Dove, Intensive Cream Nourishing Care (Krem intensywnie nawilżający)

Dove, Intensive Cream Nourishing Care (Krem intensywnie nawilżający)

Nowy krem Dove zawiera składniki intensywnie nawilżające. Szybko się wchłania, dzięki czemu zawarte w nim składniki pielęgnujące wnikają głęboko w skórę, a nie pozostają na jej powierzchni. Daje skórze prawdziwą ochronę i nawilżenie. Do codziennego stosowania. Dla wszystkich rodzajów skóry.

uniwersalne
nawilżające, ochronne, na przebarwienia, zimowa ochrona
sucha, odwodniona
w słoiczku
<50ml, > 100ml, 50 – 100ml

Nie zachwyca

Chociaż bardzo lubię kosmetyki Dove to ten krem jest jedynym, który mnie zupełnie nie zachwyca. Tłusty, lepki, długo go czuję na skórze bo wolno się wchłania. Plusy to nieduża cena, ładny zapach, jednak w moim przypadku to za mało żeby się ponownie na niego skusić

Moj NAJ

Jedyny krem który radzi sobie z moją suchą, wrażliwą cerą przez cały dzień. Od momentu nałożenia rano utrzymuje nawilżenie aż do wieczornego mycia. Używam cały rok. Dla mnie jest niezastąpiony. Jedyny minus to to że zostawia lekko tłustawą warstwe i błyszczącą skórę, jednak w tym przypadku wygrywa komfort który mi daje i raczej nie zamienię go na nic innego. Zawsze można się przypudrować nieprawdaż? ;)

Super !

Uniwersalny krem zawsze pod ręką.
Opakowanie wygodne w okrągłym pudełeczku
Zapach bardzo ladny
Konsystencja kremowa bardzo gęta .
Krem jest bardzo dobry i wydajny. Używam go codziennie na noc szczegulnie na dłonie. Są po nim miękkie, gładkie dobrze nawilżone. Skora po tym kremie nie jest przesuszona.
Jeden minus bardzo wolno się wchłania.

Must have

Krem powinien się znaleźć w każdej kosmetyczce. Ma kompaktowe, zgrabne opakowanie. Bardzo dobre nawilża i odżywia. Jest wydajny, ma gęstą konsystencję i przyjemny zapach. Jest łatwo dostępny i dość tani. Polecam.

Fajny

Na pewno nie jest to dobry krem nawilzajacy ani odzywczy ale natluszczjacy. Moze sprawdzic sie swietnie na zime, jako krem ochronny. Dosc ciezki, jesli moja skora tego wymaga nakladam go na noc, moj partner go takze stosuje i pomaga mu na suche skorki. Jednakze nie pomaga w 100 procentach, radzi sobie przyzwoicie ze sucha skora ale nie do konca. Uzywam, bo kupilam w sklepie Action za 0.99 centow wiec cena smieszna, razem z jego rozowa siostra. Zostawia film ale nie lepi sie, konsystencja jest dosyc gesta ale nie do przesady. Daje 5 gwiazdek jako krem ochronny, na zime. Jako krem nawilzajacy i odzywczy na pewno nie (sklad). Polecam stosowac go na noc bo mozna sie swiecic ;) jako krem pod podkald nie polecam - za ciezki.

ulga dla skóry :)

Podejrzewam, że ten krem jest w większości domów jako "must have". Tak jest i u mnie. Krem ma delikatną formułę, która pozwala na swobodne rozsmarowanie. Produkt nie podrażnia skóry, nie wysusza jej i ,ma piękny zapach, szybko sie wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości na ciele. Czuję, że moja skóra po stosowaniu tego kosmetyku jest odżywiona, pełna blasku, miękka i czuje taką ulgę :)

Super nawilża

Bardzo lubię ten krem. Używam go tylko do ciała, uważam, że dobrze nawilża skórę, jest gęsty, pozostawia ją skórze taką tlustawą fakturę, którą bardzo lubię. Zapach typowy dla Dove, który uwielbiam.

Dobry

Tego kremu używam tylko do ciała, nie na twarz, i do tego dobrze się nadaje, szczególnie w okresie zimowym.
Konsystencja jest w sam raz, łatwo rozprowadza się go na skórze.
Krem dobrze nawilża suchą skórę, nie podrażnia, nie wchłania się szybko i zostawia lepka warstwę.

Dobry :)

Lubię ten krem na porę zimową, dlatego że dobrze nawilża skórę. Krem ma przyjemną konsystencję ,która dobrze się nakłada na twarz, zapewnia długie nawilżenie poprzez zostawienie tłustego filtra na twarzy ale nie aż takiego jak oryginalny Nivea. Nie przepadam za tym uczuciem ale w zimie przy mrozie taki krem się sprawdza. A co do nakładania go na całe ciało to jest dobry przez cały rok :)Ma też piekny zapach. Nie uczula i jest wydajny:) więc dobry produkt za nieduże pieniądze:)

Dobry

Kremu od Dove używałam do stóp i na inne przesuszone miejsca na mojej skórze, do tego celu sprawdził się całkiem dobrze.
Forma słoiczka jest ekonomiczna, bo możemy wykorzystać produkt do końca, ale niekoniecznie higieniczna i wygodna, szczególnie gdy ma się lekko tłuste dłonie ciężko wtedy odkręcić opakowanie.
Zapach jest typowy dla tej firmy, kremowy i przyjemny.
Konsystencja kremowa, nie za gęsta - krem łatwo rozprowadza się na skórze.
Dobrze nawilża skórę, nie podrażnia jej, ale zostawia tłustą warstwę i nie wchłania się szybko. Swoim działaniem jest podobny do klasycznego kremu Nivea, ale jest od niego trochę mniej "treściwy".

jak nie mam innego to ok

Krem o gestej tresciwej konsystencji o typowym dla Nivea zapachu.

Robi co ma robic czyli nawilza.

trzeba go pozadnie wsmarowac to sie ladnie wchlonie.

Nie do końa to czego bym chciała

Krem jest trochę tłusty i ma galaretowatą konsystencje. Jest zbity i trzeba go rozcierać oraz pozostawia na skórze tłustą "maślaną" powłokę. Nie podoba mi się też opakowanie, bo wyjmowanie kremu z pudełka palcami jest trochę niehigieniczne. Poza tym krem jest dobry, nie podrażnia, ale jak dla mnie nie sprawdził się w takim stopniu jakbym oczekiwała.