Astor, Prismatic Volume & Shine (Błyszczyk do ust)

Astor, Prismatic Volume & Shine (Błyszczyk do ust)

Prismatic Volume & Shine to pierwszy na rynku błyszczyk z technologią Lycra oraz kryształkami "Chameleon". Formuła wzbogacona o włókna Lycra wygładza, kształtuje powierzchnię ust i wypełnia każdą szczelinkę formułą błyszczyka. Dzięki temu usta są aż do 30 % gładsze i pełniejsze, a linie ust są perfekcyjnie podkreślone. Kryształki "Chameleon" rozpraszają światło w wielu kierunkach zapewniajśc ustom maksymalny połysk i pozostawiajśc długotrwałe wrażenie wilgotnych, rozświetlonych ust. Półprzezroczysta baza wzbogacona została dodatkowo o składniki nawilżające usta, by zapewnić maksymalną wygodę noszenia błyszczyka i zagwarantować doskonałą bazę dla koloru i kryształków. Aplikator w postaci pędzelka, z delikatnych włókien gwarantuje łatwą i dokładną aplikację formuły błyszczyka, pozwalającą na nałożenie odpowiedniej ilości na usta. Wybór 10 najbardziej modnych kolorów + 2 odcienie one-shotowe (005, 011).

Cena: 19,90zł / 5ml

pod wrażeniem!

ideał, za małe pieniądze! mam małe usta i on faktycznie je powiększa!!! kolor cudny-jakiś tam wpadający w beż, cudownie się rozprowadza-pędzelek jest bardzo poręczny (miękki i wogóle:)). trzyma się na ustach długo! nie sądziłam, ze błyszczyk za 20 zł może trwać na wargach ok.3 godz.! bardzo polecam, warto!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: tydzień
dodane 06.06.06: musze sie poskarżyć niestety na fatalne opakowanie, z którego błyszczyk wylewa się!!! przez co przyjemność używania bardzo sie zaniża...:/ po za tym dodam, że troche za mało nawilża (nikt mi tego nie obiecywał, ale mógłby choć nie wysuszać). po za tym wszystko jak wcześniej:)) wie c nadal polecam

tak!

Jak dotychczas to najlepszy błyszczyk jakiego używałam! Jestem strasznie wybredna jeśli chodzi o błyszczyki- a ten pomimo drobinek( za którymi nie przepadam) świetnie prezentuje się na ustach i co najważniejsze długo się trzyma,nie wysusza ust(praktycznie każdy kosmetyk to u mnie powoduje)bardzo ładnie uwydatnia wargi :-)

Przeciętniak

Kupiłam trochę przez przypadek,bo szukałam szminki Prismatic,a pani pokazała mi błyszczyki.Ale do rzeczy:zaraz po nałożeniu prezentuje się bardzo ładnie(mam kolor Golden Glamour),ale już pół godziny póżniej zostaje tylko na brzegach warg,a w dodatku na połowie twarzy mam brokacik.Jakim cudem?
Reasumując:jestem bardziej zadowolona z błyszczyku Wibo za 6 zł.,niż z tego "cudeńka".Więcej nie kupię!

może być

Szukałam jakiegoś błyszczyka dla siebie i po przeczytaniu recenzji na KWC kupiłam go. Jednak nie trafiłam w kolor :/ W drogerii wydawał się inny. Mam nadzieję, że firma wzbogaci swoją palętę kolorów o róże, ponieważ gdyby nie to błyszczyk byłby dla mnie prawie idealny! Długo trzyma się na ustach, powiększa je (chociaż dla mnie to minus, bo mam średnie usta, a przy użyciu tego błyszczyka robiły się jeszcze większe- ale dla pań o małych usteczkach będzie naprawdę bardzo dobry). Na początku nie byłam przekonana co do tego pędzelka, ale później stwierdziłam, że jest strzałem w dziesiątkę :) Ubolewam strasznie, że nie ma różowych kolorów tylko brąze i wściekły czerwień oraz bezbarwny. A opakowanie mogłoby być troszkę większe...

świetny

Błyszczyk ma śliczne mieniące się drobinki, płynną konsystencje, efekt na ustach bardzo mi się podoba, dobrze je nawilża, jedynie zapach trochę mi się nie podoba i opakowanie, zgadzam się z moją poprzedniczką, mi też się wylewa:[ może dlatego tak szybko mi się kończy i brudzi torebke :/ trzeba to zmienić:) pozatym jak na taki fajny błyszczyk cena jest niska.

dobry, ale...

Kończę właśnie opakowanie tego cuda :) Jesli chodzi o efekt na ustach, to mnie bardzo zadowolił, ładnie sie rozprowadza i długo trzyma. Jednak opakowanie zdecydowanie do zmiany! Błyszczyk wylewa sie z niego, nawet zabrudził mi torebke wewnątrz :( Nie wiem czy kupie jeszcze raz własnie z tego powodu...

Mój faworyt

Chciałam kupić szminkę z tej serii, ale błyszczyk wydawał mi się ładniejszy (chodzi o kolor). Jest bardzo trwały, aplikator super, nakłada się bezbłędniem powiększa usta i poprostu pięknie mieni się w słońcu i przy sztucznym świete. Jest cudny, napewno ze mną zostanie!

super

Moj pierwszy kontakt z tym blyszczykiem byl wielkim koszmarem. Kolezanka kupila ten przezroczysty z drobinkami brokatu i go sprobowalam - byl naprawde oblesny w smaku i na dodatek smierdzial, takze plulam nim (w doslownym tego slowa znaczeniu) pare ladnych minut :D jednak pare dni temu szukalam jakiegos trwalego blyszczyka na studniowke i wybralam wlasnie ten ze wzgledu na fajny aplikatorek w formie pedzelka. O dziwo nawet jego smak jest neutralny (nie wiem czy wstretny jest tylko ten bezbarwny, czy tez firma ulepszyla produkt) i nawet fajnie pachnie. Utrzymuje sie baaardzo dlugo i przeslicznie, holograficznie sie mieni :) jedyne co mi w nim przeszkadza to strasznie lepka konsystencja (ale to przeszkadzalo mi glownie w testerach w rossmanie, ktore cale sie lepily i brzydzilam sie wziac do reki w celu wyprobowania), ale z drugiej strony bardzo lubie geste blyszczyki i czegos takiego wlasnie szukalam. Jednak wydaje mi sie ze niektorym moze to przeszkadzac. Niestety jest tez dosc maly wybor kolorow, brakuje czysto rozowego odciania. Mam nadzieje, ze firma wzbogaci w najblizszym czasie palete kolorow.

smakowity

dobry,jednak bez rewelacji. Jego zaletami jest na pewno zapach,fajny pędzelek, dzięki któremu można wszędzie poprawic makijaż ust, małe poręczne opakowanie, bardzo ładnie optycznie powieksza usta i dodaje im delikatnego blasku, jednak jest bardzo nietrwały.Na moich ustach wytrzymuje ok. pół godziny i znika bez śladu :(

Calkiem calkiem

Jego najpoważniejsza wada to to ze strasznie wylewa sie z opakowania. Nie sposob nosic go ze soba w torebce czy kosmetyczce. Kupilam go zasugerowana wygladem ust ekspedientki w Galerii Centrum(dopytalam sie czego uzywa) Kupilam odcien 06 champagne. Przez ten lejacy sie blyszczyk nie wiem czy to do konca dobrze zapisana nazwa bo olej w nim zawarty starl mii wszystkie napisy z opakowania. Brokat w nim nie wyglada "bezczelnie odpustowo" daje naturalny efekt zwilzonych ust. Kupilabym go ponownie gdyby nie to felerne opakowanie

Swietny :-)

Kupilam ten blyszczyk zaraz po jego ujrzeniu. To byla milosc od pierwszego "nalozenia" :-) Testowalam go w sztucznym swietle, dlatego efekt byl niesamowity. Od dawna szukalam czegos, co bedzie tak pieknie sie mienic. No i znalazlam. Uzywam go najczesciej na wieczor, gdyz w swietle dziennym, jak dla mnie, za bardzo widac te drobinki. Aplikator-pedzelek, bardzo mi sie podoba :-) Minus - wylewa mi sie z opakowania, pomimo, ze dosc rzadko go uzywam :( Mimo to, bardzo go lubie :-)

Świetny

Zdziwiłam się już latem, że produkt M.Astor może być aż tak dobry!
Porónuję go z Chanel. Miałam kolor TRANSPARENTNY. Może dlatego mnie ujął...
Cechy: naprawdę eksponuje usta, powiększa je lekko. Ma dość mocny, ale dość ładny zapach. Mocno połyskliwy, jak lakier. Nie jest trwały, ale nie mniej od Chanela ;-)
Świetny pędzelek!
Zaletą jest to, że dopiero przy końcu opakowania się lekko wylewa na zewnątrz - inne od razu mają odpływ...
Polecam, bo warto. Cena b. niska (ca 20 zł).