Nivea, Visage, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Nivea, Visage, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy NIVEA VISAGE z oczyszczającymi drobinkami dokładnie usuwa zanieczyszczenia, pozostałości makijażu i nadmiar tłuszczu oraz zwęża pory. Zawiera specjalny system HydroBalance, który chroni skórę przed utrata wilgoci i wysuszeniem. Dzięki formule
z regulatorem Active Shine na długo matowi skórę i zapobiega błyszczeniu się twarzy.
- wygląd skóry poprawia się z każdym dniem,
- łagodna i delikatna piana gwarantuje doskonałe uczucie czystości i komfortu,
- skutecznie oczyszczona skóra jest świeża, zrelaksowana i gładka

Cena: 14zł/ 150ml

skuteczny

Bardzo przyjemny i skuteczny żel do mycia tłustej buźki. Przyjemnie pachnie, delikatnie sie pieni, dokładnie i delikatnie oczyszcza twarz, pory sa skutecznie oczyszczone, a buźka rzeczywiscie troszkę mniej się błyszczy. Jest ładniejsza odkąd uzywam tego zelu, przede wszystkim skutecznie oczyszczona, co przeklada sie na brak drobnych krostek, które pojawiała sie na mojej twarzy. Cera jest zdecydowanie ładniejsza.

Delikatny

Żel jest bardzo delikatny co dla wrażliwców takich jak ja jest dużym plusem. Co do samych drobinek to naprawdę drobniutkie, ledwo wyczuwalne i dlatego ja mam dziwne uczucie, że moja skóra jednak dzięki nim nie zostaje dogłębnie oczyszczona, tak jak bym chciała i tak jak producent obiecuje. Żel raczej nie jest w stanie zapobiec późniejszemu błyszczeniu się twarzy. Dużym jego plusem jest fakt, że nie wysusza nadmiernie cery. Ogólnie jest przyjemny w użyciu, słabo się pieni, ale zapach jak najbardziej mi odpowiada. Nie jest zbyt intensywny. Ogólnie dla wrażliwych i mało wymagających cer dobry. Dla kogoś kto oczekuje bardziej głębokiego oczyszczania, nie jest najlepszym wyborem.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Mieszane uczucia

Calkiem przyzwoity zel o milym zapachu i fajnej konsystencji. Jednak niezbyt bardzo przypadl mi do gustu. Nie pieni sie zbyt dobrze. Po uyciu twarzy mialam caly czas wrazenie, ze skora nie jest zbyt dobrze oczyszczona. Efekt matujacy jest bardzo nikly (a stosuje cala serie: tonik i krem).
Raczej juz do niego nie wroce.

Bardzo dobry:)

Ten żel bardzo mi odpowiada:)
- przyjemny zapach
- myślę, że istotnie jak obiecuje producent- oczyszcza skórę, bo zauważyłam znaczną poprawę cery oraz mniejszą tendencję do jej błyszczenia się
- nie wysusza skóry
- uważam, że jest wydajny wystarczy nanieść niewielką ilość, aby skutecznie umyć twarz
Zostanę przy nim na dłużej-podobnie jak przy toniku i kremie Nivea z tej serii:) Polecam

polecam!

Super żel dla osób z tendencją do zanieczyszczania się porów. Delikatnie myje, nawilża, wygładza, a do tego pięknie pachnie.

Niestety, nie można nim umyć oczu - zawiera delikatnie ścierające drobinki. Drugi minus za małą wydajność.
Kolejny minus - jest tak delikatny, że nie jestem pewna, czy dobrze umyłam twarz, i dla własnego spokoju powtarzam mycie.