Rival de Loop, Chusteczki pielęgnujące do demakijażu

Rival de Loop, Chusteczki pielęgnujące do demakijażu

Delikatne chusteczki pielęgnujące, łagodnie oczyszczają twarz, szyję i dekolt z makijażu, podkładu, zanieczyszczeń, pozostawiając skórę miękką i gładką.

Skóra jest odświeżona i orzeźwiona.

Produkt został przebadany dermatologicznie

i okulistycznie, posiada atest PZH.

Chusteczki nasączone zostały delikatną emulsją, zawierającą Bisabolol, który zapobiega porażnieniom.

Cena: 6 zł / 25 sztuk

FAJNE :)

Przeczytałam recenzje i jestem zaskoczona... Od super pochwał do strasznej krytyki...

Mam pierwsze opakowanie tych chusteczek i musze stwierdzić że obecnie są super. Być może firma wypuściła jakąś trefną serię, ale teraz są już godne polecenia.

Nie podrażniają, nie szczypią, i dobrze zmywają. Daja uczucie świeżości.
Zapach równiez mi odpowiada :)

Cena tez bardzo niska - w promocji za 25 szt - 3,99 zł.

Z pewnością kupię je jeszcze raz...

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Warto mieć je w kosmetyczce!

Jestem bardzo zadowolona z tych chusteczek.
Są świetne podczas podróży. Dobrze usuwają makijaż.
Jedna chusteczka w zupełności wystarczy do usunięcia makijażu.
Ja stosuję je zwłaszcza do demakijażu oczu.
Są miękkie, dobrze nawilżone, ładnie pachną.
To świetny produkt za niską cenę (5,49 zł/25 szt.) W promocji - 3,99 zł.
Używam tego produktu od: kilku tygodni

polecam.

Często zdarza mi się wyjebać na 2 dni i nie chce zabierać mi się toniku, mleczka, płatków, pałeczek więc szybcikiem w rossmanie skuszona ceną i tym, że firma Riva del Loop robi fajne rzeczy, kupiłam chusteczki.

+ Są miękkie
+ świetnie usuwają makijaż
+ pozostawiają skórę czystą, nawilżoną
+ są tanie i praktyczne w użyciu

- mogłyby ładniej pachnieć.

Warto się skusić

Jak zwykle kupiłam przy okazji skuszona niską ceną. Mam wrażliwą skórę, zwłaszcza na policzkach i w okolicach oczu a mimo tego nie czuję żadnego pieczenia ani wysuszenia po ich użyciu. Mają też ciekawą fakturę, są miękkie a jednocześnie mocne. Nie tworzy się kleista warstwa na skórze po ich użyciu, nie mają porywającego zapachu, ale przecież to nie perfumy, ich zadaniem jest oczyszczenie skóry a to wychodzi im bardzo dobrze. Naprawdę warte polecenia.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:na pewno kilka

Dla mnie bomba!

Kupiłam te chusteczki zachęcona niską ceną-2złote z groszami za 10 sztuk. Zawsze omijałam tę firmę, nie wiem dlaczego ale nie wzbudzała mojego zaufania :P a tu bardzo pozytywne zaskoczenie!

Jako jedne z niewielu preparatów do demakijażu nie podrażniają moich oczu! Mam wrażliwe oczka i po większości preparatów mnie szczypią. Po tych chusteczkach ani mnie nie szczypały, ani nie były zaczerwienione, ani też nie podrażniły skóry wokół oczu. Co do samego efektu demakijażu-ja zmywałam nim iróżne tusze i z żadnym nie miały większych problemów-powiedziałabym ze lepiej sobie radzą niż np. chusteczki Nivea. Zmywają dobrze, ale nie rewelacyjnie. Zapach taki sobie, ale też uważam że taki produkt nie musi pachnieć jak perfumy :) Nie drą sie, są miękkie-dla mnie reewelacja. POLECAM !

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

Średni...

Chusteczki bardzo dobrze zmywają makijaż (podkład, cienie, tusz do rzęs), skóra jest po nich świeża, ale trochę szczypały mnie okolice oczu. Zapach trochę nieprzyjemny.

Używam tego produktu od: dzisiaj

warto kupić

Kupiłam te chusteczki, bo skusiła mnie niska cena:)
Spotkało mnie miłe zaskoczenie, chusteczki mają bardzo przyjemny zapach, świetnie zmywają nawet mój wodoodporny tusz, z którego zmyciem zawsze miałam problemy, no i jest ich całkiem sporo.
Jednak po zmyciu się chusteczką polecam przemyc jeszcze oczy wodą, gdyż czasem rano miałam lekko zaczerwinione oczy.
Polecam, za taką cenę, to naprawde dobry produkt:)

fajne :-)

Nie mialam nigdy wczesniej chusteczek do demakijazu, wiec nie mam prownania, ale moge z cala pewnoscia stwierdzic, ze te mi sie bardzo podobaja. Nie podrazniaja ani skory ani oczu, ladnie zmywaja makijaz, ale i tak wole na koniec przemyc skore mleczkiem (dla pewnosci). Jedynym ich minusem jest to, ze moim zdaniem sa za malo wilgotne. A najwiekszym plusem jest cudny, swiezy, sliczny, piekny zapach :-) Uwielbiam go!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w tracie 1

Swietnie zmywa makijaz ale..

Kupilam na wakacyjny wyjazd.
Husteczki te SWIETNIE zmywaja makijaz , bez problemow schodzi tusz i cienie do powiek i.... nie podraznia oczu.Nie lzawie ani mnie oczy nie pieka ale...
Kika razy spowodowal zaczerwienienie cery. Po przetarciu tymi husteczkami cala moja twarz byla czerwona. No ale ja mam dziwna wrazliwa cere , ktora tak reaguje na niektore kosmetyki. I zdazylo sie to tylko 3 czy 4 razy wiec u innych osob tak byc mie musi.
Produkt wielce podreczny gdyz po przetarciu nim buzi nie musimy juz myc ja dodatkowo zelem czy przecierac tonikiem.
Warto sprobowac.
Ja sprobowalam , jednak wiecej nie kupie z powodu tego zaczerwienieni cery. Nie chce ryzykowac ze sie to powtorzy.
Używam tego produktu od:jakis czas
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

bardzo dobry

Skusiła mnie niska cena (2,20)
Zrobiłam już dwie próby i jestem bardzo zadowolona. Nic mnie nie podraznia , nie mam zaczerwienionej cery , nie peicze mnie. Makijaz zmywa wzorowo. Więc weług mnie jest to niezły kosmetyk ale oczywiscie wszystko zalezy od rodzaju cery.

Używam tego produktu od:1 opkaowania

Ale straszycie!

Kupiłam te chusteczki od razu w większym opakowaniu, bo akurat było w promocji i dopiero potem zapoznałam się z recenzjami. No i przeraziłam się. Ponieważ mam naprawdę wrażliwą cerę, z duszą na ramieniu używałam ich po raz pierwszy, spodziewając się pożaru na twarzy i wypłynięcia gałek ocznych. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu nic takiego się nie stało. Poczułam może lekkie szczypanie, które zaraz ustąpiło. Z oczami nic się nie dzieje. Nie używam ich do zmywania makijażu, tylko do zmywania - sory - potu po treningu. Skuteczność jest średnia - początkowo przynosi ulgę, skóra jest odświeżona i lepiej oddycha, ale jak wyschnie, mam wrażenie, że nie jest zupełnie czysta. Także na pewno nie zastąpią normalnego mycia, ale w warunkach "bojowych" przydają się. Chusteczki są miękkie, odpowiednio nasączone i bardzo ładnie pachną.

twarz szczypała

Jeżeli chodzi o zmycie makijażu to w miarę sobie poradziły, tusz udało mi się zmyć. Choć nie miałam poczucia odświeżonej twarzy, wręcz wydawała się lepka. Kupiłam je podczas wyjazdu, bo zapomniałam mojego mleczka, ale na pewno w domu ich nie będę używać. Najgorsze było to, że skóra okropnie szczypała, jakbym potraktowała ją jakąś substancją żrącą. Na szczęście nie zostały czerwone plamy, ale i tak ogólne wrażenie raczej mało przyjemne.

Używam tego produktu od:jednorazowa przygoda