L'Oreal Paris, Volume Shocking Mascara (tusz z bazą 2w1 pogrubiający)

L'Oreal Paris, Volume Shocking Mascara (tusz z bazą 2w1 pogrubiający)

Dzięki temu tuszowi można uzyskać szokującą obiętość rzęs - dwunastokrotne pogrubienie. Podwójny. Z jednej strony biała baza, z drugiej tusz. Pierwszy etap to nałożenie białej bazy na rzęsy. Pozwoli ona odżywić i wzmocnić rzęsy, jednocześnie je pielęgnując. Etap drugi to tusz nakładany za pomocą specjalnego grzebyka. Pozwoli on równomiernie nanieść tusz na rzęsy, nie powodując ich sklejania. Pokrywając każdą rzęsę osobną warstwą.

Jesli juz, to wylacznie na wieczor

Uzywalam tego tuszu bedac studentka. Wtedy efekt jaki dawal nawet mi sie podobal, ale wowczas nie znalam jeszcze tych wszystkich tuszow, ktore znam dzis :) rowniez z porownywalnej polki cenowej jak niniejszym oceniany przez mnie.

Ad rem: przede wszystkim moim zdaniem nadaje sie wylacznie na wieczor, na dzien jest po prostu zbyt ciezki. Efekt pogrubienia daje, ale dlatego ze robi "skorupe" wokol rzes- wyglada nienaturalnie, teatralnie (ale nie w pozytywnym znaczeniu tego slowa), nadaje sie wylacznie do mocnego wieczornego makijazu na impreze. Z minusow musze wspomniec, ze skleja rzesy i ze sie kruszy.

Dzis jak chce uzyskac na impreze efekt teatralnych, mocnych rzes do smokey eyes to wybieram Max Factora, do tego tuszu juz nie wroce.

Używam tego produktu od: Mysle, ze nasz zwiazek trwal okolo roku
Ilość zużytych opakowań: Co najmniej 3

Powrócę do niego

Kiedyś miałam ten tusz , teraz po długim upływie czasu stwierdzam że jest jednym z lepszych tuszy chociaż z L\'oreal miałam okazję testować ten i L\'Oreal - Telescopic mascara ten drugi okazał się porażką natomiast ten tusz jest bardzo dobry , innych tuszów z Loreal nie miałam okazji testować ale zapewne to uczynię . Ale teraz o produkcie.

+ bardzo dobre szczoteczki
+ bardzo dobrze wydłuża
+bardzo dobrze pogrubia
+ nie skleja rzęs

- kruszy się niestety
- po nałożeniu białej warstwy ciężko nałożyć tusz tak żeby pokrył te białe warstwy , ale biała warstwa może służyć jako odżywka i można bez białej warstwy nakładać tusz i wtedy również efekty są bardzo dobre może i lepsze niż z bazą , także trochę nie praktyczna ta baza pod tusz.

Dlatego nie daję 5 pełnych gwiazdek , jednak z pośród tych tuszy które miałam ten jest wypada bardzo dobrze na moich rzęsach , szkoda że kiedyś pod wpływem emocji dałam go koleżance , ale na pewno sobie go kupię.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Dla mnie się nie nadaje!

Jakiś czas temu kupiłam ten tusz wierząc, że będę szokowała rozmiarem swoich rzęs i niestety się zawiodłam! Po nałożeniu jakby połyskującej bazy (rzęsy z nią samą wyglądają super) i później tuszu efekt był koszmarny! Rzęsy posklejane, okropne grudy i ten tandetny grzebyk, który w ogóle nie rozczesywał rzęs tylko je zlepiał! no dla mnie do niczego, ale kiedy użyła go moja siostra efekt był zdumiewający: rozczesane, pogrubione po prostu piękne rzęsy, a to za sprawą zamiany grzebyków, po prostu grzebyk od bazy był zamieniony z tym drugim i to dało taki efekt!

FATALNY

Kupiłam go dawno temu, jak był nowością, akurat był na przecenie i tak nie rozczarowałam się NIGDY, masakrycznie skleja rzęsy, z moich rzęs zrobiły 4 grubaśne rzęsy. PORAŻKA

Używam tego produktu od: kilka lat temu

bylam nia zachwycona przez b dlugi czas!

Mam cienkie rzesy i zawsze marzylo mi sie ich mega pogrubienie, teatralny efekt byl zawsze takim "must".
Po obejrzeniu reklamy tego tuszu 1-szy raz w TV doslownie nie moglam sie doczekac, kiedy ja kupie! Uzywalam ow mascare przez dlugi czas liceum.
Nakldanie bazy- bez zarzutu: zawsze nakladalam cienka warstwe skupiajac sie na koncowkach rzes a potem juz grzebyk. Jedna warstwa- naturalny efekt, potem juz bardziej dramatycznie. Zawsze kladlam 2-3 warstwy i bylam bardzo zadowolona z efektu- mega czarne, pogrubione rzesy.. Czasem tusz za bardzo je sklejal ale mi i tak sie to podobalo :)
W sumie nie wiem,czemu juz go nie uzywam- chyba musze go ponownie zakupic:)

Używam tego produktu od: uzywalam chyba rok

Ilość zużytych opakowań: 3,4

Unikatowy tusz..

Na wstępie powiem jedno: tym tuszem trzeba nauczyć się malować. Tylko wtedy można uzyskać odpowiednie rezultaty. No i trzeba również umieć dobrać tusz do swoich rzęs, bo każda z nas ma inne, drogie Panie.

A teraz zalety tej maskary:
- wyjątkowo dobrze pogrubia i WYDŁUŻA rzęsy
- nadaje spojrzeniu głębię
- piękna czerń rzęsiorek
- umiejętnie nałożony daje efekt sztucznych rzęs
- jest wydajny

Wady: brak

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Świetny, polecam!!

Baza doskonale nadaje rzęsom objętość i długość, podoba mi się jej konsystencja. Czarny tusz nadaje efekt teatralnie grubych i gęstych rzęs, a taki efekt uwielbiam;) Jest świetny, jednak mało wydajny (chodzi tu o czarną część) i dlatego ze względów finansowych przestałam go używać. Jednak mam zamiar do niego wrócić, ponieważ nie znalazłam równie dobrego tuszu

Używam tego produktu od:kiedyś używałam przez rok

Dobry tusz

Zalety:
- doskonale podkręca i wydłuża
- "dosięga" do nawet najmniejszych rzęs
- nie twardnieje mocno, rzęsy po użyciu są całkiem przyjemne w dotyku
- nie osypuje się

Wady:
- nie należy do tanich (ale to subiektywna kwestia)
- lekko prześwituje szara warstwa, trzeba bardzo starannie tuszować rzęsy i najlepiej 2 warstwami

nawet nawet

był to jeden z pierwszych dwufazowych tuszow loreala i nawet milo mnie zaskoczyl

minus dla szczoteczki z bazy poniewaz nabiera jej za duzo

plus dla "czarnej" szczoteczki. czasami malowalam sie nia bez uzycia bazy

po nabraniu wprawy i odrobiny cierpliwosci mozna uzyskac bardzo ladny efekt ;)

Używam tego produktu od:kilku lat sporadycznie

przeciętny

Plusy:
-efekt sztucznych rzęs

Minusy:
-drogi
-grzebyk bardzo skleja rzęsy
-osypuje się

Ogólnie... uważam zakup tego tuszu za stratę pieniędzy.

jeden z lepszych

Wiele lat temu sięgnęłam po niego całkiem przypadkowo i zakochałam się. Po pierwszych walkach z grzebyczkiem, szybko nauczyłam się go obsługiwać i jednocześnie tworzyć super długie i efektowne rzęsy.
+ tusz genialnie wydłuża rzęsy
+ dzięki małemu grzebyczkowi można dotrzeć do najkrótszych włosów
- niestety wada wszystkich podwójnych tuszów, jakie miałam: lubi się kruszyć
- no i niestety troszkę długo schnie, ale mnie to nie zniechęca, bo warto poczekać.
na pewni do niego wrócę!

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

polecam :)

kilka lat temu dostalam ten tusz od kolezanki i byłam nim zachwycona... nie kupilam go po raz kolejny bo lubie testowac nowe kosmetyki a teraz po latach postanowilam do niego wrocić i nadal mnie olsniewa :) oczywiscie trzeba sie troszke nameczyc aby efekt byl super ale naprawde warto :) nie sypie sie nie rozmazuje, troche rzeczywiscie skleja rzesy ale jesli sie dobrze manewruje grzebykiem po czasie ten problem znika :) najlepszy tusz jakie do tej pory mialam :)

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami