Celia, Pomadka utlenialna

Dax Cosmetics
Średnia ocena: 0.00/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Magia na ustach. Zmienia swoje zabarwienie po pomalowaniu ust (różne odcienie różu i fioletu od bardzo delikatnego po nasycony w zależności od koloru sztyftu oraz indywidualnych cech osoby używającej pomadkę). Trwały atrakcyjny makijaż na wiele godzin. Zawiera 60% składników nawilżających zapewniających ustom optymalną elastyczność. Zawartość oleju rycynowego dodatkowo natłuszcza, zapobiegając pękaniu i wysuszaniu ust, zaś naturalne woski i lanolina zapewniają dobrą przyczepność oraz smarowalność, dzięki czemu pomadka tworzy na ustach film chroniący przed warunkami zewnętrznymi. Pomadka dzięki unikalnej recepturze utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Dostępna w 7 kolorach: żółta - jasny róż, brązowa - amarantowy, zielona - przydymiony róż, niebieska - jasny wrzos, szara - róż, fioletowa - intensywny wrzos, bordowa - nasycony róż.

strasznie wysusza usta

Kupiłam z czystej ciekawości. Wybrałam zieloną na chybił trafił. Po pierwsze pomadka strasznie śmierdzi, obrzydliwy chemiczny zapach. Po drugie kolor na jaki się utlenia jest nierównomierny, Na zewnątrz ust jest jaśniejszy, na zetknięciu warg ciemny przez co wygląda jakbyśmy miały spierzchnięte usta. A co najgorsze to strasznie wysusza. owszem pomadka jest tłusta ale po użyciu jej usta są tak suche że aż pieką. Jednym słowem paskudztwo.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: całego żadnego bo nie nadaje sie do niczego

Świetna :)

mam nr 7- bordowa. Gdy jej pierwszy raz użyłam byłam nieco zdziwiona- wyglądała jak ciemny fiolet, a na ustach zmieniła się w słodki róż. Akurat wtedy kolor nie pasował, więc postanowiłam zetrzeć szminkę- było to prawie niemożliwe. I tak zaczęła się nasza przyjaźń- później okazało się, co to za szminka i jak działa. Nie widzę sensu w wydawaniu kroci na firmowe szminki, podczas gdy ta potrafi trzymać się kilka GODZIN ! Wystarczy jedno pociągnięcie, co jest bardzo pomocne zwłaszcza, gdy maluję się w biegu. Zjedzenie szminki tez raczej nie wchodzi w grę, zawsze coś zostanie, nawet na tyle, że po przyjściu do domu i tak trzeba ja zmyć :) oczywiście kolor można wzmocnić lub przyciemnić błyszczykiem. Świetny produkt po taniościach. W dodatku jest bardzo wydajna.

Lubię

To nie jest wyszukany produkt, raczej pomadka do stosowania na co dzień. Mam kolor niebieski, na ustach utlenia się w delikatny róż, nie za mocny, ale widać go. Jest tak delikatny, że pasuje nawet do ostro wymalowanych oczu.

Malując, trzeba uważać, żeby nie zajechać szminką poza linię warg, bo po utlenieniu będziemy miały szminkę wymazaną dookoła ust. :)

Kolor trzyma się dość krótko, bo ok. 2h, jeśli się nie je i nie pije - i to w zasadzie jedyny minus szminki. Nakłada się dobrze, nie jest za miękka i nie paćka się. Chętnie wypróbuję też inne kolory.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

dla ryzykantek

Mam mieszane uczucia co do tej pomadki.
Oceniam kolor najjaśniejszy, czyli żółty.

Dziewczyny piszą, że na ich ustach daje kolor bardzo delikatny, naturalny, jak błyszczyk. Na moich wyszedł brzydki, mocny róż. Tandetny, bazarowy. Najgorsze, że tuż po nałożeniu był mało widoczny, dopiero po paru minutach przyciemnił się. W świetle dziennym okazało się, że wyglądam strasznie. Na dodatek trudno się jej pozbyć z ust, nawet jak ją ścierałam, to i tak kolor pozostał tylko taki jakby spłowiały.
Aplikacja mi nie odpowiada. Pomadka jest twarda, nie można jej nakładać pędzlem, a samą pomadką trudno pomalować usta dokładnie. Mi często wychodziła poza kontur, i o ile w przypadku innych można to skorygować, to tu było ciężko. Jak już raz pomalujemy, kolor trzyma się długo.

Ogromnym minusem jest zapach i smak, po prostu paskudny. Czuć go cały czas, przechodzi niemali do gardła, czułam przy jedzeniu i piciu.

Dodatkowo pomadka wysusza usta!

Może inny kolor bardziej by mi przypasował, ale boję się ryzykować, skoro nie wiadomo co wyjdzie na ustach.

Używam tego produktu od: parę miesięcy, okazjonalnie
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

niezła zabawa:)

Pomadka utlenialna Celia łączy w sobie zalety lekkiej kolorowej szminki i pomadki ochronnej. Mam wersję z numerem 1 - pomarańczowy sztyft dający finalnie lekki, czerwonawy róż.
Efekt na ustach jest transparentny, kolor jest delikatny i z połyskiem podobnym do tego, jaki uzyskujemy po zastosowaniu bezbarwnego balsamu ochronnego.
Także podobnie jak balsam pielęgnacyjny, szminka pozostawia na ustach lekki film. Jest to nietłusta, nieco śliska warstewka, dzięki której usta nie wysychają (jak to czesto u mnie bywało, gdy używałam klasycznych sztyftów).
Z ilością koloru praktycznie nie można przesadzić. Nawet dwie - trzy warstwy gwarantują na ustach subtelny odcień.
Wygodne stosowanie - nie ma potrzeby precyzyjnego nakładania szminki, bo ewentualne błędy w makijażu nie są zbyt widoczne.
Opakowanie jest w miarę estetyczne, obawiam sie tylko, że z czasem złociste, plastikowe etui będzie pełne śladów użytkowania.
Pomadka ma tylko jeden powazniejszy minus - zapach:( Trudny do zidentyfikowania - wazelinowo-mydlano-nagietkowy.
Smak niestety podobnie.
Wydajność porównywalna do wydajnosci szminki ochronnej.
Cena przyzwoita - zapłaciłam ok. 9 zł.

Edycja: po jakimś czasie kupiłam również odcień nr 4. Fioletowy sztyft zmieniał się na ustach w odcień fuksji, czyli w chłodny róż. Ten kolor zdecydowanie mniej mi odpowiadał. Nie był już tak delikatny i kompletnie nie należał do palety "mojej" palety barw.

Bardzo dobra Polska pomadka.

Kupiłam niedawno 3 odcienie z ciekawości czy jest taka trwała jak w internecie ją opisują.
Kolor 1 żółta - wychodzi na moich ustach bardzo naturalnie jakbym miała taki właśnie odcień skóry, jasno różowy, soczysty, świeżo cera przy niej wygląda.
Kolor 3 zielony - tu mam już po niej malinowe usta, długo się utrzymuje, nie straszna jej gorąca kawa czy tłuste jedzenie.
Kolor 4 niebieski - mi wychodzi już przy niej ciemna malina a jak dam więcej to mama mówiła że mam już bordo.
Niezależnie od odcienia są jednak trwałe i pozostawiają one na ustach satynową, ochronną warstwę która usta odżywia a nie klei się i nie spływa, bardzo dobra pomadka dla tych co nie lubią kleistych mazi na skórze.
Nie potrzebuję po tej pomadce już dodatkowych nawilżaczy.
Dla samej przyjemności nakładania szminki używam jej kilka razy dziennie, ale nanoszę tylko 1 cienką warstwę by uzupełnić kolor którego ubyło, a ubywa go mało - z jedzeniem i piciem wytrzyma u mnie około 5 godzin - pobiła wszystkie trwałe pomadki które wcześniej używałam.
Na opakowaniu nie pisze ile pomadka ma gramów, ale na moje oko ma 4 więc jest jej dość dużo w stosunku do ceny jaką ma.
Opakowanie ładne i solidne, bez obawy zniszczenia lata po torebce.
Wygląda na to, że mogę w przyszłości z innych droższych marek zrezygnować na rzecz Polskiej Celi, bo jakość pomadki jest całkiem dobra.
Jeden i tylko jeden minus - trudna dostępność, musimy się ją po mieście naszukać albo zostało zamówienie przez internet, i ja zrobiłam to drugie.
Warto chociaż spróbować jaka ona jest, bo nawet gdybyśmy jej nie polubili to dużo pieniędzy nie stracimy.
Ja od siebie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania w trakcie używania.

Nie do końca to jset to

Minusy
-mega trudno dostępna-zakup na necie podwaja cenę pomadki ze wzgl na koszty przesyłki, ja kupiłam w Trzebnicy za 8,20zł
-zapach-babciny, ale nie przeszkadza po kilku minutach
-mała paleta kolorów-same róże i to dość wściekłe
-wzornik producenta wcale nie oddaje kolorów w rzeczywistości

+niska cena
+trwałość
+nie zbiera się i nie wałkuje
+opakowanie-ale to nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia

Posiadam kolor 1 (na foto pierwszy z prawej na dole)-prawie nie widoczny, ale na ustach jest różowo-malinowo-wściekły. Dla mamy zakupiłam 2 (brak na foto) taka jasny brąz ceglasty. Nie wiem czy komuś pomoże to zdjęcie, bo jest bardzo niewyraźne i nie ma na nim koloru 2 i chyba 6.
Od dołu od prawej 1,3,4, góra od prawej 5 i 7

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Najlepsza!

Znalazłam ją tu na wizazu, zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam ja nabyc...

Byłam pewna że ciężko będzie ją znaleźc:) ale była w drogerii pod blokiem...
wybrałam najdelikatniejsza żółtą i od tej pory sie z nia nie rozstaje.

+bardzo ładne, trwałe opakowanie
+oryginalny kosmetyk
+dostosowuje się (na mojej mamie kolor jest zupełnie inny)
+długotrwała, baardzo długotrwała
+nawilża lepiej od pomadek i balsamów pielęgnacyjnych
+wygląda naturalnie
+zapach... nienachalny, delikatnie przypomina mydło :)
+cena, wydałam 9,40zł

Jak dla mnie idealna...

Ps. wiem gdzie można ją nabyc w Rzeszowie, chętnie pomoge

Używam tego produktu od: 2tyg

stara dobra firma :)

Moja ukochana celia :) pomadka rewelacyjna, maluje się nią prawie codziennie, mam odcień zielony co daje na ustach soczysty, przecudny róż, który utrzymuje się bardzo długo. Dodatkowo na warstwę szminki nakładam jeszcze jakiś błyszczyk i wtedy jest idealnie :) nie zostawia aż tak bardzo intensywnych śladów na szklankach itd. Piękne, eleganckie, celiowskie złote opakowanie. Rewelacja jednym słowem :)

bardzo fajna jest:) the best

Dziwna ale fajna -tak pomyślałam oglądając ją w małej,skromnej drogerii.
Nie wiedziałam o chodzi z tym utlenianiem ale już wiem ;)

Okazało się że w tej szmince tkwi duży potencjał :D

Niestraszne jej upały ani moje gadulstwo bo trzyma się moich ust jak druga skóra !
Myślałam że po godzinie śladu po niej nie będzie a wytrzymała mi na ustach jakieś 5 godzin !
Kilkakrotnie droższe szminki nie dają temu rady a tu proszę :)

Sama aplikacja jest bardzo przyjemna, pomadka jest miękka, ale nie rozpływająca się.
Nadaje delikatny połysk, wargi sprawiają wrażenie wilgotnych, ale nie tłustych.
Opakowanie jest bardzo dobre i wygląda całkiem elegancko :)

Warto za takie małe pieniądze sprawić sobie taki miły produkt :)

Fajoska :) !

Pamiętam ją jeszcze z lat podstawówki i wtedy wydawała mi się takim dziwadłem :D a teraz proszę :)
Znalazłam, kupiłam żółtą, za grosze :) A tyle radości heh ;)
U mnie nadaje wspaniały kolor, niby utlenia się na róż ale u mnie wygląda jak truskawkowo czerwony. Długo się trzyma, nie czuć jej na ustach za co ode mnie OGROMNIASTY plus. Czy nawilża? Hmmm, nie bardzo. Wydajna, ładne opakowanko.

Dwa minusy- jeden- coś co wyczuwam też w innej pomadce Celii- ten mydlany posmak tuż po nałożeniu na usta... fuj, naprawdę nie lubię tego strasznie.
Drugi- potrafi wysuszać :\\

Po prostu wspaniała :)

Okazało się że pomadka kosztująca tak niewiele może być tak dobra :)

Opakowanie w szmince jest ważną rzeczą bo mamy z nim do czynienia codziennie po kilka razy,a w tej pomadce ono "chodzi" bez zarzutu :)

Tak jak dziewczyny już pisały najważniejszą cechą tej pomadki jest wielka trwałość - to idealna pomadka na lato,na upały,nic nie spływa ,nie ściera się się z ust !

Ja mając ją na ustach jadłam,piłam ,ocierałam usta serwetką i zbladła tylko minimalnie.
inne szminki po takich czynnościach byłyby od razu "zjedzone".
Cena jest wielką zaletą :) ale na uwage zasługuje tez fakt że szminka nie wysusza ust,jest bardzo wydajna i robi fajny "trik" ze zmianą koloru,bardzo to lubię i za to dam 5 gwiazdeczek :)