o czoło i brodę. Przyjemny zapach i konsystencja. Ale raczej będzie niewydajny. Reasumując - zużyję, ale będę szukac dalej i raczej prędko do niego nie wrócę.

walkuje sie :-(

Kosmetyk sprawia bardzo mile wrazenie - praktyczne (wbrew pozorom) opakowanie, w ktorym nie trzeba grzebac i nic sie nie marnuje, ciekawy sklad, ladny kolor i zapach, dobra konsystencja i naprawde skuteczne nawilzanie.

Niestety jedna potezna wada - walkuje sie jak sto diablow! Jesli naloze cieniutka warstwe, nie czuc nawilzenia, jesli nalozyc gruba warstwe, nawilzenie jest super, tylko krem natychmiast zaczyna sie potwornie walkowac. A szkoda. Taki byl obiecujacy...