Oral-B, Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Oral-B, Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Woskowana nić dentystyczna Oral-B Essential Floss oczyszcza miejsca, do których nie może dotrzeć szczoteczka. Jej specjalnie zaprojektowane włókno pokrywa powłoka polimerowa, co sprawia, że usuwanie płytki przebiega bez większego wysiłku. Oral-B Essential Floss nie strzępi się i nie przerywa. Łatwo ją wsunąć w przestrzenie międzyzębowe.

odświeżające, oczyszczające
<50
nici dentystyczne

Najlepsza nic jaką miałam

Na rynku jest wiele tańszych i dłuższych, ale ta jak do tej pory jest moją ulubioną. Co dla mnie najważniejsze ta nić nie szarpie i nie strzępi się podczas użytkowania. Jest cienka i łatwo wchodzi nawet między ciasno ułożone zęby, a jednocześnie wystarczająco mocna. Poza tym jest dość miękka i nie rani dziąseł. Opakowanie jest małe i zgrabne, ostrze dobrze przycina nitkę, całość się nie zacina. Jej wydajność jest raczej standardowa. Bardzo ją lubię i nie mam już ochoty testować innych.

Dobry produkt, wydajnościowo w porządku, dobry stosunek jakości do ceny

Kiedyś ta nitka często gościła w mojej łazience. Gdy odkryłam Oral-b Pro Expert ta poszła w odstawkę. Jednak z uwagi na szalony wzrost cen i fakt, że Pro Expert ma jedynie 25 m, a ta aż 50, podczas ostatnich zakupów w Hebe postanowiłam się z tym produktem przeprosić i dodać go do koszyka.

Białe, poręczne pudełeczko z dobrze działającym zamknięciem, które chroni nitkę skrywa w sobie cieniutką, woskowaną nić dentystyczną o smaku miętowym, który przyjemnie czuć podczas używania.
Nitka jest mocna, ani razu nie zdarzyło mi się, by się przerwała podczas używania.

Mam dość ciasno ułożone zęby i dostanie się, a później wydostanie się z przestrzeni międzyzębowych w nienaruszonym stanie wielu nitkom sprawia problem. Ta radzi sobie całkiem dobrze. Zdarza się, że czasem się strzępi przy tylnych, mocno ściśniętych zębach, przy których jest dodatkowo większy problem z dostępem, ale przy pozostałych sprawuje się wzorowo.

Uważam, że to dobry produkt, wydajnościowo w porządku, dobry stosunek jakości do ceny.

Bardzo dobra

Jest to jedna z najlepszych, a może nawet najlepsza spośród wszystkich nici dentystycznych, jakich używałam. Nitkowanie to dla mnie niezbędna czynność, robię to po każdym posiłku, aż 3 razy dziennie.
Oral-B jest bardzo wydajna, cieniutka i nawoskowana, dzięki czemu idealnie się wsuwa między zęby i nie podrażnia dziąseł.
Bardzo zgrabne, małe opakowanie, jak ktoś potrzebuje to można wrzucić do torebki/kosmetyczki i wziąć ze sobą.
Co prawda inne, tańsze nici też mi odpowiadają, tylko zdarza im słabe opakowanie, które się rozwala (ale można to naprawić), czy nić sklejona tym woskiem. Tu nie ma tego problemu.
Nie czuję zapachu czy smaku mięty, może już mój nos się przyzwyczaił.
Jedynym minusem jest cena - tańszy jest taki chociażby Prokudent a jest go 2 razy tyle.
W promocji jak najbardziej, ale w regularnej cenie wolę zwyklejsze nici.

Najlepsza

Nr 1 wśród nici dentystycznych. Najlepsza w swojej kategorii.
Nić dentystyczna to jeden z podstawowych elementów w mojej pielegnacji jamy ustnej. Używam jej po każdym posiłku. Nie dlatego, że aż tak to uwielbiam, ale dlatego że muszę. Moje zęby Są bardzo ciasno ustawione wiec ciężko jest zadbać o prawidłowa higienę z tymi niciami czuje ze mogę zęby są czyste

W kategorii nici dentystycznych po prostu doskonała

Wydawałoby, że w takim produkcie, jak nić dentystyczna, nie ma żadnej filozofii. Nic bardziej mylnego. Miałam okazję korzystać z nici rozmaitych marek i różnica jakości okazywała się nie mniej ważna niż na przykład w kremach z filtrami przeciwsłonecznymi.

Przede wszystkim nić wykonano z odpowiednio zaprojektowanego włókna, dzięki czemu jest ona wytrzymała, nie rozwarstwia się, nie strzępi ani samoistnie nie przerywa. Powleka ją delikatna warstwa wosku, co pozwala jej płynnie przesuwać się między zębami, a przy ewentualnym kontakcie z dziąsłami nie drażnić ich ani nie ranić. Ponadto nić jest wąska, więc może dotrzeć do bardzo wąskich przestrzeni międzyzębowych.

Smak i zapach faktycznie są miętowe, natomiast w żaden sposób nie irytują ani nie męczą. Pomagają jedynie w zachowaniu wrażenia świeżości w jamie ustnej. Również opakowanie nie budzi zastrzeżeń: jest poręczne i niezawodne. Przy tym produkcie nigdy nie zdarzyło się, by nić się urwała, nożyk tnący stępił lub wypadł albo by opakowanie samoistnie rozpadło się na kawałki.

Wymienione przeze mnie cechy mogą wydawać się oczywiste (mnie też się wydawały), jednak skorzystanie z nici niektórych marek dowiodło, że to wcale nie jest takie oczywiste. Tamte potrafiły przypadkowo się przerwać (mimo braku rozciągania), utknąć w przestrzeni międzyzębowej, a nawet poważnie zranić dziąsła. W recenzowanej nici nie ma tych problemów. Produkt uważam za doskonały i w pełni spełniający oczekiwania.

Jedna z najlepszych nici na rynku

To jest dość droga nic, się bardzo porządna. Mam dużo plomb i nie wszystkie są idealnie równe. Dużo nici mi się szarpie, rozdziera, gdzieś zaczepia. Tu nigdy nie mam tego problemu.

Nic jest:
+porządna, nie rwie się, nie szarpie
+ przyjemna w stosowaniu - gładko sunie między zębami
+ dość miękka w dotyku, niektóre nici są ostre tak ze boje się o swoje dziąsła. Tu tak nie jest

Jedyny minus to cena wyższa (sporo) od konkurencji. Ale dużo lepiej mi się używa wiec zostanę przy niej

Świetna nić dentystyczna.

Cześć!

Nić dentyczna to mój must have. Mam bardzo ciasno osadzone zęby, dlatego muszę używać nici, aby dobrze dbać o poprawną higienę jamy ustnej.

Wypróbowałam wiele nici i uważam,że Oral-B Essential Floss jest najlepszą [przynajmniej do tej pory].

Używam jej od lat. Wiadomo, czasami zmieniam nicie. Kobieta przecież zmienną jest i ciągle szuka czegoś nowego. Jednak do tej wracam jak bumerang.

Dlaczego?

-jest bardzo wydajna
-bardzo dobrze się nią przecina tzn ma dobrze zrobione opakowanie
-jest lekko miętowa
-dobrze czyści przestrzenie miedzyzębowe
-nie urywa się w trakcie czyszczenia i też nie zostawia strzępów między zębami
-"gładko chodzi"
-nawet jak mocniej nacisnę, ni podrazni dziąseł (a mam wrażliwe)

Jest to naprawdę dobrej jakości nić. Wypróbowałam kilka z Oral-B i tak najbardziej mi odpowiada. I jest w dobrej cenie.POLECAM!

Wykorzystała: kilka próbek

Rewelacyjna

Myślę,że samo słowo Rewelacyjna jest najbardziej odpowiednie do tego produktu.

Wypróbowałam już wiele nici dentystycznych i stwierdzam ,że ta jest zdecydowanie dla mnie SKUTECZNA i to wystarczy.
Przede wszystkim się nie strzępi , bardzo fajnie "pracuje" , czyli oczyszcza przestrzenie między zębowe oraz co istotne- nie podrażnia dziąseł.
No i oczywiście jest woskowana. I czego chcieć więcej od dobrej nici dentystycznej ?

Opakowanie białe , delikatne i poręczne do noszenia w torebce.
Ilość 50 metrów,

Dla mnie najlepsza na chwilę obecną na polskim rynku , dlatego bardzo polecam. Tania, bo można ją kupić w biedronce za ok. 8 zł.

Bardzo dobra nić

Nic spełnia swoje zadanie w 100%. Jest dobrze nawoskowana przez co łatwo wchodzi w przestrzenie między zębami, oczyszcza i nie rani. Ma przyjemny miętowy smak i zapach. Plusem jest także wygodne poręczne pudełeczko , w którym nić się nie zacina i ławo można odciąć kawałek.

Bardzo dobra!!!

Opakowanie jest niewielkiej wielkości, jest poręczne i wygodne w użyciu.
Nić jest bardzo dobrej jakości, nie strzępi się.
Latwo można odmierzyć potrzebną ilość. Doskonale oczyszcza problematyczne przestrzenie między zębami.

Ideał

Dbanie o higienę jamy ustnej nie kończy się na myciu zębów ale także kontrolnych wizytach u stomatologa, używanie irygatora czy właśnie nici dentystycznej.

Nici dentystyczne kiedyś były mi obce i po prostu z lenistwa nie chciało mi się tego wykonywać, do czasu. Nić to niby nic nadzwyczajnego ale wiele firm różni się od siebie i cóż niektóre są lepsze, drugie gorsze lub po prostu tak słabe, że wyrzucam do kosza.

Oral-B, Essential Floss to nić, która została ze mną już od jakiś dwóch lat i wiem, że nie chce kombinować i szukać nie wiadomo czego, jak ta nić jest naprawdę rewelacyjna.

Nić jest wytrzymała i nie rozdwaja się! Czasami "szczeliny" między zębami sprawiały, że nić rozwalała się, rozwarstwiała i ciężej było wyciągnąć - coś okropnego! W tym przypadku nie ma mowy o jakichkolwiek wpadkach.

[ZALETY]
+ Wytrzymała
+ Śliska - woskowana
+ Nie rozwarstwia się
+ Odpowiednio cienka
+ Dobrze oczyszcza bez podrażnienia
+ Długa - starcza na długi okres stosowania
+ Opakowanie - nić nigdy się nie zacięła itp.
+ Często na promocji np. w Rossmannie

[WADY]
NIE POSIADA !

Bardzo fajny produkt

Nić Oral-B Essential Floss jest moją ulubioną nicią dentystyczną. Przy stosowaniu nie strzępi się i jest łatwa do stosowania. Małe opakowanie nie zajmuje dużo miejsca i jest poręczne. Nić łatwa w stosowaniu i o przyjemnym zapachu. Bardzo dobrze czyści i zostawia przyjemny miętowy smak. Jest dostępna w wielu miejscach do zakupu. Jej cena nie jest powalająca.