Sensodyne, Complete Protection + (Pasta do zębów Kompletna Ochrona +)

Sensodyne, Complete Protection + (Pasta do zębów Kompletna Ochrona +)

Pasta do zębów Complete Protection+ o przyjemnym, miętowym smaku jest idealna do codziennego stosowania. Skutecznie koi ból wywołany nadwrażliwością i działa ochronnie na nerwy. Doskonale wzmacnia dziąsła i szkliwo, poprawiając ich ogólną kondycję. Dodatkowo przywraca naturalną biel zębów i chroni przed próchnicą.

Pasta do zębów Kompletna Ochrona+ skuteczne i jednocześnie niezwykle łagodnie usuwa płytkę nazębną i odświeża oddech na długi czas. Produkt zapewnia długotrwałą i efektywną ochronę przed nadwrażliwością. Pastę należy stosować regularnie dwa razy dziennie, dzięki temu Twoje zęby będą chronione przed nadwrażliwością przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Nadwrażliwe zęby wymagają szczególnie delikatnej pielęgnacji - zadbaj o swój uśmiech z marką Sensodyne.

pasty do zębów
wybielające, oczyszczające, ochronne, redukujące przebarwienia, odświeżające
50-100ml

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pasty Sensodyne stosuję od kilku lat, ale ten najnowszy wariant jest dla mnie nowością. Byłma ciekawa tej pasty tym bardziej, że otrzymała one nagrodę KWC 2023. Dostałam ją w paczce dla ambasadorki i chętnie przetestowałam. Z działania tej pasty jestem bardzo zadowolona – ma ciekawy, owocowy smak, dobrze odświeża, dokładnie oczyszcza i zapewnia ochronę dziąseł i zębów.

OPAKOWANIE

Opakowanie ma charakterystyczną dla marki opakowanie z logo marki w centralnej części i kolorową grafiką. Tubka wyglądem imituje opakowanie zewnętrzne. Została wykonana z miękkiego materiału i wyposażono ją w zakrętkę. Pasta nie jest dodatkowo zabezpieczona folią, jak to bywa w większości tego typu produktów, co mnie trochę zaskoczyło, jednak mamy pewność, że nie była wcześniej otwierana z uwagi na kartonik, który jest zaklejony, niestety otwieranie produktów w drogeriach nadal jest częste, więc trzeba uważać.

PASTA

Pasta ma typowy dla tego typu produktów kolor, czyli mleczną biel. Posiada dość delikatny, owocowy zapach pomieszany z miętą, bardzo przyjemny i nietypowy blend. Jest dosyć gęsta jeśli chodzi o konsystencję, więc na pewno nie spadnie ze szczoteczki. Pasta bardzo dobrze się pieni, delikatnie, ale skutecznie oczyszcza zęby. Pasta ma za zadanie ochronę zębów dziąseł i myślę, że długofalowo działa w tym aspekcie świetnie. Pozostawia długotrwałe uczucie świeżości i czystości, żeby są gładkie, dobrze oczyszczone. Jest produktem wydajnym – wystarczy niewielka ilość na 1 mycie, a tubka starcza na długo. Plusem jest tez dobra dostępność. Dla mnie to bardzo dobra, codzienna pasta.

PLUSY:

+ dobrze oczyszcza
+ odświeża oddech
+ dobrze się pieni
+ nie spada ze szczoteczki
+ jest wydajna
+ ma korzystną cenę

Bardzo dobra pasta

Pastę zakupiłam w drogerii, w sumie to nie byłam pewna czy chcę ją kupić. Po pewnym czasie przebywania w drogerii zdecydowałam się, że pozwolę sobie na zakup tej pasty. Szczerze to była bardzo dobra decyzja. Mycie zębów tą pastą jest bardzo komfortowe i przynosi bardzo dobre rezultaty. Pastę używam codziennie 2 x dziennie, więc efekty są widoczne.

Bardzo dobra i skuteczna w oczyszczaniu

Jestem zwolennikiem dobrych past do zębów które nie tylko oczyszczają nasza jamę ustna ale jednocześnie pełnia funkcje ochronna i łagodząca. ta pasta od sensodyne jak sama nazwa wskazuje to kompletna ochrona + gdyż : po pierwsze skutecznie i widocznie oszczędza cała jamę ustna ,
Usuwa brzydki zapach z ust
Delikatnie wybiela zeby
Chroni przed próchnica i krwawieniem
Pomaga przy nadwrażliwości na zimno /ciepło
Pasta idealnie się „pieni” dzięki czemu mycie zębów jest naprawdę przyjemne i delikatne
Polecajka!

dosyc dobrze lagodzi

w momencie gdy dokucza nadwrazliwsoc dziasel lub jama ustna nie jest w najlepszym stanie, polecam ta paste

ma przyjemny, nie za ostry smak, wiec na pewno nie spowoduje on wiekszego podraznienia i zaczerwienienia.

dobrze zmywa osad, przyjemnie sie pieni, pozostawia zeby dosyc gladkie i dobrze wypolerowane, jestem zadowolona z jej dzialania ;) polecam

Dobra lekka pasta

Pasta jest delikatna dla zębów oraz dziąseł. Lekkie wybielenie plus ochrona to cos czego moje zęby oczekują. Bardzo przypasował mi również sam zapach, czuje odświeżenie i świeżość przez długi czas. Ból dziąseł zmniejszył się. Sama konsystencja jest typowa dla past, nie ma tu cudów. Myśle, że wróce do tej pasty jeszcze nie jeden raz.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Cieszę się z pomocy i kompleksowej ochrony

Pasta łagodzi moje dolegliwości bólowe podczas jedzenia i picia. Ma przyjemny smak, niezbyt miętowy, nie podrażnia dziąseł i policzków. Cieszę się że dba również odpowiednio o moja mamę ustną i zęby kompleksowo. Już nie muszę wybierać co jest dla mnie najwazbiejsze przy wyborzr pasty do zębów.

Świetna!

Pasta świetnie działa na moje dziąsła jak i szkliwo. Od momentu korzystania z niej poczułam wyraźną zmianę.
Myślę, że skorzystam jeszcze z niej nie raz.
Pasta ma świeży przyjemny smak to czasem też jest ważne przy pielęgnacji jamy ustnej!

Bardzo dobra pasty

Pasta świetnie czyści płytkę nazębną. Nie pozostawia uczucia osadu, a zęby po umyciu są gładkie. Nie podrażniła mi dziąseł. Ma dosc łagodny smak.l, co dla mnie jest na plus. Opakowanie bardzo wygodne, samo stoi. Niestety nie zauwazylam efektu wybielenia.

Dobra pasta

Pasta Sensodyne Kompletna Ochrona ma według mnie same plusy. Po pierwsze wygodna tubka. Poza tym przyjemny zapach, nie jest zbyt intensywny, ale pozostawia świeży oddech. Dobrze czyści zęby, w czasie gdy używałam pasty nie miałam również ani razu sytuacji, gdy odczułam nadwrażliwość na zimno lub gorąco.

Super pasta

Doskonała dla wrażliwych zębów, jak moje. Dziąsła nie krwawią, sa mocniejsze, co potwierdza moja periodontolog. Ja i moje zeby jestesmy takze happy. Sadze ze jest to jeden z lepszych produktów na rynku dla osób z wrażliwością / paradontoza lub innymi problemami w jamie ustnej

Idealna dla każdego

Pasta idealnie sprawdziła się w moim przypadku. Nie jest zbyt mocna i ostra, idealnie wybiela i nadaje uczucie świeżości, które utrzymuje się przez długie godziny. Sprawdziła się również dla moich dzieci, które niekoniecznie akceptują wszystkie pasty. Efekt wybielenia widoczny nieomal od razu.

Sensidyne Kompletna ochrona

Sensodyne kompletna ochrona jest bardzo wydajna. Tubka bardzo poręczna. Ładnie zaprezentowane opakowanie.
Pasta uwalnia się po czasie. Po umyciu pozostawia lekko piekący posmak, tak jakby dalej działała. W trakcie mycia czuć również lekki smak gumy do żucia, co na pewno spodoba się młodszym odbiorcom. Delikatna dla zębów i dziąseł. Polecam