Clinique, Pop, Matte Matte Lip Colour + Primer (Matowa pomadka do ust z bazą wygładzającą)

Pojemność 3,9 g

Ta lekka, kremowa formuła podważa stereotyp tradycyjnej matowej szminki. Rozprowadzająca się gładko na ustach baza zatrzymuje wilgoć zapewniając niezasychające, gładkie, aksamitne wykończenie. NOWA szminka Clinique Pop™ Matte Lip Colour + Primer nada Twoim ustom nowoczesny wygląd otulając je trwałym kolorem o wysokiej zawartości pigmentu, który utrzyma się na ustach przez cały dzień

w sztyfcie
kryjące
Efekt
matowe

Interesująca :)

Kupiłam ją zaskoczona jej trwałością - konsultantka w Douglasie zaproponowała mi, że umaluje mnie tą szminką w odcieniu 06 Rose Pop i żebym zwróciła uwagę właśnie na trwałość. Zaskoczona i zadowolona efektem na ustach zapragnęłam zdobyć właśnie ten odcień, jednak na początku bardzo trudno było mi go dostać, aż wreszcie nie zdobyłam go w sklepie stacjonarnym Clinique. Wcześniej jeszcze zdecydowałam się na odcień 05 Graffiti Pop. Oba odcienie są zresztą do siebie bardzo podobne. Szminka niesamowicie gładko się rozprowadza, nie jest tępa, to z pewnością zasługa bazy wygładzającej. Kolor jest bardzo mocno napigmentowany, już za jednym pociągnięciem szminki uzyskujemy piękny głęboki kolor. Wspomniana trwałość jest naprawdę zaskakująca, trzyma się na ustach dość długo, chociaż wiadomo - przy jedzeniu czy piciu może troszkę schodzić. Co mnie również zadowala? To, że szminka nie wysusza ust, a tym często ryzykujemy przy matowych pomadkach. Kosmetyk dostajemy w miłym dla oka opakowaniu zdradzającym odcień szminki. Cena dość wysoka, jednak polecam wypróbować tym kobietom, które cenią sobie przyjemność i komfort noszenia oraz przyzwoity efekt na ustach,

Dobra, ale nie idealna

Mam odcień 03 Ruby Pop. Jestem z tej szminki zadowolona, ale ciągle szukam ideału. Bardzo trudno znaleźć ideał, gdy w grę wchodzą wyraziste odcienie. Muszę jednak przyznać, że ta pomadka jest dobra i warta wypróbowania, chociaż paleta kolorystyczna jest dość uboga. Ja akurat potrzebowałam o prostu czerwonej pomadki i nie miałam problemu z wyborem.

Na pewno ogromną zaletą jest to, że nie wysusza ust. Na pewno ma ciekawą formułę, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim wśród matowych pomadek. Pozostawia bardzo cienką warstwę i jest dość miękka, ale nie za bardzo. Nie wylewa się poza kontur ust, nie wymaga konturówki. Nie zasycha i nie powoduje dyskomfortu. Bardzo pięknie prezentuje się na ustach, nie tylko za sprawą koloru, ale i formuły i jakości.

Niestety, bardzo nierównomiernie schodzi podczas jedzenia, a spodziewałam się, że pod tym względem nie będzie problematyczna. Również dość mocno brudzi kubki, znacznie bardziej niż na przykład matowa Golden Rose.

Świetna pomadka

Bardzo fajna i przyjemna pomadka. Mam ją w kolorze 05 graffiti pop. Lubię ją gdyż mimo tego że jest matowa nie wysusza moich ust, wręcz mam wrażenie że je nawilża. Ma bardzo dobrą pigmentację, kolor jest intensywny ale usta nie wyglądają sztucznie. Jest trwała, jest duży wybór kolorów w tej serii. Co prawda nie należy ona do najtańszych ale za tak dobrą jakość moim zdaniem warto. Ma bardzo ładne, solidne opakowanie.

Pięknie wyglada i odżywia usta

Pomadka jest bardzo trwała i długo utrzymuje się na ustach, nawet po posiłku. Odżywia usta i ich nie wysusza. Lepiej się u mnie sprawdza niż szminki z Maca.

Lubię

Początkowo zakupiłam mini wersje, by zobaczyć czym temat pachnie. Nie rozczarowałam się. Pomadka bardzo dobrze nawilża usta, nie kryje całkowicie, ale nadaje im kolor, który wygląda bardzo naturalnie, nie ma efektu maski. Piękna paleta kolorów, łatwo dostępna w internecie.

Taka sobie

Ma kremowa formule, delikatnie nawilza usta, jest dosc dlugotwala, ale po posilku konieczne jest ponowne aplikowanie. Nie zachwyt, ale OK

+kremowa formula
+lekkie nawilzanie
+nasycony kolor
+piekny mat

-pozostawia slady na szklance i znika po jedzeniu

Uwielbiam

Wspaniała, lekka, niewysuszająca matowa pomadka. Pięknie prezentuje się na ustach. Jest trwała, z łatwością przetrwa posiłek, oczywiście niezbyt tłusty. Posiadam ją w kolorze Graffiti Pop, który jest piękną fuksją. Szminka w tym kolorze występuje w wersji mini 2,3g w cenie ok 30 zł w Douglasie, więc naprawdę warto wypróbować. Gorąco polecam!

Rewelacyjna pomadka

Robiłam test wytrzymałości pomadki przy piciu,czy jedzeniu i jestem naprawdę w szoku,ponieważ i zjadłam i wypiłam,a ona wciąż pięknie leży na ustach i nie trzeba nic poprawiać.Jest bardzo mocno na pigmentowana,co powoduje,że usta,są pomalowane dosłownie za pociągnięciem jednego ruchu.Pomadka ma również właściwości pielęgnacyjne,nawilża usta,a co najważniejsze nie podkreśla suchych skórek,ani nie odbija się na zębach.Efekty trwałości utrzymują się,nawet do 6 godzin,wydaje mi się,że to chyba dobry wynik,choć nie mam nie wiadomo jakiego doświadczenia w użytkowaniu szminek,zresztą cena za pomadkę nie jest zbyt mała,bo ok. 99.00 zł,więc też nie ma,co się dziwić,że tak się nią zachwycam.

ulubiona pomadka

Sięgam po nia tak często jak się da! Pomadka nie zjada się , jest bardzo trwała , jest na bazie , wygładza usta, nazwałabym ją bardzo komfotowym matem , gdyż nie wysusza naszych ust na wiór. Cena jest jeszcze ok bo 99 zł to na szminke nie jest ostateczne wariactwo i czasem wydawało się i więcej , a warta nie była...