Nivea, Visage, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Nivea, Visage, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy NIVEA VISAGE z oczyszczającymi drobinkami dokładnie usuwa zanieczyszczenia, pozostałości makijażu i nadmiar tłuszczu oraz zwęża pory. Zawiera specjalny system HydroBalance, który chroni skórę przed utrata wilgoci i wysuszeniem. Dzięki formule
z regulatorem Active Shine na długo matowi skórę i zapobiega błyszczeniu się twarzy.
- wygląd skóry poprawia się z każdym dniem,
- łagodna i delikatna piana gwarantuje doskonałe uczucie czystości i komfortu,
- skutecznie oczyszczona skóra jest świeża, zrelaksowana i gładka

Cena: 14zł/ 150ml

zdecydowanie polecam

Najlepszy żel do mycia twarzy jaki miałam!!
Jest w sam raz dla mojej cery.
Super dokładnie oczyszcza, łatwo się zmywa.
Wydajny, przystępny cenowo:)
Nie uczula.
Bardzo lubię drobinki pilingujące, które też robią swoje;)
W ogóle to mam całą serię Nivea Visage cera tłusta/mieszana i muszę stwierdzić, że razem te kosmetyki naprawdę dobrze działają. Jestem bardzo zadowolona :)

Używam tego produktu od: ponad rok

komentarz zostal ocenzurowany!

ech !
nie no nie moge. witki opadają.
więc w sklepie z żeli do mycia twarzy tych sprawdzonych przezemnie(tych które się pienią i oczyszczają)nie było nic a nic!puste półki jak za PRL-u.więc wybór padł na NIVEA VISAGE.
wiedziałam że może tak być że będe niezadowolona bo ogólnie jak dla mnie z nivei liczy się tylko 1 żel pod prysznic;)i nic pozatym!
ale do rzeczy!
żel się nie pieni(miała być kremowa pianka a co jest?hmmm jedno wielkie...nic)
jest strasznie niewydajny!
źle się spłukuje!
strasznie szczypie w oczy!(przebił pod tym wzgledem 2 najmocniejsze żele do mycia buzi dostępne na naszym rynku)
ponadto zawiera jakieś niebieskie kuleczki-rozpadają się jak się ich dotknie.więc peelingujące na bank nie są.
wogóle drobinek(tych innych niż niebieskie nic a nic na buzi nie czuć!(jeśli z całej siły na suchej buzi rozprowadzac ten żel tak jak peeling to czuć subtelne ścieranie(ścieranie?głaskanie,ot co!)
zastanawiajace jest to że mój TŻ narzeka na ten żel(czyli musi i jest fatalny,bo on nigdy na nic nie narzekał)
nie oczyszcza głeboko-pełno zaskórniaków.łe nie polecam:/ze względu na słabe oszyszczanie.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:juz połowa!

Rozczarował mnie

Podrażnił mi cerę. Za każdym razem po zastosowaniu piekła mnie skóra. Wróciły silne zaczerwienienia na skórze po jego zastosowaniu. Oczyszcza dokładnie, zmniejsza ilość wyprysków i zaskórników ale wysuszał mi przy tym skóre twarzy niemiłosiernie! Zmordowałam drugie opakowanie i nie kupie go więcej. Do mojej tłustej ale bardzo wrażliwej cery się nie nadaje!

Używam tego produktu od:4 miesiące

Godny polecenia

Żel bardzo dobrze oczyszcza twarz. Jest wydajny i ma odpowiednią konsystencję (nie jest zbyt rzadki). Nie wysusza skóry jak niektóre kosmetyki do skóry mieszanej i tłustej.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Dobry żelik

Żel jest bardzo wydajny. Ładnie pachnie. Posiada delikatne peelingujące drobinki. Wygładza, odświeża i doskonale oczyszcza skórę. Ma ładne opakowanie. Nie matuje, ale ogranicza wydzielanie sebum. Używałam go już dość dawno, ale zamierzam powtórzyć zakup.

Używam tego produktu od :Już skończyłam

Koszmarnie uczula

Nic dobrego o tym kosmetyku powiedzieć nie mogę, Mnie tak bardzo uczulił, ze miałam łuszczący się płat skóry na policzku, wygłądało to nieciekawie. Potem zaczęło to swędzieć i się sączyć... jakieś rana mi sie zrobiła. Po odstawieniu kosmetyku było troszkę lepiej, ale i tak skóra była tak podrażniona, że pomogła dopiero kuracja hydrocortyzonem. Dla mnie to jakaś kolosalna pomyłka kosmetyczna. Bubel!!! Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno (w połowie)

I tak i nie

Z jednej strony same plusy, z drugiej minusy.

+ fajne drobinki ścierające przyjemnie myję się nim twarz
+ jest wydajny
+ nie wysusza
- wypryski są ciągle
- zapach mnie troszkę drażni
- buzia i tak się świeci

Właściwie może być, nic nadzwyczajnego. Ale jako że są lepsze, to chyba już nie kupie.

Używam tego produktu od: 2ms

warto spróbować

moim problemem jest wiecznie świecąca się skóra twarzy i rozszerzone pory. co prawda nie zauważyłam jakiś niesamowitych efektów matowienia ale mam wrażenie świeżości po jego użyciu oraz delikatnego peelingu. używam także toniku i kremu do kompletu i jestem zadowolona- skóra jest gładsza, bardziej świeża. dobrze zmywa makijaż. warto się skusić i spróbować. ja w każdym razie nie żałuję zakupu.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

polecam dla osób z cera tłusta

mam cere tłusta która często sie świeciła. wiec zamiast kupić żel do cery tradzikowej zaryzykowałam i kupiłam dla tłustej(może jak bedize mniej tłusta bede miec mniej pryszczy;]) no i efekt był taki ze przestała sie błyszczec i stała sie ładniejsza. dla lepszego efektu zakupiłam takze krem do twarzy na dzień z tej samej seri i takze dla cery tłustej:P. jedyne czego bym nie powiedziała to to że sie pieni;P

moj ulubiony

jak dla mnie jest ok ;) zadna tam rewelacja, bo nie oszukujmy sie:) to tylko zel do mycia twarzy i najwazniejsze jest by dobrze czyscil buzie:)
probowalam wiele roznych zelow, i wlasciwie tylko po tym mam wrazenie, ze buzi jest naprawde czysta i swieza!

jestem zadowolona z tego zelu, jest bardzo wydajny, ladnie pachnie, zawiera scierajace drobinki co mi absolutnie pasuje!! nie zauwazylam zadnego podraznienia skory czy wysuszenia buzi ;) zreszta zaraz po umyciu buzi smaruje ja kremem :>

Używam tego produktu od: dluuugo

okropny

Jeżeli ten żel głęboko oczyszcza, to też ładnie pachnie ;/
Ta lepka maź w ogóle głęboko nie oczyszcza (tylko powierzchownie) i śmierdzi! Nie pieni się, wysusza, powstawały mi tylko kolejne niemiłe niespodzianki ;/
Dobrze radził sobie tylko z makijażem.
A czy zwęża pory? Można tak powiedzieć.
Matowi ok, ale jednak później buzia się błyszczy. Chociaż jest trochę gładka i dotykając ją, WYDAJE SIĘ, że nie ma już żadnych zaskórników, a kiedy spojrzałam w lustro... przeraziłam się! Same czerwone plamy.

Nie polecam ...

Kupilam jakis czas temu, gdy chcialam wyprobowac cos nowego (moja codziennosc to byla: Purete Thermale Vichy).
Od razu zaopatrzylam sie rowniez w Tonik matujacy z regulatorem Active Shine i witamina B5 - super zapaszek. :)
Niestety ani z zelu ani z toniku nie bylam zadowolona...
Nie zauwazylam dzialania specjalnego Systemu HydroBalance...
Natomiast specjalny System Active Shine pracowal nadgorliwie na mojej mieszanej buzce; cera byla nienaturalnie zmatowiona zaraz po umyciu i wysuszona, potem oczywiscie szybciej sie przetluszczala....
Zawieszone drobinki rzeczywiscie byly bardzo ostre, peelingujace.

Używam tego produktu od: zuzylam polowe, potem wyrzucilam.
Ilość zużytych opakowań:

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!