Astor, Prismatic Volume & Shine (Błyszczyk do ust)

Astor, Prismatic Volume & Shine (Błyszczyk do ust)

Prismatic Volume & Shine to pierwszy na rynku błyszczyk z technologią Lycra oraz kryształkami "Chameleon". Formuła wzbogacona o włókna Lycra wygładza, kształtuje powierzchnię ust i wypełnia każdą szczelinkę formułą błyszczyka. Dzięki temu usta są aż do 30 % gładsze i pełniejsze, a linie ust są perfekcyjnie podkreślone. Kryształki "Chameleon" rozpraszają światło w wielu kierunkach zapewniajśc ustom maksymalny połysk i pozostawiajśc długotrwałe wrażenie wilgotnych, rozświetlonych ust. Półprzezroczysta baza wzbogacona została dodatkowo o składniki nawilżające usta, by zapewnić maksymalną wygodę noszenia błyszczyka i zagwarantować doskonałą bazę dla koloru i kryształków. Aplikator w postaci pędzelka, z delikatnych włókien gwarantuje łatwą i dokładną aplikację formuły błyszczyka, pozwalającą na nałożenie odpowiedniej ilości na usta. Wybór 10 najbardziej modnych kolorów + 2 odcienie one-shotowe (005, 011).

Cena: 19,90zł / 5ml

Genialny

Świetny błyszczyk, nie rozmazuje się, długo trzyma się na ustach. Rozświetla, wargi wydają się być trochę większe.
Ładne kolorki, dlatego też wyszłam ze sklepu z trzema błyszczykami a nie tak jak planowałam z jednym.
Spokojnie można pić bez ciągłego zastanawiania się czy kosmetyk już zszedł czy może nadal jest na ustach.
Nie lepi się, co jest kolejnym atutem.
Po prostu polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3, każdy inny kolor

błyszczyk super:)

Właśnie weszły na rynek 4 nowe kolory Prismatica, a 4 wycofano. Złapałam sie za jeden z nowych. Róz z fioletowymi robinkami. Bardzo dobry błyszczyk, nie schodzi z ust, po posiłku, ślicznie sie mieni w świetle, nie barwi silnie ust. Musze potwierdzić słowa poprzedniczek, że opakowanie jest jest szczelne. Mój Prismatic mam krótko, bo kilka dni i nic nie wycieka, ale zauważyłam na testerach w sklepie, że są całe oblepione... Jednakże sam błyszczyk bardzo polecam :D

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

sama nie wiem

Blyszczyk jest calkiem w porzadku. Dobrze sie go naklada i pieknie mieni sie na ustach.
Mialam odcien brazowo-bezowy i bylam z niego zadowolona. Daje jednak 3 gwiazdki bo nie spodobal mi sie w tym blyszczyku zapach oraz to, ze mimo dokladnego dokrecenia, blyszczyk wycieka spod zakretki:(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Faworyt

Dla mnie faworyt na równi z Glam Shine (tańszy brat). Nie mam mu nic do zarzucenia. Piękny, mieniący się kolor z mnóstwem migoczących drobinek. Bardzo trwały, u mnie trzyma się 3-4h czyli jak na błyszczyk to rekord. Pięknie pachnie. Pędzelek do którego nie byłam początkowo przekonana okazał się dobrym wynalazkiem - pozwala na precyzyjną aplikacje.
Jedyn minus to nietrwałość napisów na buteleczce. Szczegół dla estetów, nie odejmę za to gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 1 i będą kolejne

Uwaga! Nieszczelne opakowanie

Błyszczyka używałam przez 3 m-ce.Kolor beżowy ładnie się mienił i efektownie wygladał. Cena była atrakcyjna - niecałe 20 zł.Trochę się kleił na ustach, ale nie było to na tyle uciążliwe, by go odstawić.Niestety, opakowanie jest beznadziejne na tyle, iż pewnego razu wylał mi się w torebce, paskudząc wszystko. Całe opakowanie sie starło, nie widać żadnych informacji. Aplikator też do niczego, bo za dużo nabierał i przez to trudno było normalnie rozprowadzić produkt.Problemy z opakowaniem i aplikatorem obniżają wartość tego błyszczyka.Nie powinno sie go nosić w torebce, bo może przytrafić się przykra niespodzianka.

Używam tego produktu od:przez 3 mce
Ilość zużytych opakowań:niecały 1 (połowa się wylała)

Bardzo fajny.

Fajny błyszczyk. Gęsty, dość długo utrzymuje się na ustach. No i ten niesamowity połysk, naprawdę rewelacyjny. Lubie tez jego zapach i aplikator w formie pędzelka. Jedyna wada to to, że dwa razy wylał mi się z opakowania.

Używam tego produktu od: -

Jeden z ulubionych

Bardzo lubię ten błyszczyk. Mam jasny kolorek - nr 04. Mieni się niesamowicie i daje efekt takich wilgotnych, wygładzonych ust. Drobinek jest dużo, ale, jak ktoś to już podkreślił, nie wyglądają ani kiczowato, ani odpustowo.
Trwałość nie jest jego zaletą, ale błyszczyki już to chyba mają do siebie, że się zjadają. Aplikator-pędzelek bardzo mi odpowiada, bo te w formie gąbeczki-puszka gorzej wydobywają kosmetyk z opakowania, a przy tym słabiej rozprowadzają go na ustach (trzeba się nimi namachać ;) ).
Konsystencja jest dość tłusta i leista, ale nie spływa z ust; mi bardzo odpowiada. Opakowanie szczelne, nic mi się nie wylewa.
Ja mam dość pełne usta, więc poza wygładzeniem nie widzę spektakularnych efektów powiększenia, ale u mojej koleżanki o dość wąskich ustach naprawdę widać było różnicę.
Polecam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

piękny efekt

Posiadam kolor beżowo-różowy, bardzo ładny :). Błyszczyk ma fajny pędzelek, dzięki temu można się ładnie pomalować. Drobinki faktycznie powiększają usta i sprawiają , że ładnie się mienią. Błyszczyk nie znika szybko z ust. Nie wysusza ust. Ogólny efekt bardzo dobry.

Używam tego produktu od: marca, albo grudnia (naprzemian z wieloma innymi)
Ilość zużytych opakowań: jeden beżowo-różowy

jak dla mnie genialny

Zawsze podchodziłam sceptycznie do droższych kosmetyków uważając, ze tani dają taki sam efekt. Tym razem pozwoliłam sobie na zakuop czegoś z nieco wyższej półki i jestem oczarowana. fakt wielbcielek zapachowych błyszczków zawiedze 0 nie pachnie wcale.
Jednak trzyma się niezwykle długo a usta wyglądają pełnie, ponętnie i błyszcząco przez długi czas. Kiedy błyszczyk się juz troszkę wchłonie pozostaje i tak połsykujący ślad. Ja jetsem zachwycona i nie żąłuje tych 20 zł za które mogłam kupić 5 innych błyszczków.
POlecam dziewczyną dla kótrych liczy się czas i nie mają czasu na ciągłe poprawienie makijażu! Dodatkowy plus to to ze się nie ciągnie. A o tym jak wygląda n ustach nie bede się rozpływać..Jak na razie u mnie nr 1!

Używam tego produktu od:tygodnia

Nie dla mnie

Uwielbiam blyszczyki i uwielbiam miec ich kilka w torebce, nie wiem jak to sie stalo ze Astor jakos trafil do grona moich blyszczkow - jednak juz od pierwszej aplikacji wiedzialam ze na dluzej u mnie nie zagosci - zapach- jakis chemiczny, sama nie wiem jaki ale napewno nie apetyczny- a ja przywyklam do slicznych zapach JT, wiec moze zbyt duze wymagania mu stawialam ale juz nawet tanszy AA ma 100 razy ladniejszy zapach i smak.
Konsystencja - w miare,ale dosc szybko schodzi z ust a pozostaja tylko te wielgachne drobiny- jakbym obsypala sie rozbita bombka- a fuj. Dodam ze mialam tylko odcien bezbarwny z drobinkami- innych nie testowalam i nie zamierzam. Bezposrednio po nalozeniu moze wyglada niezle ale nie zamierzam sie zmuszac do uzywnia blyszczyka tylko dlatego skoro moge miec dwa w jednym- przyjemnosc + sliczny efekt

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kilka jednorazowych aplikacji i nie bedzie wiecej
Recenzja: ...

Przyjemniaczek :)

Bardzo przyjemne mazidełko. Dałam go an urodziny znajomej i zdażyło mi się nim parę razy umalować. Jest gęsty i długo utrzymuje sie na ustach. Daje naprawdę śliczny kolor, półtransparentny, lekko kryjący. Drobinki odbijają światło, usta zdaja się pełniejsze. Dobrze nawilża. I niespotkałąm się do tej pory z fajniejszym pędzelkiem. Aplikacja była bardzo miła...odniosłam wrażenie że pędzelek lekko masuje usta. Nigdy nieprzywiązywałam uwagi do aplikatora, ale ten zasługuje na uwagę.Kosztował mnie 19.90 (chyba ta stała cena). Przyjemny kształ i iwelkość. Gorąco polecam.

Fajny,ale niewydajny

Zakupiłam błyszczyk w promocji(17,99zł) i jestem bardzo zadowolona.Wybór kolorów jest naprawdę imponujący i są przede wszystkim kolory cieliste,ja mam 07 Crystal Coral.Błyszczyk jest dość gęsty,nie leisty(i taki mi się właśnie podoba).Ślicznie się na ustach mieni,ładnie pachnie i smakuje(nawet mojemu chłopakowi;)).Trzyma się kilka godzin.Mam jedno ale...pędzelek zastąpiłabym gąbeczką,bo dość ciężko mi nałożyć błyszczyk.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Edit 10.06.2006
Mam go zaledwie od 9 dni a już ubyło 25% błyszczyka!To dużo,bo nie maluję nim ust częściej niż raz na 2 dni.Odejmuję * za niewydajność.Chyba jednak nie kupię go więcej,bo nie stać mnie na kupowanie błyszczyka za blisko 20zł raz na miesiac :(Wibo za 4zł starcza na kilka miesięcy.Jestem rozczarowana Astorem(znowu!)