Shiseido, Bio-Performance, Super Eye Contour Cream (Krem pod oczy (stara wersja))

Krem dla kobiet w wieku powyżej 30 lat, zapobiega procesowi starzenia się. Wszechstronny w działaniu, minimalizuje pojawianie się zmarszczek, cieni oraz przebarwień. Rozświetla skórę wokół oczu, dodaje energii i nawilża przywracając jej młody wygląd.
Formuła kremu zawiera kompleks przeciwzmarszczkowy (kompleks witamin i wyciąg z gambiru), który odbudowuje strukturę skóry i wygładza ją. Shiseido ma opatentowaną technologię stabilizacji witamin w formie emulsji o/w zapewniającą ich aktywność w kosmetyku. Firma zapewnia że krem zwalcza przyczyny powstawania cieni pod oczami poprzez poprawę mikrocyrkulacji. Specjalne hydroaktywne polimery i kwas hialuronowy współdziałają ze sobą zapobiegając utracie wilgotności naskórka.

rewelacja

uwielbiam ten krem pod oczy
rewelacyjny produkt
konsystencja bardzo fajna
wydajny
odżywia, nawilża, wygładza i rozjaśnia skórę pod oczami
dość szybko się wchłania, dobrze "zachowuje się" pod makijażem
szczerze polecam

nie widzę minusów :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-wszego

Opakowanie o poprawy

Dopóki nie zaczęłam dużo podróżować, byłam bardzo zadowolona.
Mam bardzo delikatną skórę oczu i wiele kremów już mi ją zniszczyło, a ten jest delikatny, nie ma drażniącego zapachu, łatwo się nakłada i rozsmarowuje.

ALE - jak można opakować taką ilość kremu w tak olbrzymim pudle?? Koszmar, teraz kupiłam inny, który mi w kosmetyczce zajmuje trzy razy mniej miejsca.
Poza tym mechanizm do wyciskania kremu raz mi się zepsuł, za te pieniądze to niedopuszczalne.

Nie sądzę, żebym do niego wróciła, w tej cenie większość kremów jest bardzo dobrej jakości, więc szczegół typu wielkość pudełka zaczyna mieć znaczenie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

mój faworyt

Doskonały krem pod oczy zarówno na dzień pod makijaż jak i na noc. Świetnie nawilża i chyba to jest główną przyczyną, że skóra wygląda po nim młodziej.
Bardzo dobrze się wchłania, ma leciutką konsystencję. Jest wydajny.
Opakowanie - bez zarzutu.

Używam tego produktu od:prawie roku

Rewelacja

Najlepszy kosmetyk jaki kiedykolwiek kupiłam. Nie mogę nawet narzekać na cenę, ponieważ zdziałał u mnie cuda. Miałam drobne zmarszczki, które zniknęły już po skończeniu pierwszego opakowania. Mam 37 lat i skórę w okół oczu bez zmarszczek, mimo iż jestem osobą bardzo wesołą i zapominającą o noszeniu okularów przeciwsłonecznych, więc często mrużę oczy. Ten kosmetyk według mnie nie ma żadnej wady jest rewelacyjny. Szczerze polecam

Używam tego produktu od:1,5 roku

Krem jest fajny

Dałam trzy gwiazdki, gdyż za taką cenę człowiek spodziewa się o wiele więcej.
Jednak szczerze napiszę, że krem ogólnie mi pasuje. Nawilża, spłyca zmarszczki po nałożeniu, pozostawia film, ma miłą konsystencje, jest wydajny i dobrze się nakłada. Do tego dla mnie wielkim plusem jest to, że nie podrażnia oczu. Większość kremów, które stosowałam podrażniają a ten nie. Niestety nie zmniejsza cieni pod oczami....
Opakowanie bardzo estetyczne. Jeśli chodzi o pompkę to rzeczywiście wygodnie się krem porcjuje, ale dużo go pozostaje po koniec. Musiałam wybierać krem patyczkiem :(
Także jeśli nie znajdę lepszego będę go stosować, jednak cena jest zdecydowanie za wysoka. Za taką kwotę zmarszczki powinny być o wiele mniej widoczne.

******************************-

Dopisuje po 2 latach używania tego kosmetyku. Mogę napisać szczerze, że krem jest super jak dla mnie. Jeden z niewelu pod oczy i na powieki, który mi ich nie podrażnia. Dałabym nawet KWC gdyby nie:
- cena (ale to jakoś bym przełknęła)
- opakowanie, które nie jest w ogóle ekonomiczne. Pompka raz wypluwa dużo kremu, raz za mało. Do tego dużo kremu zostaje w opakowaniu i bardzo trudno go "wydłubać". Krem się marnuje.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Na razie najlepszy

Długo czekałam z napisaniem recenzji. Kończę używać 3 pełnowymiarowe opakowanie. Cóż, jest to najlepszy krem pod oczy jakiego używałam dotychczas, na razie więc póki nie odkryję lepszego, daję mu max ilość gwiazdek. Po 30-stce zaczęłam histeryczne poszukiwania czegoś co skasuje mi zmarszczki mimiczne wokół oczu. Cudów nie ma: stosowałam Sisleya, La Prairie, Kanebo i Clinique. Efekt prawie żaden, w portfelu znacznie lżej. Zachęcona opiniami na wizażu zakupiłam Shiseido i przyznam, że jest najlepszy z w.w. Świetnie nawilża, redukuje zmarszczki na jakieś 3-4 godz. po nałożeniu, eliminuje podrażnienia skóry pod oczami. Zmarszczek nie usuwa, ale tego chyba żaden krem nie potrafi. Jeśli kiedykolwiek taki znajdę, odbiorę Shiseido gwiazdkę. Na razie jest najlepszy.

Średni

Mam duże doświadczenie w kremach pod oczy i, niestety, ale ten mnie rozczarował.
Poza estetycznym i funkcjonalnym opakowaniem nie widzę innych zalet.
Sama konsystencja dość delikatna, łatwo się wchłania, ale można wykonać masaż.
Minimalnie usuwa zmęczenie oraz sińce.
Lekko napina, ale dla mnie niewystarczająco nawilża. Nie rozświetla Po kilku miesiącach używania budziłam się z coraz większymi "workami" pod oczami. W końcu odkryłam, że to on jest winowają i przyczynia sie do zastoju limfy.

Nie zauważylam u siebie żadnych niezwykłych efektów. Znam tańsze i droższe kremy, które radzą sobie z odmładzaniem spojrzenia i relaksowaniem powiek.

Panie, dla których wydanie takiej kwoty na krem jest dużym obciążeniem, powinny najpierw go przetestowac.

Używam tego produktu od: stycznia

eee tam

Sumiennie używam tego kremu już z 4 miesiąc (na noc) i raczej nie jest to strzał w 10. Przede wszystkim nie zgrywa się on do końca z moją cerą, która jest przesuszona od środka, ale tłustawa z wierzchu. Pod wpływem tego kremu w okolicach oczu zaczęły mi się tworzyć nieprzyjemne zaskórniki - nie żadne wypryski tylko właśnie takie zaskórnikowe, białe grudki, których nie ma się jak pozbyć.
Ten niemiły efekt uboczny nie jest niestety skompensowany oszałamiającymi rezultatami. Ani wygładzenia zmarszczek (tych nie mam za wiele), ani likwidacji opuchnięć czy cieni (tych już trochę jest), ani zrelaksowanych oczu. Mam wrażenie że skóra jest dosyć zmęczona tym kremem.

rewelacja!!!

rewelacyjny!!!
super odzywia, niesamowicie nawilża i lekko wypełnia drobne linie i zmarszczki w okolicy oczu:) super po zimie:) w lato troszkę za bogaty więc używam na noc:) za nic z niego nie zrezygnuje...

Używam tego produktu od:5mies

Polecam!

Jest to najlepszy krem pod oczy z tych, ktore uzywalam do tej pory. Rezultaty widoczne - zmarszczki spłycone a skóra doskonale nawilżona. Swietny pod makijaz, nie wazy sie i nie robia sie "kluski". Jest bardzo wydajny - nie trzeba dozownika naciskac do konca bo wydana porcja bedzie za duza. Polecam! Używam tego produktu od: październik 2008

Dla mnie świetny !

Miałam już wiele kremów pod oczy. Z Shiseido na pewno pozostanę na dłużej.
Jest bardzo wydajny i wspaniale się go dozuje.
Ma świetną konsystencję, dobrze nawilża i nadaje się pod makijaż - zostawia lekki film.
Oczy są wypoczęte a drobne zmarszczki wygładzone. Nie podrażania. Cieni nie mam , więc trudno mi powiedzieć czy je zmniejsza, na opuchliznę działa. Ja używam go z serum DAX COSMETICS Glamour na cienie i opuchnięcia - rewelacyjna jakość za niską cenę ( chodzi o DAX oczywiście :))
Shiseido jest drogi - i to jedyny jego minus :).
Polecam dziewczynom 30+

Używam tego produktu od: 5 mc-y
Ilość zużytych opakowań: w trakie pierwszego

Bardzo dobry , ale......

Po przeczytaniu opinii na forum skusiłam się na ten kremik. Tak jak piszą moje poprzedniczki , krem ma bardzo fajną konsystencję, jest lekko tłustawy, pozostawia na skórze lekki film, jeśli chodzi o zmarszczki to troszkę je zminimalizował ale bez przesady, nie rozjaśnia cieni pod oczami., wystarcza na bardzo długo mam go już 2 miesiące i końca nie widać, jedna ważna rzecz mnie on lekko uczula.
W moim odczuciu jest dobry ,ale nie rewelacyjny, za tę cenę spodziewałam się więcej ....no cóż może jeśli dłużej go poużywam to zmienię zdanie , jak na razie 3 gwiazdki .