Nivea, Visage, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Nivea, Visage, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy NIVEA VISAGE z oczyszczającymi drobinkami dokładnie usuwa zanieczyszczenia, pozostałości makijażu i nadmiar tłuszczu oraz zwęża pory. Zawiera specjalny system HydroBalance, który chroni skórę przed utrata wilgoci i wysuszeniem. Dzięki formule
z regulatorem Active Shine na długo matowi skórę i zapobiega błyszczeniu się twarzy.
- wygląd skóry poprawia się z każdym dniem,
- łagodna i delikatna piana gwarantuje doskonałe uczucie czystości i komfortu,
- skutecznie oczyszczona skóra jest świeża, zrelaksowana i gładka

Cena: 14zł/ 150ml

Wysusza

Bardzo wysusza i podrażnia moją skórę co przy tłustej czy mieszanej cerze powoduje jeszcze większe problemy.Tego sobie nie życzę!Drobinki ścierające są za ostre i działają jak pumeks wręcz:/Ciężko się go zmywa.

Ilość zużytych opakowań:3/4 opakaowania

raz wysusza, a raz nie...:/

Zalety ma: wydajny (używam 2 razy dziennie od ponad 2m-c i zostało jeszcze 1/4), ladny zapach, faktycznie zmiejsza pory, nie uczula, nieco wygladza (przez te drobinki czuje czasem lekki peeling ;) ).

Wady rowniez posiada:... oczyszczanie nie jest az tak glebokie, jak to zapewnia producent i w dodatku niekiedy lekko sciaga mi skore i przy tym rowniez lekko wysusza..ale o dziwo- nie zawsze!
ja rowniez mam niekiedy problemy ze zmywaniem go z twarzy, choc uzuwam bardzo niewiele(na opuszek palca)

jesli nie znajde nic lepszego, to chyba jednak do niego powroce

Używam tego produktu od: ponad2 m-c
Ilość zużytych opakowań:3/4

rozczarowanie

Na chwilę zdradzilam dla niego zel Garniera i bardzo zalowalam. Trudno go zmyć, za kazdym razem musiałam naprawdę długo splukiwać twarz, a i tak miałam wrazenie, ze ciagle zostal mi na skorze. Skora po nim sciagnieta, sucha.

ok:)

Bardzo przypadł mi do gustu ten żel, delikatnie oczyszcza, wygładza buzię, a co do lepkiej konsystencji - nie ładujcie za dużo na twarz, to będzie się dało zmyć:) Odejmuję jedną gwiazdkę za małą wydajność - mimo, że naprawdę stosuję odrobinę i za brak spektakularnego oczyszczenia, ale to chyba żaden żel nie ma takich właściwości mimo zapewnień producentów...

Używam tego produktu od:miesiąca

mało wydajny

Ogólnie naprawdę go lubię, bo dobrze oczyszcza skórę, ale jej nie wysusza. Lekko wygładza dzięki delikatnym drobinkom. Ma też świeży, ładny zapach i przyjemną gęstą konsystencję. Właściwie używałabym go cały czas gdyby nie to, że jest kompletnie niewydajny. Przy codziennym używaniu rano i wieczorem wystarcza zaledwie na 2-3 tygodnie, dlatego wciąż szukam czegoś innego i kupuję go tylko czasami.

Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry

Przyjemy, delikatny, nie wysusza, dobrze oczyszcza twarz z zabrudzeń, sebum i makijażu. Drobinki peelingujące delikatne ale wyczuwalne. Wygodna i estetyczna tubka. Niestety chyba nie jest zbyt wydajny, mam od niedawna a zaczyna się kończyć. W sumie nie mam wiele do zarzucenia, solidny produkt więc 4* będą.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Całkiem dobry

Kupiłam ten żel w zeszłe wakacje jak tylko się pojawił I to był całkiem udany zakup za niewielkie pieniądze.
Żel dobrze zmywał resztki makijażu, nie powodował wysuszenia skóry. Jakoś specjalnie się nie pienił. Granulki, które zawierał nie podrażniły mi skóry a dawały uczucie, że skóra jest dobrze oczyszczona Nawet zauważyłam, że moje pory wyglądały na mniejsze a cera była taka gładziutka.
Konsystencję miał nie za rzadką ani nie za gęstą, taką akurat. Wygodna tubka, która umożliwiała wyciśniecie odpowiedniej ilości kosmetyku.
Starczył mi na jakieś 2,5 miesiąca. Polubiłam go i na pewno kiedyś do niego powrócę.

Używam tego produktu od: zeszłe wakacje

całkiem ok

Musze powiedzieć, że nawet polubiłam ten żel. Ma fajne granulki, ktore dobrze oczyszczają, ale z drugiej strony są też bardzo delikatne, nie podrażniają i żel nadaje się do częstego stosowania. Zapach mi nie przeszkadza, jak to się mówi - ani ziębi ani grzeje. Konsystencja przyjemna, ładnie się pieni i dobrze zmywa. Co do efektów to nie zauważyłam jakiejś oszałamiającej zmiany na mojej twarzy, ale nie zauwazylam też pogorszenia.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 op

Piękny zapach i nic więcej!

Na pewno nie kupię go poraz kolejny. Skusiłam się na jego wypróbowanie, bo akurat kupiłam krem NIVEA do cery tłustej i mieszanej, więc chciałam "wzmocnić efekt".Niestety, oprócz pięknego zapachu nie dał on mojej skórze nic szczególnego. Nie oczyszczał jej dobrze ani nie regulował wydzielania sebum, skóra była jakby bardziej tłusta niż orzed myciem! Nie polecam go osobom, które toczą wojnę z tłustą skórą, ten żel niestety nie pomoże jej wygrać!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:koniec 1

przyjemny

Fajny żel o przyjemnym kolorze :-) i zapachu. Drobinki są delikatne i nie podrażniają skóry, a jednocześnie sprawiają, że buzia jest gładka i dobrze oczyszczona, ale nie wysuszona :-). Mam pewne problemy z dozowaniem żelu, bo przeważnie wylewa się go więcej, niż bym chciała i przez to jest niewydajny, ale to taki mały minusik :-).

Używam tego produktu od:3 tygodni

KWC

Stosowałam wiele żeli do mycia twarzy i zawsze albo wysuszały skore po umyciu albo pozostawialy wrazenie niedomycia. I wtedy wpadl mi w rece ten żel.Przypadkowo. Wrazenia? jakos jedyny który pozostawia uczucie niesamowitej czystości i umycia a do tego nie wysusza mi skóry.Nie musze odrazu wklepywac kremu po nim.Moge w zupelnosci obejsc sie bez a mimo to mam uczucie dokladnego umycia twarzy.naprawde polecam. Tylko uwaga,mozna sie pomylic z podobnym zelem Nivea,tez "gleboko czyszczącym" ale jednak duzo gorszy (chyba stara wrsja tego).
Konsystencja: momentami czuc mikroczasteczki ale nie ma to nic wspolnego z peelingiem. Niesamowicie wręcz wydajny żel,taka tubka starczy naprawde na dlugo gdyz kropla tego specyfiku umozliwa juz umycie twarzy.Poreczne opakowanie,przyjemny zapach,łatwo sie zmywa. Cud - miód:)

BARDZO SKUTECZNY

Najlepszy żel jaki miałam, naprawde skuteczny. Wspaniale oczyszcza i odświeża cerę. Posiada drobne peelingujące kuleczki, które wygładzają skórę twarzyczki. Mam cerę mieszaną i stosuję całą serię. Jestem nią zachwycona. Wyraznie poprawił się stan mojej skóry (ale zaznaczam, że nigdy nie miałam wielkich problemów). Ale teraz po prostu nie pojawiają sie praktyczne żadne wypryski. Cała seria zdecydowanie matuje skórę. Jest wydajny i przyjemnie pachnie.